Kenteken check JLD-69-R
APK geldig tot mrt 2028 - 3+ eigenaars - 44.108 km (peildatum jan 2026)
11 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken JLD69R
Voertuiggegevens
Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 160 GPF (2021) – Kenteken JLD-69-R
Waardebehoud Renault Captur TCe 160 GPF (2021) – Kenteken JLD-69-R
Onderhoud Renault Captur TCe 160 GPF (2021) – Kenteken JLD-69-R
Veiligheid Renault Captur TCe 160 GPF (2021) – Kenteken JLD-69-R
Prestaties Renault Captur TCe 160 GPF (2021) – Kenteken JLD-69-R
Voertuigoverzicht
Analyse & Inzichten
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur TCe 160 GPF komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1373 kg en benzine.
Sterke en zwakke punten
Pluspunten
- Efficiënt brandstofverbruik
- Comfortabele rijervaring
- Stijlvol design
- Goede waardebehoud
- Milde hybride technologie voor verbeterde efficiëntie
Nadelen
- Mogelijke timing chain problemen
- Olieverbruik
- Beperkte ruimte voor bagage
- Geen uitgebreide off-road capaciteiten
Diepgaande beoordeling
Kenteken JLD-69-R is een grijze Renault Captur uit 2021 met een 1330cc motor. Deze auto is een populaire keuze in de mini-SUV markt vanwege zijn efficiënte benzineverbruik en comfortabele rijervaring. Hieronder vindt u een overzicht van de belangrijkste kenmerken en mogelijke problemen van deze auto.
De Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 160 Iconic uit 2019 is uitgerust met een 1330cc benzinemotor, die 116 pk levert. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de zoekresultaten, maar het is een variant van de 1.3 TCe motor die in verschillende Renault modellen wordt gebruikt. Bekende problemen met de motor zijn voornamelijk gerelateerd aan timing chain ruis en olieverbruik, hoewel deze specifieke motor minder vaak problemen lijkt te hebben dan eerdere modellen zoals de 1.2 TCe[1][5].
De auto is uitgerust met een automatische transmissie. Hoewel er geen specifieke defecten zijn gedocumenteerd voor deze transmissie in de Renault Captur, zijn er wel algemene problemen met de EDC (Efficient Dual Clutch) transmissie in andere Renault modellen, zoals jerky gear changes en software issues[5][7].
Het brandstofverbruik van de Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 160 Iconic is volgens de WLTP-normen ongeveer 5,6 liter per 100 km in de stad en 4,3 liter per 100 km op de snelweg. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €25.000 tot €30.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. De jaarlijkse onderhoudskosten, inclusief APK en service, zijn gemiddeld ongeveer €500 tot €700. De wegenbelasting voor een auto met 116 pk in Nederland is ongeveer €120 per jaar[7].
De Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 160 Iconic biedt een goede balans tussen brandstofefficiëntie en comfort. Echter, potentiële kopers moeten zich bewust zijn van mogelijke timing chain problemen en olieverbruik, hoewel deze minder vaak voorkomen in deze specifieke motor. De automatische transmissie is over het algemeen betrouwbaar, maar kan in zeldzame gevallen last hebben van softwareproblemen.
Deze grijze Renault Captur met kenteken JLD-69-R uit 2021 is een solide keuze voor wie op zoek is naar een efficiënte en comfortabele mini-SUV. Met de juiste onderhoudsmaatregelen kan deze auto jarenlang betrouwbaar dienen.
Uitrusting
Standaarduitrusting
Optionele uitrusting
Historisch overzicht
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
APK keuring details: 53
Foto's
Eigenaar en status
Kentekenregistratie
Registratie bij de RDW
WA-Dekking
Verplichte WA-dekking
Keuringsstatus
Technische voertuigkeuring
Import Status
Oorsprong van het voertuig
Technische gegevens
Krachtbron & Aandrijving
Carrosserie & Inrichting
Maten & Massa
Rijprestaties & Verbruik
Vragen over Renault Captur TCe 160 GPF (JLD-69-R)
Wat is de APK status van JLD-69-R?
De APK van JLD-69-R is geldig tot maart 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is JLD-69-R een import auto?
Ja, JLD-69-R is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft JLD-69-R gehad?
JLD-69-R heeft 3+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Wat is het brandstofverbruik van de Renault Captur 1.3 Mild Hybrid?
Ongeveer 5,6 liter per 100 km in de stad en 4,3 liter per 100 km op de snelweg volgens WLTP-normen.
Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?
Rond de €25.000 tot €30.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.
Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?
Gemiddeld ongeveer €500 tot €700 per jaar.
Wat is de wegenbelasting voor deze auto in Nederland?
Ongeveer €120 per jaar voor een auto met 116 pk.
Zijn er bekende problemen met de timing chain?
Ja, er zijn meldingen van timing chain ruis, maar deze zijn minder vaak in de 1.3 TCe motor.
Is de automatische transmissie betrouwbaar?
Over het algemeen ja, maar er kunnen zeldzame softwareproblemen optreden.
Veelvoorkomende problemen
Timing Chain Ruis
Motor
Herkenningspunten:
Ruis of ratelgeluiden vanuit de timing chain
Olieverbruik
Motor
Herkenningspunten:
Verhoogd olieverbruik
EDC Transmissie Problemen
Transmissie
Herkenningspunten:
Jerky gear changes, software issues
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Renault
Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2021) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1373 kg. Dat is 14% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
Andere Renault Captur TCe 160 GPF exemplaren
| Model | Kenteken |
|---|---|