Kenteken check KF-339-L

APK geldig tot feb 2027 - 7+ eigenaars - 162.836 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-564306
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
KF-339-L
Automerk
Hyundai
Hyundai logo
Uitvoering
i10 1.1
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken KF-339-L: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Rood
Brandstoftype
Benzine
Hyundai i10 1.1 2009

Betrouwbaarheid Hyundai i10 1.1 (2009) – Kenteken KF-339-L

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
35

Waardebehoud Hyundai i10 1.1 (2009) – Kenteken KF-339-L

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Hyundai i10 1.1 (2009) – Kenteken KF-339-L

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
86

Veiligheid Hyundai i10 1.1 (2009) – Kenteken KF-339-L

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Hyundai i10 1.1 (2009) – Kenteken KF-339-L

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
66

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 3.000 - € 3.000
Nieuwprijs
€ 11.190
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
329 dagen
Eigenaren
7+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
G4HG, G4HD
Vergelijkbare voertuigen in NL
4951 voertuigen
Bekeken
480 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze Hyundai i10 1.1 bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (7 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Hyundai op basis van 1083 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 143 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 158 / kwartaal
Zeeland ca. € 153 / kwartaal
Utrecht ca. € 150 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 147 / kwartaal
Gelderland ca. € 155 / kwartaal
Limburg ca. € 152 / kwartaal
Overijssel ca. € 156 / kwartaal
Flevoland ca. € 153 / kwartaal
Drenthe ca. € 158 / kwartaal
Friesland ca. € 159 / kwartaal
Groningen ca. € 161 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zuinige en betrouwbare 1086cc benzinemotor (G4HG) met 49 kW vermogen
  • Lage wegenbelasting en verzekeringskosten in Nederland
  • Compact formaat ideaal voor stadsverkeer en parkeren
  • Eenvoudige en onderhoudsvriendelijke handgeschakelde 5-versnellingsbak
  • Degelijke bouwkwaliteit met 5 zitplaatsen en redelijke binnenruimte
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding en lage onderhoudskosten

Minpunten

  • Beperkt motorvermogen (49 kW) minder geschikt voor snelweggebruik
  • Distributieriem vereist tijdige vervanging, anders risico op motorschade
  • Interieur bestaat uit harde kunststoffen, minder luxe uitstraling
  • Beperkte geluidsisolatie bij hogere snelheden
  • Kleine bagageruimte zonder neergeklapte achterbank
  • Minder geavanceerde veiligheids- en comfortvoorzieningen vergeleken met nieuwere modellen

Volledige analyse

Kenteken KF-339-L is een rode Hyundai i10 1.1 i-Catcher uit 2009 met een 1086cc 4-cilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze compacte hatchback is een populaire keuze in Nederland vanwege zijn zuinigheid en praktische stadsgebruik.

De motor van deze Hyundai i10 is een 1086cc 4-cilinder benzinemotor, bekend onder de motorcode G4HG (1.1i SOHC 12V). Deze motor levert ongeveer 49 kW (66 pk) en 98 Nm koppel. Het is een eenvoudige, betrouwbare motor zonder turbo, met een enkele bovenliggende nokkenas (SOHC) en 12 kleppen. De motor staat bekend om zijn degelijkheid, maar kan bij hogere kilometerstanden lichte olieverbruikproblemen vertonen. Er zijn geen bekende problemen met de distributieketting, aangezien deze motor een distributieriem gebruikt die tijdig vervangen moet worden volgens onderhoudsschema.

De handgeschakelde 5-versnellingsbak van de Hyundai i10 1.1 i-Catcher is over het algemeen betrouwbaar en eenvoudig van opzet. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar bij intensief stadsgebruik kunnen slijtage aan de koppeling en versnellingsbaklagers voorkomen. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn relatief laag, met periodieke controle en tijdige vervanging van de koppeling als belangrijkste kostenpost.

Het officiële verbruik volgens WLTP ligt rond de 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor deze 49 pk sterke benzineauto bedraagt in Nederland circa €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van de provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine servicebeurten en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €600. De auto heeft een relatief lage verzekeringspremie door zijn kleine motor en lage cataloguswaarde.

Bij aankoop van een Hyundai i10 1.1 i-Catcher met kenteken KF-339-L uit 2009 is het belangrijk om te letten op een goed onderhouden distributieriem, de staat van de koppeling en eventuele olielekkages. Controleer ook de algemene staat van de remmen en banden. Door de eenvoudige techniek en goede beschikbaarheid van onderdelen zijn reparaties betaalbaar. Deze auto is ideaal voor stadsgebruik en korte ritten, minder geschikt voor lange snelwegritten vanwege beperkte motorvermogen en geluidsisolatie.

Deze rode Hyundai i10 met kenteken KF-339-L uit 2009 is een betrouwbare, zuinige en praktische stadsauto met een eenvoudige 1086cc benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Met een gunstige wegenbelasting en lage onderhoudskosten is het een aantrekkelijke keuze voor budgetbewuste kopers die een compacte auto zoeken voor dagelijks gebruik.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Traction control
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Radio
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Airconditioning €890
Metallic lak €330

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

MRT 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
8 maart 2026
FEB 2024

Kilometerstand

XXX,139 km geregistreerd

XXX,139 km
INFO
7 februari 2024
DEC 2016

Kilometerstand

XXX,298 km geregistreerd

XXX,298 km
INFO
14 december 2016
NOV 2016

Kilometerstand

0 km geregistreerd

0
INFO
13 november 2016
MEI 2009

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
25 mei 2009
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsgeschiedenis

APK keuring details: Band met laag profiel

24 januari 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 54

1 februari 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 32

APK keuring details: Stadslicht werkt niet goed

APK keuring details: Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht, Stadslicht werkt niet goed

11 mei 2022
Goedgekeurd

APK keuring details: 15

APK keuring details: De band heeft onvoldoende profiel

APK keuring details: Kentekenverlichting defect of ontbreekt, Band met laag profiel

APK keuring details: De band heeft onvoldoende profiel, Er is te veel verschil in remkracht op één as, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht, Kentekenverlichting defect of ontbreekt

Afbeeldingen

Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 1
februari 2024
Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 2
februari 2024
Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 3
februari 2024
Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 4
februari 2024
Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 5
februari 2024
Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 6
februari 2026
Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 7
februari 2026
Hyundai i10 1.1 2009 – Afbeelding 8
februari 2026

+2

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 17-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 05-02-2026

Herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Land van herkomst: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode G4HG, G4HD
Brandstoftype Benzine
Slagvolume 1086 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Nee
Max. vermogen 67 pk (49 kW)
Trekkracht 98 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Indeling MPV
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Rood
Trim Onbekend
Type Onbekend
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 3,57 m
Totale breedte 1,6 m
Voertuighoogte 1,54 m
Wielafstand 2,38 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Nuttige lading 505 kg
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 15,6 s
Max. snelheid 151 km/u
Verbruik gecombineerd 5,0 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 119 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Hyundai i10 1.1 (KF-339-L)

Wat is de APK status van KF-339-L?

De APK van KF-339-L is geldig tot februari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is KF-339-L een import auto?

Ja, KF-339-L is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft KF-339-L gehad?

KF-339-L heeft 7+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 1086cc benzinemotor in de Hyundai i10 1.1 i-Catcher?

De motorcode is G4HG, een 1.1 liter SOHC 12-kleppen benzinemotor.

Hoeveel pk levert deze motor?

De motor levert ongeveer 49 kW, wat neerkomt op circa 66 pk.

Wat is het officiële brandstofverbruik?

Het WLTP-verbruik ligt rond 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, in de praktijk vaak 5,5 tot 6,0 liter per 100 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld tussen €400 en €600, inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik in Nederland voor deze auto?

Ongeveer €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Zijn er bekende problemen met de transmissie?

De handgeschakelde 5-versnellingsbak is betrouwbaar, maar koppeling slijtage kan voorkomen bij intensief gebruik.

Is deze auto geschikt voor lange snelwegritten?

Vanwege het beperkte motorvermogen en geluidsisolatie is de auto minder geschikt voor lange snelwegritten.

Veel voorkomende klachten

Hoog risico
Motor

Distributieriem slijtage

De 1086cc motor gebruikt een distributieriem die bij verwaarlozing kan breken, wat ernstige motorschade veroorzaakt.

Signalen:

Onregelmatig lopen motor, tikgeluiden uit motorruimte, motor start niet.

Let op
Motor

Olieverbruik bij hoge kilometerstand

Bij oudere exemplaren kan de motor iets meer olie verbruiken door slijtage van zuigerveren.

Signalen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Let op
Transmissie

Koppeling slijtage

De handgeschakelde koppeling kan verslijten bij intensief stadsgebruik, wat schakelen bemoeilijkt.

Signalen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Laag risico
Elektronica

Elektronische storingen (lichtgewicht)

Soms storingen in dashboardverlichting of centrale vergrendeling door verouderde bedrading.

Signalen:

Knipperende waarschuwingslampjes, niet werkende centrale deurvergrendeling.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Hyundai

Voor dit specifieke model en bouwjaar (hyundai uit 2009) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1083 kg. Dat is 10% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde