Kenteken check HVP-86-G

APK geldig tot mei 2028 - 1+ eigenaars - 23.294 km (peildatum jul 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-160519
Gegenereerd op 17 mei 2026

Kerninfo

Registratie
HVP-86-G
Merk
Dacia
Dacia logo
Modeltype
Jogger TCe 110
Km-stand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken HVP-86-G: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Grijs
Brandstof
Benzine
Dacia Jogger TCe 110 2024

Betrouwbaarheid Dacia Jogger TCe 110 (2024) – Kenteken HVP-86-G

Duurzaamheid
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
84

Waardebehoud Dacia Jogger TCe 110 (2024) – Kenteken HVP-86-G

Waardebehoud
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Dacia Jogger TCe 110 (2024) – Kenteken HVP-86-G

Onderhoudsscore
Indicatie van onderhoudslast
69

Veiligheid Dacia Jogger TCe 110 (2024) – Kenteken HVP-86-G

Veiligheidsscore
APK status en terugroepacties
100

Prestaties Dacia Jogger TCe 110 (2024) – Kenteken HVP-86-G

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
62

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 23.000 - € 28.000
Catalogusprijs
€ 27.506
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
779 dagen
Aantal op naam
1+ eigenaar
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Motor code
H5D C4
Soortgelijke auto's in NL
57 voertuigen
Aantal keren bekeken
391 keer

Expert Analyse & Conclusies

Een blik op de RDW-registratie van deze Dacia Jogger TCe 110 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Deze auto heeft tot nu toe slechts 1 eigenaar gehad, wat vaak duidt op een zeer trouwe bezitter en een stabiel verleden.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Dacia op basis van 1280 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voor- en nadelen

Pluspunten

  • Zeer ruim interieur met zeven zitplaatsen en grote kofferbak (160 liter minimaal, uitklapbare derde rij)[1][2].
  • Uitzonderlijk zuinig voor een MPV: praktijkverbruik rond 5,0–6,4 l/100 km[2].
  • Lage aanschaf- en onderhoudskosten vergeleken met concurrenten[2][3].
  • Betrouwbare, eenvoudige techniek gebaseerd op Renault-platform[4].
  • Goede trekkracht dankzij turbo, ook bij belading[2][3].
  • Modulair dakrek systeem voor extra bagageruimte (tot 80 kg)[3].

Aandachtspunten

  • Beperkte actieve veiligheid (Euro NCAP 1 ster in basisuitvoering)[6].
  • Sobere uitrusting en beperkte luxe- en comfortvoorzieningen.
  • Matig waardebehoud door budgetimago en sterke concurrentie.
  • Wind- en weggeruis op snelweg hoger dan bij duurdere MPV’s[3].
  • Zachte vering, wat zorgt voor veel rol in bochten[2][3].
  • Geen automatische transmissie beschikbaar in deze uitvoering.

Gedetailleerde analyse

Kenteken HVP-86-G is een grijze Dacia Jogger uit 2024 met een 999cc motor, type 1.0 TCe 110 Extreme 7p. Deze MPV (Midi-MPV) biedt zeven zitplaatsen, voorwielaandrijving en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De nieuwprijs bedroeg €28.573. In dit rapport vind je alle technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelgestelde vragen over deze specifieke variant.

De Dacia Jogger 1.0 TCe 110 is uitgerust met een driecilinder turbomotor van 999cc, motorcode H5Dt TCe 110 I3 12V[6]. Deze motor levert 109 pk (81 kW) en 200 Nm koppel, wat voor een MPV van deze klasse verrassend krachtig is[1][3]. De turbo zorgt voor voldoende trekkracht, zelfs bij volledige belading[2][3]. De motor voldoet aan Euro 6-norm en gebruikt directe injectie[1]. Bekende problemen met de timing chain, turbo, injectoren of olieverbruik zijn tot nu toe niet breed gedocumenteerd in forums of reviews. Wel geldt: deze motor is gebaseerd op oudere Renault-techniek, wat doorgaans betrouwbaarheid en lage onderhoudskosten oplevert, maar mogelijk minder geavanceerd is qua emissies en onderhoudsintervallen[4].

De zesversnellingsbak is handmatig en biedt een lange schakelpook, maar schakelt soepel en betrouwbaar[2][3]. Er zijn geen meldingen van veelvoorkomende defecten aan de versnellingsbak bij deze specifieke variant. Onderhoudskosten zijn laag, mede door het eenvoudige ontwerp en de beschikbaarheid van onderdelen. Jaarlijkse onderhoudskosten (exclusief APK) liggen rond de €200–€300, afhankelijk van de dealer en eventuele extra werkzaamheden. APK-kosten zijn standaard (ca. €35–€50 per jaar).

Het praktijkverbruik van de Dacia Jogger 1.0 TCe 110 ligt rond de 5,0 l/100 km bij constante snelheid (100 km/h) en circa 6,4 l/100 km bij gemengd gebruik, inclusief snelweg[2]. Het WLTP-verbruik is officieel niet gepubliceerd in de zoekresultaten, maar praktijkcijfers zijn gunstig voor een zevenzitter. De wegenbelasting in Nederland voor 81 pk bedraagt in 2025 circa €88 per kwartaal (€352 per jaar), afhankelijk van gewicht en provincie. De marktwaarde van een 2024 exemplaar ligt anno 2025 tussen de €16.000 en €20.000, afhankelijk van staat, kilometerstand en uitrusting. Het waardebehoud is matig tot redelijk, mede door het budgetkarakter en de sterke concurrentie van gebruikte MPV’s.

