Kenteken check JLV-77-S

APK verlopen - 67.912 km (peildatum jan 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-605857
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Registratie
JLV-77-S
Merk
Renault
Renault logo
Modeltype
Mégane Grandtour ENERGY dCi 110
Tellerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken JLV-77-S: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Zwart
Brandstof
Benzine
Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 2018

Betrouwbaarheid Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 (2018) – Kenteken JLV-77-S

Duurzaamheid
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
48

Waardebehoud Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 (2018) – Kenteken JLV-77-S

Waardebehoud
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 (2018) – Kenteken JLV-77-S

Servicebehoefte
Indicatie van onderhoudslast
68

Veiligheid Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 (2018) – Kenteken JLV-77-S

Passieve veiligheid
APK status en terugroepacties
80

Prestaties Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 (2018) – Kenteken JLV-77-S

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
77

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 15.000 - € 18.000
Catalogusprijs
€ 30.741
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
1304 dagen verlopen
Aantal op naam
Onbekend
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Engine code
H5H A4
Aantal in Nederland
5 voertuigen
Aantal keren bekeken
249 keer

Expert Analyse & Conclusies

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1395 kg en diesel.

Noord-Holland ca. € 371 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 410 / kwartaal
Zeeland ca. € 398 / kwartaal
Utrecht ca. € 390 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 382 / kwartaal
Gelderland ca. € 402 / kwartaal
Limburg ca. € 394 / kwartaal
Overijssel ca. € 406 / kwartaal
Flevoland ca. € 398 / kwartaal
Drenthe ca. € 410 / kwartaal
Friesland ca. € 413 / kwartaal
Groningen ca. € 417 / kwartaal

Voor- en nadelen

Wat goed is

  • Zeer zuinig verbruik in de praktijk (zie verbruik hieronder)
  • Ruime kofferbak (434 liter, een van de grootste in het segment)[4]
  • Comfortabele en stille rij-ervaring
  • Goede uitrusting in Bose-uitvoering (premium geluidssysteem)
  • Lage wegenbelasting voor een benzine-auto van deze grootte
  • Betrouwbaar imago van Renault in deze generatie

Aandachtspunten

  • Zeldzame motorvariant (1.3 TCe), mogelijk lastiger met onderdelen en kennis bij garages
  • Geen uitzonderlijk waardebehoud
  • Binnenruimte achterin krap voor volwassenen[4]
  • Hoge laadklep maakt zware voorwerpen inladen lastig[4]
  • Geen sportieve rij-ervaring
  • Mogelijke problemen met turbo, injectoren en distributieketting (zie hieronder)

Gedetailleerde analyse

Kenteken JLV-77-S is een zwarte Renault Mégane Estate uit 2018 met een 1330cc benzinemotor, handgeschakelde versnellingsbak en voorwielaandrijving. Deze combi uit het segment ‘klein midden’ werd in 2016 nieuw aangeboden voor €28.340. In dit rapport vind je een diepgaande analyse van technische specificaties, veelvoorkomende problemen, onderhoudskosten, verbruik, marktwaarde en praktische tips voor de Nederlandse koper.

## Motor & Technische Specificaties De Renault Mégane Estate 2018 met kenteken JLV-77-S is uitgerust met een 1.3 TCe (Turbo Control Efficiency) benzinemotor met een cilinderinhoud van 1330cc en een vermogen van 103 pk. Deze motor is niet dezelfde als de veelgebruikte 1.2 TCe (1198cc, 130 pk) die in veel Nederlandse reviews en specificaties terugkomt[1][3]. De 1.3 TCe is een latere ontwikkeling, geïntroduceerd rond 2018, en wordt vaak aangeduid met motorcode H5Ht. Voor de Mégane Estate uit 2016 is de 1.2 TCe (1198cc, 130 pk) echter de meest voorkomende benzinemotor in Nederland[1][3]. De 1.3 TCe (1330cc, 103 pk) is zeldzaam in deze generatie en jaargang; mogelijk betreft het een importmodel of een latere bouwdatum. **Belangrijk:** Controleer altijd het kentekenbewijs of de motorplaat voor de exacte motorcode. Voor de 1.3 TCe (1330cc) is de motorcode H5Ht gangbaar, maar deze werd pas later in de Mégane IV (vanaf 2018) geleverd. Voor de Mégane III (tot 2016) is de 1.2 TCe (1198cc) de standaard benzinemotor[1][3].

## Transmissie & Rijgedrag De zwarte Renault Mégane Estate 2018 met kenteken JLV-77-S heeft een handgeschakelde versnellingsbak (6-versnellingsbak, voorwielaandrijving). Renault staat bekend om soepele, licht lopende handbakken, maar er zijn geen specifieke, veelvoorkomende defecten bekend voor deze transmissie in combinatie met de 1.3 TCe motor. Onderhoudskosten voor een handbak zijn over het algemeen laag: een jaarlijkse oliebeurt en eventueel na 100.000 km een koppelingsset (ca. €600-€900). De voorwielaandrijving en het relatief lichte gewicht zorgen voor wendbaar stadsgedrag en een zuinig verbruik. De rijeigenschappen zijn comfortabel, maar niet sportief.

## Praktische Kosten **Wegenbelasting:** Voor een benzineauto van 103 pk in Nederland betaal je in 2025 circa €44 per maand (€528 per jaar). Dit is gebaseerd op het huidige tarief voor personenauto’s op benzine in gewichtsklasse tot 1250 kg. **Onderhoudskosten:** Jaarlijkse onderhoudskosten (APK, kleine beurt, banden, remmen) liggen rond de €300-€500 per jaar, afhankelijk van het onderhoudshistorie en de kilometerstand. Grote beurten (elk 2 jaar of 30.000 km) kunnen oplopen tot €600-€800. Reparaties aan turbo, injectoren of distributieketting zijn duurder (zie veelvoorkomende problemen). **Verzekering:** WA-dekking voor deze auto kost gemiddeld €25-€40 per maand, afhankelijk van schadevrije jaren en woonplaats.

## Marktwaarde & Waardebehoud De nieuwprijs van de Renault Mégane Estate 2018 met kenteken JLV-77-S was €28.340. In 2025 ligt de actuele marktwaarde van een goed onderhouden exemplaar tussen de €8.000 en €12.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoudshistorie en uitrusting. Het waardebehoud is gemiddeld: na 9 jaar houdt de auto ongeveer 30-40% van de nieuwprijs over. Importmodellen en auto’s met onduidelijke onderhoudshistorie zijn minder waard.

Deze zwarte Renault Mégane Estate met kenteken JLV-77-S uit 2018 is een praktische en zuinige gezinsauto met een zeldzame 1.3 TCe motor. Let op de motorhistorie en controleer altijd het kentekenbewijs op de exacte motorcode. Onderhoudskosten zijn redelijk, maar potentiële problemen met de turbo, injectoren en distributieketting kunnen de kosten oplaten. De auto is geschikt voor wie waarde hecht aan zuinigheid, praktische ruimte en een comfortabele zit, maar verwacht geen sportieve prestaties of uitzonderlijk waardebehoud.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Head-up-Display Pakket
Led verlichting Pakket
Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Noodremassistentie Pakket
Collision Warning Pakket
Parkeerassistent Pakket
Navigatie Pakket
Leer Pakket
Metallic lak €650

Voertuiggeschiedenis

Sleutelmomenten

AUG 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
16 augustus 2018
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

Beeldmateriaal

Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 2018 – Afbeelding 1
december 2025

Voertuigstatus

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Actief in kentekenregister
Datum eerste registratie:
Laatst gewijzigd:

WA-Verzekering

Verzekeringsstatus voertuig

Niet verzekerd
Dekkingsstatus: Geen WA-dekking
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Niet geldig
Keuringsstatus: Verlopen
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 16-08-2021

Importstatus

Importgegevens voertuig

Geïmporteerd
Importstatus: Geïmporteerde auto (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Krachtbron & Aandrijving

Motortype-code H5H A4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 1461 cm3
Aantal potten 4 cilinders
Turbodruk Ja
Krachtbron 140 pk (103 kW)
Draaimoment 260 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Type transmissie Handgeschakeld
Emissieklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Carrosserietype Niet beschikbaar
Interieurtype stationwagen
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Buitenkleur Zwart
Uitvoeringsniveau Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Afmetingen & Massa

Voertuiglengte 4,63 m
Voertuigbreedte 1,81 m
Hoogte incl. dakrails 1,45 m
Asafstand 2,71 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 11,6 s
Topsnelheid 199 km/u
Gemiddeld verbruik 3,7 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
CO₂-emissie 95 g/km
Type brandstof Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Renault Mégane Grandtour ENERGY dCi 110 (JLV-77-S)

Wat is de APK status van JLV-77-S?

De APK van JLV-77-S is verlopen op 16-08-2022. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.

Is JLV-77-S een import auto?

Ja, JLV-77-S is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Wat is het praktijkverbruik van de Renault Mégane Estate 1.3 TCe 103pk?

Het WLTP-verbruik voor vergelijkbare modellen ligt rond de 5,5-6,0 l/100 km. In de praktijk, vooral bij veel stadsverkeer, kan het verbruik oplopen tot 6,5-7,0 l/100 km. Op de snelweg is 5,0-5,5 l/100 km haalbaar.

Hoe vaak moet de distributieketting vervangen worden?

Officieel is de ketting ‘levenslang’, maar bij slijtage of geratel (vaak na 150.000-200.000 km) is vervanging nodig. Kosten: €800-€1.200.

Wat zijn de APK-kosten per jaar?

APK-keuring kost circa €35-€50 per jaar, exclusief eventuele reparaties.

Hoe groot is de kofferbak?

De kofferbak heeft een inhoud van 434 liter, een van de grootste in het segment[4].

Is de Renault Mégane Estate betrouwbaar?

Over het algemeen is deze generatie Mégane betrouwbaar, maar let op de genoemde veelvoorkomende problemen. Regelmatig onderhoud is essentieel.

Wat is de actuele marktwaarde van een Renault Mégane Estate 1.3 TCe 103pk uit 2016?

Tussen de €8.000 en €12.000, afhankelijk van staat, kilometerstand en onderhoud.

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor

Distributieketting (timing chain) slijtage

Vroegtijdige slijtage of geratel, vooral bij onvoldoende olieonderhoud

Kenmerken:

Geratel bij koude motor, motorstoring

Belangrijk
Motor

Turbo problemen

Vroegtijdige defecten door olievervuiling of oververhitting

Kenmerken:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, waarschuwingslampjes

Minimaal
Motor

Injector storingen

Vervuiling of defecten aan brandstofinjectoren

Kenmerken:

Onregelmatig stationair toerental, motorstoring, hoger verbruik

Minimaal
Motor

Olielekken

Lekkage bij klepdeksel of turbo

Kenmerken:

Olievlekken onder de auto, oliepeil daalt snel

Minimaal
Elektronica

Elektronica/storingen aan boordcomputer

Incidentele storingen aan display of sensoren

Kenmerken:

Waarschuwingslampjes, uitval van functies

Milieuzones Toegestaan

Met deze diesel mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.100 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1395 kg. Dat is 16% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde