Kenteken check HZT-52-N

APK geldig tot mrt 2028 - 1+ eigenaars - 31.125 km (peildatum aug 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-970767
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Registratie
HZT-52-N
Merk
Renault
Renault logo
Modeltype
Captur TCe 160 GPF
Tellerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken HZT-52-N: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Wit
Brandstof
Benzine
Renault Captur TCe 160 GPF 2024

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 160 GPF (2024) – Kenteken HZT-52-N

Betrouwbaarheidsscore
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
95

Waardebehoud Renault Captur TCe 160 GPF (2024) – Kenteken HZT-52-N

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud Renault Captur TCe 160 GPF (2024) – Kenteken HZT-52-N

Servicebehoefte
Indicatie van onderhoudslast
70

Veiligheid Renault Captur TCe 160 GPF (2024) – Kenteken HZT-52-N

Veiligheidsscore
APK status en terugroepacties
100

Prestaties Renault Captur TCe 160 GPF (2024) – Kenteken HZT-52-N

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
85

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 26.000 - € 32.000
Catalogusprijs
€ 36.253
Importstatus
Nee
Op naam sinds
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
732 dagen
Aantal op naam
1+ eigenaar
APK-vervaldatum
Taxi-historie
Nee
Engine code
H5H E4
Aantal in Nederland
90 voertuigen
Aantal keren bekeken
827 keer

Expert Analyse & Conclusies

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Captur TCe 160 GPF geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Deze auto heeft tot nu toe slechts 1 eigenaar gehad, wat vaak duidt op een zeer trouwe bezitter en een stabiel verleden.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1373 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Voor- en nadelen

Wat goed is

  • Goede prijs/kwaliteit verhouding
  • Goede service
  • Goede kwaliteit
  • Goede levering
  • Goede communicatie
  • Goede klantenservice
  • Goede prijs
  • Goede kwaliteit producten
  • Goede service na verkoop
  • Goede prijs/kwaliteit

Aandachtspunten

  • Geen nadelen
  • Geen klachten
  • Geen problemen
  • Geen negatieve ervaringen
  • Geen minpunten
  • Geen opmerkingen
  • Geen bezwaren
  • Geen klachten gehad
  • Geen negatieve punten
  • Geen klachten over levering

Gedetailleerde analyse

Kenteken HZT-52-N is een witte Renault Captur uit 2024 met een 1330cc motor, 116pk, mild hybrid aandrijving en een automaat. Dit rapport geeft een volledig overzicht van technische specificaties, veelvoorkomende problemen, onderhoudskosten, verbruik, marktwaarde en waardebehoud, specifiek voor de Nederlandse markt.

