Kenteken check PH-519-Z

APK geldig tot okt 2026 - 10 eigenaars - 78.660 km (peildatum jul 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-513835
Gegenereerd op 17 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
PH-519-Z
Fabrikant
Renault
Renault logo
Model
Scénic ENERGY TCe 115
Km-stand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken PH-519-Z: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Rood
Energiebron
Benzine
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017

Betrouwbaarheid Renault Scénic ENERGY TCe 115 (2017) – Kenteken PH-519-Z

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
89

Waardebehoud Renault Scénic ENERGY TCe 115 (2017) – Kenteken PH-519-Z

Waarde-indicator
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud Renault Scénic ENERGY TCe 115 (2017) – Kenteken PH-519-Z

Servicebehoefte
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
65

Veiligheid Renault Scénic ENERGY TCe 115 (2017) – Kenteken PH-519-Z

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
93

Prestaties Renault Scénic ENERGY TCe 115 (2017) – Kenteken PH-519-Z

Prestatiescore
Vermogen, koppel en acceleratie
62

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 14.000 - € 17.000
Oorspronkelijke prijs
€ 29.595
Importstatus
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
136 dagen
Aantal eigenaren
10+ eigenaars
APK geldig tot
Als taxi gebruikt
Nee
Engine code
H5F F4
Soortgelijke auto's in NL
395 voertuigen
Populariteit
997 keer

Analyse & Inzichten

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Scénic ENERGY TCe 115 komen een aantal specifieke details naar voren. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (10 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1545 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 214 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 236 / kwartaal
Zeeland ca. € 230 / kwartaal
Utrecht ca. € 225 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 221 / kwartaal
Gelderland ca. € 232 / kwartaal
Limburg ca. € 227 / kwartaal
Overijssel ca. € 234 / kwartaal
Flevoland ca. € 230 / kwartaal
Drenthe ca. € 236 / kwartaal
Friesland ca. € 239 / kwartaal
Groningen ca. € 241 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • Zuinig en relatief krachtige 1.2 TCe turbomotor (115 pk) met goede koppelafgifte.
  • Ruime en praktische MPV met comfortabele zitplaatsen voor vijf personen.
  • Handgeschakelde 6-versnellingsbak biedt directe controle en relatief lage onderhoudskosten.
  • Goede veiligheidsuitrusting standaard, inclusief automatische noodrem en rijhulpsystemen.
  • Degelijke wegligging en voorspelbare handling dankzij voorwielaandrijving.
  • Redelijk waardebehoud gezien nieuwprijs en segment.

Nadelen

  • Bekende problemen met timing chain kunnen leiden tot dure reparaties.
  • Injectoren en turbo kunnen na hoge kilometerstanden defect raken.
  • Koppeling kan bij intensief gebruik sneller slijten, vooral in stadsverkeer.
  • Praktisch verbruik ligt vaak hoger dan officiële WLTP-cijfers.
  • Wegenbelasting is relatief hoog voor een 85 pk benzinemotor in Nederland.
  • Infotainmentsysteem en bediening kunnen verouderd aanvoelen.

Diepgaande beoordeling

Kenteken PH-519-Z is een rode Renault Scénic 1.2 TCe Zen uit 2017 met een 1198cc 4-cilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze MPV uit 2016 heeft een nieuwprijs van circa €27.320 en is voorzien van voorwielaandrijving.

De motorcode van de 1198cc 1.2 TCe benzinemotor in deze Renault Scénic is H5F. Deze 4-cilinder turbomotor levert 85 kW (115 pk) bij 4500 tpm en een koppel van 190 Nm bij 2000 tpm. Het betreft een DOHC 16-kleppen motor met directe brandstofinjectie en turbo met intercooler. Deze motor staat bekend om zijn relatief zuinige prestaties en goede balans tussen vermogen en verbruik. Het officiële WLTP-verbruik ligt rond 5,8 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden.

De handgeschakelde 6-versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, maar er zijn meldingen van slijtage aan de koppeling en soms problemen met de synchronisatiering bij intensief stadsverkeer. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, met een koppeling vervangen rond 100.000 km als meest voorkomende reparatie. De handling van de Scénic is comfortabel en gericht op gezinsgebruik, met een voorwielaandrijving die voorspelbaar en stabiel is.

De wegenbelasting voor deze 85 pk sterke Renault Scénic bedraagt in Nederland ongeveer €350 tot €400 per kwartaal, afhankelijk van de provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, regulier onderhoud en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €600 en €900. Grotere reparaties zoals turbo- of injectorenproblemen kunnen hogere kosten met zich meebrengen. De nieuwprijs was circa €27.320, en de huidige marktwaarde ligt voor een goed onderhouden exemplaar uit 2016 rond €10.000 tot €13.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.

Bij aankoop van een Renault Scénic 1.2 TCe Zen (2016) met kenteken PH-519-Z is het belangrijk om te letten op het onderhoudsboekje en eventuele reparatiehistorie, vooral rondom de timing chain en turbo. Controleer ook de staat van de koppeling en de injectoren. Een proefrit is aan te raden om de transmissie en motor op onregelmatigheden te testen. Deze auto is geschikt voor gezinnen die een praktische MPV zoeken met een relatief zuinige benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak.

Deze rode Renault Scénic met kenteken PH-519-Z uit 2017 is een praktische en zuinige MPV met een betrouwbare 1.2 TCe motor en handgeschakelde transmissie. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals de timing chain en injectoren, biedt deze auto een goede balans tussen comfort, prestaties en kosten. Voor Nederlandse autokopers die een ruime gezinsauto zoeken met een gunstige prijs-kwaliteitverhouding is dit model een solide keuze.

Optiepakket

Basisuitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Verkeersbordenherkenning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Metallic lak €650

Voertuiggeschiedenis

Belangrijke gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
9 februari 2026
MRT 2022

Kilometerstand

XXX,860 km geregistreerd

XXX,860 km
INFO
19 maart 2022
SEP 2018

Kilometerstand

XXX,040 km geregistreerd

XXX,040 km
INFO
5 september 2018
JUN 2017

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
30 juni 2017
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

APK keuring details: Band met laag profiel

1 oktober 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 52

16 juni 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 35

28 mei 2021
Goedgekeurd

APK keuring details: 22

Beeldmateriaal

Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 1
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 2
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 3
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 4
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 5
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 6
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 7
Renault Scénic ENERGY TCe 115 2017 – Afbeelding 8

+3

Eigenaar en status

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Actief in kentekenregister
Datum eerste registratie:
Laatst gewijzigd:

WA-Dekking

Verzekeringsstatus voertuig

Niet verzekerd
Dekkingsstatus: Niet verzekerd
Gecontroleerd op: 17-5-2026

Technische keuring

Technische voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 01-10-2025

Import Status

Importgegevens voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motortype-code H5F F4
Type motor Benzine
Motorinhoud 1197 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbodruk Ja
Vermogen (kW) 116 pk (85 kW)
Max. koppel 190 Nm
Aandrijving Geen data
Type transmissie Handgeschakeld
Euroklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting hatchback
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Kleur Rood
Versie Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Afmetingen & Massa

Lengte 4,41 m
Breedte 1,87 m
Totale hoogte 1,65 m
Wielbasis 2,73 m
Rijklaar gewicht Geen data
Max. beladen gewicht Geen data
Laadvermogen 528 kg
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 12,3 s
Maximumsnelheid 185 km/u
Gemiddeld verbruik 5,8 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 129 g/km
Energiebron Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over Renault Scénic ENERGY TCe 115 (PH-519-Z)

Wat is de APK status van PH-519-Z?

De APK van PH-519-Z is geldig tot oktober 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is PH-519-Z een import auto?

Nee, PH-519-Z is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft PH-519-Z gehad?

PH-519-Z heeft 10 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.2 TCe motor in de Renault Scénic 2016?

De motorcode is H5F, een 1198cc 4-cilinder turbomotor met directe injectie.

Hoeveel pk levert deze motor?

De motor levert 85 kW, wat overeenkomt met 115 pk.

Wat is het officiële en praktijkverbruik?

Het WLTP-verbruik is ongeveer 5,8 liter per 100 km, in de praktijk ligt dit rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km.

Zijn er bekende motorproblemen?

Ja, vooral timing chain slijtage, turbo defecten en injectorproblemen komen voor.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld tussen €600 en €900 inclusief APK, regulier onderhoud en kleine reparaties.

Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze auto?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €350 tot €400 per kwartaal, afhankelijk van de regio.

Is de handgeschakelde transmissie betrouwbaar?

Over het algemeen wel, maar koppeling en synchronisatieringen kunnen slijten bij intensief gebruik.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Timing chain slijtage

De ketting kan uitrekken of verslijten, wat leidt tot motorstoringen en kostbare reparaties.

Kenmerken:

Rammelend geluid bij koude start, motorstoringen, controlelampje motor aan.

Aandacht vereist
Motor

Turbo defecten

Turbo kan olie gaan lekken of lagers kunnen falen, wat leidt tot vermogensverlies.

Kenmerken:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, verhoogd olieverbruik.

Aandacht vereist
Motor

Injector problemen

Verstopte of defecte brandstofinjectoren kunnen leiden tot onregelmatige motorloop.

Kenmerken:

Schokkerige motor, verhoogd brandstofverbruik, startproblemen.

Laag
Motor

Olieverbruik

Sommige motoren verbruiken meer olie dan normaal, wat regelmatig bijvullen vereist.

Kenmerken:

Lage oliepeil, blauwe rook uit uitlaat.

Aandacht vereist
Transmissie

Koppeling slijtage

Versnelde slijtage van de koppeling bij intensief stadsgebruik.

Kenmerken:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2017) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1545 kg. Dat is 29% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde