Kenteken check P-337-DS

APK geldig tot feb 2028 - 6 eigenaars - 10.965 km (peildatum dec 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-961258
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
P-337-DS
Merk voertuig
Renault
Renault logo
Uitvoering
Captur TCe 140 GPF
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken P-337-DS: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Rood
Brandstoftype
Elektriciteit
Renault Captur TCe 140 GPF 2022

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-337-DS

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
93

Waardebehoud Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-337-DS

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
85

Onderhoud Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-337-DS

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
68

Veiligheid Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-337-DS

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-337-DS

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
81

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 22.000 - € 27.000
Adviesprijs nieuw
€ 31.039
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
642 dagen
Eigenaren
6+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
H5H E4
Vergelijkbare voertuigen in NL
23 voertuigen
Keren opgezocht
276 keer

Deskundige beoordeling

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Captur TCe 140 GPF geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 6 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1322 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Betrouwbare timing chain met lange levensduur
  • Efficiënt brandstofverbruik
  • Goede waardebehoud
  • Compacte en wendbare SUV
  • Stijlvolle R.S. Line uitvoering

Waar je op moet letten

  • Geen automatische transmissie-optie
  • Beperkte ruimte voor passagiers en bagage
  • Geen significante upgrades in de latere modellen

Uitgebreide analyse

Kenteken P-337-DS is een rode Renault Captur uit 2022 met een 1330cc motor, specifiek de 1.3 TCe 140 R.S. Line. Deze mini-SUV is voorzien van een handmatige transmissie en heeft een nieuwprijs van €30.500.

De Renault Captur 1.3 TCe 140 R.S. Line is uitgerust met de H5Ht motorcode. Deze motor is bekend om zijn betrouwbaarheid en heeft een robuuste timing chain die ongeveer 250.000 kilometer meegaat voordat vervanging nodig is[5].

De handmatige transmissie van de Renault Captur is over het algemeen betrouwbaar, maar er zijn geen specifieke bekende defecten gerapporteerd. Onderhoudskosten zijn gemiddeld en hangen af van de APK en regelmatige service.

Het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen is ongeveer 5,6 liter per 100 km in de stad en 4,2 liter op de snelweg. In de praktijk kan dit variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 103 pk motor in Nederland is relatief laag.

De huidige marktwaarde van de Renault Captur 1.3 TCe 140 R.S. Line uit 2019 ligt rond de €18.000 tot €22.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Het waardebehoud is redelijk goed in vergelijking met andere modellen in dezelfde klasse.

Deze rode Renault Captur met kenteken P-337-DS uit 2022 is een betrouwbare keuze voor wie op zoek is naar een compacte SUV met een efficiënte motor en handmatige transmissie.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Regensensor Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerhulp €200
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €600

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

JAN 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
17 januari 2025
FEB 2022

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
18 februari 2022
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

27 januari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 18

Afbeeldingen

Renault Captur TCe 140 GPF 2022 – Afbeelding 1
december 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2022 – Afbeelding 2
december 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2022 – Afbeelding 3
december 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2022 – Afbeelding 4
december 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2022 – Afbeelding 5
december 2024

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Datum vorige keuring: 18-02-2027

Herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Nederlandse auto
Geregistreerd in: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H5H E4
Brandstoftype Elektriciteit
Cilindervolume 1333 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 140 pk (103 kW)
Trekkracht 260 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Rood
Trim N.v.t.
Type N.v.t.
Afkomst Nederland

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,23 m
Totale breedte 1,8 m
Voertuighoogte 1,58 m
Afstand tussen assen 2,64 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Laadcapaciteit N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 10,3 s
Max. snelheid 196 km/u
Verbruik gecombineerd 5,7 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 129 g/km
Brandstofsoort Elektriciteit
Tankvolume N.v.t.

Vragen over Renault Captur TCe 140 GPF (P-337-DS)

Wat is de APK status van P-337-DS?

De APK van P-337-DS is geldig tot februari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is P-337-DS een import auto?

Nee, P-337-DS is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft P-337-DS gehad?

P-337-DS heeft 6 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de gemiddelde levensduur van de timing chain?

Ongeveer 250.000 kilometer

Wat is het brandstofverbruik in de praktijk?

Gemiddeld 6-7 liter per 100 km in gemengd verkeer

Hoeveel kost de wegenbelasting voor deze auto?

Rond de €200 per jaar voor een 103 pk motor

Wat is de huidige marktwaarde van de Renault Captur 1.3 TCe uit 2019?

Tussen €18.000 en €22.000

Zijn er bekende problemen met de handmatige transmissie?

Geen specifieke bekende defecten

Wat is de onderhoudsbeurt voor deze auto?

Regelmatige APK en service volgens de fabrieksvoorschriften

Bekende aandachtspunten

Gering risico
Motor

Carbon build-up

Carbon build-up op de inlaatkleppen en -kanalen

Signalen:

Beperkte prestaties door beperkte luchtstroom

Let op
Motor

Excessief olieverbruik

Progressief olieverbruik

Signalen:

Oliepeil dalen

Let op
Elektronica

Elektrische problemen

Software glitches en elektrische storingen

Signalen:

Onverwachte systeemherstarts

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2022) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1322 kg. Dat is 10% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Captur TCe 140 GPF in Nederland

Type Plaat