Kenteken check L-216-RL
APK geldig tot feb 2028 - 4 eigenaars - 54.449 km (peildatum jul 2025)
Let op: 14 bevindingen voor L216RL
Voertuiggegevens
Betrouwbaarheid BMW X2 sDrive18i (2021) – Kenteken L-216-RL
Waardebehoud BMW X2 sDrive18i (2021) – Kenteken L-216-RL
Onderhoud BMW X2 sDrive18i (2021) – Kenteken L-216-RL
Veiligheid BMW X2 sDrive18i (2021) – Kenteken L-216-RL
Prestaties BMW X2 sDrive18i (2021) – Kenteken L-216-RL
Voertuigoverzicht
Analyse & Inzichten
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze BMW X2 sDrive18i komen een aantal specifieke details naar voren. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze BMW op basis van 1485 kg en benzine.
Sterke en zwakke punten
Pluspunten
- Zuinig verbruik (WLTP 5,6–5,8 l/100 km, praktijk 6,5–7,5 l/100 km)[8]
- Lage onderhoudskosten door eenvoudige techniek en handgeschakelde bak[3]
- Compact en wendbaar in de stad
- Premium uitstraling en degelijke afwerking
- Goede wegligging en direct stuurgedrag
- Relatief lage wegenbelasting voor het segment
Nadelen
- Beperkte ruimte op de achterbank en in de kofferbak
- Hardere ophanging, minder comfort op slechte wegen
- Minder krachtige motor (0–100 km/u in 9,6 seconden)[1][3]
- Geen standaard all-wheel drive
- Beperkte standaard uitrusting in Business Edition
- Matig waardebehoud vergeleken met concurrenten
Diepgaande beoordeling
Kenteken L-216-RL is een witte BMW X2 uit 2021 met een 1499cc 3-cilinder benzinemotor, handgeschakelde versnellingsbak en voorwielaandrijving. Deze Business Edition is een midi-SUV met een nieuwprijs van €45.938 en richt zich op zakelijke rijders die waarde hechten aan zuinigheid, compacte afmetingen en een premium uitstraling. In dit rapport vind je alle technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelgestelde vragen over deze specifieke variant.
## Motor & Techniek **Motorcode & Identificatie** De BMW X2 sDrive18i Business Edition (2021) is uitgerust met de B38A15M0-motor, een 1.5 liter 3-cilinder TwinPower Turbo benzinemotor met directe injectie en VALVETRONIC variabele kleptiming[3]. Deze motor levert 103 kW (140 pk) en 220 Nm koppel, gekoppeld aan een 6-versnellings handgeschakelde transmissie (geen automaat zoals vaak verkocht wordt in andere landen)[3]. De motorcode is essentieel voor onderhoud en recalls; controleer deze altijd bij aankoop. **Bekende Problemen** - **Timing chain (distributieketting):** De B38-motor staat bekend om zijn betrouwbaarheid, maar er zijn incidentele meldingen van vroegtijdige slijtage van de distributieketting, vooral bij onregelmatig onderhoud. Ernst: **orange** (matig, regelmatig controleren)[eigen kennis, geen directe bron]. - **Turbo:** De turbo is over het algemeen betrouwbaar, maar kan bij intensief gebruik of slecht onderhoud problemen geven. Ernst: **yellow** (licht, zeldzaam)[eigen kennis]. - **Injectoren:** Directe injectie kan op termijn leiden tot vervuiling van inlaatkleppen en injectoren. Ernst: **yellow** (licht, preventief reinigen aanbevolen)[eigen kennis]. - **Olieverbruik:** Geen structurele problemen gemeld, maar controleer het oliepeil regelmatig bij oudere exemplaren. Ernst: **yellow** (licht)[eigen kennis]. **Transmissie** De handgeschakelde 6-bak is robuust en kent weinig bekende defecten. Onderhoudskosten zijn laag; alleen periodieke olieverversing en eventueel koppelingsvervanging na 150.000+ km. Ernst: **green** (zeer betrouwbaar)[3].
## Transmissie & Rijgedrag De BMW X2 sDrive18i Business Edition (2021) met kenteken L-216-RL heeft voorwielaandrijving en een handgeschakelde 6-versnellingsbak. Dit zorgt voor een directe, sportieve rij-ervaring en lagere onderhoudskosten ten opzichte van de automatische variant. De ophanging is stevig afgesteld, wat zorgt voor wendbaarheid in de stad, maar kan op slechtere wegen wat hard aanvoelen. De auto weegt circa 1.450 kg en heeft een draaicirkel van 11,3 meter, ideaal voor stadsverkeer.
## Verbruik, Kosten & Waardebehoud **Verbruik (WLTP vs praktijk)** - **WLTP:** 5,6–5,8 l/100 km (40–42 mpg)[8]. - **Praktijk:** Eigenaars melden 6,5–7,5 l/100 km in gemengd gebruik, afhankelijk van rijstijl en gebruik[8]. **Wegenbelasting** Voor een benzineauto van 100 pk (74 kW) betaal je in Nederland in 2025 circa €48 per maand aan motorrijtuigenbelasting. **Onderhoudskosten per jaar** - **APK:** €35–€50 per jaar. - **Onderhoudsbeurt (klein/groot):** €200–€400 per jaar, afhankelijk van leeftijd en kilometerstand. - **Reparaties:** Geen structurele problemen, incidentele kosten voor distributieriem, remmen, banden. **Marktwaarde & Waardebehoud** De nieuwprijs was €45.938. In 2025 ligt de actuele marktwaarde van een 2021 model met gemiddelde kilometerstand tussen de €18.000 en €22.000, afhankelijk van staat, onderhoudshistorie en uitrusting. Het waardebehoud is matig tot redelijk voor een premium compacte SUV; na 5 jaar blijft circa 45–50% van de nieuwprijs over.
## Voor- en Nadelen **Voordelen** - **Zuinig verbruik** voor een premium SUV, zowel volgens WLTP als in de praktijk[8]. - **Lage onderhoudskosten** dankzij eenvoudige, betrouwbare techniek en handgeschakelde bak[3]. - **Compacte afmetingen** (4,36 m lang) en wendbaar in de stad. - **Premium uitstraling** en degelijke afwerking, ook in Business Edition. - **Goede wegligging** en direct stuurgedrag. - **Relatief lage wegenbelasting** voor het segment. **Nadelen** - **Beperkte ruimte** op de achterbank en in de kofferbak vergeleken met grotere SUV’s. - **Hardere ophanging** kan oncomfortabel zijn op slechte wegen. - **Minder krachtige motor** dan grotere BMW-modellen (0–100 km/u in 9,6 seconden)[1][3]. - **Geen standaard all-wheel drive** (alleen voorwielaandrijving in deze uitvoering). - **Beperkte standaard uitrusting** in Business Edition (minder luxe dan M Sport of xLine). - **Matig waardebehoud** vergeleken met Duitse concurrenten.
Deze witte BMW X2 met kenteken L-216-RL uit 2021 is een zuinige, compacte premium SUV met een betrouwbare 3-cilinder benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak. De auto is ideaal voor stadsverkeer en zakelijk gebruik, maar biedt beperkte ruimte en luxe ten opzichte van duurdere uitvoeringen. Onderhoudskosten zijn laag, maar let op incidentele problemen met de distributieketting en injectoren. Het waardebehoud is matig, maar de lage wegenbelasting en zuinigheid maken deze X2 aantrekkelijk voor de Nederlandse markt.
Optiepakket
Basisuitrusting
Optionele uitrusting
Voertuiggeschiedenis
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
APK keuring details: 24
Foto's
Eigenaar en status
Kentekenregistratie
Registratie bij de RDW
WA-Dekking
Verplichte WA-dekking
Keuringsstatus
Technische voertuigkeuring
Import Status
Importgegevens voertuig
Technische gegevens
Aandrijflijn
Carrosserie & Inrichting
Afmetingen & Massa
Snelheid & Brandstof
Vragen over BMW X2 sDrive18i (L-216-RL)
Wat is de APK status van L-216-RL?
De APK van L-216-RL is geldig tot februari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is L-216-RL een import auto?
Nee, L-216-RL is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft L-216-RL gehad?
L-216-RL heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Hoe zuinig is de BMW X2 sDrive18i Business Edition in de praktijk?
In de praktijk verbruikt deze X2 gemiddeld 6,5–7,5 l/100 km, afhankelijk van rijstijl en gebruik. Volgens WLTP is het verbruik 5,6–5,8 l/100 km[8].
Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?
Reken op €200–€400 per jaar voor onderhoud, exclusief banden en incidentele reparaties. APK kost €35–€50 per jaar.
Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde versnellingsbak?
De handgeschakelde 6-bak is zeer betrouwbaar en kent weinig bekende defecten. Alleen periodieke olieverversing en eventueel koppelingsvervanging na hoge kilometerstand[3].
Wat is de actuele marktwaarde van een 2021 model?
In 2025 ligt de marktwaarde tussen de €18.000 en €22.000, afhankelijk van staat en kilometerstand.
Zijn er bekende motorproblemen?
Incidenteel distributieketting slijtage (orange), zeldzame turbo- en injectorproblemen (yellow), en licht verhoogd olieverbruik bij oudere exemplaren (yellow).
Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor 100 pk in Nederland?
Circa €48 per maand in 2025 voor een benzineauto van 100 pk (74 kW).
Veelvoorkomende problemen
Distributieketting slijtage
Incidenteel vroegtijdige slijtage, vooral bij onregelmatig onderhoud
Herkenningspunten:
Tikgeluid, motorstoring
Turbo problemen
Zeldzaam, maar mogelijk bij intensief gebruik of slecht onderhoud
Herkenningspunten:
Vermogensverlies, rookontwikkeling
Injector vervuiling
Vervuiling door directe injectie, vooral bij korte ritten
Herkenningspunten:
Onregelmatig stationair toerental, vermogensverlies
Olieverbruik
Incidenteel verhoogd olieverbruik bij oudere exemplaren
Herkenningspunten:
Olielampje, regelmatig bijvullen
Elektronica/storingen
Incidenteel meldingen van elektronische storingen (o.a. boordcomputer)
Herkenningspunten:
Waarschuwingslampjes, functieverlies
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten BMW
Voor dit specifieke model en bouwjaar (bmw uit 2021) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1485 kg. Dat is 24% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
BMW X2 sDrive18i in Nederland
| Model | Kenteken |
|---|---|