Kenteken check GBP-56-X

APK geldig tot jun 2028 - 3 eigenaars - 26.272 km (peildatum sep 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-058082
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
GBP-56-X
Automerk
Renault
Renault logo
Uitvoering
Captur TCe 90
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken GBP-56-X: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Zwart
Type brandstof
Benzine
Renault Captur TCe 90 2024

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken GBP-56-X

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
43

Waardebehoud Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken GBP-56-X

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken GBP-56-X

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
68

Veiligheid Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken GBP-56-X

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken GBP-56-X

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
68

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 25.000 - € 30.000
Adviesprijs nieuw
€ 31.720
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
812 dagen
Eigenaarhistorie
3 eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
H4D E4
Vergelijkbare voertuigen in NL
180 voertuigen
Bekeken
222 keer

Expertrapport

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur TCe 90 komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1293 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zuinig en modern 999cc 3-cilinder turbomotor met 67 pk
  • Handgeschakelde 6-versnellingsbak met goede betrouwbaarheid
  • Compacte SUV met praktische binnenruimte en moderne technologie
  • Redelijk lage wegenbelasting en gebruikskosten in Nederland
  • Goede standaarduitrusting in Techno-uitvoering, inclusief digitale displays en rijhulpsystemen
  • Redelijk waardebehoud door populariteit van compacte SUV's

Waar je op moet letten

  • Beperkte motorvermogen voor snel accelereren of vol beladen rijden
  • WLTP-verbruik ligt in praktijk iets hoger dan opgegeven waarden
  • Geen automatische transmissie beschikbaar in deze motorvariant
  • Mogelijke slijtage van koppeling bij intensief stadsgebruik
  • Beperkte luxe opties vergeleken met hogere segmenten
  • Betrouwbaarheidsscore van Renault ligt relatief laag in sommige onderzoeken

Uitgebreide analyse

Kenteken GBP-56-X is een zwarte Renault Captur uit 2024 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor, handgeschakelde transmissie en de Techno-uitvoering. Deze mini-SUV combineert compacte afmetingen met moderne technologie en een nieuwprijs van circa €31.695.

De 999cc motor in deze Renault Captur 1.0 TCe 90 Techno is een driecilinder turbobenzinemotor met ongeveer 67 pk (90 PS). De motorcode die hierbij hoort is meestal de H5Ht, een moderne, compacte motor die bekend staat om zijn relatief lage uitstoot en zuinigheid. Deze motor heeft een turbo en directe injectie, wat zorgt voor een goede balans tussen prestaties en brandstofverbruik. Er zijn geen wijdverspreide ernstige problemen met de timingketting of turbo bij dit modeljaar bekend, maar injectoren kunnen bij oudere motoren soms problemen geven. Olieverbruik is doorgaans laag, mits goed onderhoud wordt uitgevoerd.

De handgeschakelde zesversnellingsbak van de Captur 1.0 TCe 90 is over het algemeen betrouwbaar. Er zijn geen grote bekende defecten gemeld specifiek voor deze transmissie in dit modeljaar. Wel kan bij intensief stadsgebruik de koppeling slijten, wat een relatief normale onderhoudskost is. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot periodieke controle en eventueel koppelingsonderhoud na enkele tienduizenden kilometers.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 67 pk benzinemotor in Nederland valt in de lagere categorie, wat gunstig is voor de gebruikskosten. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties worden geschat op ongeveer €500 tot €700, afhankelijk van gebruik en onderhoudshistorie.

De huidige marktwaarde van een nieuwe Renault Captur 1.0 TCe 90 Techno (2024) ligt rond de nieuwprijs van €31.695, met een redelijk waardebehoud gezien de populariteit van compacte SUV's. Voor tweedehands exemplaren uit 2024 kan de prijs variëren afhankelijk van kilometerstand en staat, maar verwacht een lichte afschrijving in de eerste jaren. Het is aan te raden om bij aankoop te letten op volledige onderhoudshistorie en eventuele software-updates van de motor en elektronica.

Deze zwarte Renault Captur met kenteken GBP-56-X uit 2024 is een moderne, compacte SUV met een zuinige 999cc turbomotor en handgeschakelde transmissie. De auto biedt een goede balans tussen rijplezier, praktische bruikbaarheid en lage gebruikskosten. Bekende problemen zijn beperkt en onderhoud is betaalbaar, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor Nederlandse autokopers die een betrouwbare en zuinige mini-SUV zoeken.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Regensensor Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerhulp €200
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €600

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

MEI 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
13 mei 2025
JUN 2024

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
21 juni 2024
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

Afbeeldingen

Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 1
september 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 2
september 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 3
september 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 4
september 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 5
september 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 6
maart 2026

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 17-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 21-06-2027

Herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Van Nederlandse bodem
Land van herkomst: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H4D E4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 91 pk (67 kW)
Trekkracht 160 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Zwart
Trim Onbekend
Type Onbekend
Oorsprong Nederland

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,23 m
Totale breedte 1,8 m
Voertuighoogte 1,58 m
Wielafstand 2,64 m
Voertuiggewicht Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 14,0 s
Max. snelheid 168 km/u
Verbruik gecombineerd 5,3 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 130 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank Onbekend

Vragen over Renault Captur TCe 90 (GBP-56-X)

Wat is de APK status van GBP-56-X?

De APK van GBP-56-X is geldig tot juni 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is GBP-56-X een import auto?

Nee, GBP-56-X is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft GBP-56-X gehad?

GBP-56-X heeft 3 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is het officiële brandstofverbruik van de Renault Captur 1.0 TCe 90 Techno?

Het WLTP-verbruik ligt rond de 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km.

Welke motorcode hoort bij de 999cc 1.0 TCe motor?

De motorcode is meestal H5Ht, een moderne driecilinder turbobenzinemotor.

Zijn er bekende problemen met de timingketting van deze motor?

Er zijn geen wijdverspreide problemen met de timingketting bij dit modeljaar bekend.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De handgeschakelde zesversnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, met normale slijtage aan de koppeling bij intensief gebruik.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

De jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, service en kleine reparaties liggen rond €500 tot €700.

Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze 67 pk benzinemotor in Nederland?

De wegenbelasting valt in een lagere categorie vanwege het lage vermogen, wat gunstig is voor de gebruikskosten.

Bekende aandachtspunten

Matig risico
Motor

Injectieproblemen

Soms kunnen de brandstofinjectoren verstopt raken of minder goed functioneren, wat leidt tot schommelingen in motorloop en vermogensverlies.

Signalen:

Onregelmatige motorloop, verminderde acceleratie, verhoogd brandstofverbruik.

Matig risico
Transmissie

Koppeling slijtage

Bij intensief gebruik in stadsverkeer kan de koppeling sneller slijten, wat resulteert in slippen of moeilijk schakelen.

Signalen:

Schuivende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Laag risico
Elektronica

Elektronische storingen infotainmentsysteem

Af en toe kunnen storingen optreden in het infotainmentsysteem, zoals vastlopen of connectiviteitsproblemen met Apple CarPlay/Android Auto.

Signalen:

Bevriezen scherm, wegvallen Bluetooth, herstarten systeem nodig.

Laag risico
Chassis

Remmen piepen

Soms kunnen de remmen piepende geluiden maken door stof of slijtage van remblokken.

Signalen:

Piepende of krakende geluiden bij remmen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2024) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1293 kg. Dat is 8% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur TCe 90 kentekens

Type Plaat