Kenteken check NX-435-B

APK geldig tot mei 2026 - 3 eigenaars - 14.777 km (peildatum nov 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-023818
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
NX-435-B
Merk voertuig
VW
VW logo
Uitvoering
up! 1.0 BMT
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken NX-435-B: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Rood
Brandstoftype
Benzine
VW up! 1.0 BMT 2017

Betrouwbaarheid VW up! 1.0 BMT (2017) – Kenteken NX-435-B

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
54

Waardebehoud VW up! 1.0 BMT (2017) – Kenteken NX-435-B

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud VW up! 1.0 BMT (2017) – Kenteken NX-435-B

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
89

Veiligheid VW up! 1.0 BMT (2017) – Kenteken NX-435-B

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
95

Prestaties VW up! 1.0 BMT (2017) – Kenteken NX-435-B

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
64

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 9.000 - € 11.000
Nieuwprijs
€ 14.561
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
75 dagen
Eigenaarhistorie
3 eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
CHY
Vergelijkbare voertuigen in NL
120 voertuigen
Keren opgezocht
930 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze VW up! 1.0 BMT bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 936 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 128 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 142 / kwartaal
Zeeland ca. € 138 / kwartaal
Utrecht ca. € 135 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 132 / kwartaal
Gelderland ca. € 139 / kwartaal
Limburg ca. € 136 / kwartaal
Overijssel ca. € 140 / kwartaal
Flevoland ca. € 138 / kwartaal
Drenthe ca. € 142 / kwartaal
Friesland ca. € 143 / kwartaal
Groningen ca. € 144 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Lage aanschafprijs en onderhoudskosten
  • Goede brandstofefficiëntie
  • Compact formaat, ideaal voor stadsgebruik
  • Redelijk waardebehoud
  • Leuke rijervaring door handmatige transmissie

Waar je op moet letten

  • Beperkte ruimte in de auto
  • Niet erg snel
  • Soms wat lawaaierig in de cabine
  • Geen turbo voor extra vermogen
  • Bepaalde onderdelen kunnen duur zijn bij vervanging

Volledige analyse

Kenteken NX-435-B is een rode Volkswagen Up uit 2017 met een 999cc motor. Deze auto is een hatchback met voorwielaandrijving en heeft een handmatige transmissie. De nieuwprijs was €14.940. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste kenmerken en problemen van deze auto.

De Volkswagen Up 1.0 BMT high up uit 2016 is uitgerust met een 999cc driecilinder benzinemotor die 55 kW (75 pk) levert. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het is een standaard 1.0-liter MPI motor. Bekende problemen met deze motor zijn voornamelijk gerelateerd aan het olieverbruik en de timing chain, hoewel deze laatste minder vaak voorkomt bij de 999cc motor. Turbo's zijn niet aanwezig in deze versie, dus problemen daarmee zijn niet relevant. Injectoren kunnen soms vuil worden, maar dit is een algemeen onderhoudsprobleem.

De auto heeft een handmatige transmissie, wat betekent dat er minder kans is op automatische transmissieproblemen. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar onderhoudskosten voor de transmissie zijn over het algemeen laag. De handmatige transmissie draagt bij aan een betere brandstofefficiëntie en rijervaring.

Het brandstofverbruik van de Volkswagen Up 1.0 BMT high up is officieel 5.7 l/100 km, maar in de praktijk kan dit variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De WLTP-test geeft een betere indicatie van het werkelijke verbruik. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €8.000 tot €10.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten zijn relatief laag, met een APK van ongeveer €30 en servicekosten die variëren van €200 tot €500 per jaar, afhankelijk van de kilometerstand en de noodzaak van reparaties. De wegenbelasting voor een 55 pk auto in Nederland is ongeveer €120 per jaar.

Deze auto is een goede keuze voor stadsgebruik vanwege zijn compacte formaat en lage brandstofkosten. Voordelen zijn de lage aanschafprijs, lage onderhoudskosten en het gemakkelijk parkeren. Nadelen zijn de beperkte ruimte en het feit dat de auto niet erg snel is. De waardebehoud is redelijk goed voor een auto in deze klasse.

Deze rode Volkswagen Up met kenteken NX-435-B uit 2017 is een praktische en zuinige keuze voor dagelijks gebruik. Hoewel er enkele bekende problemen zijn, is de auto over het algemeen betrouwbaar en goedkoop in onderhoud.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Remassistent Pakket
Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Parkeerhulp €300
Navigatie €300
Metallic lak €465

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

NOV 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
26 november 2025
MEI 2017

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
26 mei 2017
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsgeschiedenis

12 mei 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 32

APK keuring details: Dimlicht verkeerd afgesteld

APK keuring details: De bandenspanning is niet correct, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht

Afbeeldingen

VW up! 1.0 BMT 2017 – Afbeelding 1
november 2025

+-7

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 17-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 26-05-2025

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Nederlandse auto
Geregistreerd in: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode CHY
Brandstoftype Benzine
Slagvolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 75 pk (55 kW)
Maximaal koppel 95 Nm
Aangedreven wielen Onbekend
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 4 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Rood
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Oorsprong Nederland

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 3,6 m
Breedte excl. spiegels 1,65 m
Voertuighoogte 1,5 m
Wielafstand 2,41 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Nuttige lading 394 kg
Trekgewicht geremd Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 13,5 s
Max. snelheid 173 km/u
Verbruik gecombineerd 4,1 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 96 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over VW up! 1.0 BMT (NX-435-B)

Wat is de APK status van NX-435-B?

De APK van NX-435-B is geldig tot mei 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is NX-435-B een import auto?

Nee, NX-435-B is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft NX-435-B gehad?

NX-435-B heeft 3 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de officiële brandstofefficiëntie van de Volkswagen Up 1.0 BMT high up?

Officieel is het verbruik 5.7 l/100 km, maar in de praktijk kan dit variëren.

Hoeveel kost de wegenbelasting voor deze auto in Nederland?

Ongeveer €120 per jaar voor een 55 pk auto.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

Rond de €8.000 tot €10.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Hoe vaak moet de auto gekeurd worden?

Jaarlijks APK is verplicht in Nederland.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Variëren van €200 tot €500, afhankelijk van de kilometerstand en noodzaak van reparaties.

Is de Volkswagen Up 1.0 BMT high up een goede keuze voor lange ritten?

Hoewel de auto prima is voor korte ritten, kan hij minder comfortabel zijn voor lange ritten vanwege de beperkte ruimte en lawaai in de cabine.

Bekende aandachtspunten

Gering risico
Motor

Olieverbruik

Soms kan de motor meer olie verbruiken dan normaal

Signalen:

Oliepeil daalt sneller

Gering risico
Motor

Vuile injectoren

Injectoren kunnen vuil worden en minder efficiënt werken

Signalen:

Minder vermogen, slechter verbruik

Let op
Motor

Timing chain problemen

Hoewel zeldzaam, kunnen timing chain problemen optreden

Signalen:

Geluiden bij het starten of rijden

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2017) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Laag (Licht/Zuinig)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 936 kg. Dat is 22% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde