Kenteken check G-929-NR

APK geldig tot nov 2027 - 8 eigenaars - 73.504 km (peildatum dec 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-857245
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Kenteken
G-929-NR
Fabrikant
VW
VW logo
Model
T-Cross 1.0 TSI OPF
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken G-929-NR: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Grijs
Energiebron
Benzine
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2019

Betrouwbaarheid VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-929-NR

Duurzaamheid
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
100

Waardebehoud VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-929-NR

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-929-NR

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
68

Veiligheid VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-929-NR

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
100

Prestaties VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2019) – Kenteken G-929-NR

Vermogensindex
Vermogen, koppel en acceleratie
64

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 18.000 - € 23.000
Oorspronkelijke prijs
€ 26.022
Importstatus
Nee
Op naam sinds
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
612 dagen
Aantal eigenaren
8+ eigenaars
APK-vervaldatum
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
DKL
Aantal in Nederland
8 voertuigen
Populariteit
675 keer

Analyse & Inzichten

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW T-Cross 1.0 TSI OPF komen een aantal specifieke details naar voren. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (8 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1245 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Pluspunten

  • Compacte afmetingen met SUV-rijhoogte en goede wendbaarheid in de stad
  • Zuinig en modern 1.0 TSI driecilinder motor met turbo en directe injectie
  • Degelijke bouwkwaliteit en goede veiligheidsuitrusting (o.a. Front Assist, Lane Assist)
  • Flexibele interieurindeling met verschuifbare achterbank en ruime bagageruimte (385-455 liter)
  • Relatief lage wegenbelasting en onderhoudskosten voor een SUV
  • Moderne connectiviteitsopties zoals App Connect en inductief draadloos laden (afhankelijk van uitvoering)

Nadelen

  • Beperkte motorcapaciteit en vermogen (70 pk) kan op snelweg minder vlot aanvoelen
  • Handgeschakelde transmissie kan bij intensief gebruik slijten, koppeling kan vroeg vervangen moeten worden
  • Sommige gebruikers melden lichte turbo- en injectorenproblemen bij hoge kilometerstanden
  • Praktijkverbruik ligt vaak hoger dan officiële WLTP-cijfers
  • Interieur is functioneel maar minder luxueus dan duurdere SUV’s
  • Marktwaarde daalt relatief snel door toenemende concurrentie in segment

Diepgaande beoordeling

Kenteken G-929-NR is een grijze Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Life uit 2019 met een 999cc driecilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze mini-SUV combineert compacte afmetingen met praktische veelzijdigheid en een nieuwprijs van circa €31.240.

De 999cc driecilinder TSI-motor in deze T-Cross is beschikbaar in twee vermogensvarianten: 95 pk (70 kW) en 115 pk (85 kW). Voor de Life-uitvoering uit 2019 is meestal de 95 pk versie met 5-versnellingsbak of de 115 pk met 6-versnellingsbak leverbaar. De motorcode voor deze 1.0 TSI motor is doorgaans 'CHZ' of 'CZZ' afhankelijk van het bouwjaar en uitvoering. Deze motor staat bekend om zijn zuinigheid en relatief lage CO2-uitstoot (rond 111-130 g/km WLTP). De motor maakt gebruik van een turbo en directe injectie, wat zorgt voor een goede balans tussen prestaties en brandstofverbruik.

De handgeschakelde transmissie is een 5- of 6-versnellingsbak, afhankelijk van het motorvermogen. Deze zijn over het algemeen betrouwbaar, maar gebruikers melden incidenteel problemen met de koppeling en synchronisatiering bij intensief stadsgebruik. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, met periodieke controle van de koppeling en versnellingsbakolie aanbevolen. Er zijn geen wijdverspreide klachten over defecten aan de handgeschakelde versnellingsbak bekend.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond 4,9 tot 5,7 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 70 pk benzinemotor in Nederland bedraagt circa €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en slijtageonderdelen liggen gemiddeld tussen €400 en €600. Reparaties zijn doorgaans betaalbaar, mits regulier onderhoud wordt uitgevoerd.

De Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Life uit 2019 is een praktische en zuinige keuze voor wie een compacte SUV zoekt met degelijke rijeigenschappen en moderne veiligheidsvoorzieningen. Let bij aankoop op onderhoudshistorie, vooral koppeling en turbo, en controleer op eventuele software-updates. De marktwaarde voor een goed onderhouden exemplaar ligt anno 2025 rond €15.000 tot €18.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.

Deze grijze Volkswagen T-Cross met kenteken G-929-NR uit 2019 is een compacte, zuinige en veelzijdige mini-SUV met een betrouwbare 999cc TSI-motor en handgeschakelde transmissie. Met een goede balans tussen prestaties, comfort en kosten is het een aantrekkelijke keuze voor Nederlandse autokopers die een praktische stadsauto met SUV-gevoel zoeken.

Uitrusting

Basisuitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Precrash-systeem
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Lane Change Assistant
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Mistlampen €185
Bochtverlichting Pakket
Regensensor Pakket
Adaptive Cruise Control €249
Vermoeidheidsherkenning €68
Android Auto / Apple CarPlay Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Noodremassistentie Pakket
Airconditioning €546
Parkeerhulp €483
Navigatie €980
Lichtmetalen velgen €585
Metallic lak €483

Historisch overzicht

Belangrijke gebeurtenissen

DEC 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
23 december 2025
JAN 2024

Kilometerstand

XXX,069 km geregistreerd

XXX,069 km
INFO
26 januari 2024
JUL 2020

Kilometerstand

XXX,875 km geregistreerd

XXX,875 km
INFO
16 juli 2020
JAN 2020

Kilometerstand

XXX,500 km geregistreerd

XXX,500 km
INFO
9 januari 2020
NOV 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
15 november 2019
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

11 november 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 09

25 september 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 57

Beeldmateriaal

VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 1
december 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 2
december 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 3
december 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 4
december 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2019 – Afbeelding 5
december 2025

Eigenaar en status

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Actief in kentekenregister
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Keuringsstatus

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 15-11-2026

Import Status

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Krachtbron & Aandrijving

Motor code DKL
Type motor Benzine
Motorinhoud 999 cm3
Cilinders 3 cilinders
Turbodruk Ja
Vermogen (kW) 95 pk (70 kW)
Max. koppel 175 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Versnellingsbak Handgeschakeld
Emissieklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Koetswerk Geen data
Inrichting stationwagen
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Kleur Grijs
Uitvoeringsniveau Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Maten & Massa

Lengte 4,24 m
Breedte 1,78 m
Totale hoogte 1,58 m
Wielbasis 2,55 m
Rijklaar gewicht Geen data
Maximale massa Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 11,5 s
Maximumsnelheid 180 km/u
Gemiddeld verbruik 5,1 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 134 g/km
Type brandstof Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over VW T-Cross 1.0 TSI OPF (G-929-NR)

Wat is de APK status van G-929-NR?

De APK van G-929-NR is geldig tot november 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is G-929-NR een import auto?

Nee, G-929-NR is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft G-929-NR gehad?

G-929-NR heeft 8 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 999cc 1.0 TSI motor in de T-Cross Life 2019?

De motorcode is meestal 'CHZ' voor de 95 pk versie en 'CZZ' voor de 115 pk variant, afhankelijk van bouwjaar en uitvoering.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De handgeschakelde 5- of 6-versnellingsbakken zijn over het algemeen betrouwbaar, maar koppeling kan bij intensief gebruik slijten en moet soms eerder vervangen worden.

Wat is het praktijkverbruik van deze T-Cross?

Hoewel WLTP rond 4,9-5,7 l/100 km ligt, ligt het praktijkverbruik meestal tussen 6,0 en 6,5 l/100 km afhankelijk van rijstijl.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 70 pk benzineauto in Nederland?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de kosten inclusief APK, kleine service en slijtage tussen €400 en €600 per jaar.

Wat is de huidige marktwaarde van een 2019 T-Cross 1.0 TSI Life?

In 2025 ligt de marktwaarde voor een goed onderhouden exemplaar rond €15.000 tot €18.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.

Veelvoorkomende problemen

Aandacht vereist
Transmissie

Vroegtijdige slijtage koppeling

Bij intensief stadsverkeer en veel schakelen kan de koppeling sneller slijten dan verwacht.

Herkenningspunten:

Slippen van koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandende koppeling.

Aandacht vereist
Motor

Turbo-onderhoud en lekkages

Sommige motoren vertonen lekkages of verminderde turbo-prestaties na 100.000+ km.

Herkenningspunten:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, verhoogd olieverbruik.

Laag
Motor

Injectoren vervuiling

Directe injectie kan leiden tot vervuiling van injectoren, wat motorstoringen veroorzaakt.

Herkenningspunten:

Onregelmatig stationair draaien, verminderde prestaties, verhoogd brandstofverbruik.

Laag
Motor

Olieverbruik hoger dan verwacht

Bij sommige motoren is het olieverbruik hoger dan fabrieksopgave, mogelijk door zuigerveren slijtage.

Herkenningspunten:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook bij koude start.

Laag
Elektronica

Elektronische storingen in infotainmentsysteem

Af en toe storingen of vastlopen van het touchscreen en connectiviteitsproblemen.

Herkenningspunten:

Bevriezen scherm, wegvallen Bluetooth, herstarten nodig.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1245 kg. Dat is 4% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde