Kenteken check N-349-DV

APK geldig tot dec 2027 - 4 eigenaars - 52.331 km (peildatum dec 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-187844
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Nummerplaat
N-349-DV
Automerk
VW
VW logo
Type
T-Cross 1.0 TSI OPF
NAP-oordeel
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken N-349-DV: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Blauw
Type brandstof
Benzine
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2021

Betrouwbaarheid VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2021) – Kenteken N-349-DV

Betrouwbaarheid
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
93

Waardebehoud VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2021) – Kenteken N-349-DV

Waardescore
Kilometerstand vs marktgemiddelde
75

Onderhoud VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2021) – Kenteken N-349-DV

Onderhoud
Op basis van motortype en leeftijd
68

Veiligheid VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2021) – Kenteken N-349-DV

Veiligheid
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties VW T-Cross 1.0 TSI OPF (2021) – Kenteken N-349-DV

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
64

Overzicht gegevens

Geschatte waarde
€ 21.000 - € 25.000
Nieuwprijs
€ 29.050
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
632 dagen
Eigenaarhistorie
4+ eigenaars
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
DLA
Vergelijkbare kentekens
447 voertuigen
Keren opgezocht
1.008 keer

Expertrapport

Een blik op de RDW-registratie van deze VW T-Cross 1.0 TSI OPF geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1252 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • Compacte afmetingen met SUV-rijhoogte en goede wendbaarheid in de stad
  • Zuinig en modern 1.0 TSI driecilinder motor met turbo en directe injectie
  • Degelijke bouwkwaliteit en goede veiligheidsuitrusting (o.a. Front Assist, Lane Assist)
  • Flexibele interieurindeling met verschuifbare achterbank en ruime bagageruimte (385-455 liter)
  • Relatief lage wegenbelasting en onderhoudskosten voor een SUV
  • Moderne connectiviteitsopties zoals App Connect en inductief draadloos laden (afhankelijk van uitvoering)

Waar je op moet letten

  • Beperkte motorcapaciteit en vermogen (70 pk) kan op snelweg minder vlot aanvoelen
  • Handgeschakelde transmissie kan bij intensief gebruik slijten, koppeling kan vroeg vervangen moeten worden
  • Sommige gebruikers melden lichte turbo- en injectorenproblemen bij hoge kilometerstanden
  • Praktijkverbruik ligt vaak hoger dan officiële WLTP-cijfers
  • Interieur is functioneel maar minder luxueus dan duurdere SUV’s
  • Marktwaarde daalt relatief snel door toenemende concurrentie in segment

Volledige analyse

Kenteken N-349-DV is een blauwe Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Life uit 2021 met een 999cc driecilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze mini-SUV combineert compacte afmetingen met praktische veelzijdigheid en een nieuwprijs van circa €31.240.

De 999cc driecilinder TSI-motor in deze T-Cross is beschikbaar in twee vermogensvarianten: 95 pk (70 kW) en 115 pk (85 kW). Voor de Life-uitvoering uit 2019 is meestal de 95 pk versie met 5-versnellingsbak of de 115 pk met 6-versnellingsbak leverbaar. De motorcode voor deze 1.0 TSI motor is doorgaans 'CHZ' of 'CZZ' afhankelijk van het bouwjaar en uitvoering. Deze motor staat bekend om zijn zuinigheid en relatief lage CO2-uitstoot (rond 111-130 g/km WLTP). De motor maakt gebruik van een turbo en directe injectie, wat zorgt voor een goede balans tussen prestaties en brandstofverbruik.

De handgeschakelde transmissie is een 5- of 6-versnellingsbak, afhankelijk van het motorvermogen. Deze zijn over het algemeen betrouwbaar, maar gebruikers melden incidenteel problemen met de koppeling en synchronisatiering bij intensief stadsgebruik. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, met periodieke controle van de koppeling en versnellingsbakolie aanbevolen. Er zijn geen wijdverspreide klachten over defecten aan de handgeschakelde versnellingsbak bekend.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond 4,9 tot 5,7 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 70 pk benzinemotor in Nederland bedraagt circa €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en slijtageonderdelen liggen gemiddeld tussen €400 en €600. Reparaties zijn doorgaans betaalbaar, mits regulier onderhoud wordt uitgevoerd.

De Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Life uit 2019 is een praktische en zuinige keuze voor wie een compacte SUV zoekt met degelijke rijeigenschappen en moderne veiligheidsvoorzieningen. Let bij aankoop op onderhoudshistorie, vooral koppeling en turbo, en controleer op eventuele software-updates. De marktwaarde voor een goed onderhouden exemplaar ligt anno 2025 rond €15.000 tot €18.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.

Deze blauwe Volkswagen T-Cross met kenteken N-349-DV uit 2021 is een compacte, zuinige en veelzijdige mini-SUV met een betrouwbare 999cc TSI-motor en handgeschakelde transmissie. Met een goede balans tussen prestaties, comfort en kosten is het een aantrekkelijke keuze voor Nederlandse autokopers die een praktische stadsauto met SUV-gevoel zoeken.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Precrash-systeem
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Lane Change Assistant
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Extra opties

DAB-Radio Pakket
Mistlampen €190
Bochtverlichting Pakket
Regensensor Pakket
Adaptive Cruise Control €255
Vermoeidheidsherkenning €70
Android Auto / Apple CarPlay Pakket
Noodremassistentie Pakket
Airconditioning €560
Parkeerhulp €495
Navigatie €1005
Lichtmetalen velgen €600
Metallic lak €495

Voertuig historie

Gebeurtenissen

DEC 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
29 december 2025
SEP 2021

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
24 september 2021
Bekijk complete tijdlijn

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsgeschiedenis

4 december 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 50

Voertuigfoto's

VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2021 – Afbeelding 1
juni 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2021 – Afbeelding 2
juni 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2021 – Afbeelding 3
juni 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2021 – Afbeelding 4
juni 2025
VW T-Cross 1.0 TSI OPF 2021 – Afbeelding 5
juni 2025

+-3

Juridische status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Aansprakelijkheidsverzekering

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Datum vorige keuring: 04-12-2026

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Nederlandse Markt
Status: Nederlandse auto
Land van herkomst: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code DLA
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 999 cm3
Cilinderaantal 3 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 95 pk (70 kW)
Trekkracht 175 Nm
Wielaandrijving N.v.t.
Transmissie Handgeschakeld
Milieusticker N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw N.v.t.
Indeling stationwagen
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lakkleur Blauw
Uitvoering N.v.t.
Subtype N.v.t.
Afkomst Nederland

Dimensies & Gewicht

Totale lengte 4,12 m
Breedte excl. spiegels 1,78 m
Hoogte 1,58 m
Wielafstand 2,55 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Toegestaan totaalgewicht N.v.t.
Nuttige lading N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 11,5 s
Max. snelheid 180 km/u
Gecombineerd verbruik 4,9 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 130 g/km
Brandstof Benzine
Tankvolume N.v.t.

Vragen over VW T-Cross 1.0 TSI OPF (N-349-DV)

Wat is de APK status van N-349-DV?

De APK van N-349-DV is geldig tot december 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is N-349-DV een import auto?

Nee, N-349-DV is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft N-349-DV gehad?

N-349-DV heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 999cc 1.0 TSI motor in de T-Cross Life 2019?

De motorcode is meestal 'CHZ' voor de 95 pk versie en 'CZZ' voor de 115 pk variant, afhankelijk van bouwjaar en uitvoering.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De handgeschakelde 5- of 6-versnellingsbakken zijn over het algemeen betrouwbaar, maar koppeling kan bij intensief gebruik slijten en moet soms eerder vervangen worden.

Wat is het praktijkverbruik van deze T-Cross?

Hoewel WLTP rond 4,9-5,7 l/100 km ligt, ligt het praktijkverbruik meestal tussen 6,0 en 6,5 l/100 km afhankelijk van rijstijl.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 70 pk benzineauto in Nederland?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de kosten inclusief APK, kleine service en slijtage tussen €400 en €600 per jaar.

Wat is de huidige marktwaarde van een 2019 T-Cross 1.0 TSI Life?

In 2025 ligt de marktwaarde voor een goed onderhouden exemplaar rond €15.000 tot €18.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.

Veel voorkomende klachten

Let op
Transmissie

Vroegtijdige slijtage koppeling

Bij intensief stadsverkeer en veel schakelen kan de koppeling sneller slijten dan verwacht.

Symptomen:

Slippen van koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandende koppeling.

Let op
Motor

Turbo-onderhoud en lekkages

Sommige motoren vertonen lekkages of verminderde turbo-prestaties na 100.000+ km.

Symptomen:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, verhoogd olieverbruik.

Laag risico
Motor

Injectoren vervuiling

Directe injectie kan leiden tot vervuiling van injectoren, wat motorstoringen veroorzaakt.

Symptomen:

Onregelmatig stationair draaien, verminderde prestaties, verhoogd brandstofverbruik.

Laag risico
Motor

Olieverbruik hoger dan verwacht

Bij sommige motoren is het olieverbruik hoger dan fabrieksopgave, mogelijk door zuigerveren slijtage.

Symptomen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook bij koude start.

Laag risico
Elektronica

Elektronische storingen in infotainmentsysteem

Af en toe storingen of vastlopen van het touchscreen en connectiviteitsproblemen.

Symptomen:

Bevriezen scherm, wegvallen Bluetooth, herstarten nodig.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2021) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1252 kg. Dat is 4% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde