Kenteken check HLP-18-J

APK geldig tot apr 2029 - 3 eigenaars - 313 km (peildatum jan 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-918647
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Registratie
HLP-18-J
Merk
Jeep
Jeep logo
Modeltype
Avenger 1.2 GSE T3
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken HLP-18-J: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Geel
Brandstof
Elektriciteit
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025

Betrouwbaarheid Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2025) – Kenteken HLP-18-J

Betrouwbaarheidsscore
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
45

Waardebehoud Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2025) – Kenteken HLP-18-J

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2025) – Kenteken HLP-18-J

Onderhoudsscore
Indicatie van onderhoudslast
60

Veiligheid Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2025) – Kenteken HLP-18-J

Passieve veiligheid
APK status en terugroepacties
90

Prestaties Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2025) – Kenteken HLP-18-J

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
62

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 32.000 - € 39.000
Catalogusprijs
€ 40.303
Herkomst voertuig
Nee
Op naam sinds
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
1134 dagen
Aantal op naam
3 eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Motor code
HN05
Soortgelijke auto's in NL
155 voertuigen
Aantal keren bekeken
175 keer

Expert Analyse & Conclusies

Wanneer we de data van deze Jeep Avenger 1.2 GSE T3 bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Jeep op basis van 1355 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Voor- en nadelen

Pluspunten

  • **Stijlvol Design**: De Jeep Avenger heeft een modern en robuust uiterlijk dat typisch is voor het Jeep-merk.
  • **Ruimte**: De auto biedt voldoende ruimte voor passagiers en bagage, met een kofferbak van 355 liter.
  • **Efficiëntie**: Het brandstofverbruik is redelijk laag voor een SUV in deze klasse.
  • **Technologie**: De auto is uitgerust met geavanceerde connectiviteit en veiligheidssystemen.
  • **Betrouwbaarheid**: Over het algemeen wordt de Jeep Avenger als betrouwbaar beschouwd.
  • **Waardebehoud**: De auto behoudt zijn waarde redelijk goed op de markt.

Aandachtspunten

  • **Beperkte Kracht**: De 100 pk motor kan in sommige situaties als onderpowered worden ervaren.
  • **Beperkte Off-Road Capabilities**: Hoewel het een Jeep is, zijn de off-road mogelijkheden beperkt door de voorwielaandrijving.
  • **Kosten**: Hoewel de onderhoudskosten gemiddeld zijn, kan de aanschafprijs relatief hoog zijn.
  • **NCAP Beoordeling**: De auto heeft een NCAP-beoordeling van 3 sterren, wat onder de gemiddelde verwachtingen ligt.
  • **Brandstofverbruik in Praktijk**: Het verbruik kan hoger zijn dan de WLTP-waarden, afhankelijk van de rijstijl.

Gedetailleerde analyse

Kenteken HLP-18-J is een gele Jeep Avenger uit 2025 met een 1199cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een handmatige transmissie en heeft een nieuwprijs van €33.772. Hieronder vind je een uitgebreid rapport over de specificaties, bekende problemen en de huidige marktwaarde van deze auto.

De Jeep Avenger 1.2 Altitude is uitgerust met een 1.2-liter turbomotor met drie cilinders, die 100 pk levert. De motorcode voor deze 1199cc motor is niet specifiek vermeld in de beschikbare bronnen, maar het is een variant van de EB2ADTD motorfamilie[9].

De auto heeft een handmatige zesversnellingsbak. Er zijn geen specifieke bekende defecten gemeld voor deze transmissie, maar regulier onderhoud is essentieel om problemen te voorkomen.

Het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen ligt rond de 5,7 tot 5,9 liter per 100 km[2]. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld, met een service-interval van 16.000 km of 24 maanden[1].

De huidige marktwaarde van de Jeep Avenger 1.2 Altitude uit 2025 kan variëren afhankelijk van de staat en kilometerstand van de auto. Over het algemeen behoudt deze auto zijn waarde redelijk goed.

Deze gele Jeep Avenger met kenteken HLP-18-J uit 2025 is een compacte SUV met een goede balans tussen stijl en functionaliteit. Hoewel er geen specifieke ernstige problemen zijn gemeld, is regelmatig onderhoud essentieel om de levensduur van de auto te verlengen.

Uitrusting

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Adaptive Cruise Control
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Traffic Jam Assistant
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

High-beam Assistant Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Noodremassistentie Pakket
Navigatie Pakket
Leer €1090
Metallic lak €890

Historisch overzicht

Sleutelmomenten

JAN 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
6 januari 2026
APR 2025

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
19 april 2025
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

Beeldmateriaal

Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 1
mei 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 2
mei 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 3
mei 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 4
mei 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 5
mei 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 6
november 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 7
november 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2025 – Afbeelding 8
november 2025

+2

Voertuigstatus

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Keuringsstatus

Technische voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 19-04-2028

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Oorspronkelijk NL
Oorsprong: Nederland
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Krachtbron & Aandrijving

Motor code HN05
Motortype Elektriciteit
Cilinderinhoud 1199 cm3
Cilinders 3 cilinders
Turbodruk Ja
Krachtbron 101 pk (74 kW)
Draaimoment 205 Nm
Tractie Niet beschikbaar
Versnellingsbak Handgeschakeld
Euroklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Koetswerk Niet beschikbaar
Interieurtype MPV
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Buitenkleur Geel
Uitvoeringsniveau Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Nederland

Afmetingen & Massa

Voertuiglengte 4,08 m
Voertuigbreedte 1,78 m
Totale hoogte 1,54 m
Asafstand 2,56 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 10,6 s
Topsnelheid 184 km/u
Gemiddeld verbruik 5,7 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot Niet beschikbaar
Type brandstof Elektriciteit
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (HLP-18-J)

Wat is de APK status van HLP-18-J?

De APK van HLP-18-J is geldig tot april 2029. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is HLP-18-J een import auto?

Nee, HLP-18-J is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft HLP-18-J gehad?

HLP-18-J heeft 3 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de topsnelheid van de Jeep Avenger 1.2 Altitude?

De topsnelheid is 114 mph (183 km/h)[1].

Wat is het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen?

Het verbruik ligt tussen 5,7 en 5,9 liter per 100 km[2].

Wat is de capaciteit van de kofferbak?

De kofferbak heeft een capaciteit van 355 liter[4].

Wat is de huidige marktwaarde van de Jeep Avenger 1.2 Altitude uit 2025?

De marktwaarde varieert afhankelijk van de staat en kilometerstand van de auto.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

De onderhoudskosten zijn gemiddeld, met een service-interval van 16.000 km of 24 maanden[1].

Hoeveel wegenbelasting betaal je voor een 74 pk motor in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met een motor van 74 pk in Nederland hangt af van de MRB (Motorrijtuigenbelasting) tarieven, die variëren per gewichtsklasse en type brandstof.

Mogelijke gebreken

Minimaal
Motor

Timing Chain

Er zijn geen specifieke problemen gemeld met de timing chain van deze motor.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Minimaal
Motor

Turbo

Geen specifieke problemen met de turbo zijn gedocumenteerd.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Minimaal
Motor

Injectoren

Er zijn geen specifieke problemen met de brandstofinjectoren gemeld.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Minimaal
Motor

Olieverbruik

Er zijn geen specifieke problemen met olieverbruik gedocumenteerd.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Jeep

Voor dit specifieke model en bouwjaar (jeep uit 2025) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1355 kg. Dat is 13% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke Jeep Avenger 1.2 GSE T3 modellen

Voertuig Registratie