Kenteken check L-584-TF

APK geldig tot mrt 2027 - 4+ eigenaars - 58.816 km (peildatum jan 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-484265
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Registratie
L-584-TF
Merk
Renault
Renault logo
Modeltype
Scénic ENERGY TCe 160
Tellerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken L-584-TF: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Zwart
Brandstof
Benzine
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018

Betrouwbaarheid Renault Scénic ENERGY TCe 160 (2018) – Kenteken L-584-TF

Betrouwbaarheidsscore
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
83

Waardebehoud Renault Scénic ENERGY TCe 160 (2018) – Kenteken L-584-TF

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
95

Onderhoud Renault Scénic ENERGY TCe 160 (2018) – Kenteken L-584-TF

Servicebehoefte
Indicatie van onderhoudslast
68

Veiligheid Renault Scénic ENERGY TCe 160 (2018) – Kenteken L-584-TF

Veiligheidsscore
APK status en terugroepacties
100

Prestaties Renault Scénic ENERGY TCe 160 (2018) – Kenteken L-584-TF

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
79

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 20.000 - € 25.000
Catalogusprijs
€ 36.214
Herkomst voertuig
Nee
Op naam sinds
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
356 dagen
Aantal op naam
4+ eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Engine code
H5H A4
Soortgelijke auto's in NL
99 voertuigen
Aantal keren bekeken
851 keer

Expert Analyse & Conclusies

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Scénic ENERGY TCe 160 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1505 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 214 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 236 / kwartaal
Zeeland ca. € 230 / kwartaal
Utrecht ca. € 225 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 221 / kwartaal
Gelderland ca. € 232 / kwartaal
Limburg ca. € 227 / kwartaal
Overijssel ca. € 234 / kwartaal
Flevoland ca. € 230 / kwartaal
Drenthe ca. € 236 / kwartaal
Friesland ca. € 239 / kwartaal
Groningen ca. € 241 / kwartaal

Voor- en nadelen

Pluspunten

  • Ruim en praktisch interieur, geschikt voor gezinnen
  • Modern Bose-audiosysteem als standaard
  • Goede actieve veiligheid (noodremassistentie, rijstrookassistent)
  • Comfortabele automaat (EDC) met soepele schakelingen
  • Euro 6-motor, toegankelijk voor alle Nederlandse steden
  • Redelijk zuinige benzinemotor vergeleken met oudere diesels

Aandachtspunten

  • Matig waardebehoud vergeleken met SUV’s
  • Incidentele elektronische storingen (infotainment, parkeersensoren)
  • Hoger praktijkverbruik dan WLTP-cijfers
  • Onderhoud en reparaties bij merkdealer relatief duur
  • Beperkte trekhaakcapaciteit (max. 1200 kg)
  • Geen hybride of plug-in variant beschikbaar

Gedetailleerde analyse

Kenteken L-584-TF is een zwarte Renault Scénic uit 2018 met een 1330cc benzinemotor, automaat en het luxe Bose-audiosysteem. Deze MPV combineert ruimte, comfort en moderne techniek, maar kent ook specifieke aandachtspunten voor de Nederlandse autokoper. Dit rapport geeft een volledig beeld van deze populaire midi-MPV.

## Motor & Identificatie De Renault Scénic 1.3 TCe Bose uit 2016 beschikt over een 1.3-liter viercilinder turbomotor met een vermogen van 120 pk (88 kW). De motorcode voor deze 1330cc motor is **H5Ht** (ook wel bekend als M282, een samenwerking tussen Renault-Nissan en Daimler)[2][7]. Deze motor is technisch verwant aan de 1.3 TCe 140, maar heeft een iets lager vermogen. De motor is voorzien van directe injectie, turbo en intercooler, en voldoet aan de Euro 6-norm. **Bekende problemen:** - **Timing chain (distributieketting):** Geen wijdverspreide meldingen van slijtage of breuk, maar regelmatig onderhoud en tijdige vervanging zijn aanbevolen (categorie: Motor, ernst: yellow). - **Turbo:** Incidentele meldingen van turbo-problemen bij hoge kilometerstanden, vooral bij intensief gebruik of onregelmatig onderhoud (categorie: Motor, ernst: orange). - **Injectoren:** Geen structurele problemen bekend, maar bij storingen kunnen deze duur zijn om te vervangen (categorie: Motor, ernst: yellow). - **Olieverbruik:** Geen algemeen bekend probleem, maar controleer bij aankoop op olieverbruik en onderhoudshistorie (categorie: Motor, ernst: yellow).

## Transmissie & Rijgedrag Deze Scénic is leverbaar met een **zesversnellings handgeschakelde bak** of een **zevenversnellings dual-clutch automaat (EDC)**. De automaat biedt soepele schakelingen en past goed bij het comfortabele karakter van de MPV[5]. **Bekende defecten:** - **Automaat (EDC):** Incidentele meldingen van schokkerig schakelen of softwareproblemen, vooral bij koude motor. Regelmatige software-updates en tijdige olieverversing zijn belangrijk (categorie: Transmissie, ernst: orange). - **Onderhoudskosten:** Jaarlijkse onderhoudsbeurt bij een merkdealer kost gemiddeld €250-€350. APK (€35-€50) en kleine reparaties vallen hierbuiten. Grote reparaties (bijv. automaatrevisie) kunnen oplopen tot €2000+. De voorwielaangedreven Scénic rijdt comfortabel en stabiel, met onafhankelijke voorwielophanging en een torsiebalk achter. Het Bose-audiosysteem (9 speakers) en de ruime interieurindeling zijn pluspunten voor gezinnen.

## Verbruik, Marktwaarde & Wegenbelasting **Verbruik (WLTP vs praktijk):** - **WLTP:** ca. 5,8 l/100 km (1 op 17,2) - **Praktijk:** ca. 7,0-8,0 l/100 km (1 op 14-12,5), afhankelijk van rijstijl en gebruik **Marktwaarde & waardebehoud:** - **Nieuwprijs:** €35.520 - **Huidige marktwaarde (2025):** €10.000-€14.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoud en uitvoering - **Waardebehoud:** Matig tot redelijk; vergelijkbaar met andere midi-MPV’s, maar lager dan SUV’s of elektrische modellen **Wegenbelasting (120 pk, benzine, 2025):** - **Per kwartaal:** ca. €90-€100 (jaarlijks €360-€400) - **Berekend op basis van gewicht en CO2-uitstoot; exact bedrag afhankelijk van provincie**

## Voordelen & Nadelen **Voordelen:** - Ruim en praktisch interieur, geschikt voor gezinnen - Modern Bose-audiosysteem als standaard - Goede actieve veiligheid (o.a. noodremassistentie, rijstrookassistent)[2][7] - Comfortabele automaat (EDC) met soepele schakelingen[5] - Euro 6-motor, toegankelijk voor alle Nederlandse steden - Redelijk zuinige benzinemotor vergeleken met oudere diesels **Nadelen:** - Matig waardebehoud vergeleken met SUV’s - Incidentele elektronische storingen (infotainment, parkeersensoren) - Hoger praktijkverbruik dan WLTP-cijfers - Onderhoud en reparaties bij merkdealer relatief duur - Beperkte trekhaakcapaciteit (max. 1200 kg) - Geen hybride of plug-in variant beschikbaar

Deze zwarte Renault Scénic met kenteken L-584-TF uit 2018 is een praktische en comfortabele midi-MPV met een moderne benzinemotor en luxe uitrusting. De auto is geschikt voor gezinnen die ruimte, comfort en veiligheid zoeken, maar kent ook aandachtspunten op het gebied van onderhoud, verbruik en elektronica. Een grondige APK- en onderhoudscheck bij aankoop is aanbevolen.

Uitrusting

Basisuitrusting

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Lichtsensor
Regensensor
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Head-up-Display Pakket
Variabele lichtverdeling Pakket
Led verlichting Pakket
Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Collision Warning Pakket
Parkeerassistent Pakket
Leer Pakket
Metallic lak €650

Voertuiggeschiedenis

Sleutelmomenten

MRT 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
7 maart 2025
AUG 2021

Kilometerstand

XXX,929 km geregistreerd

XXX,929 km
INFO
6 augustus 2021
AUG 2021

Kilometerstand

XXX,974 km geregistreerd

XXX,974 km
INFO
6 augustus 2021
JUL 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
20 juli 2018
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

3 maart 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 44

APK keuring details: Band met laag profiel

12 oktober 2021
Goedgekeurd

APK keuring details: 30

Foto's

Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 1
juni 2024
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 2
juni 2024
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 3
juni 2024
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 4
juni 2024
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 5
juni 2024
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 6
januari 2025
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 7
januari 2025
Renault Scénic ENERGY TCe 160 2018 – Afbeelding 8
januari 2025

+2

Voertuigstatus

Voertuigregistratie

Registratie bij de RDW

Geldig
Voertuigstatus: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Huidige dekking: Verzekering actief
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 03-03-2026

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Voertuigherkomst: Import uit buitenland (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Technische gegevens

Aandrijflijn

Motortype-code H5H A4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 1330 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 163 pk (120 kW)
Draaimoment 270 Nm
Tractie Niet beschikbaar
Type transmissie Automaat
Euroklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Carrosserietype Niet beschikbaar
Interieurtype hatchback
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Buitenkleur Zwart
Versie Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Maten & Massa

Voertuiglengte 4,41 m
Voertuigbreedte 1,87 m
Totale hoogte 1,65 m
Asafstand 2,73 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Maximale massa Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Snelheid & Brandstof

Acceleratietijd 9,1 s
Topsnelheid 200 km/u
Gemiddeld verbruik 5,5 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
CO₂-emissie 122 g/km
Type brandstof Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Renault Scénic ENERGY TCe 160 (L-584-TF)

Wat is de APK status van L-584-TF?

De APK van L-584-TF is geldig tot maart 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is L-584-TF een import auto?

Ja, L-584-TF is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft L-584-TF gehad?

L-584-TF heeft 4+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is het praktijkverbruik van de Renault Scénic 1.3 TCe 120pk automaat?

Het praktijkverbruik ligt tussen de 7,0 en 8,0 l/100 km (1 op 14-12,5), afhankelijk van rijstijl en gebruik. Het WLTP-verbruik is ca. 5,8 l/100 km (1 op 17,2).

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

Voor een benzineauto van 120 pk betaal je in 2025 ongeveer €90-€100 per kwartaal (jaarlijks €360-€400), afhankelijk van de provincie.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Jaarlijkse onderhoudsbeurt bij een merkdealer kost gemiddeld €250-€350. APK en kleine reparaties zijn hierbovenop. Grote reparaties (bijv. automaat) kunnen oplopen tot €2000+.

Hoe betrouwbaar is de 1.3 TCe-motor?

De motor is over het algemeen betrouwbaar, maar controleer altijd op onderhoudshistorie. Incidentele problemen met turbo en injectoren komen voor, maar zijn niet structureel.

Wat is de huidige marktwaarde van een Renault Scénic 1.3 TCe Bose uit 2016?

De marktwaarde in 2025 ligt tussen de €10.000 en €14.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoud en uitvoering.

Zijn er bekende problemen met de automaat (EDC)?

Er zijn incidentele meldingen van schokkerig schakelen en softwareproblemen. Regelmatige software-updates en tijdige olieverversing zijn belangrijk.

Mogelijke gebreken

Minimaal
Motor

Timing chain (distributieketting)

Geen structureel probleem, maar tijdige vervanging aanbevolen

Kenmerken:

Geluid, slijtage

Belangrijk
Motor

Turbo

Incidentele storingen bij hoge kilometerstanden

Kenmerken:

Vermogensverlies, rookontwikkeling

Minimaal
Motor

Injectoren

Geen structureel probleem, maar duur bij vervanging

Kenmerken:

Onregelmatig stationair, storingslampje

Belangrijk
Transmissie

Automaat (EDC)

Schokkerig schakelen, softwareproblemen

Kenmerken:

Onregelmatig schakelgedrag, storingsmeldingen

Minimaal
Elektronica

Elektronica (infotainment, sensoren)

Incidentele storingen

Kenmerken:

Beeldscherm uitval, parkeersensoren werken niet

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1505 kg. Dat is 25% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde