Kenteken check N-017-FR

APK geldig tot sep 2026 - 2+ eigenaars - 149.890 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-049644
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Kentekenplaat
N-017-FR
Merk voertuig
VW
VW logo
Type
T-Cross 1.0 TSI OPF
NAP-oordeel
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken N-017-FR: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Zwart
Type brandstof
Benzine
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2020

Betrouwbaarheid VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken N-017-FR

Betrouwbaarheid
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
100

Waardebehoud VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken N-017-FR

Restwaarde
Kilometerstand vs marktgemiddelde
75

Onderhoud VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken N-017-FR

Onderhoud
Op basis van motortype en leeftijd
66

Veiligheid VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken N-017-FR

Veiligheid
Keuringsstatus en openstaande recalls
95

Prestaties VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2020) – Kenteken N-017-FR

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
62

Overzicht gegevens

Geschatte waarde
€ 20.000 - € 24.000
Nieuwprijs
€ 26.792
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
173 dagen
Eigenaarhistorie
2+ eigenaars
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
DKL
Vergelijkbare kentekens
5 voertuigen
Keren opgezocht
468 keer

Expertrapport

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW T-Cross 1.0 TSI OPF komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1245 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • Compacte en wendbare mini-SUV met praktische binnenruimte en flexibel interieur.
  • Zuinig en modern 1.0 TSI 3-cilinder turbomotor met benzinepartikelfilter en Euro 6d-TEMP norm.
  • Betrouwbare en eenvoudige 5-versnellings handgeschakelde transmissie.
  • Goede veiligheids- en assistentiesystemen voor zijn klasse, zoals Front Assist en Lane Assist.
  • Redelijk waardebehoud en lage wegenbelasting dankzij 70 kW vermogen.
  • Comfortabele rijervaring met voldoende koppel voor dagelijks gebruik.

Waar je op moet letten

  • Beperkte motorvermogen (70 kW / 95 pk) kan bij vol beladen auto of heuvelachtig terrein wat mager aanvoelen.
  • Handgeschakelde versnellingsbak kan bij intensief gebruik slijtage aan koppeling vertonen.
  • Beperkte topsnelheid en acceleratie (0-100 km/h circa 11,5 seconden).
  • Interieurdesign is functioneel maar minder onderscheidend vergeleken met concurrenten.
  • Sommige gebruikers melden licht verhoogd olieverbruik bij langere ritten.
  • Turbo en injectoren kunnen bij onvoldoende onderhoud gevoelig zijn voor problemen, hoewel zeldzaam.

Volledige analyse

Kenteken N-017-FR is een zwarte Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Life Business uit 2020 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze mini-SUV combineert compacte afmetingen met praktische veelzijdigheid en een nieuwprijs van circa €26.830.

De motor in deze Volkswagen T-Cross is de 1.0 TSI driecilinder turbobenzinemotor met een cilinderinhoud van 999cc. De motorcode die vaak wordt gebruikt voor deze 70 kW (95 pk) variant is de 'CHZ' of 'CJZ' (afhankelijk van markt en uitvoering). Deze motor levert 95 pk bij 5.000-5.500 rpm en 175 Nm koppel tussen 2.000-3.500 rpm. De motor is voorzien van een benzinepartikelfilter (GPF) en voldoet aan Euro 6d-TEMP emissienormen. Deze motor is technisch verwant aan de 1.0 TSI motoren uit de Volkswagen Polo en Seat Arona, die bekend staan om hun relatief goede betrouwbaarheid en zuinigheid[1][3][6].

De handgeschakelde transmissie bij deze 1.0 TSI Life Business is een 5-versnellingsbak. Deze handbak is robuust en eenvoudig van opzet, met weinig bekende structurele problemen. Wel kan bij intensief stadsgebruik of onzorgvuldig schakelen slijtage aan de koppeling optreden, wat een relatief kostbare reparatie kan zijn. Onderhoud aan de transmissie bestaat vooral uit periodieke controle en verversen van de versnellingsbakolie volgens het onderhoudsschema. Er zijn geen wijdverspreide klachten over defecten aan de handgeschakelde versnellingsbak bij deze T-Cross variant[1][2].

Het officiële WLTP-verbruik van de 1.0 TSI 95 pk handgeschakelde T-Cross ligt rond de 4,8-5,0 liter per 100 km (ca. 1 op 20). In de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor deze 70 kW (95 pk) benzineauto bedraagt in Nederland circa €40-50 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewichtsklasse. De jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €500 en €800. Grotere onderhoudsbeurten en slijtageonderdelen kunnen de kosten verhogen. De marktwaarde van een 2019 T-Cross 1.0 TSI Life Business ligt anno 2025 rond de €15.000 tot €18.000, afhankelijk van kilometerstand en staat, met een redelijk goed waardebehoud voor zijn segment[5][7].

Bij aankoop van een Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Life Business uit 2019 met kenteken N-017-FR is het belangrijk om te letten op het onderhoudsboekje en of de distributieketting (timing chain) geen speling vertoont. Hoewel deze motor geen distributieriem heeft, kan een versleten ketting geluiden geven. Controleer ook op olieverbruik en eventuele motorstoringen. De handgeschakelde versnellingsbak is betrouwbaar, maar controleer de koppeling op slijtage. Vraag naar eventuele turbo- of injectorproblemen, hoewel deze zelden voorkomen bij deze motor. Een proefrit en een technische keuring zijn aan te raden om mechanische en elektronische systemen te controleren. De auto biedt een goede balans tussen zuinigheid, rijcomfort en praktische ruimte, wat het een aantrekkelijke keuze maakt in het compacte SUV-segment.

Deze zwarte Volkswagen T-Cross met kenteken N-017-FR uit 2020 is een compacte, betrouwbare mini-SUV met een efficiënte 999cc 3-cilinder TSI benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Met een gunstig brandstofverbruik, redelijke onderhoudskosten en een goede uitrusting in de Life Business uitvoering, is het een praktische keuze voor Nederlandse autokopers die een veelzijdige stadsauto zoeken met SUV-kenmerken.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Precrash-systeem
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Lane Change Assistant
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Extra opties

High-beam Assistant €151
Mistlampen €185
Bochtverlichting Pakket
Led verlichting €1145
Adaptive Cruise Control €249
Vermoeidheidsherkenning €68
Android Auto / Apple CarPlay €219
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Noodremassistentie Pakket
Parkeerassistent €146
Navigatie €551
Metallic lak €483

Voertuig historie

Gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
20 februari 2026
SEP 2020

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
1 september 2020
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

APK keuring details: De band heeft onvoldoende profiel

Voertuigfoto's

VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2020 – Afbeelding 1
februari 2026

Juridische status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Aansprakelijkheidsverzekering

Aansprakelijkheidsdekking

Niet verzekerd
Status: Geen dekking
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Datum vorige keuring: 01-09-2025

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Geïmporteerd
Status: Buitenlands kenteken (Premium)
Land van herkomst: Premium
Eerste kentekenregistratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code DKL
Aandrijftype Benzine
Cilindervolume 999 cm3
Cilinderaantal 3 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 95 pk (70 kW)
Maximaal koppel 175 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Transmissie Handgeschakeld
Milieusticker N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw N.v.t.
Indeling stationwagen
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lakkleur Zwart
Uitvoering N.v.t.
Type N.v.t.
Oorsprong Import

Dimensies & Gewicht

Totale lengte 4,24 m
Totale breedte 1,78 m
Hoogte 1,58 m
Wielafstand 2,55 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Toegestaan totaalgewicht N.v.t.
Laadcapaciteit N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 11,5 s
Topsnelheid begrensd 180 km/u
Gecombineerd verbruik 5,1 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 134 g/km
Brandstof Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over VW T-Cross 1.0 TSI OPF (N-017-FR)

Wat is de APK status van N-017-FR?

De APK van N-017-FR is geldig tot september 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is N-017-FR een import auto?

Ja, N-017-FR is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft N-017-FR gehad?

N-017-FR heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is het officiële brandstofverbruik van de Volkswagen T-Cross 1.0 TSI 95 pk?

Het WLTP-verbruik ligt rond de 4,8 tot 5,0 liter per 100 km, in de praktijk is dit vaak 5,5 tot 6,0 liter per 100 km.

Welke motorcode heeft de 999cc 1.0 TSI motor in deze T-Cross?

De motorcode is meestal 'CHZ' of 'CJZ', afhankelijk van uitvoering en markt.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde 5-versnellingsbak?

De 5-versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, met weinig bekende structurele problemen.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten van deze auto?

Gemiddeld liggen de kosten tussen €500 en €800 per jaar, inclusief APK, service en kleine reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 70 kW benzineauto in Nederland?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht.

Zijn er bekende motorproblemen bij deze 1.0 TSI motor?

Enkele bekende problemen zijn distributieketting speling, olieverbruik en zeldzame turbo- of injectorproblemen.

Veel voorkomende klachten

Let op
Motor

Distributieketting speling

De timing chain kan na hoge kilometerstanden speling ontwikkelen, wat geluiden en motorproblemen kan veroorzaken.

Symptomen:

Tikkend geluid uit motor, motorstoringslampje, verminderde prestaties.

Gering risico
Motor

Olieverbruik

Sommige 1.0 TSI motoren vertonen verhoogd olieverbruik door zuigerveren of klepseals.

Symptomen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Let op
Motor

Turbo storingen

Bij onvoldoende onderhoud kan de turbo slijtage vertonen, wat leidt tot vermogensverlies.

Symptomen:

Verminderde acceleratie, fluitend geluid bij gas geven.

Let op
Motor

Injector problemen

Verstopte of defecte brandstofinjectoren kunnen leiden tot onregelmatige motorloop.

Symptomen:

Schokkerige motor, verhoogd brandstofverbruik, startproblemen.

Let op
Transmissie

Koppelingsslijtage

Bij intensief stadsverkeer kan de koppeling sneller slijten en vervangen moeten worden.

Symptomen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2020) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1245 kg. Dat is 4% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde