Kenteken check JPR-96-F

APK geldig tot feb 2028 - 1+ eigenaars - 46.495 km (peildatum dec 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-029059
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
JPR-96-F
Fabrikant
Jeep
Jeep logo
Model
Avenger 1.2 GSE T3
Km-stand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken JPR-96-F: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Wit
Energiebron
Benzine
Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2023

Betrouwbaarheid Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2023) – Kenteken JPR-96-F

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
100

Waardebehoud Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2023) – Kenteken JPR-96-F

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2023) – Kenteken JPR-96-F

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
70

Veiligheid Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2023) – Kenteken JPR-96-F

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
100

Prestaties Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (2023) – Kenteken JPR-96-F

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
62

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 25.000 - € 30.000
Oorspronkelijke prijs
€ 33.101
Importstatus
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
692 dagen
Aantal eigenaren
1+ eigenaar
APK geldig tot
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
HN05
Soortgelijke auto's in NL
75 voertuigen
Populariteit
681 keer

Analyse & Inzichten

Een blik op de RDW-registratie van deze Jeep Avenger 1.2 GSE T3 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Deze auto heeft tot nu toe slechts 1 eigenaar gehad, wat vaak duidt op een zeer trouwe bezitter en een stabiel verleden.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Jeep op basis van 1255 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • **Stijlvol Design**: De Jeep Avenger heeft een modern en robuust uiterlijk dat typisch is voor het Jeep-merk.
  • **Ruimte**: De auto biedt voldoende ruimte voor passagiers en bagage, met een kofferbak van 355 liter.
  • **Efficiëntie**: Het brandstofverbruik is redelijk laag voor een SUV in deze klasse.
  • **Technologie**: De auto is uitgerust met geavanceerde connectiviteit en veiligheidssystemen.
  • **Betrouwbaarheid**: Over het algemeen wordt de Jeep Avenger als betrouwbaar beschouwd.
  • **Waardebehoud**: De auto behoudt zijn waarde redelijk goed op de markt.

Nadelen

  • **Beperkte Kracht**: De 100 pk motor kan in sommige situaties als onderpowered worden ervaren.
  • **Beperkte Off-Road Capabilities**: Hoewel het een Jeep is, zijn de off-road mogelijkheden beperkt door de voorwielaandrijving.
  • **Kosten**: Hoewel de onderhoudskosten gemiddeld zijn, kan de aanschafprijs relatief hoog zijn.
  • **NCAP Beoordeling**: De auto heeft een NCAP-beoordeling van 3 sterren, wat onder de gemiddelde verwachtingen ligt.
  • **Brandstofverbruik in Praktijk**: Het verbruik kan hoger zijn dan de WLTP-waarden, afhankelijk van de rijstijl.

Diepgaande beoordeling

Kenteken JPR-96-F is een witte Jeep Avenger uit 2023 met een 1199cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een handmatige transmissie en heeft een nieuwprijs van €33.772. Hieronder vind je een uitgebreid rapport over de specificaties, bekende problemen en de huidige marktwaarde van deze auto.

De Jeep Avenger 1.2 Altitude is uitgerust met een 1.2-liter turbomotor met drie cilinders, die 100 pk levert. De motorcode voor deze 1199cc motor is niet specifiek vermeld in de beschikbare bronnen, maar het is een variant van de EB2ADTD motorfamilie[9].

De auto heeft een handmatige zesversnellingsbak. Er zijn geen specifieke bekende defecten gemeld voor deze transmissie, maar regulier onderhoud is essentieel om problemen te voorkomen.

Het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen ligt rond de 5,7 tot 5,9 liter per 100 km[2]. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld, met een service-interval van 16.000 km of 24 maanden[1].

De huidige marktwaarde van de Jeep Avenger 1.2 Altitude uit 2023 kan variëren afhankelijk van de staat en kilometerstand van de auto. Over het algemeen behoudt deze auto zijn waarde redelijk goed.

Deze witte Jeep Avenger met kenteken JPR-96-F uit 2023 is een compacte SUV met een goede balans tussen stijl en functionaliteit. Hoewel er geen specifieke ernstige problemen zijn gemeld, is regelmatig onderhoud essentieel om de levensduur van de auto te verlengen.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Adaptive Cruise Control
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Traffic Jam Assistant
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

High-beam Assistant Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Noodremassistentie Pakket
Navigatie Pakket
Leer €1090
Metallic lak €890

Historisch overzicht

Belangrijke gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
6 februari 2026
OKT 2023

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
30 oktober 2023
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

2 februari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 37

Beeldmateriaal

Jeep Avenger 1.2 GSE T3 2023 – Afbeelding 1
december 2025

Eigenaar en status

Kentekenregistratie

Registratie bij de RDW

Geldig
Voertuigstatus: Actief in kentekenregister
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Huidige dekking: Verzekering actief
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 02-02-2027

Import Status

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Voertuigherkomst: Geïmporteerde auto (Premium)
Afkomstig uit: Premium
Op de weg sinds:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motor code HN05
Type motor Benzine
Motorinhoud 1199 cm3
Aantal potten 3 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 101 pk (74 kW)
Max. koppel 205 Nm
Aandrijving Geen data
Type transmissie Handgeschakeld
Euroklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting MPV
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Kleur Wit
Versie Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Import

Maten & Massa

Lengte 4,08 m
Breedte 1,8 m
Hoogte incl. dakrails 1,53 m
Wielbasis 2,56 m
Rijklaar gewicht Geen data
Maximale massa Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 10,6 s
Maximumsnelheid 184 km/u
Gemiddeld verbruik 5,7 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot Niet beschikbaar
Energiebron Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (JPR-96-F)

Wat is de APK status van JPR-96-F?

De APK van JPR-96-F is geldig tot februari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is JPR-96-F een import auto?

Ja, JPR-96-F is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft JPR-96-F gehad?

JPR-96-F heeft 1+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de topsnelheid van de Jeep Avenger 1.2 Altitude?

De topsnelheid is 114 mph (183 km/h)[1].

Wat is het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen?

Het verbruik ligt tussen 5,7 en 5,9 liter per 100 km[2].

Wat is de capaciteit van de kofferbak?

De kofferbak heeft een capaciteit van 355 liter[4].

Wat is de huidige marktwaarde van de Jeep Avenger 1.2 Altitude uit 2023?

De marktwaarde varieert afhankelijk van de staat en kilometerstand van de auto.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

De onderhoudskosten zijn gemiddeld, met een service-interval van 16.000 km of 24 maanden[1].

Hoeveel wegenbelasting betaal je voor een 74 pk motor in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met een motor van 74 pk in Nederland hangt af van de MRB (Motorrijtuigenbelasting) tarieven, die variëren per gewichtsklasse en type brandstof.

Veelvoorkomende problemen

Laag
Motor

Timing Chain

Er zijn geen specifieke problemen gemeld met de timing chain van deze motor.

Kenmerken:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Laag
Motor

Turbo

Geen specifieke problemen met de turbo zijn gedocumenteerd.

Kenmerken:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Laag
Motor

Injectoren

Er zijn geen specifieke problemen met de brandstofinjectoren gemeld.

Kenmerken:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Laag
Motor

Olieverbruik

Er zijn geen specifieke problemen met olieverbruik gedocumenteerd.

Kenmerken:

Geen specifieke symptomen gemeld.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Jeep

Voor dit specifieke model en bouwjaar (jeep uit 2023) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1255 kg. Dat is 5% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Jeep Avenger 1.2 GSE T3 in Nederland

Model Kenteken