Kenteken check L-817-FX
APK geldig tot mei 2027 - 3 eigenaars
Er zijn 9 aandachtspunten voor L817FX
Basisgegevens
Betrouwbaarheid Renault Mégane Grandtour TCe 160 GPF (2021) – Kenteken L-817-FX
Waardebehoud Renault Mégane Grandtour TCe 160 GPF (2021) – Kenteken L-817-FX
Onderhoud Renault Mégane Grandtour TCe 160 GPF (2021) – Kenteken L-817-FX
Veiligheid Renault Mégane Grandtour TCe 160 GPF (2021) – Kenteken L-817-FX
Prestaties Renault Mégane Grandtour TCe 160 GPF (2021) – Kenteken L-817-FX
Overzicht gegevens
Deskundige beoordeling
Wanneer we de data van deze Renault Mégane Grandtour TCe 160 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
Provinciale wegenbelasting
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1431 kg en benzine.
Plus- en minpunten
Voordelen
- Ruime kofferbak van 521 liter
- Comfortabele rijervaring
- Lage brandstofkosten
- Goede uitrusting voor de prijs
- Stijlvol design
Waar je op moet letten
- Beperkte opties voor motorvermogen
- Mogelijke hogere onderhoudskosten voor de automatische transmissie
- Geen optie voor vierwielaandrijving
Volledige analyse
Kenteken L-817-FX is een blauwe Renault Mégane Estate uit 2021 met een 1330cc motor. Deze auto is een populaire keuze in de Nederlandse markt vanwege zijn ruimte en efficiëntie. Hieronder volgt een uitgebreid rapport over de specificaties, bekende problemen en waardebehoud van deze auto.
De Renault Mégane Estate 1.3 TCe Business Edition One uit 2020 is uitgerust met een 1330cc benzinemotor die 116 pk levert. De motorcode voor deze 1.3 TCe motor is niet expliciet vermeld in de beschikbare bronnen, maar het is een viercilinder lijnmotor.
De auto is voorzien van een automatische transmissie, specifiek een EDC (Efficient Dual Clutch) versnellingsbak. Bekende problemen met deze transmissie zijn zeldzaam, maar onderhoudskosten kunnen hoger zijn dan bij handgeschakelde versies.
Het brandstofverbruik volgens WLTP-normen is niet expliciet vermeld voor deze specifieke variant, maar praktijkervaringen geven aan dat het verbruik rond de 5,5 liter per 100 km ligt. De huidige marktwaarde van deze auto varieert afhankelijk van de staat en kilometerstand, maar ligt over het algemeen tussen de €15.000 en €25.000.
De Renault Mégane Estate 1.3 TCe Business Edition One uit 2020 biedt een goede balans tussen ruimte, efficiëntie en comfort. Voordelen zijn de ruime kofferbak, comfortabele rijervaring en lage brandstofkosten. Nadelen kunnen zijn de beperkte opties voor motorvermogen en mogelijke hogere onderhoudskosten voor de automatische transmissie.
Deze blauwe Renault Mégane Estate met kenteken L-817-FX uit 2021 is een praktische keuze voor wie op zoek is naar een comfortabele en efficiënte auto. Het is belangrijk om de staat van de auto te controleren en eventuele onderhoudsbehoeften te evalueren voordat tot aankoop wordt overgegaan.
Opties
Standaard opties
Extra opties
Voertuig historie
Gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Volledige historie beschikbaar
Keuringsresultaten
APK keuring details: 25
Registratie & Status
RDW Registratie
Kentekenregistratie Nederland
Verzekeringsstatus
Aansprakelijkheidsdekking
APK Keuring
Periodieke veiligheidskeuring
Land van herkomst
Herkomst voertuig
Technische specificaties
Motor & Aandrijving
Carrosserie & Uitvoering
Dimensies & Gewicht
Performance & Efficiëntie
Vragen over Renault Mégane Grandtour TCe 160 GPF (L-817-FX)
Wat is de APK status van L-817-FX?
De APK van L-817-FX is geldig tot mei 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is L-817-FX een import auto?
Nee, L-817-FX is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft L-817-FX gehad?
L-817-FX heeft 3 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is de topsnelheid van de Renault Mégane Estate 1.3 TCe?
De topsnelheid is niet expliciet vermeld voor deze specifieke variant, maar voor vergelijkbare modellen ligt deze rond de 200 km/h.
Wat is het brandstofverbruik van de Renault Mégane Estate 1.3 TCe?
Het praktijkverbruik ligt rond de 5,5 liter per 100 km.
Wat is de huidige marktwaarde van de Renault Mégane Estate 1.3 TCe?
De marktwaarde varieert afhankelijk van de staat en kilometerstand, maar ligt over het algemeen tussen de €15.000 en €25.000.
Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?
De onderhoudskosten zijn afhankelijk van de APK, service en eventuele reparaties, maar liggen gemiddeld rond de €500 tot €1.000 per jaar.
Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor een 116 pk auto in Nederland?
De wegenbelasting voor een auto van 116 pk in Nederland hangt af van de provincie en de brandstofsoort, maar ligt gemiddeld rond de €200 tot €300 per jaar voor benzine.
Wat is de nieuwprijs van de Renault Mégane Estate 1.3 TCe Business Edition One uit 2020?
De nieuwprijs was €33.170.
Veel voorkomende klachten
Timing Chain
Er zijn geen specifieke meldingen van problemen met de timing chain voor deze motor.
Symptomen:
Geen specifieke symptomen gemeld.
Turbo
Er zijn geen specifieke meldingen van problemen met de turbo voor deze motor.
Symptomen:
Geen specifieke symptomen gemeld.
Injectoren
Er zijn geen specifieke meldingen van problemen met de injectoren voor deze motor.
Symptomen:
Geen specifieke symptomen gemeld.
Olieverbruik
Er zijn geen specifieke meldingen van problemen met olieverbruik voor deze motor.
Symptomen:
Geen specifieke symptomen gemeld.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Renault
Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2021) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Dagelijks gebruik
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1431 kg. Dat is 19% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.