Kenteken check HVF-62-N

APK geldig tot jun 2029 - 5 eigenaars - 31 km (peildatum okt 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-860570
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
HVF-62-N
Merk voertuig
Renault
Renault logo
Type
Captur E-Tech Full Hybrid 145
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken HVF-62-N: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Wit
Type brandstof
Elektriciteit
Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 2025

Betrouwbaarheid Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 (2025) – Kenteken HVF-62-N

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
32

Waardebehoud Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 (2025) – Kenteken HVF-62-N

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 (2025) – Kenteken HVF-62-N

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
57

Veiligheid Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 (2025) – Kenteken HVF-62-N

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 (2025) – Kenteken HVF-62-N

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
68

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 30.000 - € 37.000
Nieuwprijs
€ 40.068
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
1206 dagen
Eigenaarhistorie
5+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
H4M C6
Vergelijkbare voertuigen in NL
628 voertuigen
Keren opgezocht
76 keer

Deskundige beoordeling

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1445 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zeer zuinige 1.6 E-Tech full hybrid motor met 145 pk gecombineerd vermogen
  • Automatische transmissie afgestemd op hybride systeem voor soepel rijgedrag
  • Lage wegenbelasting dankzij 69 pk motor in Nederland
  • Ruime kofferbak van circa 480 liter voor een mini-SUV
  • Moderne technologie met tot 21 rijhulpsystemen en Google-integratie
  • Goede marktwaarde en waardebehoud door hybride techniek en populariteit SUV-segment

Waar je op moet letten

  • Beperkte elektrische actieradius, geen plug-in functie
  • Relatief hoge nieuwprijs vergeleken met niet-hybride varianten
  • Rijcomfort kan minder zijn met grotere 19-inch wielen (optioneel)
  • Beperkte motorvermogen voor wie sportiever wil rijden
  • Hybride systeem vereist periodiek dealeronderhoud en software-updates
  • Minder kofferbakruimte dan sommige concurrenten door hybride accu

Uitgebreide analyse

Kenteken HVF-62-N is een witte Renault Captur 1.6 E-Tech Full Hybrid 145 Techno uit 2025 met een 1598cc 4-cilinder hybride benzinemotor en automatische transmissie. Deze mini-SUV combineert zuinigheid met moderne technologie en een comfortabele rijervaring.

De motor van deze Renault Captur is een 1.6-liter (1598cc) 4-cilinder hybride benzinemotor, onderdeel van Renaults E-Tech full hybrid systeem. De motorcode wordt vaak aangeduid als K4M of een afgeleide daarvan, maar specifiek voor de 2024 E-Tech full hybrid is het een geavanceerde hybride unit met een gecombineerd vermogen van 145 pk (107 kW). De motor levert een maximum koppel van circa 205 Nm gecombineerd met de elektromotoren. Deze hybride motor is ontworpen voor efficiëntie en betrouwbaarheid, met een elektrische ondersteuning die tot 80% van de tijd in stadsverkeer actief is. Er zijn geen wijdverspreide meldingen van ernstige motorproblemen zoals kettingproblemen, turbo- of injectorstoringen bij deze hybride motorvariant, mede dankzij het ontbreken van een turbo en het hybride ontwerp dat de motor ontlast[1][2][8].

De Renault Captur 1.6 E-Tech Full Hybrid is uitgerust met een automatische transmissie die specifiek is afgestemd op het hybride systeem. Dit is een multi-mode automatische transmissie zonder traditionele koppeling, die soepel schakelt tussen elektrische en benzinemotor aandrijving. Bekende defecten aan deze transmissie zijn zeldzaam, maar zoals bij veel moderne hybrides kunnen elektronische componenten en software-updates noodzakelijk zijn voor optimale werking. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn relatief laag, aangezien er geen conventionele koppeling of versnellingsbakolie verversing nodig is. Wel is het belangrijk om software-updates en periodiek onderhoud bij een erkende dealer te laten uitvoeren om storingen te voorkomen[2][8].

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 4,6 tot 4,9 liter per 100 km gecombineerd, wat in de praktijk neerkomt op ongeveer 5,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. Dit is zeer zuinig voor een SUV in deze klasse. De wegenbelasting voor deze 69 pk sterke hybride motor in Nederland valt in een gunstige categorie, met relatief lage maandelijkse kosten. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, service en kleine reparaties worden geschat op circa €500 tot €700, afhankelijk van gebruik en onderhoudshistorie. Grotere reparaties zijn zeldzaam bij deze generatie Captur, mede dankzij de hybride techniek die de motor ontlast[8].

Bij aankoop van een Renault Captur 1.6 E-Tech Full Hybrid 145 Techno met kenteken HVF-62-N uit 2025 is het belangrijk te letten op een volledige onderhoudshistorie en eventuele software-updates van het hybride systeem. Controleer de werking van het hybride systeem en de automatische transmissie. De marktwaarde van deze nieuwe 2024 variant ligt rond de nieuwprijs van €33.822, met een goede waardebehoud dankzij de zuinige hybride techniek en populariteit van compacte SUV's. Let op dat de auto geen schade heeft en dat alle elektronische systemen naar behoren functioneren. Deze Captur is een uitstekende keuze voor wie een zuinige, moderne en comfortabele mini-SUV zoekt met lage gebruikskosten[8][9].

Deze witte Renault Captur met kenteken HVF-62-N uit 2025 is een moderne, betrouwbare en zuinige mini-SUV met een geavanceerde 1.6 E-Tech full hybrid motor en automatische transmissie. Met een gunstig verbruik, lage wegenbelasting en relatief lage onderhoudskosten is het een aantrekkelijke optie voor Nederlandse autokopers die zoeken naar een praktische en milieuvriendelijke auto in het compacte SUV-segment.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Led verlichting
Lichtsensor
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Regensensor Pakket
Smartphone Draadloos opladen €100
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen €300
Metallic lak €600

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

NOV 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
3 november 2025
JUN 2025

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
30 juni 2025
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

Afbeeldingen

Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 2025 – Afbeelding 1
oktober 2025
Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 2025 – Afbeelding 2
oktober 2025
Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 2025 – Afbeelding 3
oktober 2025
Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 2025 – Afbeelding 4
oktober 2025
Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 2025 – Afbeelding 5
oktober 2025

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 30-06-2028

Herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Van Nederlandse bodem
Geregistreerd in: Nederland
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H4M C6
Aandrijftype Elektriciteit
Slagvolume 1598 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Nee
Max. vermogen 94 pk (69 kW)
Trekkracht 205 Nm
Aangedreven wielen Onbekend
Schakeling Automaat
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lakkleur Wit
Trim Onbekend
Type Onbekend
Oorsprong Nederland

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,24 m
Totale breedte 1,8 m
Voertuighoogte 1,58 m
Wielafstand 2,64 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 9,9 s
Max. snelheid 170 km/u
Verbruik gecombineerd 4,7 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd Niet beschikbaar
Brandstofsoort Elektriciteit
Inhoud tank Onbekend

Vragen over Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 (HVF-62-N)

Wat is de APK status van HVF-62-N?

De APK van HVF-62-N is geldig tot juni 2029. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is HVF-62-N een import auto?

Nee, HVF-62-N is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft HVF-62-N gehad?

HVF-62-N heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de officiële motorcode van de 1598cc motor in de Renault Captur 1.6 E-Tech?

De motorcode is een hybride variant afgeleid van de K4M-serie, specifiek aangepast voor het E-Tech full hybrid systeem, maar Renault communiceert deze niet altijd expliciet. Het betreft een 1.6-liter 4-cilinder zonder turbo.

Zijn er bekende problemen met de timing chain of turbo bij deze motor?

Nee, deze hybride motor heeft geen turbo en er zijn geen wijdverspreide meldingen van timing chain problemen bij deze 2024 Captur variant.

Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie?

De automatische multi-mode transmissie is over het algemeen betrouwbaar, met weinig bekende defecten. Regelmatig dealeronderhoud en software-updates zijn aanbevolen.

Wat is het praktijkverbruik versus WLTP?

Het WLTP-verbruik ligt rond 4,6-4,9 l/100 km, in de praktijk ligt het gemiddeld rond 5,5 l/100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten inclusief APK, service en kleine reparaties tussen €500 en €700.

Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze 69 pk hybride in Nederland?

De wegenbelasting is relatief laag vanwege het lage vermogen en hybride status, doorgaans enkele tientjes per maand afhankelijk van provincie.

Veel voorkomende klachten