Kenteken check P-434-LH

APK geldig tot dec 2027 - 3+ eigenaars - 39.938 km (peildatum okt 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-040383
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Kenteken
P-434-LH
Fabrikant
VW
VW logo
Model
e-up!
Tellerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken P-434-LH: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Wit
Energiebron
Elektriciteit
VW e-up! 2021

Betrouwbaarheid VW e-up! (2021) – Kenteken P-434-LH

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
23

Waardebehoud VW e-up! (2021) – Kenteken P-434-LH

Waarde-indicator
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud VW e-up! (2021) – Kenteken P-434-LH

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
68

Veiligheid VW e-up! (2021) – Kenteken P-434-LH

Passieve veiligheid
Op basis van APK-historie en recalls
100

Prestaties VW e-up! (2021) – Kenteken P-434-LH

Prestatiescore
Vermogen, koppel en acceleratie
70

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 17.000 - € 21.000
Oorspronkelijke prijs
€ 25.590
Importstatus
Nee
Op naam sinds
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
627 dagen
Aantal eigenaren
3+ eigenaars
APK-vervaldatum
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
EBM
Aantal in Nederland
167 voertuigen
Populariteit
291 keer

Analyse & Inzichten

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW e-up! komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1248 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Pluspunten

  • Compact en wendbaar, ideaal voor stadsverkeer.
  • Goede actieradius van circa 260 km (WLTP) voor een stadsauto.
  • Snelladen mogelijk tot 50 kW CCS, snel opladen onderweg.
  • Regeneratief remmen instelbaar voor efficiënt energiegebruik.
  • Laag energieverbruik rond 14,7 kWh/100 km volgens WLTP.
  • Betrouwbare elektrische aandrijving met soepel rijgedrag.

Nadelen

  • Beperkte laadcapaciteit op enkelfase AC (max 3,7 kW) in sommige situaties.
  • Batterijcapaciteit (36,8 kWh) is beperkt voor langere afstanden.
  • Achterin geen elektrische ramen, wat minder comfort biedt.
  • Beperkte bagageruimte vergeleken met grotere EV's.
  • Sommige software bugs en 12V accu problemen gemeld.
  • Waardevermindering kan hoger zijn dan bij conventionele auto's.

Diepgaande beoordeling

Kenteken P-434-LH is een witte elektrische Volkswagen e-Up! e-up! Style uit 2021 met 61pk vermogen en automatische transmissie. Deze compacte hatchback is ideaal voor stadsgebruik en biedt een praktische elektrische rijervaring met een nieuwprijs van €26.730.

De Volkswagen e-Up! uit 2020 is uitgerust met een 61 kW (83 pk) elektromotor die 210 Nm koppel levert, wat zorgt voor een vlotte acceleratie van 0-100 km/h in 11,9 seconden en een topsnelheid van 130 km/h. De motor is gekoppeld aan een enkele versnelling automatische transmissie en drijft de voorwielen aan, wat zorgt voor een responsief en soepel rijgedrag in de stad en op de snelweg.

De automatische eénversnellingsbak zorgt voor een directe krachtoverdracht zonder schakelmomenten, wat typisch is voor elektrische voertuigen. Het regeneratief remmen is instelbaar via de schakelflippers achter het stuur, waarmee de bestuurder de mate van energie-terugwinning kan bepalen, wat bijdraagt aan een efficiënter energieverbruik en een prettige rijervaring.

De batterijcapaciteit bedraagt 36,8 kWh (nominaal), met een WLTP-actieradius van circa 260 km en een praktijkbereik tussen 145 en 205 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. Het energieverbruik ligt rond de 14,7 kWh/100 km volgens WLTP, wat in de praktijk iets hoger kan uitvallen. Laden kan via AC met maximaal 7,2 kW (driefasig) en DC snelladen met maximaal 50 kW CCS, waarmee de batterij in ongeveer 1 uur van 5% naar 80% kan worden opgeladen. De 12V-accu en elektronica zijn over het algemeen betrouwbaar, maar aandacht voor software-updates is aanbevolen.

Voor kopers met kenteken P-434-LH en bouwjaar 2021 is deze witte Volkswagen e-Up! een uitstekende keuze voor stads- en kortere ritten. Let bij aankoop op de staat van de batterij en vraag naar onderhoudshistorie, vooral software-updates en eventuele garantie op de batterij. De compacte afmetingen en het lage energieverbruik maken het een zuinige en praktische elektrische auto met een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Deze witte Volkswagen e-Up! met kenteken P-434-LH uit 2021 is een betrouwbare, compacte elektrische auto met een goede actieradius voor stadsgebruik, vlotte prestaties en moderne laadinfrastructuur. Met aandacht voor onderhoud en batterijconditie biedt deze e-Up! een duurzame en betaalbare mobiliteitsoplossing.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Android Auto / Apple CarPlay
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Parkeerhulp Pakket
Metallic lak €540

Voertuiggeschiedenis

Belangrijke gebeurtenissen

NOV 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
6 november 2025
DEC 2021

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
28 december 2021
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

3 november 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 57

Beeldmateriaal

VW e-up! 2021 – Afbeelding 1
oktober 2025
VW e-up! 2021 – Afbeelding 2
oktober 2025
VW e-up! 2021 – Afbeelding 3
oktober 2025
VW e-up! 2021 – Afbeelding 4
oktober 2025
VW e-up! 2021 – Afbeelding 5
oktober 2025

+-3

Eigenaar en status

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Geldig en actief
Eerste toelating:
Laatst gewijzigd:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Dekkingsstatus: Verzekering actief
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 28-12-2026

Import Status

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Importstatus: Geïmporteerde auto (Premium)
Afkomstig uit: Premium
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Krachtbron & Aandrijving

Motor code EBM
Type motor Elektriciteit
Motorinhoud -
Aantal potten 0 cilinders
Turbo/Compressor Nee
Krachtbron 83 pk (61 kW)
Max. koppel 212 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Versnellingsbak Automaat
Emissieklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Soort voertuig Personenauto
Koetswerk Geen data
Inrichting hatchback
Zitplaatsen 4 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Kleur Wit
Versie Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Import

Maten & Massa

Lengte 3,6 m
Breedte 1,65 m
Hoogte incl. dakrails 1,49 m
Wielbasis 2,42 m
Rijklaar gewicht Geen data
Max. beladen gewicht Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 11,9 s
Maximumsnelheid 130 km/u
Gemiddeld verbruik 12,7 kWh/100 km l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
CO₂-emissie Niet beschikbaar
Energiebron Elektriciteit
Brandstoftank Geen data

Vragen over VW e-up! (P-434-LH)

Wat is de APK status van P-434-LH?

De APK van P-434-LH is geldig tot december 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is P-434-LH een import auto?

Ja, P-434-LH is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft P-434-LH gehad?

P-434-LH heeft 3+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de batterijcapaciteit van de Volkswagen e-Up! 2020?

De batterijcapaciteit is 36,8 kWh nominaal.

Hoe ver kan ik rijden op een volle batterij volgens WLTP?

De WLTP-actieradius is ongeveer 260 km, in de praktijk ligt dit tussen 145 en 205 km afhankelijk van omstandigheden.

Hoe snel kan ik de batterij opladen?

Met AC-laden kan maximaal 7,2 kW (driefasig) geladen worden, met DC snelladen tot 50 kW CCS, waarmee 5-80% laden ongeveer 1 uur duurt.

Wat is het energieverbruik van de e-Up!?

Het officiële WLTP-verbruik is circa 14,7 kWh per 100 km, in de praktijk kan dit iets hoger zijn.

Zijn er bekende problemen met de batterij of elektronica?

Ja, batterijdegradatie en 12V accu problemen komen voor, evenals incidentele software bugs.

Hoe is het rijgedrag van de e-Up!?

De e-Up! biedt een soepel en responsief rijgedrag met instelbaar regeneratief remmen, ideaal voor stadsverkeer.

Veelvoorkomende problemen

Aandacht vereist
Batterij

Batterijdegradatie

Na enkele jaren kan de batterijcapaciteit afnemen, wat de actieradius vermindert.

Kenmerken:

Kortere rijafstand per lading, langere laadtijden.

Laag
Elektronica

Software bugs

Soms treden storingen op in het infotainmentsysteem of laadbeheer.

Kenmerken:

Bevriezen scherm, laadonderbrekingen.

Aandacht vereist
Elektronica

12V accu problemen

De 12V accu kan sneller leeg raken, wat startproblemen veroorzaakt.

Kenmerken:

Startproblemen, waarschuwingen op dashboard.

Laag
Elektronica

Elektronische storingen

Sporadische storingen in elektronische systemen zoals sensoren.

Kenmerken:

Waarschuwingen, onregelmatig functioneren van systemen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze auto mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2021) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
Niet berekend

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1248 kg. Dat is 4% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

VW e-up! in Nederland

Model Kenteken