Kenteken check 81-LRJ-7
APK verlopen - 4+ eigenaars - 148.351 km (peildatum okt 2025)
Er zijn 12 aandachtspunten voor 81LRJ7
Basisgegevens
Betrouwbaarheid Honda CR-V 2.0 (2010) – Kenteken 81-LRJ-7
Waardebehoud Honda CR-V 2.0 (2010) – Kenteken 81-LRJ-7
Onderhoud Honda CR-V 2.0 (2010) – Kenteken 81-LRJ-7
Veiligheid Honda CR-V 2.0 (2010) – Kenteken 81-LRJ-7
Prestaties Honda CR-V 2.0 (2010) – Kenteken 81-LRJ-7
Overzicht gegevens
Expertrapport
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Honda CR-V 2.0 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
Motorrijtuigenbelasting per regio
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Honda op basis van 1605 kg en benzine.
Voordelen & Nadelen
Voordelen
- Betrouwbare 2.0i i-VTEC motor met relatief laag verbruik
- Comfortabele automaat met soepele schakelingen bij goed onderhoud
- Ruime en praktische cabine met goede zitpositie
- Degelijke bouwkwaliteit en goede veiligheidsuitrusting
- Redelijk waardebehoud voor een SUV uit 2010
- Geschikt voor zowel stads- als snelwegritten
Minpunten
- Beperkte motorvermogen met 110 pk voor zwaardere belading
- Soms schokkerig schakelen bij hoge kilometerstanden
- Geen turbo, dus minder koppel bij lage toeren
- Onderhoud en reparaties van automaat kunnen prijzig zijn
- Windgeluid bij hogere snelheden kan storend zijn
- Wegenbelasting en verbruik relatief hoog voor benzine-SUV
Volledige analyse
Kenteken 81-LRJ-7 is een grijze Honda CR-V 2.0i Executive uit 2010 met een 1997cc 4-cilinder benzinemotor die 110 pk levert, gekoppeld aan een automatische transmissie. Deze midi-SUV was nieuw geprijsd rond €50.870 en biedt een comfortabele rijervaring met zowel voor- als achterwielaandrijving.
De motor in deze Honda CR-V is de 2.0i i-VTEC benzinemotor met een cilinderinhoud van 1997cc, waarschijnlijk met motorcode R20A2, bekend uit Honda's R20-serie. Deze 4-cilinder motor levert ongeveer 110 pk en staat bekend om zijn degelijkheid en relatief laag brandstofverbruik. Er zijn geen turbo's aanwezig in deze variant, wat de complexiteit en onderhoudskosten beperkt. Bekende motorproblemen zoals timing chain slijtage of overmatig olieverbruik zijn bij deze motor relatief zeldzaam, mits goed onderhouden. Injectoren kunnen na langdurig gebruik wel vervuilen, wat leidt tot onregelmatige loop of verhoogd verbruik.
De automaat in deze CR-V is een 5-traps automatische transmissie, afgestemd op de 2.0i motor. Deze transmissie is over het algemeen betrouwbaar, maar gebruikers melden soms schokkerig schakelen bij hogere kilometerstanden. Regelmatig onderhoud, zoals tijdige verversing van de transmissievloeistof, is cruciaal om dure reparaties te voorkomen. Er zijn geen wijdverspreide problemen met de automaat bekend, maar reparaties kunnen prijzig zijn bij defecten.
Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 7,5 tot 8,0 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 8,5 tot 9,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 110 pk benzineauto in Nederland ligt gemiddeld tussen €350 en €450 per jaar, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties bedragen gemiddeld €600 tot €900. Grotere onderhoudsbeurten of onverwachte reparaties kunnen dit verhogen.
Bij aankoop van een Honda CR-V 2.0i Executive uit 2010 met kenteken 81-LRJ-7 is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren op regelmatige servicebeurten, vooral transmissie- en motorolie verversingen. Controleer op eventuele schokkerige schakelmomenten en luister naar motorgeluiden. De kilometerstand en eventuele schadehistorie beïnvloeden de marktwaarde. Deze variant behoudt zijn waarde redelijk goed dankzij betrouwbaarheid en praktische inzetbaarheid.
Deze grijze Honda CR-V met kenteken 81-LRJ-7 uit 2010 is een degelijke en praktische midi-SUV met een betrouwbare 2.0i benzinemotor en automatische transmissie. Met een goede onderhoudshistorie biedt deze auto een comfortabele rijervaring en een redelijke balans tussen prestaties en verbruik.
Opties
Standaard opties
Extra opties
Voertuig historie
Tijdlijn
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,382 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Volledige historie beschikbaar
Keuringsgeschiedenis
APK keuring details: 51
De bandenspanning is niet correct
APK keuring details: De bandenspanning is niet correct
Achterlicht werkt niet goed, Kentekenverlichting defect of ontbreekt, Knipperlichten verkeerde kleur of niet toegestaan, Band met laag profiel
APK keuring details: Achterlicht werkt niet goed, Kentekenverlichting defect of ontbreekt, Knipperlichten verkeerde kleur of niet toegestaan, Band met laag profiel
APK keuring details: 32
Achterlicht werkt niet goed
APK keuring details: Achterlicht werkt niet goed
APK keuring details: 04
Knipperlichten verkeerde kleur of niet toegestaan
APK keuring details: Knipperlichten verkeerde kleur of niet toegestaan
APK keuring details: 47
APK keuring details: 26
Voertuigfoto's
Juridische status
RDW Registratie
Kentekenregistratie Nederland
Aansprakelijkheidsverzekering
Aansprakelijkheidsdekking
APK Keuring
Periodieke veiligheidskeuring
Land van herkomst
Herkomst voertuig
Technische specificaties
Motor & Aandrijving
Carrosserie & Uitvoering
Dimensies & Gewicht
Performance & Efficiëntie
Vragen over Honda CR-V 2.0 (81-LRJ-7)
Wat is de APK status van 81-LRJ-7?
De APK van 81-LRJ-7 is verlopen op 28-02-2026. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.
Is 81-LRJ-7 een import auto?
Nee, 81-LRJ-7 is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft 81-LRJ-7 gehad?
81-LRJ-7 heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is de motorcode van de 2.0i motor in deze Honda CR-V?
De motorcode is waarschijnlijk R20A2, een 1997cc 4-cilinder i-VTEC benzinemotor zonder turbo.
Zijn er bekende problemen met de timing chain van deze motor?
De R20A2 motor heeft geen wijdverspreide problemen met de timing chain, mits regelmatig onderhoud wordt uitgevoerd.
Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie?
De 5-traps automaat is over het algemeen betrouwbaar, maar kan bij hoge kilometerstanden schokkerig schakelen als onderhoud achterwege blijft.
Wat is het praktijkverbruik van deze Honda CR-V?
In de praktijk ligt het verbruik rond 8,5 tot 9,0 liter per 100 km, iets hoger dan de officiële WLTP-waarde van circa 7,5-8,0 l/100 km.
Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?
Gemiddeld liggen de kosten tussen €600 en €900 per jaar, inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties.
Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze auto?
De wegenbelasting voor een 110 pk benzineauto ligt in Nederland gemiddeld tussen €350 en €450 per jaar, afhankelijk van de regio.
Bekende aandachtspunten
Injectievervuiling en onregelmatige motorloop
Na langdurig gebruik kunnen brandstofinjectoren vervuild raken, wat leidt tot onregelmatige motorloop en verhoogd brandstofverbruik.
Symptomen:
Schokkerige motor, verminderde acceleratie, hoger verbruik.
Schokkerig schakelen automaat
De 5-traps automaat kan bij hoge kilometerstanden schokkerig schakelen door slijtage of verouderde transmissievloeistof.
Symptomen:
Haperingen bij schakelen, lichte vertraging in respons.
Versnelde slijtage van remmen en banden
Door het gewicht en SUV-karakter slijten remmen en banden sneller dan gemiddeld.
Symptomen:
Piepend remmen, verminderde remprestaties, ongelijkmatige bandenslijtage.
Windgeruis bij hogere snelheden
De carrosserie en afdichtingen kunnen windgeruis veroorzaken boven 100 km/u, wat het rijcomfort vermindert.
Symptomen:
Hoorbaar geluid in cabine bij snel rijden.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Honda
Voor dit specifieke model en bouwjaar (honda uit 2010) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Dagelijks gebruik
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1605 kg. Dat is 34% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.