De grijze Dacia Jogger met kenteken HVP-86-G uit 2024 is een uitzonderlijk praktische en betaalbare zevenzitter, met een verrassend zuinige en krachtige driecilinder turbo. Het interieur is ruim, het rijcomfort goed en de onderhoudskosten laag. Het nadeel is de beperkte uitrusting (vooral op het gebied van veiligheid en comfort) en het matige waardebehoud. Voor gezinnen die veel ruimte en weinig kosten zoeken, is dit een interessante keuze.

Deze grijze Dacia Jogger met kenteken HVP-86-G uit 2024 is een unieke combinatie van ruimte, zuinigheid en lage kosten. De techniek is bewezen en onderhoudsvriendelijk, maar het ontwerp en de uitrusting zijn sober. De auto is vooral geschikt voor praktische kopers die waarde hechten aan functionaliteit boven luxe.

Optiepakket

Basisuitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Lane Change Assistant Pakket
Navigatie €400
Lichtmetalen velgen €400
Metallic lak €650

Historisch overzicht

Sleutelmomenten

OKT 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
21 oktober 2025
MEI 2024

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
7 mei 2024
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

Beeldmateriaal

Dacia Jogger TCe 110 2024 – Afbeelding 1
Dacia Jogger TCe 110 2024 – Afbeelding 2
Dacia Jogger TCe 110 2024 – Afbeelding 3
Dacia Jogger TCe 110 2024 – Afbeelding 4
Dacia Jogger TCe 110 2024 – Afbeelding 5

Voertuigstatus

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Voertuigstatus: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Huidige dekking: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 17-5-2026

Keuringsstatus

Technische voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 07-05-2027

Importstatus

Importgegevens voertuig

Geïmporteerd
Voertuigherkomst: Geïmporteerde auto (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motor code H5D C4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 999 cm3
Aantal potten 3 cilinders
Turbodruk Ja
Vermogen (kW) 110 pk (81 kW)
Draaimoment 200 Nm
Tractie Niet beschikbaar
Versnellingsbak Handgeschakeld
Emissieklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Type voertuig Personenauto
Koetswerk Niet beschikbaar
Interieurtype stationwagen
Aantal stoelen 7 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Buitenkleur Grijs
Uitvoeringsniveau Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Maten & Massa

Voertuiglengte 4,55 m
Voertuigbreedte 1,78 m
Hoogte incl. dakrails 1,63 m
Asafstand 2,9 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 11,2 s
Topsnelheid 183 km/u
Brandstofverbruik mix 5,7 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot Niet beschikbaar
Energiebron Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Dacia Jogger TCe 110 (HVP-86-G)

Wat is de APK status van HVP-86-G?

De APK van HVP-86-G is geldig tot mei 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is HVP-86-G een import auto?

Ja, HVP-86-G is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft HVP-86-G gehad?

HVP-86-G heeft 1+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Hoeveel pk heeft de Dacia Jogger 1.0 TCe 110?

109 pk (81 kW)[1][3][5].

Wat is het praktijkverbruik van deze Jogger?

Gemiddeld 5,0–6,4 l/100 km, afhankelijk van rijstijl en belading[2].

Hoeveel zitplaatsen heeft de Jogger Extreme 7p?

Zeven zitplaatsen, waarvan de derde rij opklapbaar is[2][3].

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Ca. €200–€300 exclusief APK, afhankelijk van dealer en onderhoudspakket.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik in Nederland?

Ongeveer €88 per kwartaal (€352 per jaar) voor 81 pk in 2025.

Hoe scoort de Jogger op veiligheid?

Euro NCAP 1 ster in basisuitvoering, gebaseerd op Sandero Stepway-resultaten[6].

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor

Timing chain slijtage

Geen breed gedocumenteerde problemen, maar bij oudere Renault-motoren komt timing chain slijtage voor bij hoge kilometerstanden.

Herkenningspunten:

Ratelen, motorstoring.

Minimaal
Motor

Turbo problemen

Incidenteel meldingen van turbo-lekkage of defect bij vergelijkbare Renault-motoren, maar niet specifiek voor deze Jogger-variant.

Herkenningspunten:

Vermogenverlies, rookontwikkeling.

Minimaal
Motor

Injector vervuiling

Directe injectie kan leiden tot vervuiling, vooral bij korte ritten en goedkope brandstof.

Herkenningspunten:

Onregelmatig stationair toerental, storingslampje.

Minimaal
Motor

Olieverbruik

Geen breed gemeld, maar mogelijk bij hoge kilometerstanden of intensief gebruik.

Herkenningspunten:

Oliewaarschuwing, regelmatig bijvullen.

Minimaal
Transmissie

Versnellingsbak slijtage

Geen specifieke meldingen, maar lange schakelpook kan slijtage bevorderen bij ruw gebruik.

Herkenningspunten:

Moeilijk schakelen, knerpend geluid.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Dacia

Voor dit specifieke model en bouwjaar (dacia uit 2024) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1280 kg. Dat is 7% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Dacia Jogger TCe 110 kentekens

Voertuig Registratie