Kenteken check JXS-62-K

APK geldig tot mrt 2027 - 2+ eigenaars - 61.561 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-614102
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
JXS-62-K
Automerk
Renault
Renault logo
Uitvoering
Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken JXS-62-K: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Blauw
Type brandstof
Benzine
Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 2023

Betrouwbaarheid Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 (2023) – Kenteken JXS-62-K

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
100

Waardebehoud Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 (2023) – Kenteken JXS-62-K

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 (2023) – Kenteken JXS-62-K

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
67

Veiligheid Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 (2023) – Kenteken JXS-62-K

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 (2023) – Kenteken JXS-62-K

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
68

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 29.000 - € 35.000
Adviesprijs nieuw
€ 44.425
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
370 dagen
Eigenaarhistorie
2+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
H4M B6
Vergelijkbare voertuigen in NL
22 voertuigen
Bekeken
624 keer

Deskundige beoordeling

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1673 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 228 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 252 / kwartaal
Zeeland ca. € 245 / kwartaal
Utrecht ca. € 240 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 235 / kwartaal
Gelderland ca. € 247 / kwartaal
Limburg ca. € 242 / kwartaal
Overijssel ca. € 250 / kwartaal
Flevoland ca. € 245 / kwartaal
Drenthe ca. € 252 / kwartaal
Friesland ca. € 254 / kwartaal
Groningen ca. € 257 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Laag brandstofverbruik dankzij de hybride technologie.
  • Comfortabele rijervaring door de automatische transmissie.
  • Aantrekkelijke prijs-kwaliteitverhouding.
  • Lage emissies, ideaal voor stedelijke gebieden.
  • Mogelijkheid om in de stad volledig elektrisch te rijden.
  • Ondersteuning voor Apple CarPlay en Android Auto.

Minpunten

  • Beperkte elektrische actieradius van maximaal 65 km.
  • Mogelijke hogere aanschafkosten in vergelijking met conventionele modellen.
  • Beperkte ruimte voor bagage vanwege de batterij.
  • Geen optie voor vierwielaandrijving.
  • Mogelijke hogere kosten voor vervanging van de batterij op lange termijn.

Volledige analyse

Kenteken JXS-62-K is een blauwe Renault Mégane Estate uit 2023 met een 1598cc motor. Deze auto is een 1.6 E-Tech Plug-In Hybrid 160 Techno, wat betekent dat hij zowel op benzine als elektriciteit kan rijden. De auto is uitgerust met een automatische transmissie en heeft een vermogen van 116 pk. De nieuwprijs van deze auto was €38.174.

De motor van de Renault Mégane Estate 1.6 E-Tech Plug-In Hybrid 160 Techno is een 1598cc viercilinder benzinemotor. Er is weinig specifieke informatie beschikbaar over de motorcode voor deze specifieke motor, maar het is een 1.6-liter motor die speciaal is geoptimaliseerd voor gebruik in hybride voertuigen. Bekende problemen met de timing chain, turbo, injectoren en olieverbruik zijn niet uitgebreid gedocumenteerd voor deze specifieke variant. Echter, in het algemeen kunnen hybride voertuigen minder last hebben van problemen zoals olieverbruik vanwege hun efficiënte motorbeheer.

De transmissie van de Renault Mégane Estate is een multi-mode automatische transmissie zonder koppeling, wat zorgt voor soepele en efficiënte schakelingen. Bekende defecten aan de transmissie zijn niet uitgebreid gedocumenteerd, maar onderhoudskosten kunnen variëren afhankelijk van de gebruikte onderdelen en de frequentie van onderhoud.

Het brandstofverbruik van de Renault Mégane Estate 1.6 E-Tech Plug-In Hybrid 160 Techno is volgens de WLTP-normen zeer laag, met een gemiddeld verbruik van ongeveer 1.3 liter per 100 kilometer. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en de omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto hangt af van factoren zoals de kilometerstand en de staat van de auto. Onderhoudskosten per jaar zijn over het algemeen lager voor hybride voertuigen vanwege hun efficiënte motor en minder slijtage aan bepaalde onderdelen.

De Renault Mégane Estate 1.6 E-Tech Plug-In Hybrid 160 Techno biedt een aantal voordelen, zoals een laag brandstofverbruik, een comfortabele rijervaring en een aantrekkelijke prijs-kwaliteitverhouding. Echter, er kunnen ook nadelen zijn, zoals beperkte elektrische actieradius en mogelijke hogere aanschafkosten in vergelijking met conventionele modellen.

Deze blauwe Renault Mégane Estate met kenteken JXS-62-K uit 2023 is een aantrekkelijke optie voor wie op zoek is naar een efficiënte en comfortabele auto met een laag brandstofverbruik.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Android Auto / Apple CarPlay
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Mistlampen Pakket
Vermoeidheidsherkenning Pakket
Lane Departure Warning Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €650

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
17 februari 2026
MRT 2023

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
17 maart 2023
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

Afbeeldingen

Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 2023 – Afbeelding 1
februari 2026
Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 2023 – Afbeelding 2
februari 2026
Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 2023 – Afbeelding 3
februari 2026
Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 2023 – Afbeelding 4
februari 2026
Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 2023 – Afbeelding 5
februari 2026

+-3

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 17-03-2026

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H4M B6
Aandrijftype Benzine
Cilindervolume 1598 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Nee
Max. vermogen 91 pk (67 kW)
Trekkracht Onbekend
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Automaat
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Blauw
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Afkomst Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,63 m
Breedte excl. spiegels 1,81 m
Voertuighoogte 1,45 m
Afstand tussen assen 2,71 m
Voertuiggewicht Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Nuttige lading Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 9,8 s
Max. snelheid 183 km/u
Verbruik gecombineerd 1,3 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 28 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Renault Mégane Grandtour E-TECH Plug-in 160 (JXS-62-K)

Wat is de APK status van JXS-62-K?

De APK van JXS-62-K is geldig tot maart 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is JXS-62-K een import auto?

Ja, JXS-62-K is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft JXS-62-K gehad?

JXS-62-K heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de elektrische actieradius van de Renault Mégane Estate 1.6 E-Tech Plug-In Hybrid 160 Techno?

De elektrische actieradius is maximaal 65 km in stedelijke gebieden en 50 km in gemengd gebruik.

Wat is de top snelheid van deze auto?

De top snelheid is 183 km/h.

Wat is de gemiddelde brandstofkosten per 100 km?

Ongeveer 1.3 liter benzine per 100 km volgens de WLTP-normen.

Hoeveel pk heeft de motor?

De combinatie van de benzinemotor en elektrische motor levert 158 pk.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

De marktwaarde hangt af van de kilometerstand en de staat van de auto.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met 116 pk in Nederland hangt af van de provincie en de soort belasting (bijvoorbeeld BPM en MRB).

Veel voorkomende klachten

Laag risico
Elektronica

Batterijprestaties

Mogelijke afname van de batterijcapaciteit na verloop van tijd.

Signalen:

Verkorte elektrische actieradius.

Matig risico
Transmissie

Transmissieproblemen

Mogelijke storingen in de automatische transmissie.

Signalen:

Onregelmatige schakelingen.

Hoog risico
Motor

Elektrische aandrijving

Mogelijke problemen met de elektrische motor.

Signalen:

Verlies van vermogen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2023) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1673 kg. Dat is 39% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde