Kenteken check G-140-DV

APK geldig tot okt 2027 - 4 eigenaars - 35.872 km (peildatum okt 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-519704
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Nummerplaat
G-140-DV
Merk voertuig
SEAT
SEAT logo
Uitvoering
Mii 1.0
NAP-oordeel
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken G-140-DV: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Zwart
Brandstoftype
Benzine
SEAT Mii 1.0 2019

Betrouwbaarheid SEAT Mii 1.0 (2019) – Kenteken G-140-DV

Betrouwbaarheid
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
83

Waardebehoud SEAT Mii 1.0 (2019) – Kenteken G-140-DV

Restwaarde
Kilometerstand vs marktgemiddelde
75

Onderhoud SEAT Mii 1.0 (2019) – Kenteken G-140-DV

Onderhoud
Op basis van motortype en leeftijd
88

Veiligheid SEAT Mii 1.0 (2019) – Kenteken G-140-DV

Veiligheid
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties SEAT Mii 1.0 (2019) – Kenteken G-140-DV

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
68

Overzicht gegevens

Geschatte waarde
€ 9.000 - € 11.000
Nieuwprijs
€ 12.950
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
588 dagen
Eigenaarhistorie
4+ eigenaars
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
CHY
Vergelijkbare kentekens
344 voertuigen
Bekeken
130 keer

Deskundige beoordeling

Een blik op de RDW-registratie van deze SEAT Mii 1.0 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze SEAT op basis van 934 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 128 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 142 / kwartaal
Zeeland ca. € 138 / kwartaal
Utrecht ca. € 135 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 132 / kwartaal
Gelderland ca. € 139 / kwartaal
Limburg ca. € 136 / kwartaal
Overijssel ca. € 140 / kwartaal
Flevoland ca. € 138 / kwartaal
Drenthe ca. € 142 / kwartaal
Friesland ca. € 143 / kwartaal
Groningen ca. € 144 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • Zeer zuinige 999cc 3-cilinder motor met lage CO2-uitstoot
  • Compacte afmetingen ideaal voor stadsverkeer en parkeren
  • Betrouwbare handgeschakelde 5-versnellingsbak met lage onderhoudskosten
  • Lage wegenbelasting dankzij 44 pk vermogen
  • Eenvoudige techniek zorgt voor betaalbare reparaties en onderhoud
  • Goede veiligheidsuitrusting voor zijn klasse, inclusief meerdere airbags

Waar je op moet letten

  • Beperkte motorvermogen (44 pk) minder geschikt voor snelweggebruik
  • Kleine brandstoftank (ca. 35 liter) beperkt actieradius
  • Beperkte ruimte achterin en kofferbak door compacte afmetingen
  • Basale interieurafwerking en weinig luxe opties
  • Geen turbo, dus minder trekkracht bij lage toerentallen
  • Sommige gebruikers melden lichte trillingen bij hogere snelheden

Uitgebreide analyse

Kenteken G-140-DV is een zwarte SEAT Mii 1.0 Style Intense uit 2019 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor die 44 pk levert. Deze compacte hatchback uit 2012 is ideaal voor stadsgebruik en staat bekend om zijn zuinigheid en wendbaarheid.

De 999cc motor in de SEAT Mii 1.0 Style Intense is een 3-cilinder lijnmotor met multi-point brandstofinjectie en een DOHC-klepconfiguratie. De motorcode voor deze 44 pk variant is doorgaans de EA211, een betrouwbare en zuinige motor die ook in andere Volkswagen Group modellen wordt gebruikt. Deze motor levert een maximaal koppel van circa 95 Nm bij 3000 tpm en heeft een vermogen van 44 kW (60 pk), wat overeenkomt met 44 pk in Nederland. Bekende motorproblemen zoals timing chain slijtage, turbo defecten of injectoren zijn bij deze atmosferische motor zeldzaam. Olieverbruik is doorgaans laag mits goed onderhouden, maar controle blijft aanbevolen.

De handgeschakelde transmissie van de SEAT Mii 1.0 Style Intense is een 5-versnellingsbak die bekend staat als betrouwbaar en eenvoudig in onderhoud. Er zijn weinig meldingen van defecten, maar slijtage aan de koppeling kan optreden na intensief stadsgebruik. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot periodieke controle en eventueel koppeling vervangen na 100.000 km of meer, afhankelijk van rijstijl.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 4,5 tot 5,0 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,5 liter per 100 km bij gemengd gebruik. De wegenbelasting voor een auto met 44 pk bedraagt in Nederland circa €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €600. Reparaties zijn over het algemeen betaalbaar door de eenvoudige techniek en ruime beschikbaarheid van onderdelen.

Bij aankoop van een SEAT Mii 1.0 Style Intense met kenteken G-140-DV uit 2019 is het belangrijk om te letten op een volledige onderhoudshistorie, vooral regelmatige olie- en distributiecontrole. Controleer de staat van de koppeling en remmen. Door de compacte afmetingen en lage gebruikskosten is dit model zeer geschikt voor stadsgebruikers die een betrouwbare en zuinige auto zoeken. De marktwaarde ligt momenteel rond de €4000 tot €6000, afhankelijk van kilometerstand en conditie.

Deze zwarte SEAT Mii met kenteken G-140-DV uit 2019 is een compacte, zuinige en betrouwbare stadsauto met een eenvoudige maar degelijke 999cc motor en handgeschakelde transmissie. Met lage onderhoudskosten en een gunstige wegenbelasting is het een praktische keuze voor dagelijks gebruik.

Opties

Standaard opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Extra opties

Remassistent €230
Mistlampen €170
Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Parkeerhulp Pakket
Metallic lak €475

Voertuig historie

Tijdlijn

OKT 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
23 oktober 2025
SEP 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
6 september 2019
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsgeschiedenis

21 oktober 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 44

4 september 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 45

Voertuigfoto's

SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 1
augustus 2025
SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 2
augustus 2025
SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 3
augustus 2025
SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 4
augustus 2025
SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 5
augustus 2025
SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 6
augustus 2025
SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 7
augustus 2025
SEAT Mii 1.0 2019 – Afbeelding 8
augustus 2025

+12

Juridische status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Aansprakelijkheidsverzekering

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Datum vorige keuring: 21-10-2026

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Nederlandse Markt
Status: Van Nederlandse bodem
Geregistreerd in: Nederland
Datum eerste registratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code CHY
Aandrijftype Benzine
Slagvolume 999 cm3
Cilinderaantal 3 cilinders
Opgeladen Nee
Motorvermogen 60 pk (44 kW)
Trekkracht 95 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Transmissie Handgeschakeld
Milieusticker N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw N.v.t.
Opzet hatchback
Plekken 4 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lak Zwart
Uitvoering N.v.t.
Type N.v.t.
Oorsprong Nederland

Dimensies & Gewicht

Totale lengte 3,56 m
Totale breedte 1,65 m
Hoogte 1,5 m
Afstand tussen assen 2,41 m
Gewicht van de auto N.v.t.
Toegestaan totaalgewicht N.v.t.
Laadcapaciteit N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 14,4 s
Max. snelheid 161 km/u
Gecombineerd verbruik 4,3 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 118 g/km
Brandstof Benzine
Tankvolume N.v.t.

Vragen over SEAT Mii 1.0 (G-140-DV)

Wat is de APK status van G-140-DV?

De APK van G-140-DV is geldig tot oktober 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is G-140-DV een import auto?

Nee, G-140-DV is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft G-140-DV gehad?

G-140-DV heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 999cc motor in de SEAT Mii 1.0 Style Intense?

De motorcode is meestal EA211, een 3-cilinder 999cc benzinemotor met DOHC en multi-point injectie.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De 5-versnellingsbak is betrouwbaar en onderhoudsarm, met weinig bekende defecten bij normaal gebruik.

Wat is het gemiddelde brandstofverbruik in de praktijk?

In de praktijk ligt het verbruik rond 5,5 liter per 100 km bij gemengd gebruik, iets hoger dan de WLTP-waarde van circa 4,5-5,0 l/100 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld tussen €400 en €600 inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?

Voor een auto met 44 pk bedraagt de wegenbelasting ongeveer €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat is de huidige marktwaarde van een SEAT Mii 1.0 Style Intense uit 2012?

De marktwaarde ligt tussen de €4000 en €6000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoud en staat van de auto.

Veel voorkomende klachten

Let op
Transmissie

Koppeling slijtage

Na intensief stadsgebruik kan de koppeling sneller slijten en vervangen moeten worden.

Symptomen:

Moeilijk schakelen, slippen van koppeling bij optrekken.

Gering risico
Transmissie

Versnellingsbak geluiden

Soms hoorbare geluiden bij schakelen door slijtage of onvoldoende smering.

Symptomen:

Krakend of schurend geluid bij schakelen.

Gering risico
Motor

Olielekkage bij kleppendekselpakking

Kleine olielekkage door versleten pakking, vooral bij hogere kilometerstanden.

Symptomen:

Olievlekken onder motor, lichte oliedamp.

Gering risico
Elektronica

Elektronische storingen dashboard

Sporadische storingen in het dashboard of waarschuwingslampjes zonder duidelijke oorzaak.

Symptomen:

Knipperende lampjes, onjuiste brandstofmeter.

Let op
Chassis

Remmen slijtage

Snelle slijtage van remblokken bij intensief stadsgebruik.

Symptomen:

Piepen bij remmen, verminderde remkracht.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten SEAT

Voor dit specifieke model en bouwjaar (seat uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Laag (Licht/Zuinig)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 934 kg. Dat is 22% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare SEAT Mii 1.0 kentekens

Auto Nummerplaat