Kenteken check HDZ-93-F

APK geldig tot apr 2027 - 2+ eigenaars - 63.908 km (peildatum apr 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-835918
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
HDZ-93-F
Automerk
Renault
Renault logo
Type
Captur ENERGY TCe 130 GPF
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken HDZ-93-F: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Grijs
Type brandstof
Benzine
Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF (2019) – Kenteken HDZ-93-F

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
99

Waardebehoud Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF (2019) – Kenteken HDZ-93-F

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF (2019) – Kenteken HDZ-93-F

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
65

Veiligheid Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF (2019) – Kenteken HDZ-93-F

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF (2019) – Kenteken HDZ-93-F

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
62

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 16.000 - € 20.000
Nieuwprijs
€ 27.390
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
363 dagen
Eigenaren
2+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
H5H B4
Vergelijkbare voertuigen in NL
626 voertuigen
Keren opgezocht
1.048 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1326 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Moderne 1.3-liter TCe turbomotor met goede balans tussen vermogen en zuinigheid
  • Compact en wendbaar, ideaal voor stadsverkeer en parkeren
  • Comfortabele rijervaring met voorwielaandrijving en goede wegligging
  • Redelijk complete uitrusting in de Intens uitvoering
  • Relatief lage wegenbelasting en onderhoudskosten
  • Goede veiligheidsuitrusting met ABS, ESP en airbags

Minpunten

  • Bekende problemen met distributieketting kunnen hoge reparatiekosten veroorzaken
  • Mogelijke turbo- en injectorproblemen bij hogere kilometerstanden
  • Handgeschakelde transmissie kan slijtage van koppeling vertonen
  • Praktijkverbruik ligt vaak hoger dan WLTP-cijfers
  • Interieur kan wat eenvoudig ogen in vergelijking met concurrenten
  • Waardevermindering is gemiddeld, niet uitzonderlijk hoog

Uitgebreide analyse

Kenteken HDZ-93-F is een grijze Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2019 met een 1330cc 4-cilinder benzinemotor die 96 pk levert en een handgeschakelde transmissie heeft. Deze mini-SUV met voorwielaandrijving had een nieuwprijs van circa €25.620 en is populair in Nederland vanwege zijn compacte formaat en praktische eigenschappen.

De motor in deze Renault Captur is de 1.3-liter TCe benzinemotor, onderdeel van de Renault-Nissan H5Ht Energy TCe motorfamilie. De motorcode voor deze 1330cc 4-cilinder is vaak aangeduid als H5Ht. Deze motor levert 96 pk (70 kW) en 220 Nm koppel bij 1500 tpm. Het is een moderne turbomotor met directe injectie en start-stop technologie, bekend om zijn relatief goede prestaties en efficiëntie in deze klasse.

De handgeschakelde transmissie in deze Captur is een 6-versnellingsbak die over het algemeen betrouwbaar is. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar bij intensief stadsgebruik kunnen koppeling en synchronisatieringen slijten, wat reparatiekosten met zich meebrengt. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, met periodieke controle en olie verversen aanbevolen. De handling van de Captur is wendbaar en comfortabel, mede dankzij de voorwielaandrijving en compacte afmetingen.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,5 tot 6,0 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,5 tot 7,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 96 pk benzineauto in Nederland bedraagt circa €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €600 en €900. Grotere reparaties of slijtageonderdelen kunnen extra kosten veroorzaken.

Bij aankoop van een Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2017 met kenteken HDZ-93-F is het belangrijk om te letten op onderhoudshistorie, vooral met betrekking tot de distributieketting en turbo. Controleer ook op eventuele olieverbruik en injectorenproblemen. De auto biedt een goede balans tussen comfort, prestaties en zuinigheid, maar let op slijtage van koppeling en remmen. De marktwaarde ligt momenteel rond €12.000 tot €15.000 afhankelijk van kilometerstand en staat.

Deze grijze Renault Captur met kenteken HDZ-93-F uit 2019 is een praktische en zuinige mini-SUV met een moderne 1.3 TCe motor en handgeschakelde versnellingsbak. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals distributieketting en turbo is het een betrouwbare keuze voor wie een compacte, comfortabele en relatief zuinige auto zoekt.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Lane Change Assistant Pakket
Parkeerassistent Pakket
Leer Pakket
Metallic lak €590

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

APR 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
30 april 2025
MEI 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
30 mei 2019
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

29 april 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 34

Afbeeldingen

Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF 2019 – Afbeelding 1
april 2025

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Niet verzekerd
Verzekeringsstatus: Onverzekerd
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 29-04-2026

Herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Land van herkomst: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H5H B4
Aandrijftype Benzine
Slagvolume 1332 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 131 pk (96 kW)
Maximaal koppel 220 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Indeling hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lakkleur Grijs
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,12 m
Breedte excl. spiegels 1,78 m
Voertuighoogte 1,57 m
Afstand tussen assen 2,61 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 10,2 s
Topsnelheid begrensd 200 km/u
Verbruik gecombineerd 5,6 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 145 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF (HDZ-93-F)

Wat is de APK status van HDZ-93-F?

De APK van HDZ-93-F is geldig tot april 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is HDZ-93-F een import auto?

Ja, HDZ-93-F is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft HDZ-93-F gehad?

HDZ-93-F heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 1.3 TCe motor in de Renault Captur 2017?

De motorcode is H5Ht, een 1.3-liter 4-cilinder turbobenzinemotor uit de Renault-Nissan Energy TCe familie.

Hoe betrouwbaar is de distributieketting van deze motor?

De distributieketting kan bij hogere kilometerstanden uitrekken, wat reparatie vereist. Regelmatig onderhoud en tijdige controle zijn belangrijk.

Wat is het praktijkverbruik van deze Renault Captur?

Het praktijkverbruik ligt meestal tussen 6,5 en 7,0 liter per 100 km, iets hoger dan de officiële WLTP-cijfers van circa 5,5-6,0 l/100 km.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK en service tussen €600 en €900, afhankelijk van gebruik en onderhoudsgeschiedenis.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 96 pk benzineauto?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van de provincie waar de auto geregistreerd staat.

Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde versnellingsbak?

De handgeschakelde bak is over het algemeen betrouwbaar, maar koppeling en synchronisatieringen kunnen slijten bij intensief gebruik.

Veel voorkomende klachten

Hoog risico
Motor

Distributieketting problemen

De distributieketting kan bij hogere kilometerstanden uitrekken of verslijten, wat kan leiden tot motorstoringen.

Signalen:

Tikkend geluid uit de motor, motorstoringslampje, verminderde prestaties.

Let op
Motor

Turbo falen

De turbo kan defect raken door olievervuiling of slijtage, wat leidt tot vermogensverlies.

Signalen:

Rook uit uitlaat, verminderde acceleratie, piepende geluiden.

Let op
Motor

Injector problemen

Brandstofinjectoren kunnen verstopt raken of defect gaan, wat leidt tot onregelmatige motorloop.

Signalen:

Schokkerige motor, verhoogd brandstofverbruik, startproblemen.

Laag risico
Motor

Olieverbruik

Sommige motoren vertonen verhoogd olieverbruik, wat regelmatig bijvullen vereist.

Signalen:

Lage oliepeil, blauwe rook uit uitlaat, olievlekken onder auto.

Let op
Transmissie

Koppeling slijtage

Bij intensief gebruik kan de koppeling sneller slijten, vooral in stadsverkeer.

Signalen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1326 kg. Dat is 11% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur ENERGY TCe 130 GPF kentekens

Type Nummerplaat