Kenteken check P-816-FR

APK verlopen - 7+ eigenaars - 99.431 km (peildatum okt 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-404135
Gegenereerd op 17 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
P-816-FR
Fabrikant
Toyota
Toyota logo
Model
RAV4 2.5 Hybrid
Tellerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken P-816-FR: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Grijs
Energiebron
Benzine
Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2019

Betrouwbaarheid Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2019) – Kenteken P-816-FR

Duurzaamheid
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
91

Waardebehoud Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2019) – Kenteken P-816-FR

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2019) – Kenteken P-816-FR

Servicebehoefte
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
67

Veiligheid Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2019) – Kenteken P-816-FR

Passieve veiligheid
Op basis van APK-historie en recalls
78

Prestaties Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2019) – Kenteken P-816-FR

Prestatiescore
Vermogen, koppel en acceleratie
81

Kerngegevens

Dagwaarde
€ 33.000 - € 41.000
Oorspronkelijke prijs
€ 48.169
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
1 dagen
Aantal eigenaren
7+ eigenaars
APK geldig tot
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
A25A-FXS
Aantal in Nederland
375 voertuigen
Populariteit
259 keer

Analyse & Inzichten

Wanneer we de data van deze Toyota RAV4 2.5 Hybrid bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (7 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Toyota op basis van 1680 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 228 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 252 / kwartaal
Zeeland ca. € 245 / kwartaal
Utrecht ca. € 240 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 235 / kwartaal
Gelderland ca. € 247 / kwartaal
Limburg ca. € 242 / kwartaal
Overijssel ca. € 250 / kwartaal
Flevoland ca. € 245 / kwartaal
Drenthe ca. € 252 / kwartaal
Friesland ca. € 254 / kwartaal
Groningen ca. € 257 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • **Efficiëntie**: De hybride technologie zorgt voor een laag brandstofverbruik, ideaal voor dagelijks gebruik.
  • **Comfort**: De RAV4 biedt een comfortabele en stille rijervaring.
  • **Ruimte**: Er is voldoende ruimte voor passagiers en bagage.
  • **Betrouwbaarheid**: Toyota staat bekend om zijn betrouwbare auto's.
  • **Veiligheid**: Uitgerust met geavanceerde veiligheidsfuncties zoals Toyota Safety Sense 2.0.

Nadelen

  • **Beperkte prestaties**: De acceleratie kan traag zijn voor sommige bestuurders.
  • **Kosten**: Hoewel de brandstofkosten laag zijn, kan de aanschafprijs hoger liggen dan sommige concurrenten.
  • **Beperkte off-road capaciteiten**: Hoewel het een SUV is, is het niet ideaal voor zware off-road gebruik.
  • **Mogelijke problemen met timing chain**: Hoewel zeldzaam, kan dit een kostbaar probleem zijn als het zich voordoet.

Diepgaande beoordeling

Kenteken P-816-FR is een grijze Toyota RAV4 uit 2019 met een 2487cc motor. Deze auto is een voorbeeld van de populaire 2019 Toyota RAV4 2.5 Hybrid Executive, die bekend staat om zijn efficiënte hybride technologie en comfortabele rijervaring.

De Toyota RAV4 2.5 Hybrid Executive is uitgerust met een 2.5-liter inline-4-cilinder motor, gecodeerd als A25A-FXS. Deze motor werkt samen met het Toyota Hybrid System II (THS II) om een totaal systeemvermogen van 215 pk (FWD) of 219 pk (AWD) te bereiken[4].

De transmissie is een Electronically-Controlled Continuously-Variable Transmission (ECVT), wat zorgt voor een soepele en efficiënte overdracht van vermogen[2].

De praktische verbruikscijfers liggen vaak iets lager dan de WLTP-waarden van 41/37 mpg voor de AWD-versie[3]. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €30.000 tot €40.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. De jaarlijkse onderhoudskosten zijn gemiddeld, met een APK van ongeveer €50 en servicekosten die variëren van €200 tot €500 per jaar[8].

De Toyota RAV4 2.5 Hybrid Executive is een goede keuze voor wie op zoek is naar een efficiënte en comfortabele SUV. Echter, potentiële kopers moeten zich bewust zijn van mogelijke problemen met de timing chain en olieverbruik, hoewel deze zeldzaam zijn in de 2019-modellen.

Deze grijze Toyota RAV4 met kenteken P-816-FR uit 2019 is een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik, maar het is belangrijk om regelmatig onderhoud uit te voeren om de levensduur te verlengen.

Optiepakket

Basisuitrusting

High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Actieve hoofdsteunen
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Adaptive Cruise Control
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Noodremassistentie
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Lane Change Assistant Pakket
Navigatie €890
Leer €1590
Metallic lak €690

Historisch overzicht

Belangrijke gebeurtenissen

JAN 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
19 januari 2026
MRT 2022

Kilometerstand

XXX,065 km geregistreerd

XXX,065 km
INFO
3 maart 2022
APR 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
12 april 2019
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

16 februari 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 52

11 maart 2022
Goedgekeurd

APK keuring details: 22

Foto's

Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2019 – Afbeelding 1
oktober 2024
Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2019 – Afbeelding 2
oktober 2024
Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2019 – Afbeelding 3
oktober 2024
Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2019 – Afbeelding 4
oktober 2024
Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2019 – Afbeelding 5
oktober 2024

+-3

Eigenaar en status

Kentekenregistratie

Registratie bij de RDW

Geldig
Voertuigstatus: Geldig en actief
Eerste toelating:
Laatst gewijzigd:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Huidige dekking: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 17-5-2026

Technische keuring

Technische voertuigkeuring

Niet geldig
Huidige status: Verlopen
Geldig tot:
Laatste keuring: 11-03-2025

Import Status

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Voertuigherkomst: Import uit buitenland (Premium)
Afkomstig uit: Premium
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Aandrijflijn

Motor code A25A-FXS
Type motor Benzine
Motorinhoud 2487 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbodruk Nee
Krachtbron 178 pk (131 kW)
Max. koppel geen
Aandrijving Geen data
Type transmissie Automaat
Emissieklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Soort voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting stationwagen
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Kleur Grijs
Uitvoeringsniveau Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Import

Afmetingen & Massa

Lengte 4,6 m
Breedte 1,86 m
Hoogte incl. dakrails 1,69 m
Wielbasis 2,69 m
Rijklaar gewicht Geen data
Maximale massa Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Snelheid & Brandstof

Acceleratietijd 8,4 s
Maximumsnelheid 180 km/u
Gemiddeld verbruik 4,6 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 105 g/km
Type brandstof Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over Toyota RAV4 2.5 Hybrid (P-816-FR)

Wat is de APK status van P-816-FR?

De APK van P-816-FR is verlopen op 11-03-2026. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.

Is P-816-FR een import auto?

Ja, P-816-FR is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft P-816-FR gehad?

P-816-FR heeft 7+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 2487cc motor in de Toyota RAV4 Hybrid?

De motorcode is A25A-FXS[4].

Wat is het brandstofverbruik van de Toyota RAV4 2.5 Hybrid Executive?

Het WLTP-verbruik is 41/37 mpg voor de AWD-versie[3].

Wat is de maximale trekcapaciteit van de Toyota RAV4 Hybrid?

De maximale trekcapaciteit is 1,750 lbs[3].

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten voor de Toyota RAV4 Hybrid?

Gemiddeld variëren de kosten van €200 tot €500 per jaar, exclusief APK[8].

Wat is de wegenbelasting voor een 160pk auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto van 160pk in Nederland hangt af van de brandstof en de provincie waarin je woont. Voor een hybride auto kan de belasting lager zijn dan voor een conventionele benzineauto.

Wat is de huidige marktwaarde van de Toyota RAV4 2.5 Hybrid Executive?

De marktwaarde ligt tussen de €30.000 en €40.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Timing Chain Problemen

Hoewel zeldzaam, kunnen timing chain problemen voorkomen, wat kostbaar kan zijn om te repareren.

Kenmerken:

Onregelmatige motorloop, lawaai.

Aandacht vereist
Motor

Olieverbruik

Sommige eigenaren melden een verhoogd olieverbruik.

Kenmerken:

Oliepeil daalt sneller dan normaal.

Laag
Transmissie

Transmissie Problemen

Zeldzame gevallen van transmissie storingen.

Kenmerken:

Onregelmatige versnellingen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Toyota

Voor dit specifieke model en bouwjaar (toyota uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1680 kg. Dat is 40% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Toyota RAV4 2.5 Hybrid kentekens

Model Kenteken