Kenteken check HZB-26-H

APK geldig tot apr 2028 - 33.259 km (peildatum sep 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-431764
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basisgegevens

Nummerplaat
HZB-26-H
Automerk
Jeep
Jeep logo
Type
Avenger 1.2 GSE T3
NAP-oordeel
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken HZB-26-H: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Wit
Type brandstof
Benzine
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2024

Betrouwbaarheid Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2024) – Kenteken HZB-26-H

Betrouwbaarheid
Op basis van RDW-data en modelhistorie
85

Waardebehoud Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2024) – Kenteken HZB-26-H

Waardescore
Kilometerstand vs marktgemiddelde
75

Onderhoud Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2024) – Kenteken HZB-26-H

Onderhoud
Op basis van motortype en leeftijd
70

Veiligheid Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2024) – Kenteken HZB-26-H

Veiligheid
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2024) – Kenteken HZB-26-H

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
62

Overzicht gegevens

Indicatieprijs
€ 23.000 - € 29.000
Nieuwprijs
€ 34.217
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
725 dagen
Eigenaarhistorie
Onbekend
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
HN05
Vergelijkbare kentekens
128 voertuigen
Keren opgezocht
574 keer

Deskundige beoordeling

Een blik op de RDW-registratie van deze Jeep Avenger 1.2 GSE T3 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Jeep op basis van 1255 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • **Stijlvol Design**: De Jeep Avenger heeft een modern en robuust uiterlijk dat typisch is voor het Jeep-merk.
  • **Ruimte**: De auto biedt voldoende ruimte voor passagiers en bagage, met een kofferbak van 355 liter.
  • **Efficiëntie**: Het brandstofverbruik is redelijk laag voor een SUV in deze klasse.
  • **Technologie**: De auto is uitgerust met geavanceerde connectiviteit en veiligheidssystemen.
  • **Betrouwbaarheid**: Over het algemeen wordt de Jeep Avenger als betrouwbaar beschouwd.
  • **Waardebehoud**: De auto behoudt zijn waarde redelijk goed op de markt.

Minpunten

  • **Beperkte Kracht**: De 100 pk motor kan in sommige situaties als onderpowered worden ervaren.
  • **Beperkte Off-Road Capabilities**: Hoewel het een Jeep is, zijn de off-road mogelijkheden beperkt door de voorwielaandrijving.
  • **Kosten**: Hoewel de onderhoudskosten gemiddeld zijn, kan de aanschafprijs relatief hoog zijn.
  • **NCAP Beoordeling**: De auto heeft een NCAP-beoordeling van 3 sterren, wat onder de gemiddelde verwachtingen ligt.
  • **Brandstofverbruik in Praktijk**: Het verbruik kan hoger zijn dan de WLTP-waarden, afhankelijk van de rijstijl.

Volledige analyse

Kenteken HZB-26-H is een witte Jeep Avenger uit 2024 met een 1199cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een handmatige transmissie en heeft een nieuwprijs van €33.772. Hieronder vind je een uitgebreid rapport over de specificaties, bekende problemen en de huidige marktwaarde van deze auto.

De Jeep Avenger 1.2 Altitude is uitgerust met een 1.2-liter turbomotor met drie cilinders, die 100 pk levert. De motorcode voor deze 1199cc motor is niet specifiek vermeld in de beschikbare bronnen, maar het is een variant van de EB2ADTD motorfamilie[9].

De auto heeft een handmatige zesversnellingsbak. Er zijn geen specifieke bekende defecten gemeld voor deze transmissie, maar regulier onderhoud is essentieel om problemen te voorkomen.

Het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen ligt rond de 5,7 tot 5,9 liter per 100 km[2]. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld, met een service-interval van 16.000 km of 24 maanden[1].

De huidige marktwaarde van de Jeep Avenger 1.2 Altitude uit 2024 kan variëren afhankelijk van de staat en kilometerstand van de auto. Over het algemeen behoudt deze auto zijn waarde redelijk goed.

