Kenteken check J-750-TV

APK geldig tot okt 2026 - 4 eigenaars - 40.247 km (peildatum jan 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-988726
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
J-750-TV
Merk voertuig
VW
VW logo
Uitvoering
Polo 1.0 TSI OPF
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken J-750-TV: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Blauw
Type brandstof
Benzine
VW Polo 1.0 TSI OPF 2020

Betrouwbaarheid VW Polo 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken J-750-TV

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
100

Waardebehoud VW Polo 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken J-750-TV

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud VW Polo 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken J-750-TV

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
88

Veiligheid VW Polo 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken J-750-TV

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties VW Polo 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken J-750-TV

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
62

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 15.000 - € 19.000
Nieuwprijs
€ 24.959
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
226 dagen
Eigenaarhistorie
4+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
DKL
Vergelijkbare voertuigen in NL
2 voertuigen
Bekeken
634 keer

Deskundige beoordeling

Een blik op de RDW-registratie van deze VW Polo 1.0 TSI OPF geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1155 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 157 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 173 / kwartaal
Zeeland ca. € 168 / kwartaal
Utrecht ca. € 165 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 162 / kwartaal
Gelderland ca. € 170 / kwartaal
Limburg ca. € 167 / kwartaal
Overijssel ca. € 172 / kwartaal
Flevoland ca. € 168 / kwartaal
Drenthe ca. € 173 / kwartaal
Friesland ca. € 175 / kwartaal
Groningen ca. € 177 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zeer zuinig in verbruik dankzij moderne 1.0 TSI-motor met turbo en directe injectie
  • Betrouwbare techniek zonder grote, structurele mankementen
  • Lage onderhoudskosten en ruim voorradige onderdelen
  • Comfortabele uitrusting met airco, cruise control en parkeersensoren
  • Wendbaar en compact, ideaal voor de stad
  • Goed waardebehoud vergeleken met concurrenten

Minpunten

  • Beperkte ruimte op de achterbank voor volwassenen
  • 3-cilinder motor kan bij hoge toeren onrustig en luidruchtig zijn
  • Directe injectie kan leiden tot carbon buildup op de inlaatkleppen
  • Turbo gevoelig voor problemen bij slecht onderhoud of hoge kilometerstanden
  • Beperkt vermogen (70pk) voor snelweggebruik
  • Saai en sober interieur vergeleken met concurrenten

Volledige analyse

Kenteken J-750-TV is een blauwe Volkswagen Polo uit 2020 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor (70pk), handgeschakeld en voorwielaangedreven. Deze Comfortline Business-uitvoering was in 2017 nieuw verkrijgbaar voor €22.415 en richt zich op zakelijke rijders die waarde hechten aan zuinigheid, betrouwbaarheid en een degelijke uitrusting. In dit rapport vind je een diepgaande analyse van techniek, onderhoud, praktijkervaringen en de Nederlandse marktsituatie.

## Motor & Techniek **Motorcode identificatie** De 999cc 3-cilinder benzinemotor in de Volkswagen Polo 1.0 TSI Comfortline Business (2017) is een EA211-serie motor, type CHZB of CHZC, afhankelijk van het exacte bouwjaar en emissienorm. Deze motor is voorzien van directe injectie (TSI) en een turbo, wat zorgt voor een zuinig en krachtig karakter voor zijn cilinderinhoud[2]. **Bekende problemen** - **Timing chain (distributieketting):** Geen grote meldingen van vroegtijdige slijtage of breuk, maar regelmatig onderhoud en tijdige vervanging (ca. 150.000 km) wordt aangeraden. Ernst: **yellow** (licht)[2]. - **Turbo:** Incidentele meldingen van turbo-problemen bij hoge kilometerstanden, vaak gerelateerd aan olieverlies of slecht onderhoud. Ernst: **orange** (matig)[2]. - **Injectoren:** Directe injectie kan leiden tot carbon buildup op de inlaatkleppen, wat op termijn prestatieverlies en ruwer stationair draaien kan veroorzaken. Ernst: **orange** (matig)[4]. - **Olieverbruik:** Geen structurele problemen gemeld, maar bij oudere exemplaren of na veel kilometers kan olieverbruik toenemen. Ernst: **yellow** (licht)[2]. **Transmissie** De handgeschakelde 5-versnellingsbak is robuust en kent weinig bekende defecten. Onderhoudskosten zijn laag: olie verversen om de 60.000 km, koppeling gaat gemiddeld 150.000+ km mee bij normaal gebruik. Reparaties zijn zeldzaam, tenzij de auto zwaar belast is geweest[2].

