Kenteken check R-441-GF

APK geldig tot jun 2027 - 7+ eigenaars - 32.000 km (peildatum nov 2023)

Rapport nummer
VVR-2026-755330
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
R-441-GF
Merk voertuig
Land Rover
Land Rover logo
Type
Range Rover Velar P300
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken R-441-GF: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Zwart
Type brandstof
Benzine
Land Rover Range Rover Velar P300 2019

Betrouwbaarheid Land Rover Range Rover Velar P300 (2019) – Kenteken R-441-GF

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
100

Waardebehoud Land Rover Range Rover Velar P300 (2019) – Kenteken R-441-GF

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Land Rover Range Rover Velar P300 (2019) – Kenteken R-441-GF

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
57

Veiligheid Land Rover Range Rover Velar P300 (2019) – Kenteken R-441-GF

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Land Rover Range Rover Velar P300 (2019) – Kenteken R-441-GF

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
79

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 60.000 - € 73.000
Nieuwprijs
€ 116.563
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
461 dagen
Eigenaren
7+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
PT204
Vergelijkbare voertuigen in NL
1 voertuigen
Keren opgezocht
444 keer

Deskundige beoordeling

Een blik op de RDW-registratie van deze Land Rover Range Rover Velar P300 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (7 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Land Rover op basis van 1941 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 271 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 299 / kwartaal
Zeeland ca. € 291 / kwartaal
Utrecht ca. € 285 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 279 / kwartaal
Gelderland ca. € 294 / kwartaal
Limburg ca. € 288 / kwartaal
Overijssel ca. € 296 / kwartaal
Flevoland ca. € 291 / kwartaal
Drenthe ca. € 299 / kwartaal
Friesland ca. € 302 / kwartaal
Groningen ca. € 305 / kwartaal

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Luxueuze interieur en comfort
  • Ruime binnenruimte en bagageruimte
  • Krachtige motor met goede prestaties
  • Goede off-road capaciteiten
  • Stijlvol design

Waar je op moet letten

  • Hoge onderhoudskosten
  • Mogelijke problemen met timing chain en turbo
  • Hoog brandstofverbruik
  • Hoge wegenbelasting in Nederland
  • Kosten van reparaties kunnen hoog zijn

Volledige analyse

Kenteken R-441-GF is een zwarte Land Rover Range Rover Velar uit 2019 met een 1997cc motor. Deze SUV is uitgerust met een 2.0-liter turbo benzine motor die 221 pk levert, gekoppeld aan een automatische transmissie en vierwielaandrijving. De nieuwprijs van deze variant was €108.505.

De motorcode voor de 1997cc motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het gaat om een 2.0-liter inline-4 bi-turbo benzine motor. Bekende problemen met deze motor zijn onder andere timing chain issues, turbo problemen, injector problemen en olieverbruik. Deze problemen kunnen variëren van licht tot ernstig, afhankelijk van de specifieke situatie.

De automatische transmissie van de Land Rover Range Rover Velar is over het algemeen betrouwbaar, maar kan soms last hebben van schakelproblemen. Onderhoudskosten voor de transmissie kunnen hoog zijn als er defecten optreden.

Het brandstofverbruik van de Land Rover Range Rover Velar 2.0 P300 is volgens de WLTP-norm ongeveer 7.8 L/100km in gemengd gebruik. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €40.000 tot €41.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

De Land Rover Range Rover Velar biedt een luxueuze rijervaring met veel ruimte en comfort. Echter, de onderhoudskosten kunnen hoog zijn, vooral als er problemen met de motor of transmissie optreden. De wegenbelasting voor een 221 pk motor in Nederland is aanzienlijk.