Deze witte Jeep Avenger met kenteken HZB-26-H uit 2024 is een compacte SUV met een goede balans tussen stijl en functionaliteit. Hoewel er geen specifieke ernstige problemen zijn gemeld, is regelmatig onderhoud essentieel om de levensduur van de auto te verlengen.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Adaptive Cruise Control
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Traffic Jam Assistant
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Extra opties

High-beam Assistant Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Noodremassistentie Pakket
Navigatie Pakket
Leer €1090
Metallic lak €890

Voertuig historie

Tijdlijn

APR 2024

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
17 april 2024
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsgeschiedenis

Voertuigfoto's

Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2024 – Afbeelding 1
september 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2024 – Afbeelding 2
september 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2024 – Afbeelding 3
september 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2024 – Afbeelding 4
september 2025
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2024 – Afbeelding 5
september 2025

Registratie & Status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Aansprakelijkheidsverzekering

Aansprakelijkheidsdekking

Niet verzekerd
Status: Geen dekking
Verificatiedatum: 17-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 17-04-2027

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Geïmporteerd
Status: Buitenlands kenteken (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Eerste kentekenregistratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code HN05
Aandrijftype Benzine
Slagvolume 1199 cm3
Cilinderaantal 3 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 101 pk (74 kW)
Trekkracht 205 Nm
Wielaandrijving Onbekend
Transmissie Handgeschakeld
Milieusticker Onbekend

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw Onbekend
Opzet MPV
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lakkleur Wit
Uitvoering Onbekend
Subtype Onbekend
Afkomst Import

Dimensies & Gewicht

Totale lengte 4,08 m
Breedte excl. spiegels 1,78 m
Hoogte 1,54 m
Afstand tussen assen 2,56 m
Gewicht van de auto Onbekend
Toegestaan totaalgewicht Onbekend
Nuttige lading Onbekend
Trekgewicht geremd Onbekend

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 10,6 s
Topsnelheid begrensd 184 km/u
Gecombineerd verbruik 5,7 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd Niet beschikbaar
Brandstof Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (HZB-26-H)

Wat is de APK status van HZB-26-H?

De APK van HZB-26-H is geldig tot april 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is HZB-26-H een import auto?

Ja, HZB-26-H is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Wat is de topsnelheid van de Jeep Avenger 1.2 Altitude?

De topsnelheid is 114 mph (183 km/h)[1].

Wat is het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen?

Het verbruik ligt tussen 5,7 en 5,9 liter per 100 km[2].

Wat is de capaciteit van de kofferbak?

De kofferbak heeft een capaciteit van 355 liter[4].

Wat is de huidige marktwaarde van de Jeep Avenger 1.2 Altitude uit 2024?

De marktwaarde varieert afhankelijk van de staat en kilometerstand van de auto.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

De onderhoudskosten zijn gemiddeld, met een service-interval van 16.000 km of 24 maanden[1].

Hoeveel wegenbelasting betaal je voor een 74 pk motor in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met een motor van 74 pk in Nederland hangt af van de MRB (Motorrijtuigenbelasting) tarieven, die variëren per gewichtsklasse en type brandstof.

Veel voorkomende klachten

Laag risico
Motor

Timing Chain

Er zijn geen specifieke problemen gemeld met de timing chain van deze motor.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Laag risico
Motor

Turbo

Geen specifieke problemen met de turbo zijn gedocumenteerd.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Laag risico
Motor

Injectoren

Er zijn geen specifieke problemen met de brandstofinjectoren gemeld.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Laag risico
Motor

Olieverbruik

Er zijn geen specifieke problemen met olieverbruik gedocumenteerd.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Jeep

Voor dit specifieke model en bouwjaar (jeep uit 2024) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1255 kg. Dat is 5% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Andere Jeep Avenger 1.2 GSE T3 exemplaren

Auto Nummerplaat