Kenteken check N-670-LF

APK geldig tot apr 2027 - 4+ eigenaars - 70.428 km (peildatum sep 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-336325
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Registratie
N-670-LF
Merk
Renault
Renault logo
Modeltype
Mégane Grandtour TCe 140 GPF
Km-stand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken N-670-LF: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Rood
Brandstof
Benzine
Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-670-LF

Duurzaamheid
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
74

Waardebehoud Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-670-LF

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
95

Onderhoud Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-670-LF

Onderhoudsscore
Indicatie van onderhoudslast
69

Veiligheid Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-670-LF

Passieve veiligheid
APK status en terugroepacties
100

Prestaties Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-670-LF

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
83

Kerngegevens

Marktwaarde
€ 17.000 - € 21.000
Catalogusprijs
€ 34.561
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
408 dagen
Aantal op naam
4+ eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Engine code
H5H B4
Soortgelijke auto's in NL
3 voertuigen
Aantal keren bekeken
137 keer

Expert Analyse & Conclusies

Wanneer we de data van deze Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1390 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Voor- en nadelen

Pluspunten

  • Ruime interieur
  • Comfortabele rijervaring
  • Lage onderhoudskosten
  • Goede brandstofefficiëntie
  • Stijlvol design

Aandachtspunten

  • Beperkte opties voor GT-Line model
  • Mogelijke problemen met automatische transmissie
  • Geen uitgebreide opties voor aanpassingen
  • Niet geschikt voor zware off-road gebruik

Gedetailleerde analyse

Kenteken N-670-LF is een rode Renault Mégane Estate uit 2019 met een 1330cc motor. Deze auto is een populaire keuze in de Nederlandse markt vanwege zijn ruimte en comfort. Hieronder vindt u een overzicht van de belangrijkste kenmerken en problemen van deze auto.

De Renault Mégane Estate 1.3 TCe GT-Line uit 2016 is uitgerust met een 1330cc benzinemotor, die 103 pk levert. De motorcode voor deze motor is niet expliciet vermeld in de beschikbare bronnen, maar het is een variant van de TCe-motoren die Renault gebruikt. Bekende problemen met deze motor zijn niet uitgebreid gedocumenteerd, maar er zijn enkele algemene zorgen over timing chains en turbo's in andere Renault-modellen. Injectoren en olieverbruik zijn geen specifieke problemen die vaak worden genoemd voor deze specifieke motor.

De auto is uitgerust met een automatische transmissie. Bekende defecten aan de automatische transmissie van de Renault Mégane zijn niet uitgebreid gedocumenteerd, maar er zijn enkele meldingen van problemen met de EDC-gearbox in andere modellen, zoals onregelmatige schakelpatronen die vaak worden opgelost met software-updates.

Het brandstofverbruik van de Renault Mégane Estate 1.3 TCe GT-Line is volgens WLTP-normen ongeveer 5,5 liter per 100 km. In de praktijk kan dit variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. De jaarlijkse onderhoudskosten, inclusief APK en service, liggen gemiddeld rond de €500 tot €800. De wegenbelasting voor een auto met 103 pk in Nederland is ongeveer €120 per jaar.

De Renault Mégane Estate is een solide keuze voor wie op zoek is naar een ruime en comfortabele auto. Voordelen zijn de ruimte, het comfort, en de relatief lage kosten. Nadelen zijn de beperkte opties voor het GT-Line model en de mogelijke problemen met de automatische transmissie.

Deze rode Renault Mégane Estate met kenteken N-670-LF uit 2019 is een goede keuze voor wie een betrouwbare en comfortabele auto zoekt. Het is belangrijk om de auto grondig te inspecteren op eventuele problemen en de geschiedenis te controleren voordat u een aankoop doet.

Uitrusting

Basisuitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Lichtsensor
Regensensor
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

High-beam Assistant Pakket
Lane Departure Warning Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Parkeerhulp €390
Navigatie Pakket
Metallic lak €650

Voertuiggeschiedenis

Sleutelmomenten

SEP 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
2 september 2025
FEB 2022

Kilometerstand

XXX,227 km geregistreerd

XXX,227 km
INFO
15 februari 2022
APR 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
25 april 2019
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

2 april 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 11

APK keuring details: Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht

Beeldmateriaal

Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 1
september 2025
Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 2
september 2025
Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 3
september 2025
Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 4
september 2025
Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 5
september 2025

Voertuigstatus

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 25-04-2026

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Importstatus: Geïmporteerde auto (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Krachtbron & Aandrijving

Motortype-code H5H B4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 1332 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 140 pk (103 kW)
Draaimoment 240 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Type transmissie Automaat
Euroklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Niet beschikbaar
Interieurtype stationwagen
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Buitenkleur Rood
Uitvoeringsniveau Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Afmetingen & Massa

Voertuiglengte 4,63 m
Voertuigbreedte 1,81 m
Totale hoogte 1,45 m
Asafstand 2,71 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 9,9 s
Topsnelheid 205 km/u
Gemiddeld verbruik 5,5 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
CO₂-emissie 143 g/km
Energiebron Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Renault Mégane Grandtour TCe 140 GPF (N-670-LF)

Wat is de APK status van N-670-LF?

De APK van N-670-LF is geldig tot april 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is N-670-LF een import auto?

Ja, N-670-LF is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft N-670-LF gehad?

N-670-LF heeft 4+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de gemiddelde brandstofkosten per jaar?

Afgezien van de exacte kosten, kan men verwachten dat de brandstofkosten rond de €1.500 per jaar liggen, gebaseerd op een verbruik van 5,5 liter per 100 km en een jaarlijkse rijafstand van 15.000 km.

Hoeveel kost een APK?

De kosten voor een APK liggen gemiddeld tussen de €30 en €50.

Wat is de marktwaarde van deze auto?

De marktwaarde ligt rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Hoeveel kost een vervanging van de timing chain?

De kosten voor het vervangen van een timing chain liggen gemiddeld tussen de €500 en €1.000, afhankelijk van de werkplaats en de moeilijkheidsgraad.

Wat is de wegenbelasting voor deze auto?

De wegenbelasting voor een auto met 103 pk in Nederland is ongeveer €120 per jaar.

Hoe vaak moet de auto geserviced worden?

De auto moet elke 15.000 tot 30.000 km geserviced worden, afhankelijk van de fabrikantspecificaties en de rijomstandigheden.

Mogelijke gebreken

Minimaal
Motor

DPF-problemen (niet van toepassing op benzineversie)

Hoewel DPF-problemen vooral bij dieselmodellen voorkomen, is het belangrijk om te controleren of er geen andere uitlaatproblemen zijn.

Kenmerken:

Verhoogde uitlaatgassen, verminderde prestaties

Belangrijk
Transmissie

Automatische transmissie problemen

Onregelmatige schakelpatronen

Kenmerken:

Jerky schakelen, trillingen

Minimaal
Elektronica

Elektronische problemen

Soms storingen in elektronica

Kenmerken:

Foutmeldingen op dashboard

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1390 kg. Dat is 16% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde