Kenteken check P-506-FX

APK verlopen - 4 eigenaars - 101.928 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-204483
Gegenereerd op 15 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
P-506-FX
Fabrikant
Renault
Renault logo
Model
Captur TCe 140 GPF
Km-stand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken P-506-FX: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Zwart
Energiebron
Elektriciteit
Renault Captur TCe 140 GPF 2022

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-506-FX

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
63

Waardebehoud Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-506-FX

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-506-FX

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
64

Veiligheid Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-506-FX

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
78

Prestaties Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken P-506-FX

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
77

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 21.000 - € 26.000
Oorspronkelijke prijs
€ 33.530
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
7 dagen verlopen
Aantal eigenaren
4+ eigenaars
APK geldig tot
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
H5H E4
Aantal in Nederland
136 voertuigen
Populariteit
291 keer

Analyse & Inzichten

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur TCe 140 GPF komen een aantal specifieke details naar voren. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1322 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • Sterke en moderne 1.3-liter turbomotor met 140 pk en 260 Nm koppel.
  • Relatief zuinig verbruik rond 6,5-7,0 l/100 km in de praktijk.
  • Handgeschakelde 6-bak biedt directe controle en lagere onderhoudskosten dan automaat.
  • Compacte SUV met goede wendbaarheid en praktische binnenruimte.
  • Degelijke veiligheidsuitrusting en goede Euro NCAP-score.
  • Redelijk marktwaarde behoud voor een model uit 2019.

Nadelen

  • Timingketting kan bij slecht onderhoud problemen geven.
  • Mogelijk verhoogd olieverbruik bij hogere kilometerstanden.
  • Injectoren kunnen verstopt raken, wat motorstoringen veroorzaakt.
  • Schakelbak kan slijtage vertonen aan synchronisatieringen.
  • Beperkte geavanceerde rijhulpsystemen in Intens-uitvoering.
  • Wegenbelasting en onderhoudskosten zijn gemiddeld voor deze klasse.

Diepgaande beoordeling

Kenteken P-506-FX is een zwarte Renault Captur 1.3 TCe 140 Intens uit 2022 met een 1330cc 4-cilinder turbomotor en handgeschakelde transmissie. Deze mini-SUV combineert een sportief vermogen van 103 pk met een praktische en zuinige rijervaring, nieuwprijs was circa €29.855.

De motorcode van de 1.3-liter 4-cilinder turbobenzinemotor in deze Renault Captur is vaak aangeduid als de H5Ht, een door Renault en Nissan gezamenlijk ontwikkelde motor. Deze motor levert 140 pk (103 kW) en 260 Nm koppel. Het is een moderne, directe injectie turbomotor met een compressieverhouding van 10.6:1. Bekende problemen zijn onder meer een gevoeligheid voor olieverbruik en mogelijke slijtage aan de timingketting, vooral bij onvoldoende onderhoud. Turboproblemen komen minder frequent voor, maar injectoren kunnen bij hogere kilometerstanden verstopt raken of defect raken, wat leidt tot ruw lopen of startproblemen.

De handgeschakelde 6-versnellingsbak in deze Captur is over het algemeen betrouwbaar, maar kan bij intensief gebruik slijtage vertonen aan de synchronisatieringen, wat schakelproblemen kan veroorzaken. Onderhoud is relatief betaalbaar, maar reparaties aan de transmissie kunnen oplopen tot enkele honderden euro's. Regelmatig onderhoud en juiste rijstijl verlengen de levensduur. De koppeling is bij normaal gebruik duurzaam, maar kan na circa 150.000 km aan vervanging toe zijn.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,9 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, tussen 6,5 en 7,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 103 pk benzineauto in Nederland bedraagt ongeveer €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine en grote beurt liggen gemiddeld tussen €500 en €700. Reparaties buiten garantie kunnen variëren, maar de motor en transmissie zijn relatief onderhoudsvriendelijk.

De Renault Captur 1.3 TCe 140 Intens met handgeschakelde versnellingsbak is een aantrekkelijke keuze voor wie een compacte, zuinige en toch krachtige SUV zoekt. Let bij aankoop op een volledige onderhoudshistorie, vooral met betrekking tot olieverversingen en timingkettingcontrole. Controleer op eventuele schakelproblemen en turbo- of injectorstoringen. De marktwaarde voor een goed onderhouden model uit 2019 ligt rond €18.000 tot €22.000, afhankelijk van kilometerstand en uitrusting.

Deze zwarte Renault Captur met kenteken P-506-FX uit 2022 is een praktische en relatief betrouwbare mini-SUV met een krachtige 1.3 TCe motor en handgeschakelde versnellingsbak. Met goed onderhoud biedt hij een goede balans tussen prestaties, comfort en gebruikskosten.

Uitrusting

Basisuitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

High-beam Assistant Pakket
Regensensor Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerhulp €200
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €600

Historisch overzicht

Belangrijke gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
20 februari 2026
MRT 2022

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
4 maart 2022
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

5 februari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: Dimlicht verkeerd afgesteld

Beeldmateriaal

Renault Captur TCe 140 GPF 2022 – Afbeelding 1
februari 2026

Eigenaar en status

Kentekenregistratie

Registratie bij de RDW

Geldig
Huidige status: Actief in kentekenregister
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 15-5-2026

Technische keuring

Technische voertuigkeuring

Niet geldig
Keuringsstatus: Verlopen
Geldig tot:
Laatste keuring: 04-03-2025

Import Status

Importgegevens voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Aandrijflijn

Motor code H5H E4
Type motor Elektriciteit
Motorinhoud 1333 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 140 pk (103 kW)
Max. koppel 260 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Type transmissie Handgeschakeld
Euroklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Kleur Zwart
Versie Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Maten & Massa

Lengte 4,23 m
Breedte 1,8 m
Totale hoogte 1,58 m
Wielbasis 2,64 m
Rijklaar gewicht Geen data
Max. beladen gewicht Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 10,3 s
Maximumsnelheid 196 km/u
Gemiddeld verbruik 5,7 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
CO₂-emissie 129 g/km
Energiebron Elektriciteit
Brandstoftank Geen data

Vragen over Renault Captur TCe 140 GPF (P-506-FX)

Wat is de APK status van P-506-FX?

De APK van P-506-FX is verlopen op 04-03-2026. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.

Is P-506-FX een import auto?

Nee, P-506-FX is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft P-506-FX gehad?

P-506-FX heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.3 TCe 140 motor?

De motorcode is meestal H5Ht, een 1.3-liter 4-cilinder turbobenzinemotor ontwikkeld door Renault en Nissan.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De 6-versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, maar kan bij intensief gebruik slijtage aan synchronisatieringen vertonen, wat schakelproblemen kan veroorzaken.

Wat is het praktijkverbruik van deze Renault Captur?

Het praktijkverbruik ligt meestal tussen 6,5 en 7,0 liter per 100 km, iets hoger dan de officiële WLTP-waarde van 5,9 l/100 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten voor APK, service en kleine reparaties tussen €500 en €700.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?

Voor een benzineauto met 103 pk bedraagt de wegenbelasting in Nederland ongeveer €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat is de huidige marktwaarde van een 2019 Renault Captur 1.3 TCe 140 Intens?

De marktwaarde ligt tussen €18.000 en €22.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoud en uitrusting.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Timingketting slijtage

De timingketting kan bij onvoldoende onderhoud uitrekken of verslijten, wat leidt tot motorstoringen.

Herkenningspunten:

Rammelend geluid bij koude start, motorstoringen, controlelampje motor aan.

Aandacht vereist
Motor

Olieverbruik

De motor kan verhoogd olieverbruik vertonen, vooral bij hogere kilometerstanden.

Herkenningspunten:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat, olielampje brandt.

Aandacht vereist
Motor

Injectorproblemen

Verstopte of defecte brandstofinjectoren kunnen zorgen voor ruw lopen en startproblemen.

Herkenningspunten:

Motor hapert, onregelmatig stationair draaien, vermogensverlies.

Aandacht vereist
Transmissie

Schakelbak synchronisatiering slijtage

Slijtage aan synchronisatieringen kan schakelproblemen veroorzaken.

Herkenningspunten:

Moeilijk schakelen, knarsende geluiden bij schakelen.

Aandacht vereist
Motor

Turbo storingen (minder frequent)

Turbo kan defect raken door olieproblemen of slijtage.

Herkenningspunten:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, piepende geluiden.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2022) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1322 kg. Dat is 10% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur TCe 140 GPF kentekens

Model Kenteken