Kenteken check N-710-VH

APK geldig tot jun 2026 - 4+ eigenaars - 114.204 km (peildatum aug 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-591238
Gegenereerd op 15 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
N-710-VH
Automerk
KIA
KIA logo
Uitvoering
cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken N-710-VH: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Rood
Brandstoftype
Benzine
KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG 2016

Betrouwbaarheid KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG (2016) – Kenteken N-710-VH

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
98

Waardebehoud KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG (2016) – Kenteken N-710-VH

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG (2016) – Kenteken N-710-VH

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
88

Veiligheid KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG (2016) – Kenteken N-710-VH

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
95

Prestaties KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG (2016) – Kenteken N-710-VH

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
64

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 12.000 - € 15.000
Adviesprijs nieuw
€ 25.894
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
96 dagen
Eigenaren
4+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
G3LC
Vergelijkbare voertuigen in NL
202 voertuigen
Keren opgezocht
474 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze KIA op basis van 1371 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Zeer zuinige en moderne 1.0 T-GDi driecilinder met turbo[1][5]
  • Goed uitgeruste First Edition met veel standaarduitrusting
  • Betrouwbaarheid en lage reparatiekosten
  • Ruime kofferbak voor het segment (380 liter)[1]
  • Comfortabel en stil interieur dankzij geluidsisolatie[2]
  • Historisch zeven jaar fabrieksgarantie (nu mogelijk verlopen)[5]

Waar je op moet letten

  • Beperkte trekkracht bij volledige bezetting of bergop
  • Typisch driecilinder-geluid, hoewel goed geïsoleerd[5]
  • Relatief zeldzaam op de tweedehandsmarkt
  • Onderhoudshistorie cruciaal voor levensduur turbo en motor
  • Beperkte accessoires en tuningmogelijkheden
  • APK-gevoelig voor roest aan onderzijde bij gebrek aan onderhoud

Uitgebreide analyse

Kenteken N-710-VH is een rode Kia cee'd uit 2016 met een 998cc 3-cilinder benzinemotor (88 pk, handgeschakeld). Deze First Edition uit 2015 is een compacte hatchback uit het klein-midden segment, oorspronkelijk nieuwprijs €22.045. In dit rapport vind je alle technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelvoorkomende problemen specifiek voor deze variant.

## Motor & Techniek **Motorcode identificatie** De 1.0 T-GDi (Turbocharged Gasoline Direct Injection) motor heeft een cilinderinhoud van 998 cc (bore x slag: 71,8 x 84,0 mm)[1]. De motorcode is **Kappa II T-GDi** (ook wel Kappa II 1.0 T-GDi genoemd)[6]. Dit is een moderne, lichte driecilinder met turbo en directe injectie, ontwikkeld voor lage uitstoot en zuinig verbruik[1][5]. **Bekende problemen** - **Timing chain**: Geen meldingen van structurele problemen met de distributieketting bij deze motor. Kia’s Kappa-motoren staan over het algemeen bekend als betrouwbaar, maar zoals bij alle kettingaandrijvingen is tijdig onderhoud (olie en filter) cruciaal. **Ernst: yellow** (licht, preventief onderhoud belangrijk). - **Turbo**: Incidentele meldingen van turbo-problemen op forums, maar geen structurele bekendheid. Meestal gaat het om slijtage na hoge kilometerstanden of gebrekkig onderhoud. **Ernst: orange** (matig, let op onderhoudshistorie). - **Injectoren**: Geen veelvoorkomende problemen gemeld. Directe injectie vraagt om goede brandstofkwaliteit en periodieke reiniging. **Ernst: yellow** (licht, preventief). - **Olieverbruik**: Geen bekende structurele olieverbruik-problemen bij deze motor. Normaal olieverbruik is laag, mits tijdig onderhouden. **Ernst: yellow** (licht, controleer onderhoudshistorie). **Transmissie** De handgeschakelde zesversnellingsbak (6MT) is robuust en kent weinig bekende defecten. Incidenteel melden eigenaren een zware of niet soepel schakelende bak, vaak op te lossen met een olieverversing of revisie van de koppelingshydrauliek. Onderhoudskosten zijn laag; een koppelingsset gaat meestal 150.000+ km mee bij normaal gebruik. **Ernst: yellow** (licht, onderhoud afhankelijk). **Verbruik** - **WLTP**: Officieel verbruik is niet meer actueel voor deze generatie (WLTP werd pas later ingevoerd), maar volgens NEDC-normen ligt het gemiddelde rond de 4,8 l/100 km (21 km/l)[3]. - **Praktijk**: In de praktijk haal je met deze motor gemiddeld 5,5–6,5 l/100 km (15–18 km/l), afhankelijk van rijstijl en gebruik[5]. Stadsverbruik ligt hoger, snelweg juist lager. De turbo zorgt voor voldoende koppel bij lage toeren, waardoor je zuinig kunt rijden zonder te hoeven opjagen[5].

