Kenteken check HKK-62-B

APK geldig tot jun 2027 - 1+ eigenaars - 176.176 km (peildatum apr 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-850782
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
HKK-62-B
Merk voertuig
VW
VW logo
Uitvoering
up! 1.0
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken HKK-62-B: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Wit
Brandstoftype
Benzine
VW up! 1.0 2018

Betrouwbaarheid VW up! 1.0 (2018) – Kenteken HKK-62-B

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
78

Waardebehoud VW up! 1.0 (2018) – Kenteken HKK-62-B

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud VW up! 1.0 (2018) – Kenteken HKK-62-B

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
88

Veiligheid VW up! 1.0 (2018) – Kenteken HKK-62-B

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties VW up! 1.0 (2018) – Kenteken HKK-62-B

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
66

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 8.000 - € 10.000
Nieuwprijs
€ 12.375
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
442 dagen
Eigenaarhistorie
1+ eigenaar
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
CHY
Vergelijkbare voertuigen in NL
1554 voertuigen
Bekeken
920 keer

Deskundige beoordeling

Wanneer we de data van deze VW up! 1.0 bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Deze auto heeft tot nu toe slechts 1 eigenaar gehad, wat vaak duidt op een zeer trouwe bezitter en een stabiel verleden.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 934 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 128 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 142 / kwartaal
Zeeland ca. € 138 / kwartaal
Utrecht ca. € 135 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 132 / kwartaal
Gelderland ca. € 139 / kwartaal
Limburg ca. € 136 / kwartaal
Overijssel ca. € 140 / kwartaal
Flevoland ca. € 138 / kwartaal
Drenthe ca. € 142 / kwartaal
Friesland ca. € 143 / kwartaal
Groningen ca. € 144 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zeer zuinige 999cc driecilinder motor met BlueMotion Technology
  • Compact en wendbaar, ideaal voor stadsverkeer
  • Lage wegenbelasting en gebruikskosten in Nederland
  • Betrouwbare handgeschakelde 5-versnellingsbak
  • Comfortabele High up! uitvoering met extra uitrusting
  • Goede marktwaarde en waardebehoud voor segment

Waar je op moet letten

  • Beperkte motorvermogen (44-55 kW) voor snelweggebruik
  • Soms bouncy rijgedrag en wat windgeluid bij hogere snelheden
  • Kleine binnenruimte, vooral achterin
  • Koppeling kan slijten bij intensief gebruik
  • Beperkte bagageruimte vergeleken met grotere auto's
  • Sommige gebruikers melden lichte problemen met elektronica

Uitgebreide analyse

Kenteken HKK-62-B is een witte Volkswagen Up! 1.0 BMT high up! uit 2018 met een 999cc driecilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze compacte hatchback is populair in Nederland vanwege zijn zuinigheid en wendbaarheid in de stad.

De motor van deze Volkswagen Up! is een 999cc driecilinder MPI (Multi-Point Injection) benzinemotor, met een vermogen van 44 kW (60 pk) of 55 kW (75 pk) afhankelijk van de uitvoering. De motorcode voor deze 1.0 MPI motor is vaak aangeduid als EA211, een betrouwbare en zuinige motor die bekend staat om zijn lage emissies dankzij BlueMotion Technology (BMT). Deze motor heeft een kettingaandrijving voor de nokkenas, wat doorgaans onderhoudsarm is.

De handgeschakelde transmissie is een 5-versnellingsbak die goed past bij de motor en zorgt voor een directe rijervaring. Bekende defecten aan de transmissie zijn zeldzaam, maar slijtage aan de koppeling kan optreden na langdurig intensief gebruik. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn relatief laag, vooral bij tijdig vervangen van de koppeling en olie.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 4,5 tot 5,0 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 44 pk (ongeveer 32 kW) benzineauto in Nederland is laag, vaak rond de €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen €400 en €600.

De Volkswagen Up! 1.0 BMT high up! uit 2016 met handgeschakelde transmissie is een uitstekende keuze voor stadsrijders die zoeken naar een betrouwbare, zuinige en compacte auto. Let bij aankoop op een volledige onderhoudshistorie en controleer de staat van de koppeling en distributieketting. De marktwaarde ligt momenteel rond de €7.000 tot €9.000, afhankelijk van kilometerstand en conditie.

Deze witte Volkswagen Up! met kenteken HKK-62-B uit 2018 is een compacte, zuinige en betrouwbare stadsauto met een onderhoudsvriendelijke 999cc motor en handgeschakelde versnellingsbak. Met een gunstige wegenbelasting en lage gebruikskosten is het een praktische keuze voor dagelijks gebruik.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Centrale deurvergrendeling
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Verkeersbordenherkenning Pakket
Airconditioning €560
Elektrische ramen voor Pakket
Radio €360
Metallic lak €495

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

OKT 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
28 oktober 2025
NOV 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
12 november 2018
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

APK keuring details: Slijtage remsysteem

Afbeeldingen

VW up! 1.0 2018 – Afbeelding 1
april 2025
VW up! 1.0 2018 – Afbeelding 2
april 2025
VW up! 1.0 2018 – Afbeelding 3
april 2025
VW up! 1.0 2018 – Afbeelding 4
april 2025
VW up! 1.0 2018 – Afbeelding 5
april 2025
VW up! 1.0 2018 – Afbeelding 6
maart 2026

+-2

Juridische status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Datum vorige keuring: 18-06-2026

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Land van herkomst: Premium
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode CHY
Brandstoftype Benzine
Slagvolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Nee
Max. vermogen 60 pk (44 kW)
Trekkracht 95 Nm
Wielaandrijving N.v.t.
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Indeling hatchback
Aantal zitplaatsen 4 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Wit
Trim N.v.t.
Type N.v.t.
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 3,6 m
Totale breedte 1,65 m
Voertuighoogte 1,5 m
Afstand tussen assen 2,41 m
Gewicht van de auto N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Nuttige lading 390 kg
Trekgewicht geremd N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 14,4 s
Max. snelheid 162 km/u
Verbruik gecombineerd 4,2 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 116 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume N.v.t.

Vragen over VW up! 1.0 (HKK-62-B)

Wat is de APK status van HKK-62-B?

De APK van HKK-62-B is geldig tot juni 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is HKK-62-B een import auto?

Ja, HKK-62-B is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft HKK-62-B gehad?

HKK-62-B heeft 1+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is het officiële brandstofverbruik van de Volkswagen Up! 1.0 BMT high up! uit 2016?

Het WLTP-verbruik ligt rond de 4,5 tot 5,0 liter per 100 km, afhankelijk van de uitvoering.

Welke motorcode heeft de 999cc motor in deze Volkswagen Up!?

De motorcode is meestal EA211, een 1.0 MPI driecilinder benzinemotor met BlueMotion Technology.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar voor deze auto?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK en kleine reparaties tussen €400 en €600.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 44 pk benzineauto in Nederland?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Zijn er bekende problemen met de transmissie van deze Volkswagen Up!?

De handgeschakelde 5-versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, maar koppeling slijtage kan voorkomen bij intensief gebruik.

Wat is de huidige marktwaarde van deze Volkswagen Up! uit 2016?

De marktwaarde ligt tussen €7.000 en €9.000, afhankelijk van kilometerstand en conditie.

Bekende aandachtspunten

Let op
Motor

Distributieketting slijtage

Hoewel de motor een ketting heeft, kunnen bij hoge kilometerstanden slijtage en speling optreden, wat kan leiden tot tikkende geluiden en motorstoringen.

Signalen:

Tikkend geluid bij koude start, motorstoringen, controlelampje motor aan.

Let op
Transmissie

Koppeling slijtage

De handgeschakelde transmissie koppeling kan slijten, vooral bij stadsverkeer met veel schakelmomenten.

Signalen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Gering risico
Motor

Injectoren vervuiling

Bij sommige 1.0 MPI motoren kunnen brandstofinjectoren vervuilen, wat leidt tot onregelmatige motorloop.

Signalen:

Schokkerige motor, vermogensverlies, verhoogd brandstofverbruik.

Gering risico
Elektronica

Elektronische storingen

Sporadische storingen in het infotainmentsysteem of sensoren kunnen voorkomen.

Signalen:

Foutmeldingen op dashboard, storingen in radio of Bluetooth.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Laag (Licht/Zuinig)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 934 kg. Dat is 22% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke VW up! 1.0 modellen

Auto Nummerplaat