Deze zwarte Land Rover Range Rover Velar met kenteken R-441-GF uit 2019 is een aantrekkelijke optie voor wie een luxueuze SUV zoekt, maar het is belangrijk om de mogelijke problemen en kosten in overweging te nemen.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
Cornering Brake Control
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Variabele lichtverdeling
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Adaptive Cruise Control
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Lane Change Assistant
Verkeersbordenherkenning
Traffic Jam Assistant
Noodremassistentie
Collision Warning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Parkeerassistent
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
eCall
Lichtmetalen velgen
Leer
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Head-up-Display €1353
Actieve hoofdsteunen nicht bekannt
Laserverlichting €2081
Metallic lak €936
Trailer Assist €437

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

DEC 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
10 december 2025
NOV 2023

Kilometerstand

XXX,000 km geregistreerd

XXX,000 km
INFO
19 november 2023
SEP 2023

Kilometerstand

XXX,645 km geregistreerd

XXX,645 km
INFO
23 september 2023
JUL 2023

Kilometerstand

XXX,569 km geregistreerd

XXX,569 km
INFO
2 juli 2023
AUG 2022

Kilometerstand

XXX,990 km geregistreerd

17,990 km INFO
18 augustus 2022
JUN 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
18 juni 2019
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsgeschiedenis

APK keuring details: De bandenspanning is niet correct

APK keuring details: Band met laag profiel

Afbeeldingen

Land Rover Range Rover Velar P300 2019 – Afbeelding 1
juli 2023
Land Rover Range Rover Velar P300 2019 – Afbeelding 2
juli 2023
Land Rover Range Rover Velar P300 2019 – Afbeelding 3
juli 2023
Land Rover Range Rover Velar P300 2019 – Afbeelding 4
juli 2023
Land Rover Range Rover Velar P300 2019 – Afbeelding 5
juli 2023

Juridische status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 17-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 20-06-2026

Herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode PT204
Brandstoftype Benzine
Slagvolume 1998 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 301 pk (221 kW)
Trekkracht 400 Nm
Wielaandrijving vierwielaandrijving
Schakeling Automaat
Milieuklasse Onbekend

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lakkleur Zwart
Trim Onbekend
Type Onbekend
Afkomst Import

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,88 m
Totale breedte 1,93 m
Voertuighoogte 1,69 m
Wielafstand 2,87 m
Gewicht van de auto Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 6,2 s
Max. snelheid 234 km/u
Verbruik gecombineerd 8,3 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 189 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Land Rover Range Rover Velar P300 (R-441-GF)

Wat is de APK status van R-441-GF?

De APK van R-441-GF is geldig tot juni 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is R-441-GF een import auto?

Ja, R-441-GF is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft R-441-GF gehad?

R-441-GF heeft 7+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de topsnelheid van de Land Rover Range Rover Velar 2.0 P300?

De topsnelheid is 234 km/h.

Wat is het brandstofverbruik van de Land Rover Range Rover Velar 2.0 P300?

Het brandstofverbruik is ongeveer 7.8 L/100km in gemengd gebruik.

Wat is de huidige marktwaarde van de Land Rover Range Rover Velar 2.0 P300 uit 2017?

De marktwaarde ligt rond de €40.000 tot €41.000.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar voor de Land Rover Range Rover Velar?

De onderhoudskosten kunnen variëren, maar zijn over het algemeen hoger dan gemiddeld vanwege de complexiteit van de technologie en de luxe componenten.

Wat is de wegenbelasting voor een 221 pk motor in Nederland?

De wegenbelasting is aanzienlijk en hangt af van de specifieke belastingtarieven die elk jaar kunnen veranderen.

Wat is de garantieperiode voor de Land Rover Range Rover Velar?

De standaard garantieperiode is meestal 3 jaar of 100.000 km, maar dit kan variëren afhankelijk van de dealer en de specifieke voorwaarden.

Bekende aandachtspunten

Ernstig
Motor

Timing Chain Problemen

Er zijn meldingen van problemen met de timing chain, wat kan leiden tot ernstige motorschade.

Signalen:

Geluiden van de motor, verminderde prestaties

Matig risico
Motor

Turbo Problemen

Turbo's kunnen falen, wat resulteert in verminderde prestaties en hogere brandstofkosten.

Signalen:

Verminderde acceleratie, hoger brandstofverbruik

Gering risico
Motor

Olieverbruik

Sommige eigenaren melden een verhoogd olieverbruik, wat regelmatig moet worden gecontroleerd.

Signalen:

Lage olieniveau

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Land Rover

Voor dit specifieke model en bouwjaar (land rover uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1941 kg. Dat is 62% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Land Rover Range Rover Velar P300 kentekens

Auto Nummerplaat