Kenteken check 6-TLN-33

APK geldig tot jun 2026 - 5 eigenaars - 145.295 km (peildatum dec 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-890624
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Nummerplaat
6-TLN-33
Automerk
Renault
Renault logo
Uitvoering
Grand Scénic ENERGY TCe 130
NAP-oordeel
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken 6-TLN-33: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Zwart
Brandstoftype
Benzine
Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 2014

Betrouwbaarheid Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 (2014) – Kenteken 6-TLN-33

Betrouwbaarheid
Op basis van RDW-data en modelhistorie
75

Waardebehoud Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 (2014) – Kenteken 6-TLN-33

Waardescore
Kilometerstand vs marktgemiddelde
95

Onderhoud Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 (2014) – Kenteken 6-TLN-33

Onderhoud
Verwachte servicekosten per jaar
66

Veiligheid Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 (2014) – Kenteken 6-TLN-33

Veiligheid
Keuringsstatus en openstaande recalls
93

Prestaties Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 (2014) – Kenteken 6-TLN-33

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
62

Overzicht gegevens

Indicatieprijs
€ 9.000 - € 10.000
Adviesprijs nieuw
€ 33.775
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
100 dagen
Eigenaren
5+ eigenaars
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
H5F B4
Vergelijkbare kentekens
12 voertuigen
Keren opgezocht
932 keer

Expertrapport

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1505 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 214 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 236 / kwartaal
Zeeland ca. € 230 / kwartaal
Utrecht ca. € 225 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 221 / kwartaal
Gelderland ca. € 232 / kwartaal
Limburg ca. € 227 / kwartaal
Overijssel ca. € 234 / kwartaal
Flevoland ca. € 230 / kwartaal
Drenthe ca. € 236 / kwartaal
Friesland ca. € 239 / kwartaal
Groningen ca. € 241 / kwartaal

Plus- en minpunten

Voordelen

  • Ruime 7-persoonsindeling met flexibele zitplaatsen.
  • Zuinig en modern 1.2 TCe turbomotor met directe injectie.
  • Handgeschakelde 6-bak voor betere controle en zuinigheid.
  • Comfortabel rijgedrag en goede wegligging voor een MPV.
  • Redelijke onderhoudskosten en relatief lage wegenbelasting.
  • Goede veiligheidsuitrusting en moderne features in R-Cinéma uitvoering.

Minpunten

  • Bekende problemen met timing chain kunnen leiden tot dure reparaties.
  • Turbo kan na langere tijd slijtage vertonen, met vermogensverlies.
  • Injectoren en directe injectiesysteem kunnen gevoelig zijn voor vervuiling.
  • Handbak kan slijtage vertonen bij intensief gebruik of onzorgvuldig schakelen.
  • Praktijkverbruik ligt iets hoger dan officiële WLTP-cijfers.
  • Marktwaarde daalt sneller bij hoge kilometerstanden.

Volledige analyse

Kenteken 6-TLN-33 is een zwarte Renault Grand Scénic 1.2 TCe R-Cinéma 7p. uit 2014 met een 1198cc 4-cilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze MPV biedt ruimte voor zeven personen en heeft een nieuwprijs van circa €30.590.

De motor in deze Renault Grand Scénic is een 1.2 liter (1198cc) viercilinder turbobenzinemotor, bekend onder de motorcode H5Ht (Energy TCe 115). Deze motor levert ongeveer 96 pk (officieel 115 pk / 85 kW in sommige bronnen) en 190 Nm koppel bij 2000 tpm. Het is een moderne, compacte turbo met directe injectie en dubbele bovenliggende nokkenassen (DOHC). De motor staat bekend om zijn relatief zuinige prestaties en goede koppelafgifte voor een MPV van dit formaat[1][2][7].

De handgeschakelde transmissie is een 6-versnellingsbak die over het algemeen betrouwbaar is, maar bij intensief gebruik kunnen er slijtageproblemen optreden aan de synchronisatiering, vooral bij onzorgvuldig schakelen. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, met periodieke controle en olie verversen aanbevolen. Er zijn geen wijdverspreide klachten over ernstige transmissiedefecten bij deze variant bekend, maar het is raadzaam om bij aankoop te letten op soepel schakelen en geen rare geluiden[6].

Het praktijkverbruik ligt rond de 1 op 15 tot 1 op 16 bij gemengd gebruik, iets hoger dan de WLTP-waarde van circa 1 op 17 (5,4 l/100 km). Wegenbelasting voor deze 96 pk benzinemotor bedraagt in Nederland ongeveer €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine beurt en incidentele reparaties liggen gemiddeld rond de €600 tot €900. Turbo en injectoren kunnen na 150.000 km onderhoud vereisen, wat extra kosten met zich meebrengt[1][6].

Bij aankoop van een Renault Grand Scénic 1.2 TCe R-Cinéma 7p. met kenteken 6-TLN-33 uit 2014 is het belangrijk om te controleren op bekende motorproblemen zoals kettingslijtage en turbo-conditie. Vraag naar onderhoudshistorie en laat een uitgebreide technische keuring uitvoeren. De marktwaarde ligt momenteel tussen €7.000 en €11.000 afhankelijk van kilometerstand, staat en uitrusting. Deze MPV is geschikt voor gezinnen die ruimte en zuinigheid zoeken, mits goed onderhouden.

Deze zwarte Renault Grand Scénic met kenteken 6-TLN-33 uit 2014 is een ruime, praktische en relatief zuinige MPV met een moderne 1.2 TCe motor. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals turbo en timing chain, biedt deze auto een goede balans tussen comfort, prestaties en kosten. Zorgvuldige controle en onderhoud zijn essentieel voor langdurig plezier.

Opties

Standaard opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Extra opties

Speed-Limiter Pakket
Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Parkeerhulp Pakket
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €550

Voertuig historie

Tijdlijn

JAN 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
7 januari 2026
MEI 2019

Kilometerstand

XXX,536 km geregistreerd

XXX,536 km
INFO
17 mei 2019
MRT 2014

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
27 maart 2014
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

18 juni 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 58

APK keuring details: De band is beschadigd

21 juni 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 12

APK keuring details: De stofhoes van de aandrijfas is ondeugdelijk bevestigd, Kentekenverlichting defect of ontbreekt

11 juni 2021
Goedgekeurd

APK keuring details: 54

21 juni 2019
Goedgekeurd

APK keuring details: 03

16 maart 2018
Goedgekeurd

APK keuring details: 54

Voertuigfoto's

Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 2014 – Afbeelding 1
december 2025
Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 2014 – Afbeelding 2
december 2025
Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 2014 – Afbeelding 3
december 2025
Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 2014 – Afbeelding 4
december 2025
Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 2014 – Afbeelding 5
december 2025

Juridische status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Verzekeringsstatus

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 21-06-2025

Herkomst

Herkomst voertuig

Nederlandse Markt
Status: Nederlandse auto
Land van herkomst: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code H5F B4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1197 cm3
Cilinderaantal 4 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 132 pk (97 kW)
Maximaal koppel 205 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Transmissie Handgeschakeld
Milieusticker Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw Onbekend
Indeling MPV
Plekken 7 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lak Zwart
Uitvoering Onbekend
Type Onbekend
Afkomst Nederland

Dimensies & Gewicht

Totale lengte 4,57 m
Totale breedte 1,85 m
Hoogte 1,68 m
Afstand tussen assen 2,77 m
Voertuiggewicht Onbekend
Toegestaan totaalgewicht Onbekend
Nuttige lading 640 kg
Trekgewicht Onbekend

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 11,7 s
Topsnelheid begrensd 185 km/u
Gecombineerd verbruik 6,2 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 140 g/km
Brandstof Benzine
Inhoud tank Onbekend

Vragen over Renault Grand Scénic ENERGY TCe 130 (6-TLN-33)

Wat is de APK status van 6-TLN-33?

De APK van 6-TLN-33 is geldig tot juni 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is 6-TLN-33 een import auto?

Nee, 6-TLN-33 is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft 6-TLN-33 gehad?

6-TLN-33 heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.2 TCe motor in deze Renault Grand Scénic?

De motorcode is H5Ht, een 1.2 liter viercilinder turbobenzinemotor met directe injectie en ongeveer 115 pk.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De 6-versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, mits goed onderhouden en met zorgvuldig schakelen. Er zijn geen grote structurele problemen bekend.

Wat is het praktijkverbruik van deze auto?

Het praktijkverbruik ligt rond de 1 op 15 tot 1 op 16, iets hoger dan de officiële WLTP-waarde van circa 1 op 17.

Wat zijn de belangrijkste onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten inclusief APK, service en kleine reparaties tussen €600 en €900.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 96 pk benzineauto?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van de regio en het gewicht.

Wat is de huidige marktwaarde van deze Renault Grand Scénic uit 2013?

De marktwaarde ligt tussen €7.000 en €11.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoud en staat van de auto.

Bekende aandachtspunten

Hoog risico
Motor

Timing chain slijtage

De ketting die de nokkenassen aandrijft kan uitrekken of verslijten, wat leidt tot motorschade als het niet tijdig wordt verholpen.

Symptomen:

Rammelend geluid bij koude start, motorstoringen, vermogensverlies.

Matig risico
Motor

Turbo slijtage

De turbo kan na langdurig gebruik olie gaan lekken of minder druk leveren, wat het motorvermogen vermindert.

Symptomen:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, verhoogd olieverbruik.

Matig risico
Motor

Problemen met brandstofinjectoren

Verstopping of defecten aan injectoren kunnen leiden tot onregelmatige motorloop en verhoogd brandstofverbruik.

Symptomen:

Schokkerige motor, startproblemen, verhoogd verbruik.

Laag risico
Motor

Olieverbruik

Sommige motoren vertonen verhoogd olieverbruik door slijtage aan zuigerveren of klepafdichtingen.

Symptomen:

Regelmatig olie bijvullen nodig, blauwe rook uit uitlaat.

Laag risico
Transmissie

Synchronisatiering slijtage transmissie

Versleten synchronisatieringen kunnen schakelen bemoeilijken en slijtage veroorzaken.

Symptomen:

Schakelproblemen, knarsende geluiden bij schakelen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2014) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1505 kg. Dat is 25% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde