Kenteken check G-432-RX

APK geldig tot feb 2028 - 5 eigenaars - 100.158 km (peildatum dec 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-262834
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
G-432-RX
Merk voertuig
VW
VW logo
Type
T-Roc 1.0 TSI OPF
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken G-432-RX: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Grijs
Type brandstof
Benzine
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019

Betrouwbaarheid VW T-Roc 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-432-RX

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
83

Waardebehoud VW T-Roc 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-432-RX

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud VW T-Roc 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-432-RX

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
68

Veiligheid VW T-Roc 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-432-RX

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties VW T-Roc 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-432-RX

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
62

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 18.000 - € 22.000
Nieuwprijs
€ 30.753
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
678 dagen
Eigenaarhistorie
5+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
DKR
Vergelijkbare voertuigen in NL
150 voertuigen
Bekeken
80 keer

Deskundige beoordeling

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW T-Roc 1.0 TSI OPF komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1293 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zeer zuinig in verbruik, zowel volgens fabrieksopgave als in de praktijk[1][8].
  • Lage wegenbelasting en verzekeringskosten dankzij het lage vermogen.
  • Betrouwbare en onderhoudsarme techniek (motor, versnellingsbak).
  • Ruim en praktisch interieur voor een compacte SUV.
  • Goede rijeigenschappen in de stad en op de snelweg.
  • Aantrekkelijk design en veel standaard uitrusting in de Style-uitvoering.

Waar je op moet letten

  • Weinig vermogen (85 pk), trage acceleratie en moeite met volledig beladen rijden.
  • Beperkte ruimte achterin vergeleken met grotere SUV’s.
  • Geen hybride of elektrische variant beschikbaar[6].
  • Matig waardebehoud na 5-8 jaar.
  • Enige motor- en turbo-gerelateerde problemen bij hogere kilometerstanden.
  • Beperkte trekcapaciteit (max. 1.300 kg gebremd)[2].

Volledige analyse

Kenteken G-432-RX is een grijze Volkswagen T-Roc uit 2019 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor (85 pk), handgeschakelde versnellingsbak en voorwielaandrijving. Deze compacte SUV, nieuwprijs €29.780, is populair vanwege het zuinige karakter en het praktische formaat. In dit rapport vind je een gedetailleerde analyse van techniek, gebruikservaring, kosten en veelvoorkomende problemen.

De motorcode van de 999cc 3-cilinder TSI (Turbocharged Stratified Injection) in de Volkswagen T-Roc Style uit 2017 is **EA211**. Deze motor is bekend uit de Golf, Polo en andere MQB-platformmodellen. De 85 pk-versie is de instapmotor, met een koppel van 175 Nm bij 1.500-3.500 tpm. De motor is licht, compact en zuinig, maar minder krachtig dan de 115 pk-variant. De turbo en directe injectie zorgen voor een soepele trekkracht, vooral in de stad. De motor voldoet aan Euro 6-norm en heeft een gemiddeld CO₂-uitstoot van 117 g/km[1].

De handgeschakelde 5- of 6-bak (afhankelijk van het exacte modeljaar en uitvoering) is robuust en betrouwbaar. Er zijn weinig meldingen van serieuze defecten aan de versnellingsbak bij deze motor. Onderhoudskosten zijn laag: een kleine beurt (olie, filters) kost circa €200, een grote beurt (met distributieriem, remvloeistof, koelvloeistof) rond €400. De koppeling gaat bij normaal gebruik gemiddeld 150.000 km mee. Let op: bij agressief rijgedrag of veel stadsverkeer kan slijtage sneller optreden.

**Verbruik**: Volgens fabrieksopgave (NEDC) 4,7 l/100 km (1 op 21,3), in de praktijk (WLTP en eigenaarservaring) ligt het reële verbruik tussen de 5,5 en 6,5 l/100 km (1 op 15-18), afhankelijk van rijstijl en gebruik[2][8]. **Wegenbelasting**: Voor een benzineauto van 85 pk betaal je in Nederland in 2025 circa €48 per maand (€576 per jaar). **APK**: Jaarlijks verplicht, kosten ca. €35-€50. **Verzekering**: WA-dekking vanaf €25 per maand, allrisk afhankelijk van schadevrije jaren en postcode. **Marktwaarde**: Een grijze Volkswagen T-Roc 1.0 TSI Style uit 2019 met gemiddelde kilometerstand (100.000-150.000 km) heeft een actuele marktwaarde van €12.000-€15.000, afhankelijk van staat en onderhoudshistorie. **Waardebehoud**: Matig tot redelijk; na 8 jaar is circa 50% van de nieuwprijs over.

Deze grijze Volkswagen T-Roc met kenteken G-432-RX uit 2019 is een zuinige, praktische en betaalbare compacte SUV. De auto is geschikt voor gezinnen en forenzen die weinig kilometers maken en prioriteit geven aan lage kosten. Let bij aankoop op onderhoudshistorie, olieverbruik en eventuele turbo-gerelateerde problemen. Een proefrit is aan te raden om het motor- en transmissiegedrag te beoordelen.

Deze grijze Volkswagen T-Roc met kenteken G-432-RX uit 2019 is een betrouwbare keuze voor de Nederlandse automobilist die zuinigheid, praktijk en lage kosten waardeert. De auto kent enkele bekende aandachtspunten, maar over het algemeen zijn de eigendomskosten laag en de rij-ervaring prettig voor de doelgroep.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant €151
Precrash-systeem €151
Mistlampen €185
Bochtverlichting Pakket
Regensensor Pakket
Adaptive Cruise Control €312
Vermoeidheidsherkenning €68
Verkeersbordenherkenning €312
Android Auto / Apple CarPlay €219
Noodremassistentie Pakket
Parkeerhulp €565
Navigatie €980
eCall €312
Lichtmetalen velgen €478
Metallic lak €595

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

JAN 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
28 januari 2025
NOV 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
25 november 2019
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsresultaten

APK keuring details: Er lekt te veel van een bepaalde vloeistof uit het voertuig

8 februari 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 39

Afbeeldingen

VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 1
december 2024
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 2
december 2024
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 3
december 2024
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 4
december 2024
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 5
december 2024
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 6
december 2024
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 7
december 2024
VW T-Roc 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 8
december 2024

+12

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 10-02-2027

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Van Nederlandse bodem
Land van herkomst: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode DKR
Aandrijftype Benzine
Cilindervolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 116 pk (85 kW)
Trekkracht 200 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Indeling stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lakkleur Grijs
Trim Onbekend
Type Onbekend
Oorsprong Nederland

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,34 m
Totale breedte 1,82 m
Voertuighoogte 1,57 m
Wielafstand 2,59 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Nuttige lading Onbekend
Trekgewicht geremd Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 10,1 s
Topsnelheid begrensd 187 km/u
Verbruik gecombineerd 5,2 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 131 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over VW T-Roc 1.0 TSI OPF (G-432-RX)

Wat is de APK status van G-432-RX?

De APK van G-432-RX is geldig tot februari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is G-432-RX een import auto?

Nee, G-432-RX is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft G-432-RX gehad?

G-432-RX heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Hoe zuinig is de Volkswagen T-Roc 1.0 TSI 85 pk in de praktijk?

Het praktijkverbruik ligt tussen de 5,5 en 6,5 l/100 km (1 op 15-18), afhankelijk van rijstijl en gebruik. Volgens de fabrieksopgave is dit 4,7 l/100 km (1 op 21,3)[2][8].

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Kleine beurt: ca. €200, grote beurt: ca. €400. APK: €35-€50 per jaar. Olie en filters moeten jaarlijks of elke 15.000 km vervangen worden.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?

In 2025 betaal je voor een benzineauto van 85 pk circa €48 per maand (€576 per jaar).

Wat is de actuele marktwaarde van een grijze Volkswagen T-Roc 1.0 TSI Style uit 2019?

Tussen de €12.000 en €15.000 bij gemiddelde kilometerstand (100.000-150.000 km), afhankelijk van staat en onderhoudshistorie.

Zijn er bekende problemen met de motor of turbo?

Ja, vooral bij hogere kilometerstanden kunnen de distributieketting, turbo en injectoren aandacht vragen. Olieverbruik komt incidenteel voor.

Is de handgeschakelde versnellingsbak betrouwbaar?

Ja, de handbak is over het algemeen betrouwbaar. Koppelingsslijtage kan optreden bij veel stadsverkeer of sportief rijgedrag.

Veel voorkomende klachten

Let op
Motor

Timing chain (distributieketting)

Soms vroegtijdige slijtage of geluid, vooral bij onvoldoende olieonderhoud.

Signalen:

Tikgeluid, motorstoring.

Let op
Motor

Turbo

Turbolader kan na 100.000+ km problemen geven (olielekkage, vermogensverlies).

Signalen:

Rook uit uitlaat, verminderde trekkracht.

Gering risico
Motor

Directe injectie (injectoren)

Vervuiling van injectoren, vooral bij korte ritten en goedkope brandstof.

Signalen:

Onregelmatig stationair toerental, motorstoring.

Gering risico
Motor

Olieverbruik

Sommige exemplaren verbruiken meer olie dan normaal.

Signalen:

Olielampje gaat branden tussen services.

Gering risico
Transmissie

Versnellingsbak (handgeschakeld)

Incidenteel koppelingsslijtage of versnellingsbakgeluid bij hoge kilometerstand.

Signalen:

Moeilijk schakelen, piepend geluid.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1293 kg. Dat is 8% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde