Kenteken check P-670-NR

APK geldig tot feb 2027 - 6+ eigenaars - 113.766 km (peildatum okt 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-077949
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Registratie
P-670-NR
Merk
VW
VW logo
Modeltype
Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT
Km-stand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken P-670-NR: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Wit
Brandstof
Benzine
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018

Betrouwbaarheid VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT (2018) – Kenteken P-670-NR

Betrouwbaarheidsscore
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
69

Waardebehoud VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT (2018) – Kenteken P-670-NR

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT (2018) – Kenteken P-670-NR

Servicebehoefte
Indicatie van onderhoudslast
65

Veiligheid VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT (2018) – Kenteken P-670-NR

Veiligheidsscore
APK status en terugroepacties
100

Prestaties VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT (2018) – Kenteken P-670-NR

Prestatiescore
Vermogen, koppel en acceleratie
79

Kerngegevens

Marktwaarde
€ 20.000 - € 25.000
Catalogusprijs
€ 45.231
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
335 dagen
Aantal op naam
6+ eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Engine code
CUK
Aantal in Nederland
39 voertuigen
Aantal keren bekeken
585 keer

Expert Analyse & Conclusies

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT komen een aantal specifieke details naar voren. Met 6 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1615 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 228 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 252 / kwartaal
Zeeland ca. € 245 / kwartaal
Utrecht ca. € 240 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 235 / kwartaal
Gelderland ca. € 247 / kwartaal
Limburg ca. € 242 / kwartaal
Overijssel ca. € 250 / kwartaal
Flevoland ca. € 245 / kwartaal
Drenthe ca. € 252 / kwartaal
Friesland ca. € 254 / kwartaal
Groningen ca. € 257 / kwartaal

Voor- en nadelen

Wat goed is

  • Krachtige combinatie van 1.4 TSI benzinemotor en elektromotor met 204 pk totaalvermogen
  • Zuinige plug-in hybride technologie met circa 30 km elektrische actieradius
  • Soepele en snelle 6-traps DSG automatische transmissie
  • Comfortabele en moderne hatchback met goede uitrusting
  • Relatief lage wegenbelasting en gunstige bijtelling voor zakelijke rijders
  • Goede balans tussen prestaties en brandstofefficiëntie

Aandachtspunten

  • Extra gewicht door batterij (circa 120 kg) beïnvloedt weggedrag iets
  • Hogere onderhoudskosten door hybridecomponenten en DSG-transmissie
  • Beperkte elektrische actieradius in praktijk (rond 30 km)
  • Mogelijke problemen met timingketting bij oudere TSI-motoren
  • Hoge reparatiekosten bij DSG-mechatronica storingen
  • Niet zo sportief als Golf GTI ondanks GTE-badge

Gedetailleerde analyse

Kenteken P-670-NR is een witte Volkswagen Golf 1.4 TSI PHEV GTE uit 2018 met een 1395cc 4-cilinder hybride benzinemotor en automatische transmissie. Deze compacte hatchback uit 2017 combineert een 110 pk benzinemotor met een elektrische motor voor een gecombineerd vermogen van 204 pk, wat zorgt voor een sportieve maar zuinige rijervaring.

De motorcode van de 1395cc 1.4 TSI benzinemotor in de Golf GTE is doorgaans de EA211, een moderne turbocharged viercilinder met directe injectie. Deze motor levert 150 pk en werkt samen met een 102 pk sterke elektromotor, wat het totale systeemvermogen op 204 pk brengt. Bekende motorproblemen bij deze motor zijn relatief beperkt, maar er zijn meldingen van matig olieverbruik en incidentele problemen met de timingketting bij oudere TSI-motoren. Turbo's zijn over het algemeen betrouwbaar, mits goed onderhouden. Injectoren kunnen bij hoge kilometerstanden verstopt raken, wat leidt tot ruw lopen of vermogensverlies.

De Golf GTE is uitgerust met een 6-traps DSG automatische transmissie. Deze transmissie staat bekend om zijn snelle schakelmomenten en soepele werking. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar bij hoge kilometerstanden kunnen mechatronica storingen optreden, wat reparaties kostbaar maakt. Regelmatig onderhoud en tijdig vervangen van transmissievloeistof verlengen de levensduur. Onderhoudskosten voor de automaat liggen gemiddeld rond de €300-€500 per onderhoudsbeurt.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 1,9-2,1 l/100 km (plug-in hybride gecombineerd), maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, afhankelijk van het gebruik van de elektrische modus. De elektrische actieradius bedraagt circa 30 km in reële omstandigheden. Wegenbelasting voor een 110 pk hybride in Nederland is relatief laag, ongeveer €100-€120 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, service en kleine reparaties liggen gemiddeld rond de €700-€900.

De huidige marktwaarde van een Volkswagen Golf 1.4 TSI PHEV GTE uit 2017 ligt tussen de €18.000 en €23.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoudshistorie en uitvoering. Het waardebehoud is redelijk goed dankzij de hybride technologie en populariteit. Bij aankoop is het belangrijk om te letten op een volledige onderhoudshistorie, conditie van de batterij en transmissie. Controleer ook op software-updates en eventuele terugroepacties.

Deze witte Volkswagen Golf met kenteken P-670-NR uit 2018 is een slimme keuze voor wie een sportieve, zuinige en comfortabele plug-in hybride zoekt. Met een krachtige 1.4 TSI motor gecombineerd met elektrische ondersteuning biedt hij een goede balans tussen prestaties en efficiëntie. Let bij aankoop op onderhoud en batterijconditie om langdurig plezier te garanderen.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Lichtsensor
Regensensor
Vermoeidheidsherkenning
Collision Warning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

High-beam Assistant Pakket
Zij-airbags achter €525
DAB-Radio Pakket
Precrash-systeem €155
Variabele lichtverdeling Pakket
Xenon verlichting €885
Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Departure Warning Pakket
Lane Change Assistant €370
Verkeersbordenherkenning €325
Android Auto / Apple CarPlay Pakket
Persoonlijke hotspot Pakket
Noodremassistentie Pakket
Parkeerassistent €210
Navigatie €1085
Leer €2075
Metallic lak €560

Voertuiggeschiedenis

Sleutelmomenten

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
11 februari 2026
MRT 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
23 maart 2018
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

APK keuring details: De stofhoes van de aandrijfas is beschadigd en dicht niet af, De bandenspanning is niet correct, Dimlicht verkeerd afgesteld

17 april 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 12

APK keuring details: Band met laag profiel

Foto's

VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 1
maart 2025
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 2
maart 2025
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 3
maart 2025
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 4
maart 2025
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 5
maart 2025
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 6
oktober 2025
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 7
oktober 2025
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT 2018 – Afbeelding 8
oktober 2025

+2

Voertuigstatus

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Geldig en actief
Datum eerste registratie:
Laatst gewijzigd:

WA-Verzekering

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Dekkingsstatus: Verzekering actief
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Technische keuring

Technische voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 11-02-2026

Importstatus

Importgegevens voertuig

Geïmporteerd
Importstatus: Import uit buitenland (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Krachtbron & Aandrijving

Motortype-code CUK
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 1395 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 150 pk (110 kW)
Draaimoment 250 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Type transmissie Automaat
Euroklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Niet beschikbaar
Interieurtype stationwagen
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Buitenkleur Wit
Versie Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Afmetingen & Massa

Voertuiglengte 4,37 m
Voertuigbreedte 1,8 m
Hoogte incl. dakrails 1,48 m
Asafstand 2,63 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Maximale massa Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Snelheid & Brandstof

Sprint 0-100 8,8 s
Topsnelheid 222 km/u
Gemiddeld verbruik 5,3 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
CO₂-emissie 123 g/km
Energiebron Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT (P-670-NR)

Wat is de APK status van P-670-NR?

De APK van P-670-NR is geldig tot februari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is P-670-NR een import auto?

Ja, P-670-NR is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft P-670-NR gehad?

P-670-NR heeft 6+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 1.4 TSI motor in de Golf GTE?

De motorcode is meestal EA211, een 1.4 liter turbocharged viercilinder benzinemotor.

Hoeveel vermogen levert de hybride aandrijflijn?

De gecombineerde systeemoutput is 204 pk (150 pk benzine + 102 pk elektrisch).

Wat is het praktijkverbruik van deze plug-in hybride?

In de praktijk ligt het verbruik rond 1,9 tot 2,5 l/100 km afhankelijk van gebruik van elektrische modus.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK en kleine reparaties tussen €700 en €900.

Hoe betrouwbaar is de DSG automaat?

De DSG is betrouwbaar bij goed onderhoud, maar mechatronica storingen kunnen voorkomen bij hoge kilometerstanden.

Wat is de wegenbelasting voor deze 110 pk hybride in Nederland?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €100 tot €120 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat is de elektrische actieradius?

De realistische elektrische actieradius is circa 30 km, iets lager dan de officiële WLTP-waarde.

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor

Timingketting slijtage

Bij sommige 1.4 TSI motoren kan de timingketting uitrekken of verslijten, wat leidt tot motorstoringen.

Kenmerken:

Rammelend geluid bij koude start, motorstoringen, controlelampje motor aan.

Minimaal
Motor

Olieverbruik

Matig verhoogd olieverbruik door zuigerveren of klepafdichtingen na langere gebruiksduur.

Kenmerken:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Urgent
Transmissie

DSG transmissie mechatronica storingen

Elektronische besturingseenheid van de DSG kan defect raken, wat schakelfouten veroorzaakt.

Kenmerken:

Schakelproblemen, schokken bij schakelen, foutmeldingen in dashboard.

Belangrijk
Motor

Injector vervuiling

Injectoren kunnen verstopt raken, vooral bij veel korte ritten en lage temperaturen.

Kenmerken:

Ruw lopende motor, vermogensverlies, verhoogd brandstofverbruik.

Belangrijk
Elektronica

Batterijcapaciteit afname

Na enkele jaren kan de accucapaciteit afnemen, wat de elektrische actieradius vermindert.

Kenmerken:

Kortere elektrische rijafstand, vaker schakelen naar benzinemotor.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1615 kg. Dat is 35% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke VW Golf Sportsvan 1.4 TSI BMT modellen

Voertuig Registratie