## Transmissie & Rijgedrag De handgeschakelde versnellingsbak is soepel en past goed bij het karakter van de 1.0 TSI. Het rijgedrag is wendbaar en de auto voelt licht aan, mede door het lage gewicht. De motor is levendig in het middengebied (vanaf 2000 toeren), maar kan bij hoge toeren wat onrustig en luidruchtig worden[2]. De stuurbekrachtiging is licht en direct, wat de Polo geschikt maakt voor de stad.

## Praktische Kosten **Verbruik** - **WLTP:** ca. 4,8 l/100km (20,8 km/l) - **Praktijk:** ca. 5,5–6,0 l/100km (16,7–18,2 km/l), afhankelijk van rijstijl en gebruik[1]. **Wegenbelasting** Voor een 70pk benzineauto uit 2017 betaal je in Nederland in 2025 ca. €44 per maand (€528 per jaar). **Onderhoudskosten** - **APK:** ca. €35–€50 per jaar - **Kleine beurt:** €150–€200 - **Grote beurt:** €250–€350 - **Reparaties:** Incidenteel, afhankelijk van gebruik en onderhoudshistorie. Geen structurele dure mankementen bekend. **Marktwaarde & Waardebehoud** De huidige marktwaarde (2025) voor een Volkswagen Polo 1.0 TSI Comfortline Business (2017) met gemiddeld kilometerstand ligt tussen de €8.000 en €11.000, afhankelijk van staat, onderhoud en uitrusting. Het waardebehoud is goed voor een compacte hatchback, mede door het degelijke imago van Volkswagen.

## Voordelen & Nadelen **Voordelen** - **Zuinig verbruik** dankzij de moderne 1.0 TSI-motor met turbo en directe injectie[1][2]. - **Betrouwbaarheid**: Geen grote, structurele mankementen bekend bij deze motor en transmissie[2]. - **Lage onderhoudskosten**: Onderdelen zijn ruim voorradig en relatief betaalbaar. - **Comfortabele uitrusting**: Comfortline Business biedt airco, cruise control, elektrische ramen, parkeersensoren en meer[1]. - **Wendbaar en compact**: Ideaal voor de stad en makkelijk te parkeren. - **Goed waardebehoud** vergeleken met concurrenten. **Nadelen** - **Beperkte ruimte achterin**: Voor volwassenen is het krap op de achterbank[2][3]. - **Geluid en trillingen**: De 3-cilinder motor kan bij hoge toeren onrustig en luidruchtig aanvoelen[2]. - **Carbon buildup**: Directe injectie kan op termijn leiden tot vervuiling van de inlaatkleppen[4]. - **Turbo-gevoeligheid**: Bij slecht onderhoud of hoge kilometerstanden kan de turbo problemen geven[2]. - **Beperkt vermogen**: 70pk is voldoende voor de stad, maar op de snelweg moet je soms terugschakelen. - **Saai interieur**: Het dashboard en de materialen voelen wat sober aan vergeleken met bijvoorbeeld de Peugeot 208 of Skoda Fabia[3].

Deze blauwe Volkswagen Polo met kenteken J-750-TV uit 2020 is een zuinige, betrouwbare en praktische keuze voor de Nederlandse automobilist. De 1.0 TSI-motor biedt voldoende vermogen voor dagelijks gebruik, terwijl de onderhoudskosten laag blijven. Let bij aankoop op onderhoudshistorie, vooral wat betreft de turbo en directe injectie. Qua ruimte en rijplezier scoort de Polo goed, al zijn er betere opties als je veel lange ritten maakt of waarde hecht aan een luxe interieur. Over het geheel genomen is de Polo 1.0 TSI Comfortline Business (2017) een verstandige, degelijke keuze in het compacte segment.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Lichtsensor
Vermoeidheidsherkenning
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Precrash-systeem Pakket
Mistlampen €185
Bochtverlichting Pakket
Led verlichting €960
Regensensor Pakket
Adaptive Cruise Control €249
Lane Change Assistant €468
Verkeersbordenherkenning Pakket
Android Auto / Apple CarPlay €219
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerhulp €483
Parkeerassistent €629
Navigatie €980
Lichtmetalen velgen €444
Metallic lak €483

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
6 februari 2026
OKT 2020

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
24 oktober 2020
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsresultaten

17 september 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 28

Afbeeldingen

VW Polo 1.0 TSI OPF 2020 – Afbeelding 1
januari 2026

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 24-10-2025

Herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Nederlandse auto
Geregistreerd in: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode DKL
Aandrijftype Benzine
Slagvolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 95 pk (70 kW)
Trekkracht 175 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Blauw
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Oorsprong Nederland

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,17 m
Breedte excl. spiegels 1,75 m
Voertuighoogte 1,46 m
Afstand tussen assen 2,55 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 10,8 s
Max. snelheid 187 km/u
Verbruik gecombineerd 4,6 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 126 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank Onbekend

Vragen over VW Polo 1.0 TSI OPF (J-750-TV)

Wat is de APK status van J-750-TV?

De APK van J-750-TV is geldig tot oktober 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is J-750-TV een import auto?

Nee, J-750-TV is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft J-750-TV gehad?

J-750-TV heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Hoe zuinig is de Volkswagen Polo 1.0 TSI Comfortline Business (2017) in de praktijk?

In de praktijk verbruikt deze Polo gemiddeld 5,5–6,0 liter per 100 km (16,7–18,2 km/l), afhankelijk van rijstijl en gebruik. Het officiële WLTP-verbruik is ca. 4,8 l/100km (20,8 km/l)[1].

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Reken op €150–€200 voor een kleine beurt, €250–€350 voor een grote beurt, en €35–€50 voor de APK. Reparaties zijn incidenteel en afhankelijk van onderhoudshistorie.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?

Voor een 70pk benzineauto uit 2017 betaal je in 2025 ca. €44 per maand (€528 per jaar) in Nederland.

Wat is de huidige marktwaarde van deze Polo?

De marktwaarde in 2025 ligt tussen de €8.000 en €11.000, afhankelijk van staat, kilometerstand en onderhoud.

Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde versnellingsbak?

Nee, de handgeschakelde 5-bak is robuust en kent weinig bekende defecten. Onderhoud is eenvoudig en reparaties zijn zeldzaam bij normaal gebruik[2].

Hoe betrouwbaar is de 1.0 TSI-motor op de lange termijn?

De motor is over het algemeen betrouwbaar, mits tijdig onderhouden. Let op carbon buildup (directe injectie) en turbo bij hoge kilometerstanden. Geen structurele problemen bekend[2][4].

Bekende aandachtspunten

Matig risico
Motor

Carbon buildup op inlaatkleppen

Vervuiling door directe injectie, kan prestatieverlies en ruw stationair draaien veroorzaken

Signalen:

Ruw stationair, vermogensverlies

Matig risico
Motor

Turbo-problemen

Incidenteel olieverlies of defect bij hoge kilometerstanden of slecht onderhoud

Signalen:

Rook uit uitlaat, vermogensverlies, waarschuwingslampjes

Gering risico
Motor

Timing chain slijtage

Geen grote problemen, maar tijdige vervanging (ca. 150.000 km) aanbevolen

Signalen:

Ratelen, motorstoring

Gering risico
Motor

Olieverbruik

Kan toenemen bij oudere exemplaren of hoge kilometerstanden

Signalen:

Olielampje, regelmatig bijvullen

Gering risico
Interieur

Beperkte ruimte achterin

Krap voor volwassenen op de achterbank

Signalen:

Oncomfortabel voor langere ritten

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2020) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1155 kg. Dat is 4% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde

Andere VW Polo 1.0 TSI OPF exemplaren

Auto Nummerplaat