Kenteken check JFK-65-G

APK verlopen - 103.080 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-475719
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Kenteken
JFK-65-G
Fabrikant
Renault
Renault logo
Model
Captur ENERGY TCe 150 GPF
Km-stand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken JFK-65-G: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Wit
Energiebron
Benzine
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken JFK-65-G

Duurzaamheid
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
94

Waardebehoud Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken JFK-65-G

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken JFK-65-G

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
66

Veiligheid Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken JFK-65-G

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
76

Prestaties Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken JFK-65-G

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
79

Kerngegevens

Dagwaarde
€ 19.000 - € 23.000
Oorspronkelijke prijs
€ 27.564
Importstatus
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
1182 dagen verlopen
Aantal eigenaren
Onbekend
APK-vervaldatum
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
H5H B4
Aantal in Nederland
3863 voertuigen
Populariteit
73 keer

Analyse & Inzichten

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF komen een aantal specifieke details naar voren.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1343 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • Stijlvolle uitstraling
  • Ruim interieur
  • Redelijke brandstofefficiëntie
  • Goede manoeuvreerbaarheid in stedelijke gebieden
  • Voldoende kracht voor dagelijks gebruik

Nadelen

  • Mogelijke problemen met timing chain en turbo
  • Trage transmissie bij lage snelheden
  • Onderhoudskosten kunnen stijgen bij problemen
  • Geen uitstekende prestaties op de snelweg

Diepgaande beoordeling

Kenteken JFK-65-G is een witte Renault Captur uit 2019 met een 1330cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een automatische transmissie en heeft een nieuwprijs van €27.621. Hieronder vindt u een overzicht van de belangrijkste kenmerken en problemen van deze auto.

De Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2017 is uitgerust met een 1.3-liter viercilinder benzinemotor, die 110 pk levert. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het is een Renault-Nissan H5Ht Energy TCe motor. Bekende problemen met deze motor zijn onder andere timing chain issues, turbo problemen, en soms olieverbruik. Deze problemen zijn echter niet algemeen en kunnen variëren afhankelijk van het onderhoud en de gebruiksgeschiedenis van de auto.

De automatische transmissie van de Renault Captur kan soms last hebben van trage schakelacties en ongemakkelijke schakelmomenten, vooral bij lage snelheden. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn over het algemeen redelijk, maar kunnen stijgen als er problemen optreden.

Het brandstofverbruik van de Renault Captur 1.3 TCe Intens is volgens de WLTP-normen ongeveer 5,5 liter per 100 km. In de praktijk kan dit echter variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld, met een APK van ongeveer €50 en servicekosten die variëren van €200 tot €500 per jaar.

De Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2017 biedt een goede balans tussen comfort en prestaties. Voordelen zijn de ruime interieur, de stijlvolle uitstraling en de redelijke brandstofefficiëntie. Nadelen zijn de soms trage transmissie en mogelijke motorproblemen. De wegenbelasting voor een auto van 110 pk in Nederland is ongeveer €120 per jaar.

Deze witte Renault Captur met kenteken JFK-65-G uit 2019 is een goede keuze voor wie een compacte SUV zoekt met een redelijke prijs-kwaliteitverhouding. Echter, potentiële kopers moeten zich bewust zijn van de mogelijke problemen met de motor en transmissie.

Optiepakket

Basisuitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Lane Change Assistant Pakket
Parkeerassistent Pakket
Leer Pakket
Metallic lak €590

Voertuiggeschiedenis

Belangrijke gebeurtenissen

JAN 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
4 januari 2019
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

7 september 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: Dimlicht verkeerd afgesteld

3 mei 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: Geen afkeurpunten

21 juni 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: Geen afkeurpunten

3 maart 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: Geen afkeurpunten

Beeldmateriaal

Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 1
februari 2026
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 2
februari 2026
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 3
februari 2026
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 4
februari 2026
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 5
februari 2026
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 6
maart 2026
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 7
maart 2026
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 8
maart 2026

+2

Eigenaar en status

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Actief in kentekenregister
Datum eerste registratie:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Niet verzekerd
Dekkingsstatus: Niet verzekerd
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Niet geldig
Keuringsstatus: Verlopen
Geldig tot:
Laatste keuring: 04-01-2022

Import Status

Importgegevens voertuig

Geïmporteerd
Importstatus: Geïmporteerde auto (Premium)
Afkomstig uit: Premium
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Krachtbron & Aandrijving

Motor code H5H B4
Type motor Benzine
Motorinhoud 1332 cm3
Aantal potten 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 150 pk (110 kW)
Max. koppel 250 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Type transmissie Automaat
Euroklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Koetswerk Geen data
Inrichting hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Kleur Wit
Versie Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Import

Afmetingen & Massa

Lengte 4,12 m
Breedte 1,78 m
Totale hoogte 1,57 m
Wielbasis 2,61 m
Rijklaar gewicht Geen data
Max. beladen gewicht Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 9,5 s
Maximumsnelheid 210 km/u
Brandstofverbruik mix 5,5 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
CO₂-emissie 146 g/km
Energiebron Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (JFK-65-G)

Wat is de APK status van JFK-65-G?

De APK van JFK-65-G is verlopen op 04-01-2023. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.

Is JFK-65-G een import auto?

Ja, JFK-65-G is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Wat is de gemiddelde brandstofefficiëntie van de Renault Captur 1.3 TCe Intens?

Ongeveer 5,5 liter per 100 km volgens de WLTP-normen.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

Rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld, met een APK van ongeveer €50 en servicekosten van €200 tot €500 per jaar.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor een auto van 110 pk in Nederland?

Ongeveer €120 per jaar.

Wat zijn de bekende problemen met de automatische transmissie?

Trage schakelacties en ongemakkelijke schakelmomenten bij lage snelheden.

Is de Renault Captur een goede keuze voor dagelijks gebruik?

Ja, het is een goede keuze vanwege de ruime interieur en redelijke brandstofefficiëntie.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Timing Chain Problemen

Soms kan de timing chain versleten raken, wat leidt tot dure reparaties.

Kenmerken:

Geluiden bij het starten, verminderde prestaties

Kritiek
Motor

Turbo Problemen

Turbo's kunnen falen, wat leidt tot een verlies van vermogen.

Kenmerken:

Minder vermogen, rook uit de uitlaat

Laag
Motor

Olieverbruik

Sommige modellen hebben een hoger olieverbruik dan normaal.

Kenmerken:

Vaker olie bijvullen

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1343 kg. Dat is 12% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF in Nederland

Model Kenteken