## Motorcode en technische specificaties De Renault Captur 1.3 mild hybrid 160 R.S. Line uit 2019 is uitgerust met de **1.3 TCe (H5Ht)** motor, een 1330cc viercilinder benzinemotor met directe injectie en turbo. Deze motorcode is ontwikkeld in samenwerking met Daimler (Mercedes) en wordt ook toegepast in de Mercedes A-klasse en Nissan Qashqai. De motor levert 116pk en is gekoppeld aan een **EDC (Efficient Dual Clutch) automaat** met 7 versnellingen. De mild hybrid ondersteuning zorgt voor een iets lagere CO2-uitstoot en een zuiniger verbruik in de stad. ## Bekende problemen en betrouwbaarheid ### Timing chain (distributieketting) **Ernst:** yellow (licht) **Categorie:** Motor De 1.3 TCe motor is relatief nieuw en er zijn (nog) geen grootschalige meldingen van distributiekettingproblemen, in tegenstelling tot de oudere 1.2 TCe motor waar dit een bekend issue is[1]. Toch is het verstandig om bij hogere kilometerstanden alert te zijn op kettinggeruis, vooral bij onvoldoende of slecht onderhoud. Regelmatige olieverversing met de juiste specificatie is essentieel. ### Turbo **Ernst:** orange (matig) **Categorie:** Motor Turbo’s zijn gevoelig voor slijtage, vooral bij korte ritten en onvoldoende warmdraaien/afkoelen. Bij de 1.3 TCe zijn er incidentele meldingen van turbo-lekkages of vermogensverlies, maar geen structurele problemen bekend. Goed onderhoud (olie, filters) verlengt de levensduur. ### Injectoren **Ernst:** yellow (licht) **Categorie:** Motor Directe injectie kan op termijn leiden tot vervuiling van de injectoren, wat resulteert in onregelmatig stationair toerental of vermogensverlies. Incidentele reiniging of vervanging kan nodig zijn na 100.000+ km. ### Olieverbruik **Ernst:** yellow (licht) **Categorie:** Motor De 1.3 TCe staat niet bekend om excessief olieverbruik, in tegenstelling tot de oudere 1.2 TCe[5]. Toch is het verstandig het oliepeil regelmatig te controleren, vooral bij hoge kilometerstanden. ## Transmissie: EDC automaat **Ernst:** orange (matig) **Categorie:** Transmissie De EDC automaat is in het verleden berucht geweest om schokkerige schakelingen, vooral bij lage snelheden en koude motor[5][7]. Software-updates hebben dit grotendeels verholpen, maar bij oudere exemplaren (voor 2020) kan dit nog voorkomen. Mechatronic unit defecten zijn duur (€900-€1.400)[7]. Regelmatig onderhoud (olie en filter) verlengt de levensduur. ## Verbruik: WLTP vs praktijk **WLTP:** ca. 5,5-6,0 l/100km (afhankelijk van uitvoering) **Praktijk:** ca. 6,5-7,5 l/100km (gemiddeld Nederlands gebruik, vooral bij veel stadsverkeer) De mild hybrid ondersteuning helpt vooral in de stad, maar het praktijkverbruik ligt doorgaans 1-1,5 l/100km hoger dan de WLTP-cijfers. ## Marktwaarde en waardebehoud **Nieuwprijs (2019):** €37.155 **Huidige marktwaarde (2025, gemiddelde km):** €18.000-€22.000 (afhankelijk van staat, km en opties) **Waardebehoud:** Matig tot redelijk. De Captur verliest in 5 jaar ca. 40-50% van zijn waarde, wat gemiddeld is voor het segment. ## Onderhoudskosten per jaar **APK:** ca. €40-€60 **Onderhoudsbeurt (jaarlijks):** €200-€400 (afhankelijk van grote/kleine beurt) **Reparaties:** Incidenteel, afhankelijk van gebruik en onderhoudshistorie. Budget €300-€600 per jaar voor onverwachte kosten. **Totaal:** ca. €600-€1.000 per jaar (excl. brandstof en verzekering) ## Wegenbelasting (116pk, 2025) **Benzine, 116pk:** ca. €55 per maand (€660 per jaar) ## Voordelen - Moderne, krachtige en zuinige 1.3 TCe motor met mild hybrid ondersteuning - Comfortabele EDC automaat met vloeiende schakelingen (na software-update) - Ruim en praktisch interieur voor een mini-SUV - Goede uitrusting in R.S. Line uitvoering (sportstoelen, infotainment, veiligheid) - Relatief lage onderhoudskosten vergeleken met premiummerken - Aantrekkelijk design en hoge zitpositie ## Nadelen - Matig waardebehoud (40-50% verlies in 5 jaar) - Incidentele problemen met EDC automaat (schokkerig schakelen bij oudere software) - Praktijkverbruik ligt hoger dan WLTP - Beperkte laadruimte t.o.v. grotere SUV’s - Incidentele elektronische storingen (infotainment, sensoren) - Hogere wegenbelasting door 116pk ## Veelvoorkomende problemen (ernst/categorie) | Probleem | Ernst | Categorie | Omschrijving | |---------------------------|------------|-------------|------------------------------------------------------------------------------| | EDC automaat schokkerig | orange | Transmissie | Schokkerig schakelen, vooral bij koude motor en lage snelheden[5][7] | | Turbo lekkage/defect | orange | Motor | Incidenteel vermogensverlies of lekkage bij onvoldoende onderhoud | | Injector vervuiling | yellow | Motor | Vervuiling na hoge km, onregelmatig stationair toerental | | Elektronica/storingen | yellow | Elektronica | Incidentele storingen infotainment, sensoren, camera’s | | Olieverbruik | yellow | Motor | Incidenteel, geen structureel probleem bekend | ## Veelgestelde vragen **1. Wat is het praktijkverbruik van de Renault Captur 1.3 mild hybrid 160 R.S. Line?** Gemiddeld 6,5-7,5 l/100km in de praktijk, afhankelijk van rijstijl en gebruik. **2. Hoe betrouwbaar is de EDC automaat?** Redelijk betrouwbaar na software-updates, maar bij oudere exemplaren kunnen schokkerige schakelingen voorkomen. Onderhoud is belangrijk[5][7]. **3. Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?** Reken op €600-€1.000 per jaar voor APK, service en incidentele reparaties. **4. Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor 116pk?** Ca. €55 per maand (€660 per jaar) in 2025. **5. Wat is de huidige marktwaarde van een 2024 model?** Tussen de €18.000 en €22.000, afhankelijk van staat en kilometerstand. **6. Zijn er bekende motorproblemen met de 1.3 TCe?** Geen grootschalige problemen bekend, wel incidenteel turbo- of injectorproblemen bij onvoldoende onderhoud. ## Conclusie Deze witte Renault Captur met kenteken HZT-52-N uit 2024 is een moderne, zuinige en praktische mini-SUV met een krachtige 1.3 TCe motor en comfortabele automaat. De auto biedt veel uitrusting en rijcomfort, maar kent ook enkele aandachtspunten op het gebied van transmissie, elektronica en waardebehoud. Goed onderhoud is essentieel voor een lange en probleemloze levensduur. ## Bronnen - Technische specificaties en motorcode: diverse autotests en fabrieksdocumentatie - Veelvoorkomende problemen: ClickMechanic Blog[5], Carexamer[7] - Waardebehoud en marktwaarde: Autoscout, Autotrack, occasionwaardelijsten - Onderhoudskosten: ANWB, BOVAG-garages ## YouTube reviews (array) ["https://www.youtube.com/watch?v=...", "https://www.youtube.com/watch?v=...", "https://www.youtube.com/watch?v=..."] *Let op: vul de YouTube-URL’s aan met actuele Nederlandse en Engelse testvideo’s van de Renault Captur 1.3 mild hybrid 160 R.S. Line. Deze zijn op het moment van schrijven niet direct uit de zoekresultaten te halen, maar zijn essentieel voor een compleet rapport. Zoek bijvoorbeeld op “Renault Captur 1.3 TCe review” of “Renault Captur 1.3 mild hybrid test” op YouTube voor recente, relevante video’s.* ## Placeholders - HZT-52-N = kenteken van de auto - 2024 = bouwjaar van eigenaar - witte = kleur van de auto Dit rapport is actueel voor oktober 2025 en gebaseerd op de meest recente beschikbare informatie uit betrouwbare bronnen. Voor een exacte staat van de auto met kenteken HZT-52-N is een proefrit en technische keuring altijd aan te raden.

## Transmissie: EDC automaat – Ervaringen en aandachtspunten De Renault Captur 1.3 mild hybrid 160 R.S. Line uit 2024 met kenteken HZT-52-N is uitgerust met een 7-traps EDC (Efficient Dual Clutch) automaat. Deze transmissie staat bekend om zijn vloeiende en snelle schakelingen, vooral na software-updates. Toch zijn er enkele aandachtspunten: - **Schokkerige schakelingen:** Vooral bij oudere exemplaren (pre-2020) en koude motor kunnen schokkerige of trage schakelingen voorkomen. Dit is grotendeels verholpen met software-updates, maar bij gebruikte auto’s zonder recente updates kan dit nog spelen[5][7]. - **Onderhoud:** De EDC automaat vereist periodiek onderhoud (olie en filter). Verwaarlozing kan leiden tot dure reparaties, zoals het vervangen van de mechatronic unit (€900-€1.400)[7]. - **Betrouwbaarheid:** Over het algemeen is de EDC automaat betrouwbaar bij goed onderhoud. Incidentele storingen zijn mogelijk, maar geen structureel probleem bij deze motorisering. ## Motor: 1.3 TCe (H5Ht) – Techniek en betrouwbaarheid De 1.3 TCe (H5Ht) motor is een moderne viercilinder benzinemotor met turbo en directe injectie, ontwikkeld in samenwerking met Daimler. Deze motor staat bekend om zijn soepele karakter, goede prestaties en redelijke zuinigheid. Belangrijke aandachtspunten: - **Turbo:** Geen grootschalige problemen bekend, maar incidenteel kunnen turbo-lekkages of vermogensverlies optreden, vooral bij onvoldoende onderhoud. - **Injectoren:** Directe injectie kan op termijn leiden tot vervuiling, wat resulteert in onregelmatig stationair toerental of vermogensverlies. Reiniging of vervanging kan nodig zijn na hoge kilometerstanden. - **Olieverbruik:** Geen structureel probleem bekend, maar regelmatige controle van het oliepeil is aan te raden. - **Timing chain:** Geen meldingen van grootschalige problemen, in tegenstelling tot de oudere 1.2 TCe motor[1]. Toch is alertheid geboden bij hogere kilometerstanden en onvoldoende onderhoud. ## Elektronica en overige aandachtspunten - **Infotainment en sensoren:** Incidentele storingen in het infotainmentsysteem of bij parkeersensoren/camera’s komen voor, maar zijn meestal eenvoudig te verhelpen met een software-update. - **Batterij hybridesysteem:** De mild hybrid batterij heeft een beperkte levensduur (ca. 8-10 jaar). Vervanging kan op termijn nodig zijn, maar levert zelden problemen op in de eerste jaren. ## Conclusie De witte Renault Captur met kenteken HZT-52-N uit 2024 biedt een moderne, krachtige en zuinige aandrijflijn met een comfortabele automaat. Goed onderhoud is essentieel om problemen met de transmissie, turbo en injectoren te voorkomen. De auto is geschikt voor zowel stadsverkeer als langere ritten, met een praktisch interieur en aantrekkelijke uitrusting in R.S. Line uitvoering. Let bij aankoop op de onderhoudshistorie en laat eventueel een (BOVAG) keuring uitvoeren voor extra zekerheid.

## Praktische kostenoverzicht | Kostenpost | Bedrag (per jaar) | Opmerkingen | |---------------------------|-------------------|---------------------------------------------------| | Wegenbelasting | €660 | 116pk, benzine, 2025 | | Verzekering (WA+) | €400-€800 | Afhankelijk van leeftijd, schadevrije jaren, etc. | | Onderhoud (APK + service) | €600-€1.000 | Incl. APK, kleine/grote beurt, incidentele reparaties | | Brandstof (15.000 km) | €1.500-€1.800 | Praktijkverbruik 6,5-7,5 l/100km, €1,80/l | | Afschrijving | €3.000-€4.000 | Gemiddeld waardeverlies per jaar | **Totaal vaste lasten (excl. afschrijving):** ca. €2.700-€3.500 per jaar ## Waardebehoud De Renault Captur 1.3 mild hybrid 160 R.S. Line uit 2024 met kenteken HZT-52-N verliest in 5 jaar ca. 40-50% van zijn waarde. Dit is gemiddeld voor het segment. De huidige marktwaarde (2025) ligt tussen de €18.000 en €22.000, afhankelijk van staat, kilometerstand en uitrusting. ## Onderhoud - **APK:** €40-€60 per jaar - **Onderhoudsbeurt:** €200-€400 (kleine/grote beurt) - **Incidentele reparaties:** Budget €300-€600 per jaar - **Transmissie-onderhoud:** Periodieke olie- en filterverversing aanbevolen - **Hybridesysteem:** Geen extra onderhoud nodig, batterij levensduur ca. 8-10 jaar ## Conclusie De witte Renault Captur met kenteken HZT-52-N uit 2024 is een betaalbare en praktische keuze in het mini-SUV segment. De vaste lasten zijn redelijk, maar het waardeverlies is aanzienlijk. Goed onderhoud is essentieel om hoge reparatiekosten te voorkomen. Voor een exacte prijsopgave en onderhoudshistorie is het raadzaam het kenteken te checken bij een erkende garage of via online tools.

## Aankoopadvies Bij de aanschaf van een witte Renault Captur 2024 met kenteken HZT-52-N is het verstandig om de volgende punten te controleren: - **Onderhoudshistorie:** Vraag het volledige onderhoudsboekje en controleer of alle services volgens schema zijn uitgevoerd, vooral de olieverversingen en transmissie-onderhoud. - **Transmissie:** Test de EDC automaat uitgebreid, vooral bij koude start en lage snelheden. Schokkerige schakelingen kunnen wijzen op software die verouderd is of een defecte mechatronic unit. - **Motor:** Let op ongebruikelijke geluiden (ketting, turbo), controleer het oliepeil en vraag naar eventuele reparaties aan turbo of injectoren. - **Elektronica:** Test alle systemen (infotainment, camera’s, sensoren) tijdens de proefrit. - **Hybridesysteem:** Vraag naar de staat van de 12V-accu en het hybridesysteem. Incidentele storingen zijn mogelijk, maar ernstige problemen zijn zeldzaam in de eerste jaren. - **APK en schadehistorie:** Vraag een recente APK en check de schadehistorie via bijvoorbeeld RDW. **Laat bij twijfel altijd een (BOVAG) keuring uitvoeren.** Dit geeft zekerheid over de technische staat en eventuele verborgen gebreken. ## Conclusie Deze witte Renault Captur met kenteken HZT-52-N uit 2024 is een moderne, zuinige en praktische mini-SUV met een krachtige motor en comfortabele automaat. Goed onderhoud en een zorgvuldige aankoopcheck zijn essentieel voor een probleemloze eigendom. De auto is geschikt voor gezinnen en forenzen die waarde hechten aan comfort, uitrusting en een hoge zitpositie.

Deze witte Renault Captur met kenteken HZT-52-N uit 2024 is een moderne, zuinige en praktische mini-SUV met een krachtige 1.3 TCe motor en comfortabele automaat. De auto biedt veel uitrusting, rijcomfort en een hoge zitpositie, maar kent ook aandachtspunten op het gebied van transmissie, elektronica en waardebehoud. Goed onderhoud en een zorgvuldige aankoopcheck zijn essentieel voor een probleemloze eigendom. De vaste lasten zijn redelijk, het verbruik ligt iets hoger dan de fabrieksopgave en het waardeverlies is aanzienlijk. Voor de Nederlandse autokoper is de Renault Captur 1.3 mild hybrid 160 R.S. Line een aantrekkelijke keuze in het segment, mits de onderhoudshistorie en technische staat goed zijn.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Traffic Jam Assistant Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Navigatie Pakket
Metallic lak €600

Voertuiggeschiedenis

Sleutelmomenten

SEP 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
26 september 2025
MRT 2024

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
25 maart 2024
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

Foto's

Renault Captur TCe 160 GPF 2024 – Afbeelding 1
augustus 2025
Renault Captur TCe 160 GPF 2024 – Afbeelding 2
augustus 2025
Renault Captur TCe 160 GPF 2024 – Afbeelding 3
augustus 2025
Renault Captur TCe 160 GPF 2024 – Afbeelding 4
augustus 2025
Renault Captur TCe 160 GPF 2024 – Afbeelding 5
augustus 2025

Voertuigstatus

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Voertuigstatus: Actief in kentekenregister
Datum eerste registratie:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Huidige dekking: Verzekering actief
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Keuringsstatus

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 25-03-2027

Importstatus

Importgegevens voertuig

Geïmporteerd
Voertuigherkomst: Import uit buitenland (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motortype-code H5H E4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 1333 cm3
Aantal potten 4 cilinders
Turbodruk Ja
Krachtbron 158 pk (116 kW)
Draaimoment 270 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Versnellingsbak Automaat
Euroklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Koetswerk Niet beschikbaar
Interieurtype hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Buitenkleur Wit
Versie Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Maten & Massa

Voertuiglengte 4,23 m
Voertuigbreedte 1,8 m
Hoogte incl. dakrails 1,58 m
Asafstand 2,64 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Maximale massa Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Snelheid & Brandstof

Acceleratietijd 8,5 s
Topsnelheid 204 km/u
Brandstofverbruik mix 5,3 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 131 g/km
Type brandstof Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Renault Captur TCe 160 GPF (HZT-52-N)

Wat is de APK status van HZT-52-N?

De APK van HZT-52-N is geldig tot maart 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is HZT-52-N een import auto?

Ja, HZT-52-N is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft HZT-52-N gehad?

HZT-52-N heeft 1+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Hoe kan ik mijn apparaat resetten?

Ga naar Instellingen > Systeem > Resetopties > Alles wissen (fabrieksinstellingen). Let op: dit verwijdert alle gegevens.

Waarom laadt mijn apparaat niet op?

Controleer de kabel, adapter en stopcontact. Probeer een andere kabel of adapter. Als het probleem aanhoudt, neem contact op met de klantenservice.

Hoe update ik mijn apparaat?

Ga naar Instellingen > Systeem > Systeemupdate > Controleer op updates. Volg de instructies op het scherm.

Waarom werkt mijn Wi-Fi niet?

Controleer of het Wi-Fi-netwerk beschikbaar is, schakel Wi-Fi op het apparaat uit en weer in, herstart het apparaat en de router. Probeer eventueel een ander netwerk.

Hoe maak ik een back-up van mijn gegevens?

Ga naar Instellingen > Systeem > Back-up. Kies voor back-up naar de cloud of een extern opslagmedium.

Waarom wordt mijn apparaat heet?

Zware apps, direct zonlicht of een defecte batterij kunnen oververhitting veroorzaken. Sluit apps, zet het apparaat uit en laat het afkoelen. Blijft het probleem, neem contact op met de klantenservice.

Hoe vergroot ik de batterijduur?

Verminder helderheid, schakel ongebruikte apps uit, zet energiebesparende modus aan en beperk achtergrondactiviteiten.

Waarom werkt mijn camera niet?

Herstart het apparaat, update de camera-app, wis de cache van de app. Werkt het nog steeds niet, neem contact op met de klantenservice.

Hoe herstel ik verwijderde bestanden?

Controleer de prullenbak in de betreffende app. Gebruik eventueel een dataherstel-app of neem contact op met een specialist.

Waarom start mijn apparaat niet op?

Laad het apparaat op, houd de aan/uit-knop lang ingedrukt, probeer een harde reset. Werkt het nog steeds niet, neem contact op met de klantenservice.

Mogelijke gebreken

Laag
Netwerk

Geen verbinding met het netwerk

Het apparaat kan geen verbinding maken met het netwerk.

Herkenningspunten:

Geen internettoegang, geen verbinding met andere apparaten op het netwerk.

Laag
Prestaties

Trage prestaties

Het apparaat werkt traag of reageert langzaam.

Herkenningspunten:

Langzame opstarttijd, vertragingen bij het openen van apps of bestanden.

Laag
Batterij

Batterij laadt niet op

De batterij van het apparaat laadt niet op.

Herkenningspunten:

Geen laadindicatie, apparaat werkt alleen op netstroom.

Laag
Temperatuur

Apparaat wordt heet

Het apparaat wordt erg warm tijdens gebruik.

Herkenningspunten:

Voelbare warmte, mogelijk automatisch uitschakelen.

Laag
Audio

Geen geluid

Er komt geen geluid uit het apparaat.

Herkenningspunten:

Geen geluid bij media-afspeling, geen oproepen mogelijk.

Laag
Beeld

Scherm blijft zwart

Het scherm van het apparaat blijft zwart.

Herkenningspunten:

Geen beeld, mogelijk wel geluid of trillingen.

Laag
Opstarten

Apparaat start niet op

Het apparaat start niet op.

Herkenningspunten:

Geen reactie bij inschakelen, geen indicatielampjes.

Laag
Connectiviteit

Geen verbinding met Bluetooth

Het apparaat kan geen verbinding maken via Bluetooth.

Herkenningspunten:

Geen verbinding met accessoires of andere apparaten.

Laag
Software

Apps crashen

Apps sluiten onverwacht of werken niet goed.

Herkenningspunten:

Foutmeldingen, apps sluiten plotseling.

Laag
Netwerk

Geen verbinding met Wi-Fi

Het apparaat kan geen verbinding maken met Wi-Fi.

Herkenningspunten:

Geen verbinding met draadloos netwerk, geen internettoegang.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2024) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1373 kg. Dat is 14% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur TCe 160 GPF kentekens

Voertuig Registratie