Kenteken check GV-495-N
APK geldig tot dec 2026 - 9+ eigenaars - 175.000 km (peildatum apr 2025)
19 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken GV495N
Kerninfo
Betrouwbaarheid Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 (2015) – Kenteken GV-495-N
Waardebehoud Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 (2015) – Kenteken GV-495-N
Onderhoud Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 (2015) – Kenteken GV-495-N
Veiligheid Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 (2015) – Kenteken GV-495-N
Prestaties Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 (2015) – Kenteken GV-495-N
Kerngegevens
Analyse & Inzichten
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 komen een aantal specifieke details naar voren. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (9 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Land Rover op basis van 1840 kg en diesel.
Sterke en zwakke punten
Pluspunten
- Zeer zuinige 2.0 TD4 dieselmotor met lage CO2-uitstoot en wegenbelasting
- Luxe, hoogwaardig afgewerkt interieur met veel standaard uitrusting
- Compacte afmetingen, ideaal voor de stad, maar toch ruim genoeg voor vier personen
- Uitstekende wegligging en comfortabele rij-ervaring dankzij onafhankelijke wielophanging
- Terrain Response-systeem voor licht terreingebruik
- Goed waardebehoud vergeleken met concurrenten uit hetzelfde segment
Nadelen
- Beperkte bagageruimte (max. 420 liter) vergeleken met concurrenten
- Hogere onderhouds- en reparatiekosten, zeker bij merkdealer
- Bekende problemen met timing chain, turbo en elektronica
- Transmissie (9-traps automaat) kan gevoelig zijn voor softwareproblemen en slijtage
- Matige betrouwbaarheidsscores in consumentenonderzoeken
- Dure onderdelen en lange levertijden bij storingen
Diepgaande beoordeling
Kenteken GV-495-N is een zwarte Land Rover Range Rover Evoque uit 2015 met een 1998cc turbodiesel (TD4) motor en een 9-traps automaat. Deze midi-SUV combineert Brits design met allroad-capaciteiten en een luxe interieur. In dit rapport vind je alle technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelgestelde vragen over deze specifieke variant.
De Land Rover Range Rover Evoque 2.0 TD4 SE (2015) is uitgerust met een 1998cc (2.0L) 4-cilinder turbodiesel, motorcode **Puma D240** (ook bekend als Ford/PSA DW10/DLD-416), met 110pk (81kW). Deze motor is ontwikkeld in samenwerking met Ford/PSA en wordt veel toegepast in Jaguar Land Rover-modellen. De automaat is een ZF 9HP48 9-traps automaat, een moderne transmissie die soepel schakelt en zuinig rijdt. In Nederland is deze motor populair vanwege het lage verbruik en de relatief lage wegenbelasting.
De 9-traps automaat (ZF 9HP48) biedt comfortabel en vloeiend rijgedrag. Echter, deze transmissie is gevoelig voor software-updates en kan bij oudere exemplaren schokken of vertraging vertonen. Regelmatig onderhoud (olieverversing om de 60.000 km) is essentieel om problemen te voorkomen. Reparatiekosten kunnen hoog oplopen bij defecten aan de versnellingsbak.
**Wegenbelasting**: Voor een diesel met 110pk betaal je in 2025 circa €88 per maand (€1.056 per jaar). **Verbruik**: Officieel (WLTP) rond de 5,5 l/100km, praktijkverbruik ligt vaak tussen 6,5 en 7,5 l/100km, afhankelijk van rijstijl en gebruik. **Onderhoudskosten**: Jaarlijkse APK €35-€50. Een grote beurt (incl. distributieriem, remmen, filters) kost €600-€900 bij een merkdealer. Kleine beurt €250-€400. Reparatiekosten kunnen fors zijn bij complexe elektronica of transmissieproblemen.
De zwarte Land Rover Range Rover Evoque met kenteken GV-495-N uit 2015 is een stijlvolle, comfortabele SUV met een zuinige dieselmotor en een luxe uitstraling. Let op onderhoudshistorie, controleer de transmissie en vraag naar software-updates. Een proefrit en diagnose bij een specialist zijn aan te raden.
Deze zwarte Land Rover Range Rover Evoque met kenteken GV-495-N uit 2015 is een aantrekkelijke keuze voor wie een compacte, luxe SUV zoekt met een zuinige dieselmotor. Houd rekening met hogere onderhouds- en reparatiekosten en check de bekendste mankementen voor aankoop.
Optiepakket
Basisuitrusting
Bijbestelde opties
Historisch overzicht
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,650 km geregistreerd
Kilometerstand
XXX,987 km geregistreerd
Kilometerstand
XXX,516 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
De bevestiging van de remvoering raakt de trommel of schijf, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht
APK keuring details: De bevestiging van de remvoering raakt de trommel of schijf, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht
APK keuring details: 07
APK keuring details: 55
APK keuring details: 26
Band met laag profiel
APK keuring details: Band met laag profiel
APK keuring details: 31
APK keuring details: 55
APK keuring details: 48
APK keuring details: 06
Beeldmateriaal
+2
Eigenaar en status
Voertuigregistratie
Voertuigstatus volgens RDW
WA-Dekking
Verzekeringsstatus voertuig
Keuringsstatus
Technische voertuigkeuring
Import Status
Oorsprong van het voertuig
Techniek & Specificaties
Aandrijflijn
Carrosserie & Inrichting
Afmetingen & Massa
Rijprestaties & Verbruik
Vragen over Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 (GV-495-N)
Wat is de APK status van GV-495-N?
De APK van GV-495-N is geldig tot december 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is GV-495-N een import auto?
Nee, GV-495-N is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft GV-495-N gehad?
GV-495-N heeft 9 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is het praktijkverbruik van de Land Rover Range Rover Evoque 2.0 TD4 SE (2015)?
Het praktijkverbruik ligt tussen de 6,5 en 7,5 liter diesel per 100 km, afhankelijk van rijstijl en gebruik. Officieel (WLTP) is dit circa 5,5 l/100km.
Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze auto in Nederland?
Voor een diesel met 110pk betaal je in 2025 ongeveer €88 per maand (€1.056 per jaar).
Wat zijn de bekendste mankementen aan deze auto?
De meest voorkomende problemen zijn slijtage aan de timing chain, turbo-defecten, problemen met de brandstofinjectoren en elektronische storingen. Ook de 9-traps automaat kan gevoelig zijn voor softwareproblemen en slijtage.
Wat kost een grote beurt bij de dealer?
Een grote beurt (incl. distributieriem, remmen, filters) kost bij een merkdealer €600-€900. Een kleine beurt €250-€400.
Hoeveel bagageruimte heeft de Evoque?
De bagageruimte bedraagt 420 liter (alle stoelen in gebruik), maximaal 1.445 liter (achterbank neergeklapt).
Hoe is het waardebehoud van deze auto?
Het waardebehoud is redelijk voor een premium SUV, maar lager dan bij Duitse concurrenten. Na 5 jaar houdt de Evoque gemiddeld 45-50% van de nieuwprijs over.
Veelvoorkomende problemen
Timing chain slijtage
Vroegtijdige slijtage van de distributieketting, vooral bij onregelmatig onderhoud.
Herkenningspunten:
Ratelen bij koude motor, motorstoringen.
Turbo problemen
Vroegtijdige defecten aan de turbo, vaak door olievervuiling of slecht onderhoud.
Herkenningspunten:
Vermogensverlies, rookontwikkeling, storinglampje.
Brandstofinjectoren
Vervuiling of defecten aan de common-rail injectoren.
Herkenningspunten:
Ruw stationair draaien, vermogensverlies, storingscodes.
Transmissieproblemen
Schokken, vertraging of storingen in de 9-traps automaat.
Herkenningspunten:
Onregelmatig schakelen, storingslampje, hoge reparatiekosten.
Elektronica/storingslampjes
Veelvoorkomende elektronische storingen, o.a. aan boordcomputer en sensoren.
Herkenningspunten:
Storingslampjes, uitval van systemen.
Milieuzones Toegestaan
Met deze diesel mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Land Rover
Voor dit specifieke model en bouwjaar (land rover uit 2015) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1840 kg. Dat is 53% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 in Nederland
| Model | Kenteken |
|---|---|