Kenteken check NV-054-D

APK verlopen - 8 eigenaars - 81.440 km (peildatum mrt 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-988131
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Kenteken
NV-054-D
Fabrikant
Renault
Renault logo
Model
Captur ENERGY TCe 120
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken NV-054-D: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Grijs
Energiebron
Benzine
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017

Betrouwbaarheid Renault Captur ENERGY TCe 120 (2017) – Kenteken NV-054-D

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
79

Waardebehoud Renault Captur ENERGY TCe 120 (2017) – Kenteken NV-054-D

Waarde-indicator
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud Renault Captur ENERGY TCe 120 (2017) – Kenteken NV-054-D

Servicebehoefte
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
65

Veiligheid Renault Captur ENERGY TCe 120 (2017) – Kenteken NV-054-D

Passieve veiligheid
Op basis van APK-historie en recalls
93

Prestaties Renault Captur ENERGY TCe 120 (2017) – Kenteken NV-054-D

Vermogensindex
Vermogen, koppel en acceleratie
62

Kerngegevens

Dagwaarde
€ 15.000 - € 18.000
Oorspronkelijke prijs
€ 26.560
Importstatus
Nee
Op naam sinds
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
53 dagen
Aantal eigenaren
8+ eigenaars
APK-vervaldatum
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
H5F G4
Soortgelijke auto's in NL
347 voertuigen
Populariteit
993 keer

Analyse & Inzichten

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur ENERGY TCe 120 komen een aantal specifieke details naar voren. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (8 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1259 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • Compact en wendbaar mini-SUV, ideaal voor stadsverkeer.
  • Relatief zuinige 1.2 TCe turbomotor met 88 pk.
  • Automatische transmissie voor comfortabel rijden.
  • Goede uitrusting in Dynamique uitvoering.
  • Redelijk marktwaarde en betaalbare wegenbelasting.
  • Praktisch interieur met voldoende ruimte voor zijn klasse.

Nadelen

  • Bekende problemen met distributieketting (timing chain) die dure reparaties kan veroorzaken.
  • Mogelijk overmatig olieverbruik bij oudere motoren.
  • Soms problemen met turbo en injectoren.
  • Automaat kan schokkerig schakelen bij hogere kilometerstanden.
  • Werkelijk brandstofverbruik ligt vaak hoger dan WLTP-cijfers.
  • Onderhoud en reparaties kunnen bij problemen kostbaar zijn.

Diepgaande beoordeling

Kenteken NV-054-D is een grijze Renault Captur 1.2 TCe Dynamique uit 2017 met een 1197cc 4-cilinder benzinemotor en automatische transmissie. Deze mini-SUV met voorwielaandrijving had een nieuwprijs van circa €25.370 en is populair vanwege zijn compacte formaat en praktische inzetbaarheid.

De 1197cc motor in deze Renault Captur is de 1.2 TCe benzinemotor met motorcode H5Ft (of varianten daarvan). Deze 4-cilinder turbomotor levert 88 pk en is bekend om zijn relatief zuinige prestaties, maar ook om enkele terugkerende problemen. Een veelvoorkomend en serieus probleem is de timing chain (distributieketting) die kan gaan rammelen, uitrekken of zelfs slippen, wat kan leiden tot motorschade. Dit probleem komt vooral voor bij modellen rond 2013 en wordt veroorzaakt door slijtage van de kettingspanner en oliedrukproblemen. Daarnaast melden eigenaren soms overmatig olieverbruik en problemen met de turbo, zoals vermogensverlies of rookontwikkeling. Injectoren kunnen ook defect raken, wat leidt tot slechte verbranding en verhoogd brandstofverbruik.

De automatische transmissie in deze Captur is een conventionele automaat (meestal een 4- of 6-traps automaat afhankelijk van uitvoering). Bekende defecten zijn minder frequent dan bij de motor, maar gebruikers melden soms schokkerig schakelen of vertraging bij acceleratie. Onderhoud is relatief eenvoudig, maar het vervangen van de transmissievloeistof en periodieke controles zijn essentieel om dure reparaties te voorkomen. Reparatiekosten kunnen variëren van enkele honderden tot meer dan duizend euro bij grote problemen.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,0-5,5 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak hoger, rond 6,5-7,5 liter per 100 km, afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 88 pk benzineauto in Nederland ligt ongeveer tussen de €100 en €150 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen de €500 en €800. Timing chain reparaties of turbo-onderhoud kunnen de kosten flink verhogen.

Bij aankoop van een Renault Captur 1.2 TCe Dynamique uit 2013 met kenteken NV-054-D is het cruciaal om de staat van de distributieketting te laten controleren, bijvoorbeeld door te luisteren naar kettinggerammel of foutcodes uit te lezen. Vraag naar onderhoudshistorie en of de kettingspanner of ketting al is vervangen. Controleer ook het olieverbruik en de werking van de turbo. Een proefrit moet soepel verlopen zonder schokken in de automaat. Let op eventuele motorstoringen of waarschuwingslampjes. De marktwaarde ligt momenteel rond de €7.000 tot €10.000, afhankelijk van kilometerstand en conditie.

Deze grijze Renault Captur met kenteken NV-054-D uit 2017 is een compacte en praktische mini-SUV met een zuinige 1.2 TCe motor en automatische transmissie. Hoewel hij aantrekkelijk is qua prijs en gebruiksgemak, moet men alert zijn op de bekende motorproblemen zoals de distributieketting en turbo. Goed onderhoud en een grondige check bij aankoop zijn essentieel om onaangename verrassingen te voorkomen.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Bochtverlichting Pakket
Led verlichting Pakket
Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Parkeerhulp Pakket
Navigatie Pakket
Metallic lak €590

Historisch overzicht

Belangrijke gebeurtenissen

DEC 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
5 december 2025
MRT 2020

Kilometerstand

XXX,946 km geregistreerd

XXX,946 km
INFO
8 maart 2020
MEI 2017

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
5 mei 2017
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

14 april 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 37

4 mei 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 31

17 maart 2021
Goedgekeurd

APK keuring details: 26

Beeldmateriaal

Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 1
augustus 2025
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 2
augustus 2025
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 3
augustus 2025
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 4
augustus 2025
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 5
augustus 2025
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 6
maart 2026
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 7
maart 2026
Renault Captur ENERGY TCe 120 2017 – Afbeelding 8
maart 2026

+2

Eigenaar en status

Voertuigregistratie

Registratie bij de RDW

Geldig
Voertuigstatus: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Huidige dekking: Verzekering actief
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Keuringsstatus

Wettelijke voertuigkeuring

Niet geldig
Huidige status: Verlopen
Geldig tot:
Laatste keuring: 05-05-2025

Import Status

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Voertuigherkomst: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motor code H5F G4
Type motor Benzine
Motorinhoud 1197 cm3
Aantal potten 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 118 pk (87 kW)
Max. koppel 205 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Type transmissie Automaat
Euroklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Kleur Grijs
Uitvoeringsniveau Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Afmetingen & Massa

Lengte 4,12 m
Breedte 1,78 m
Hoogte incl. dakrails 1,57 m
Wielbasis 2,61 m
Rijklaar gewicht Geen data
Max. beladen gewicht Geen data
Laadvermogen 567 kg
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 10,6 s
Maximumsnelheid 192 km/u
Gemiddeld verbruik 5,5 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
CO₂-emissie 125 g/km
Type brandstof Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over Renault Captur ENERGY TCe 120 (NV-054-D)

Wat is de APK status van NV-054-D?

De APK van NV-054-D is verlopen op 05-05-2026. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.

Is NV-054-D een import auto?

Nee, NV-054-D is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft NV-054-D gehad?

NV-054-D heeft 8 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.2 TCe motor in de Renault Captur 2013?

De motorcode is meestal H5Ft, een 1197cc 4-cilinder turbomotor met 88 pk.

Hoe herken ik problemen met de distributieketting?

Let op ratelende geluiden bij koude start, motorstoringslampje en vermogensverlies. Een diagnose met foutcodes P0011, P0014 kan wijzen op kettingproblemen.

Wat is het praktijkverbruik van deze Renault Captur?

Het praktijkverbruik ligt vaak tussen 6,5 en 7,5 liter per 100 km, hoger dan de officiële WLTP-waarde van circa 5,0-5,5 l/100 km.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld tussen €500 en €800 inclusief APK, service en kleine reparaties. Grote reparaties zoals distributiekettingvervanging kunnen duizenden euro's kosten.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?

Voor een benzineauto met 88 pk ligt de wegenbelasting in Nederland ongeveer tussen €100 en €150 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Is de automatische transmissie betrouwbaar?

Over het algemeen betrouwbaar, maar er kunnen schokkerige schakelingen optreden bij hogere kilometerstanden. Regelmatig onderhoud is belangrijk.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Distributieketting (Timing Chain) problemen

Rammelen, uitrekken of slippen van de distributieketting door versleten kettingspanner en oliedrukproblemen.

Herkenningspunten:

Ratelend geluid bij koude start, motorstoringslampje, vermogensverlies.

Aandacht vereist
Motor

Overmatig olieverbruik

Motor verbruikt meer olie dan normaal, mogelijk door versleten zuigerveren of klepafdichtingen.

Herkenningspunten:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat, motorstoringen.

Aandacht vereist
Motor

Turbo problemen

Turbo kan defect raken door slijtage of slechte smering, wat leidt tot vermogensverlies.

Herkenningspunten:

Verminderde acceleratie, rook uit uitlaat, waarschuwingslampje.

Laag
Motor

Injectorfouten

Defecte of verstopte brandstofinjectoren veroorzaken slechte verbranding.

Herkenningspunten:

Onregelmatig stationair draaien, verhoogd brandstofverbruik, motorstoringen.

Aandacht vereist
Transmissie

Automatische transmissie schokkerig schakelen

Versleten onderdelen of softwareproblemen kunnen zorgen voor haperingen bij schakelen.

Herkenningspunten:

Schokken bij versnellen, vertraging bij schakelen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2017) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1259 kg. Dat is 5% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Captur ENERGY TCe 120 in Nederland

Model Kenteken