Kenteken check G-662-HF

APK verlopen - 4 eigenaars - 48.944 km (peildatum feb 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-198921
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
G-662-HF
Fabrikant
Renault
Renault logo
Model
Captur ENERGY TCe 150 GPF
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken G-662-HF: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Oranje
Energiebron
Benzine
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken G-662-HF

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
69

Waardebehoud Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken G-662-HF

Waarde-indicator
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken G-662-HF

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
66

Veiligheid Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken G-662-HF

Passieve veiligheid
Op basis van APK-historie en recalls
91

Prestaties Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken G-662-HF

Vermogensindex
Vermogen, koppel en acceleratie
79

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 18.000 - € 22.000
Oorspronkelijke prijs
€ 28.809
Herkomst voertuig
Nee
Op naam sinds
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
34 dagen
Aantal eigenaren
4+ eigenaars
APK geldig tot
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
H5H B4
Aantal in Nederland
1030 voertuigen
Populariteit
617 keer

Analyse & Inzichten

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1343 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Pluspunten

  • Stijlvolle uitstraling
  • Ruim interieur
  • Redelijke brandstofefficiëntie
  • Goede manoeuvreerbaarheid in stedelijke gebieden
  • Voldoende kracht voor dagelijks gebruik

Nadelen

  • Mogelijke problemen met timing chain en turbo
  • Trage transmissie bij lage snelheden
  • Onderhoudskosten kunnen stijgen bij problemen
  • Geen uitstekende prestaties op de snelweg

Diepgaande beoordeling

Kenteken G-662-HF is een oranje Renault Captur uit 2019 met een 1330cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een automatische transmissie en heeft een nieuwprijs van €27.621. Hieronder vindt u een overzicht van de belangrijkste kenmerken en problemen van deze auto.

De Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2017 is uitgerust met een 1.3-liter viercilinder benzinemotor, die 110 pk levert. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het is een Renault-Nissan H5Ht Energy TCe motor. Bekende problemen met deze motor zijn onder andere timing chain issues, turbo problemen, en soms olieverbruik. Deze problemen zijn echter niet algemeen en kunnen variëren afhankelijk van het onderhoud en de gebruiksgeschiedenis van de auto.

De automatische transmissie van de Renault Captur kan soms last hebben van trage schakelacties en ongemakkelijke schakelmomenten, vooral bij lage snelheden. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn over het algemeen redelijk, maar kunnen stijgen als er problemen optreden.

Het brandstofverbruik van de Renault Captur 1.3 TCe Intens is volgens de WLTP-normen ongeveer 5,5 liter per 100 km. In de praktijk kan dit echter variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld, met een APK van ongeveer €50 en servicekosten die variëren van €200 tot €500 per jaar.

De Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2017 biedt een goede balans tussen comfort en prestaties. Voordelen zijn de ruime interieur, de stijlvolle uitstraling en de redelijke brandstofefficiëntie. Nadelen zijn de soms trage transmissie en mogelijke motorproblemen. De wegenbelasting voor een auto van 110 pk in Nederland is ongeveer €120 per jaar.

Deze oranje Renault Captur met kenteken G-662-HF uit 2019 is een goede keuze voor wie een compacte SUV zoekt met een redelijke prijs-kwaliteitverhouding. Echter, potentiële kopers moeten zich bewust zijn van de mogelijke problemen met de motor en transmissie.

Uitrusting

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Lane Change Assistant Pakket
Parkeerassistent Pakket
Leer Pakket
Metallic lak €590

Voertuiggeschiedenis

Belangrijke gebeurtenissen

MEI 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
18 mei 2024
FEB 2024

Kilometerstand

XXX,944 km geregistreerd

XXX,944 km
INFO
29 februari 2024
SEP 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
30 september 2019
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

13 mei 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 47

25 augustus 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 41

Foto's

Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 1
februari 2024
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 2
februari 2024
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 3
februari 2024
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 4
februari 2024
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 5
februari 2024
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 6
februari 2024
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 7
februari 2024
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 8
februari 2024

+11

Eigenaar en status

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Geldig en actief
Eerste toelating:
Laatst gewijzigd:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Keuringsstatus

Technische voertuigkeuring

Niet geldig
Keuringsstatus: Verlopen
Geldig tot:
Laatste keuring: 13-05-2025

Import Status

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motor code H5H B4
Type motor Benzine
Motorinhoud 1332 cm3
Aantal potten 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 150 pk (110 kW)
Max. koppel 250 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Type transmissie Automaat
Euroklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting hatchback
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Kleur Oranje
Uitvoeringsniveau Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Afmetingen & Massa

Lengte 4,12 m
Breedte 1,78 m
Totale hoogte 1,57 m
Wielbasis 2,61 m
Rijklaar gewicht Geen data
Maximale massa Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 9,5 s
Maximumsnelheid 210 km/u
Gemiddeld verbruik 5,5 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
CO₂-emissie 146 g/km
Type brandstof Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (G-662-HF)

Wat is de APK status van G-662-HF?

De APK van G-662-HF is verlopen op 13-05-2026. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.

Is G-662-HF een import auto?

Nee, G-662-HF is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft G-662-HF gehad?

G-662-HF heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de gemiddelde brandstofefficiëntie van de Renault Captur 1.3 TCe Intens?

Ongeveer 5,5 liter per 100 km volgens de WLTP-normen.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

Rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld, met een APK van ongeveer €50 en servicekosten van €200 tot €500 per jaar.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor een auto van 110 pk in Nederland?

Ongeveer €120 per jaar.

Wat zijn de bekende problemen met de automatische transmissie?

Trage schakelacties en ongemakkelijke schakelmomenten bij lage snelheden.

Is de Renault Captur een goede keuze voor dagelijks gebruik?

Ja, het is een goede keuze vanwege de ruime interieur en redelijke brandstofefficiëntie.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Timing Chain Problemen

Soms kan de timing chain versleten raken, wat leidt tot dure reparaties.

Herkenningspunten:

Geluiden bij het starten, verminderde prestaties

Kritiek
Motor

Turbo Problemen

Turbo's kunnen falen, wat leidt tot een verlies van vermogen.

Herkenningspunten:

Minder vermogen, rook uit de uitlaat

Laag
Motor

Olieverbruik

Sommige modellen hebben een hoger olieverbruik dan normaal.

Herkenningspunten:

Vaker olie bijvullen

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1343 kg. Dat is 12% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF in Nederland

Model Kenteken