Kenteken check JLN-42-D

APK geldig tot okt 2028 - 2+ eigenaars - 25.589 km (peildatum nov 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-847238
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
JLN-42-D
Merk voertuig
Renault
Renault logo
Uitvoering
Captur TCe 90
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken JLN-42-D: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Grijs
Type brandstof
Benzine
Renault Captur TCe 90 2024

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken JLN-42-D

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
43

Waardebehoud Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken JLN-42-D

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken JLN-42-D

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
68

Veiligheid Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken JLN-42-D

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Captur TCe 90 (2024) – Kenteken JLN-42-D

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
68

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 24.000 - € 30.000
Nieuwprijs
€ 32.220
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
897 dagen
Eigenaarhistorie
2+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
H4D E4
Vergelijkbare voertuigen in NL
181 voertuigen
Bekeken
848 keer

Expertrapport

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Captur TCe 90 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1293 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zuinig en modern 999cc 3-cilinder turbomotor met 67 pk
  • Handgeschakelde 6-versnellingsbak met goede betrouwbaarheid
  • Compacte SUV met praktische binnenruimte en moderne technologie
  • Redelijk lage wegenbelasting en gebruikskosten in Nederland
  • Goede standaarduitrusting in Techno-uitvoering, inclusief digitale displays en rijhulpsystemen
  • Redelijk waardebehoud door populariteit van compacte SUV's

Minpunten

  • Beperkte motorvermogen voor snel accelereren of vol beladen rijden
  • WLTP-verbruik ligt in praktijk iets hoger dan opgegeven waarden
  • Geen automatische transmissie beschikbaar in deze motorvariant
  • Mogelijke slijtage van koppeling bij intensief stadsgebruik
  • Beperkte luxe opties vergeleken met hogere segmenten
  • Betrouwbaarheidsscore van Renault ligt relatief laag in sommige onderzoeken

Volledige analyse

Kenteken JLN-42-D is een grijze Renault Captur uit 2024 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor, handgeschakelde transmissie en de Techno-uitvoering. Deze mini-SUV combineert compacte afmetingen met moderne technologie en een nieuwprijs van circa €31.695.

De 999cc motor in deze Renault Captur 1.0 TCe 90 Techno is een driecilinder turbobenzinemotor met ongeveer 67 pk (90 PS). De motorcode die hierbij hoort is meestal de H5Ht, een moderne, compacte motor die bekend staat om zijn relatief lage uitstoot en zuinigheid. Deze motor heeft een turbo en directe injectie, wat zorgt voor een goede balans tussen prestaties en brandstofverbruik. Er zijn geen wijdverspreide ernstige problemen met de timingketting of turbo bij dit modeljaar bekend, maar injectoren kunnen bij oudere motoren soms problemen geven. Olieverbruik is doorgaans laag, mits goed onderhoud wordt uitgevoerd.

De handgeschakelde zesversnellingsbak van de Captur 1.0 TCe 90 is over het algemeen betrouwbaar. Er zijn geen grote bekende defecten gemeld specifiek voor deze transmissie in dit modeljaar. Wel kan bij intensief stadsgebruik de koppeling slijten, wat een relatief normale onderhoudskost is. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot periodieke controle en eventueel koppelingsonderhoud na enkele tienduizenden kilometers.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 67 pk benzinemotor in Nederland valt in de lagere categorie, wat gunstig is voor de gebruikskosten. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties worden geschat op ongeveer €500 tot €700, afhankelijk van gebruik en onderhoudshistorie.

De huidige marktwaarde van een nieuwe Renault Captur 1.0 TCe 90 Techno (2024) ligt rond de nieuwprijs van €31.695, met een redelijk waardebehoud gezien de populariteit van compacte SUV's. Voor tweedehands exemplaren uit 2024 kan de prijs variëren afhankelijk van kilometerstand en staat, maar verwacht een lichte afschrijving in de eerste jaren. Het is aan te raden om bij aankoop te letten op volledige onderhoudshistorie en eventuele software-updates van de motor en elektronica.

Deze grijze Renault Captur met kenteken JLN-42-D uit 2024 is een moderne, compacte SUV met een zuinige 999cc turbomotor en handgeschakelde transmissie. De auto biedt een goede balans tussen rijplezier, praktische bruikbaarheid en lage gebruikskosten. Bekende problemen zijn beperkt en onderhoud is betaalbaar, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor Nederlandse autokopers die een betrouwbare en zuinige mini-SUV zoeken.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Regensensor Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerhulp €200
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €600

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

NOV 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
17 november 2025
OKT 2024

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
3 oktober 2024
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsgeschiedenis

Afbeeldingen

Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 1
november 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 2
november 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 3
november 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 4
november 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 5
november 2025
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 6
april 2026
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 7
april 2026
Renault Captur TCe 90 2024 – Afbeelding 8
april 2026

+7

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Niet verzekerd
Verzekeringsstatus: Onverzekerd
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 03-10-2027

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Land van herkomst: Premium
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H4D E4
Aandrijftype Benzine
Slagvolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 91 pk (67 kW)
Trekkracht 160 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Indeling hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Grijs
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,23 m
Breedte excl. spiegels 1,8 m
Voertuighoogte 1,58 m
Afstand tussen assen 2,64 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht geremd Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 14,0 s
Topsnelheid begrensd 168 km/u
Verbruik gecombineerd 5,3 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 130 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank Onbekend

Vragen over Renault Captur TCe 90 (JLN-42-D)

Wat is de APK status van JLN-42-D?

De APK van JLN-42-D is geldig tot oktober 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is JLN-42-D een import auto?

Ja, JLN-42-D is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft JLN-42-D gehad?

JLN-42-D heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is het officiële brandstofverbruik van de Renault Captur 1.0 TCe 90 Techno?

Het WLTP-verbruik ligt rond de 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km.

Welke motorcode hoort bij de 999cc 1.0 TCe motor?

De motorcode is meestal H5Ht, een moderne driecilinder turbobenzinemotor.

Zijn er bekende problemen met de timingketting van deze motor?

Er zijn geen wijdverspreide problemen met de timingketting bij dit modeljaar bekend.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De handgeschakelde zesversnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, met normale slijtage aan de koppeling bij intensief gebruik.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

De jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, service en kleine reparaties liggen rond €500 tot €700.

Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze 67 pk benzinemotor in Nederland?

De wegenbelasting valt in een lagere categorie vanwege het lage vermogen, wat gunstig is voor de gebruikskosten.

Bekende aandachtspunten

Let op
Motor

Injectieproblemen

Soms kunnen de brandstofinjectoren verstopt raken of minder goed functioneren, wat leidt tot schommelingen in motorloop en vermogensverlies.

Signalen:

Onregelmatige motorloop, verminderde acceleratie, verhoogd brandstofverbruik.

Let op
Transmissie

Koppeling slijtage

Bij intensief gebruik in stadsverkeer kan de koppeling sneller slijten, wat resulteert in slippen of moeilijk schakelen.

Signalen:

Schuivende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Gering risico
Elektronica

Elektronische storingen infotainmentsysteem

Af en toe kunnen storingen optreden in het infotainmentsysteem, zoals vastlopen of connectiviteitsproblemen met Apple CarPlay/Android Auto.

Signalen:

Bevriezen scherm, wegvallen Bluetooth, herstarten systeem nodig.

Gering risico
Chassis

Remmen piepen

Soms kunnen de remmen piepende geluiden maken door stof of slijtage van remblokken.

Signalen:

Piepende of krakende geluiden bij remmen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2024) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1293 kg. Dat is 8% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur TCe 90 kentekens

Type Plaat