## Transmissie & Rijgedrag De handgeschakelde zesversnellingsbak is soepel en past goed bij de karakteristieke driecilinder. Schakelen gaat licht, de koppeling is toegankelijk voor dagelijks gebruik. De auto is voorwielaangedreven en biedt een comfortabele, maar niet sportieve rij-ervaring. Geluidsniveau is laag dankzij extra geluidsisolatie in het interieur[2].

## Praktische Kosten **Marktwaarde & Waardebehoud** Een Kia cee'd 1.0 T-GDi First Edition uit 2015 met gemiddelde kilometerstand (100.000–150.000 km) heeft anno 2025 een marktwaarde van circa €8.000–€10.000, afhankelijk van staat, onderhoud en uitrusting. Kia’s staan bekend om goed waardebehoud in het segment, mede dankzij de zevenjarige fabrieksgarantie die bij nieuw verkochte exemplaren gold[5]. **Onderhoudskosten per jaar** - **APK**: €35–€50 per jaar. - **Onderhoudsbeurt (jaarlijks of 15.000 km)**: €150–€250 bij een merkdealer, €100–€180 bij een onafhankelijke garage. - **Reparaties**: Geen structurele dure reparaties bekend. Incidentele kosten voor remmen, banden, distributieriem (indien van toepassing), en kleine elektronische storingen. - **Totale jaarlijkse kosten**: Reken op €300–€600 bij normaal gebruik, exclusief brandstof en verzekering. **Wegenbelasting (88 pk in Nederland)** Voor een benzineauto met 88 pk (65 kW) betaal je in 2025 circa **€48 per maand** (€576 per jaar) aan motorrijtuigenbelasting. Dit is gebaseerd op het gewicht (ca. 1.200 kg) en de CO2-uitstoot van deze auto.

## Voordelen & Nadelen **Voordelen** - **Zeer zuinige en moderne driecilinder met turbo**, geschikt voor de Nederlandse wegen en belastingen[1][5]. - **Goed uitgeruste First Edition** met veel standaarduitrusting voor het segment. - **Betrouwbaarheid**: Kia staat bekend om degelijke bouwkwaliteit en lage reparatiekosten. - **Ruime kofferbak** (380 liter) voor een compacte hatchback[1]. - **Comfortabel en stil interieur** dankzij geluidsisolatie en degelijke afwerking[2]. - **Zeven jaar fabrieksgarantie** bij originele aankoop (nu mogelijk verlopen, maar historisch pluspunt)[5]. **Nadelen** - **Beperkte trekkracht** bij volledige bezetting of bergop; de 88 pk is voldoende voor dagelijks gebruik, maar niet sportief. - **Driecilinder karakter**: Typisch ‘dreunend’ geluid bij stationair toerental, hoewel goed geïsoleerd[5]. - **Beperkte opties op de tweedehandsmarkt**: Deze First Edition is relatief zeldzaam vergeleken met de standaarduitvoeringen. - **Onderhoudshistorie cruciaal**: Gebrek aan onderhoud kan leiden tot (dure) turbo- of motorproblemen. - **Beperkte accessoires en tuningmogelijkheden** vergeleken met Duitse concurrenten. - **APK-gevoelig**: Oudere Kia’s kunnen gevoelig zijn voor roest aan de onderzijde, afhankelijk van gebruik en onderhoud.

Deze rode Kia cee'd met kenteken N-710-VH uit 2016 is een zuinige, betrouwbare en praktische keuze in het compacte middenklasse segment. De 1.0 T-GDi-motor biedt voldoende vermogen voor dagelijks gebruik, lage onderhoudskosten en een aantrekkelijke wegenbelasting. Let bij aankoop op de onderhoudshistorie, met name wat betreft de turbo en olieverversingen. Voor de Nederlandse koper is dit een verstandige, budgetvriendelijke auto met een goed imago en degelijke afwerking.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Variabele lichtverdeling Pakket
Xenon verlichting Pakket
Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Lane Departure Warning Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Metallic lak €550

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

JAN 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
9 januari 2026
APR 2016

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
25 april 2016
Bekijk complete tijdlijn

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsresultaten

26 juni 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 10

25 februari 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 51

APK keuring details: De band heeft onvoldoende profiel, Band met laag profiel, Slijtage remsysteem

7 februari 2022
Goedgekeurd

APK keuring details: 46

Afbeeldingen

KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG 2016 – Afbeelding 1
augustus 2025
KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG 2016 – Afbeelding 2
augustus 2025
KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG 2016 – Afbeelding 3
augustus 2025
KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG 2016 – Afbeelding 4
augustus 2025
KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG 2016 – Afbeelding 5
augustus 2025

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 15-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 26-06-2025

Herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Land van herkomst: Premium
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode G3LC
Brandstoftype Benzine
Slagvolume 998 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 120 pk (88 kW)
Maximaal koppel 171 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Indeling hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Rood
Trim N.v.t.
Subtype N.v.t.
Afkomst Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,31 m
Breedte excl. spiegels 1,78 m
Voertuighoogte 1,47 m
Wielafstand 2,65 m
Gewicht van de auto N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Laadcapaciteit 265 kg
Trekgewicht N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 11,1 s
Topsnelheid begrensd 190 km/u
Verbruik gecombineerd 4,9 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 115 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over KIA cee´d 1.0 T-GDI 120 ISG (N-710-VH)

Wat is de APK status van N-710-VH?

De APK van N-710-VH is geldig tot juni 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is N-710-VH een import auto?

Ja, N-710-VH is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft N-710-VH gehad?

N-710-VH heeft 4+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Hoe zuinig is de Kia cee'd 1.0 T-GDi in de praktijk?

In de praktijk verbruikt deze auto gemiddeld 5,5–6,5 l/100 km (15–18 km/l), afhankelijk van rijstijl en gebruik. Stadsverbruik ligt hoger, snelweg juist lager[5].

Wat is de motorcode van de 998cc motor?

De motorcode is Kappa II T-GDi (ook wel Kappa II 1.0 T-GDi genoemd)[6].

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor 88 pk in Nederland?

Voor een benzineauto met 88 pk betaal je in 2025 circa €48 per maand (€576 per jaar) aan motorrijtuigenbelasting.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Reken op €300–€600 per jaar voor APK, onderhoud en kleine reparaties, exclusief brandstof en verzekering.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde versnellingsbak?

De handgeschakelde zesversnellingsbak is robuust en kent weinig bekende defecten. Incidenteel melden eigenaren een zware of niet soepel schakelende bak, vaak op te lossen met olieverversing of revisie van de koppelingshydrauliek.

Wat is de huidige marktwaarde van een Kia cee'd 1.0 T-GDi First Edition uit 2015?

De marktwaarde ligt anno 2025 tussen de €8.000 en €10.000, afhankelijk van staat, kilometerstand en onderhoud.

Bekende aandachtspunten

Matig risico
Motor

Turbo slijtage

Incidenteel turbo-problemen na hoge kilometerstand of gebrekkig onderhoud

Signalen:

Vermogensverlies, blauwe rook uitlaat

Laag risico
Motor

Distributieketting slijtage

Geen structurele problemen, maar preventief onderhoud belangrijk

Signalen:

Ratelen bij koude motor, vermogensverlies

Laag risico
Motor

Injector vervuiling

Vervuiling door directe injectie, vooral bij slechte brandstofkwaliteit

Signalen:

Onregelmatig stationair toerental, startproblemen

Laag risico
Transmissie

Koppelingsproblemen

Incidenteel zware of niet soepel schakelende bak

Signalen:

Moeilijk schakelen, slippende koppeling

Matig risico
Chassis

Roest onderzijde

APK-gevoelig voor roest bij gebrek aan onderhoud

Signalen:

Roestplekken onder de auto, vooral bij oudere exemplaren

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten KIA

Voor dit specifieke model en bouwjaar (kia uit 2016) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1371 kg. Dat is 14% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde