Kenteken check GHZ-11-G

APK geldig tot mei 2027 - 5+ eigenaars

Rapport nummer
VVR-2026-893102
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
GHZ-11-G
Merk voertuig
VW
VW logo
Uitvoering
e-up!
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken GHZ-11-G: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Zwart
Brandstoftype
Elektriciteit
VW e-up! 2023

Betrouwbaarheid VW e-up! (2023) – Kenteken GHZ-11-G

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
23

Waardebehoud VW e-up! (2023) – Kenteken GHZ-11-G

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud VW e-up! (2023) – Kenteken GHZ-11-G

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
68

Veiligheid VW e-up! (2023) – Kenteken GHZ-11-G

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties VW e-up! (2023) – Kenteken GHZ-11-G

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
70

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 16.000 - € 20.000
Adviesprijs nieuw
€ 29.995
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
403 dagen
Eigenaren
5+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
EBM
Vergelijkbare voertuigen in NL
42 voertuigen
Keren opgezocht
192 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze VW e-up! bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1248 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Compact en wendbaar, ideaal voor stadsverkeer.
  • Goede actieradius van circa 260 km (WLTP) voor een stadsauto.
  • Snelladen mogelijk tot 50 kW CCS, snel opladen onderweg.
  • Regeneratief remmen instelbaar voor efficiënt energiegebruik.
  • Laag energieverbruik rond 14,7 kWh/100 km volgens WLTP.
  • Betrouwbare elektrische aandrijving met soepel rijgedrag.

Waar je op moet letten

  • Beperkte laadcapaciteit op enkelfase AC (max 3,7 kW) in sommige situaties.
  • Batterijcapaciteit (36,8 kWh) is beperkt voor langere afstanden.
  • Achterin geen elektrische ramen, wat minder comfort biedt.
  • Beperkte bagageruimte vergeleken met grotere EV's.
  • Sommige software bugs en 12V accu problemen gemeld.
  • Waardevermindering kan hoger zijn dan bij conventionele auto's.

Volledige analyse

Kenteken GHZ-11-G is een zwarte elektrische Volkswagen e-Up! e-up! Style uit 2023 met 61pk vermogen en automatische transmissie. Deze compacte hatchback is ideaal voor stadsgebruik en biedt een praktische elektrische rijervaring met een nieuwprijs van €26.730.

De Volkswagen e-Up! uit 2020 is uitgerust met een 61 kW (83 pk) elektromotor die 210 Nm koppel levert, wat zorgt voor een vlotte acceleratie van 0-100 km/h in 11,9 seconden en een topsnelheid van 130 km/h. De motor is gekoppeld aan een enkele versnelling automatische transmissie en drijft de voorwielen aan, wat zorgt voor een responsief en soepel rijgedrag in de stad en op de snelweg.

De automatische eénversnellingsbak zorgt voor een directe krachtoverdracht zonder schakelmomenten, wat typisch is voor elektrische voertuigen. Het regeneratief remmen is instelbaar via de schakelflippers achter het stuur, waarmee de bestuurder de mate van energie-terugwinning kan bepalen, wat bijdraagt aan een efficiënter energieverbruik en een prettige rijervaring.

De batterijcapaciteit bedraagt 36,8 kWh (nominaal), met een WLTP-actieradius van circa 260 km en een praktijkbereik tussen 145 en 205 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. Het energieverbruik ligt rond de 14,7 kWh/100 km volgens WLTP, wat in de praktijk iets hoger kan uitvallen. Laden kan via AC met maximaal 7,2 kW (driefasig) en DC snelladen met maximaal 50 kW CCS, waarmee de batterij in ongeveer 1 uur van 5% naar 80% kan worden opgeladen. De 12V-accu en elektronica zijn over het algemeen betrouwbaar, maar aandacht voor software-updates is aanbevolen.

Voor kopers met kenteken GHZ-11-G en bouwjaar 2023 is deze zwarte Volkswagen e-Up! een uitstekende keuze voor stads- en kortere ritten. Let bij aankoop op de staat van de batterij en vraag naar onderhoudshistorie, vooral software-updates en eventuele garantie op de batterij. De compacte afmetingen en het lage energieverbruik maken het een zuinige en praktische elektrische auto met een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Deze zwarte Volkswagen e-Up! met kenteken GHZ-11-G uit 2023 is een betrouwbare, compacte elektrische auto met een goede actieradius voor stadsgebruik, vlotte prestaties en moderne laadinfrastructuur. Met aandacht voor onderhoud en batterijconditie biedt deze e-Up! een duurzame en betaalbare mobiliteitsoplossing.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Lichtsensor
Regensensor
Android Auto / Apple CarPlay
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Metallic lak €590

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

MRT 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
25 maart 2026
MEI 2023

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
8 mei 2023
Bekijk complete tijdlijn

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsresultaten

Afbeeldingen

VW e-up! 2023 – Afbeelding 1
VW e-up! 2023 – Afbeelding 2
VW e-up! 2023 – Afbeelding 3
VW e-up! 2023 – Afbeelding 4
VW e-up! 2023 – Afbeelding 5

Juridische status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Niet verzekerd
Verzekeringsstatus: Onverzekerd
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 08-05-2026

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode EBM
Brandstoftype Elektriciteit
Cilindervolume -
Aantal cilinders 0 cilinders
Turbo Nee
Max. vermogen 83 pk (61 kW)
Trekkracht 212 Nm
Wielaandrijving Onbekend
Schakeling Automaat
Milieuklasse Onbekend

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 4 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Zwart
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 3,6 m
Breedte excl. spiegels 1,65 m
Voertuighoogte 1,48 m
Afstand tussen assen 2,42 m
Voertuiggewicht Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 11,9 s
Max. snelheid 130 km/u
Verbruik gecombineerd 14,4 kWh/100 km l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd Niet beschikbaar
Brandstofsoort Elektriciteit
Inhoud tank Onbekend

Vragen over VW e-up! (GHZ-11-G)

Wat is de APK status van GHZ-11-G?

De APK van GHZ-11-G is geldig tot mei 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is GHZ-11-G een import auto?

Ja, GHZ-11-G is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft GHZ-11-G gehad?

GHZ-11-G heeft 5+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de batterijcapaciteit van de Volkswagen e-Up! 2020?

De batterijcapaciteit is 36,8 kWh nominaal.

Hoe ver kan ik rijden op een volle batterij volgens WLTP?

De WLTP-actieradius is ongeveer 260 km, in de praktijk ligt dit tussen 145 en 205 km afhankelijk van omstandigheden.

Hoe snel kan ik de batterij opladen?

Met AC-laden kan maximaal 7,2 kW (driefasig) geladen worden, met DC snelladen tot 50 kW CCS, waarmee 5-80% laden ongeveer 1 uur duurt.

Wat is het energieverbruik van de e-Up!?

Het officiële WLTP-verbruik is circa 14,7 kWh per 100 km, in de praktijk kan dit iets hoger zijn.

Zijn er bekende problemen met de batterij of elektronica?

Ja, batterijdegradatie en 12V accu problemen komen voor, evenals incidentele software bugs.

Hoe is het rijgedrag van de e-Up!?

De e-Up! biedt een soepel en responsief rijgedrag met instelbaar regeneratief remmen, ideaal voor stadsverkeer.

Veel voorkomende klachten

Matig risico
Batterij

Batterijdegradatie

Na enkele jaren kan de batterijcapaciteit afnemen, wat de actieradius vermindert.

Signalen:

Kortere rijafstand per lading, langere laadtijden.

Gering risico
Elektronica

Software bugs

Soms treden storingen op in het infotainmentsysteem of laadbeheer.

Signalen:

Bevriezen scherm, laadonderbrekingen.

Matig risico
Elektronica

12V accu problemen

De 12V accu kan sneller leeg raken, wat startproblemen veroorzaakt.

Signalen:

Startproblemen, waarschuwingen op dashboard.

Gering risico
Elektronica

Elektronische storingen

Sporadische storingen in elektronische systemen zoals sensoren.

Signalen:

Waarschuwingen, onregelmatig functioneren van systemen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze auto mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2023) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
Niet berekend

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1248 kg. Dat is 4% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare VW e-up! kentekens

Type Plaat