Kenteken check RH-354-P
APK geldig tot jan 2027 - 10 eigenaars - 101.306 km (peildatum sep 2025)
24 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken RH354P
Basisgegevens
Betrouwbaarheid Mercedes-Benz C 160 T-model (2017) – Kenteken RH-354-P
Waardebehoud Mercedes-Benz C 160 T-model (2017) – Kenteken RH-354-P
Onderhoud Mercedes-Benz C 160 T-model (2017) – Kenteken RH-354-P
Veiligheid Mercedes-Benz C 160 T-model (2017) – Kenteken RH-354-P
Prestaties Mercedes-Benz C 160 T-model (2017) – Kenteken RH-354-P
Overzicht gegevens
Expertrapport
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Mercedes-Benz C 160 T-model komen een aantal specifieke details naar voren. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (10 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.
Motorrijtuigenbelasting per regio
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Mercedes-Benz op basis van 1470 kg en benzine.
Voordelen & Nadelen
Voordelen
- Ruim en luxe interieur met hoge zitcomfort
- Betrouwbare handgeschakelde transmissie met lage onderhoudskosten
- Geen turbo, dus minder complexiteit en lagere reparatierisico’s
- Goede passive veiligheid en Euro NCAP-score
- Aantrekkelijk design en hoge restwaarde voor een Mercedes-Benz
- Redelijk zuinig voor een benzine-combi van dit formaat
Minpunten
- Hoge wegenbelasting door gewicht en benzine-label
- Bescheiden prestaties (0–100 km/u in 9,9 seconden)
- Timing chain-problemen bij onvoldoende onderhoud
- Olieverbruik mogelijk bij hogere kilometerstanden
- Duurder in onderhoud dan Aziatische of Franse concurrenten
- Beperkte trekcapaciteit (max. 1.600 kg)
Volledige analyse
Kenteken RH-354-P is een blauwe Mercedes-Benz C-klasse Estate uit 2017 met een 1595cc benzinemotor en handmatige transmissie. Deze combi, oorspronkelijk nieuwprijs €39.468, is een populaire keuze in de middenklasse, maar vraagt om een kritische blik op techniek, onderhoud en gebruikservaring.
## Motorcode en techniek De Mercedes-Benz C-klasse Estate 160 uit 2014 is uitgerust met een 1.6-liter (1595cc) viercilinder benzinemotor, leverend 95 kW (129 pk) en 210 Nm koppel[5][6]. De motorcode voor deze specifieke motor is **M274 DE16** (ook wel M274.910 of M274.920 genoemd, afhankelijk van de uitvoering). Deze motor is ontwikkeld voor efficiëntie en soepel rijgedrag, maar kent enkele aandachtspunten. ## Bekende problemen en betrouwbaarheid **Timing chain:** De M274-motoren staan bekend om hun timing chain (distributieketting), die bij hoge kilometerstanden of onvoldoende onderhoud kan oprekken of zelfs breken. Dit is een **red** (ernstig) probleem, omdat het tot motorschade kan leiden. Regelmatige olieverversing is essentieel. **Turbo:** Deze 1.6-liter motor is **niet** turbocharged, in tegenstelling tot de 2.0-liter varianten. Dit betekent dat het risico op turbo-problemen nihil is, maar ook dat de prestaties bescheiden zijn. **Injectoren:** Benzine-injectoren kunnen vervuilen, vooral bij veel korte ritten. Dit kan leiden tot onregelmatig stationair toerental en verhoogd verbruik. Dit is een **orange** (matig) probleem. **Olieverbruik:** Sommige eigenaren melden olieverbruik, vooral bij hogere kilometerstanden. Dit is een **orange** (matig) probleem, maar minder structureel dan bij oudere Mercedes-modellen. ## Transmissie en onderhoud De handmatige zesversnellingsbak in deze uitvoering is over het algemeen betrouwbaar. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar versnellingsbakolie dient elke 60.000 km vervangen te worden. De onderhoudskosten voor de transmissie zijn laag in vergelijking met automatische varianten. ## Verbruik: WLTP vs praktijk Officieel verbruik (NEDC, WLTP bestaat nog niet voor 2014): ca. 6,0 l/100km gecombineerd. In de praktijk ligt het verbruik bij gemengd gebruik vaak rond de 7,0–7,5 l/100km, afhankelijk van rijstijl en onderhoud. Voor een benzine-combi in deze klasse is dat redelijk, maar niet uitzonderlijk zuinig. ## Marktwaarde en waardebehoud De huidige marktwaarde van een Mercedes-Benz C-klasse Estate 160 uit 2014 met gemiddelde kilometerstand (100.000–150.000 km) ligt tussen de €10.000 en €14.000, afhankelijk van staat, onderhoudshistorie en opties. Het waardebehoud is matig tot redelijk: na 10 jaar blijft ca. 25–35% van de nieuwprijs over, wat lager is dan bij dieselvarianten maar vergelijkbaar met andere benzine-combi’s in deze klasse. ## Onderhoudskosten per jaar - **APK**: ca. €35–€50 per jaar - **Onderhoudsbeurt (jaarlijks of elke 20.000 km)**: €200–€400 bij een merkdealer, €150–€300 bij een onafhankelijke garage - **Reparaties**: Gemiddeld €500–€1.000 per jaar bij oudere auto’s, afhankelijk van staat en gebruik - **Bandenset**: €400–€600 per set (elke 3–5 jaar) ## Wegenbelasting 95pk in Nederland De wegenbelasting voor een benzine-auto van 129 pk (95 kW) bedraagt in 2025 ca. **€88 per maand** (€1.056 per jaar), gebaseerd op het gewicht en de brandstofsoort. Dit is aanzienlijk hoger dan bij zuinigere diesels of hybrides. ## Voor- en nadelen **Voordelen** - **Ruime en luxe interieur** voor de middenklasse, met hoge zitcomfort en degelijke afwerking[3] - **Betrouwbare handgeschakelde transmissie** met lage onderhoudskosten - **Geen turbo, dus minder complexiteit en lagere reparatierisico’s** - **Goede passive veiligheid** en Euro NCAP-score - **Aantrekkelijk design** en hoge restwaarde voor een Mercedes-Benz - **Redelijk zuinig** voor een benzine-combi van dit formaat **Nadelen** - **Hoge wegenbelasting** door gewicht en benzine-label - **Bescheiden prestaties** (0–100 km/u in 9,9 seconden, topsnelheid 210 km/u)[6] - **Timing chain-problemen** bij onvoldoende onderhoud - **Olieverbruik** mogelijk bij hogere kilometerstanden - **Duurder in onderhoud** dan Aziatische of Franse concurrenten - **Beperkte trekcapaciteit** (max. 1.600 kg, afhankelijk van uitvoering) ## Veelvoorkomende problemen | Probleem | Ernst | Categorie | Omschrijving | |---------------------------|------------|-------------|------------------------------------------------------------------------------| | Timing chain slijtage | red | Motor | Kan motorschade veroorzaken bij uitstel onderhoud | | Olieverbruik | orange | Motor | Vooral bij hogere kilometerstanden, regelmatig controleren | | Vervuilde injectoren | orange | Motor | Onregelmatig stationair toerental, verhoogd verbruik | | Versnellingsbak ratelen | yellow | Transmissie | Zelden, maar mogelijk bij slijtage koppeling | | Elektronische storingen | yellow | Elektronica | Incidenteel problemen met boordcomputer of sensoren | ## Veelgestelde vragen **1. Wat is het praktijkverbruik van de C-klasse Estate 160 benzine?** Gemiddeld 7,0–7,5 l/100km bij gemengd gebruik, afhankelijk van rijstijl en onderhoud. **2. Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?** Ca. €88 per maand (€1.056 per jaar) in 2025 voor een benzine-auto van 129 pk[6]. **3. Zijn er bekende motorproblemen?** Ja, vooral timing chain-slijtage (ernstig), olieverbruik en vervuilde injectoren (matig)[5][6]. **4. Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde versnellingsbak?** Zeer betrouwbaar, mits tijdige olieverversing. Reparaties zijn zeldzaam. **5. Wat is de huidige marktwaarde?** Tussen €10.000 en €14.000 bij gemiddelde kilometerstand en goede staat. **6. Hoe vaak moet ik onderhoud plegen?** Elke 20.000 km of jaarlijks, afhankelijk van het gebruik. ## Conclusie Deze blauwe Mercedes-Benz C-klasse Estate met kenteken RH-354-P uit 2017 is een degelijke, ruim opgezette combi met een luxe uitstraling en betrouwbare handgeschakelde transmissie. De 1595cc benzinemotor biedt voldoende vermogen voor dagelijks gebruik, maar kent aandachtspunten rondom timing chain en olieverbruik. De onderhoudskosten zijn redelijk, maar de wegenbelasting is hoog. Voor wie waarde hecht aan merkimage, comfort en betrouwbaarheid in de middenklasse, is dit een serieuze kandidaat—mits het onderhoud up-to-date is.
## Transmissie en rij-eigenschappen De Mercedes-Benz C-klasse Estate 160 uit 2014 is standaard voorzien van een handgeschakelde zesversnellingsbak. Deze transmissie staat bekend om zijn soepele schakeling en betrouwbaarheid. In tegenstelling tot de automatische varianten (7-traps automaat) zijn er bij de handbak nauwelijks bekende defecten, mits tijdig onderhouden. Het schakelgedrag is direct en prettig, wat bijdraagt aan een sportiever rijgevoel. De onderhoudskosten voor de handbak zijn laag: een olieverversing om de 60.000 km volstaat meestal. Incidenteel kan bij hoge kilometerstanden een versleten koppeling of ratelend geluid optreden, maar dit zijn uitzonderingen.
## Praktische kostenoverzicht - **Wegenbelasting**: ca. €88 per maand (€1.056 per jaar) - **Verzekering**: WA+ beperkt casco ca. €40–€60 per maand, afhankelijk van schadevrije jaren en woonplaats - **Onderhoud**: €200–€400 per jaar bij merkdealer, €150–€300 bij onafhankelijke garage - **APK**: €35–€50 per jaar - **Brandstofkosten**: Bij 15.000 km/jaar en 7,2 l/100km: ca. €2.000 per jaar (prijspeil 2025) - **Bandenset**: €400–€600 per set, elke 3–5 jaar - **Reparaties**: Gemiddeld €500–€1.000 per jaar bij oudere auto’s De totale maandlasten (excl. brandstof) liggen daarmee op ca. €150–€200, exclusief eventuele grote reparaties.
## Aankoopadvies Bij aankoop van een Mercedes-Benz C-klasse Estate 160 uit 2014 met kenteken RH-354-P is het essentieel om: - **De onderhoudshistorie te controleren**, met name op tijdige olieverversingen en eventuele timing chain-issues. - **Een proefrit te maken** en te letten op rare motor- of transmissiegeluiden. - **De auto te laten keuren** door een onafhankelijke expert, zeker bij hogere kilometerstanden. - **Te onderhandelen over de prijs** bij gebrek aan onderhoudsboekje of bij zichtbare slijtage. Deze auto is een prima keuze voor wie waarde hecht aan comfort, ruimte en merkimage, maar vraagt om een kritische blik op technische staat en onderhoud.
Deze blauwe Mercedes-Benz C-klasse Estate met kenteken RH-354-P uit 2017 is een ruim opgezette, comfortabele en degelijke combi met een luxe uitstraling. De 1595cc benzinemotor en handgeschakelde transmissie zijn over het algemeen betrouwbaar, maar vragen om alert onderhoud—met name rondom de timing chain. De wegenbelasting is hoog, maar de onderhoudskosten vallen mee. Voor de Nederlandse koper die zoekt naar een middenklasser met karakter en comfort, is dit een serieuze kandidaat, mits de technische staat en onderhoudshistorie in orde zijn.
Opties
Standaard opties
Extra opties
Voertuig historie
Tijdlijn
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,766 km geregistreerd
Kilometerstand
XXX,575 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Er zijn meer gebeurtenissen
Keuringsresultaten
APK keuring details: 13
APK keuring details: 31
APK keuring details: 18
De bandenspanning is niet correct
APK keuring details: De bandenspanning is niet correct
Voertuigfoto's
+2
Juridische status
RDW Registratie
Kentekenregistratie Nederland
Verzekeringsstatus
Aansprakelijkheidsdekking
APK Keuring
Periodieke veiligheidskeuring
Herkomst
Herkomst voertuig
Technische specificaties
Motor & Aandrijving
Opbouw & Indeling
Dimensies & Gewicht
Performance & Efficiëntie
Vragen over Mercedes-Benz C 160 T-model (RH-354-P)
Wat is de APK status van RH-354-P?
De APK van RH-354-P is geldig tot januari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is RH-354-P een import auto?
Nee, RH-354-P is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft RH-354-P gehad?
RH-354-P heeft 10 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is het praktijkverbruik van de C-klasse Estate 160 benzine?
Gemiddeld 7,0–7,5 l/100km bij gemengd gebruik, afhankelijk van rijstijl en onderhoud.
Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?
Ca. €88 per maand (€1.056 per jaar) in 2025 voor een benzine-auto van 129 pk.
Zijn er bekende motorproblemen?
Ja, vooral timing chain-slijtage (ernstig), olieverbruik en vervuilde injectoren (matig).
Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde versnellingsbak?
Zeer betrouwbaar, mits tijdige olieverversing. Reparaties zijn zeldzaam.
Wat is de huidige marktwaarde?
Tussen €10.000 en €14.000 bij gemiddelde kilometerstand en goede staat.
Hoe vaak moet ik onderhoud plegen?
Elke 20.000 km of jaarlijks, afhankelijk van het gebruik.
Bekende aandachtspunten
Timing chain slijtage
Kan motorschade veroorzaken bij uitstel onderhoud
Symptomen:
Tikgeluid, motorstoring
Olieverbruik
Vooral bij hogere kilometerstanden
Symptomen:
Olielampje, regelmatig bijvullen
Vervuilde injectoren
Onregelmatig stationair toerental, verhoogd verbruik
Symptomen:
Trillen, slecht stationair lopen
Versnellingsbak ratelen
Zelden, maar mogelijk bij slijtage koppeling
Symptomen:
Ratelen bij ontkoppelen
Elektronische storingen
Incidenteel problemen met boordcomputer of sensoren
Symptomen:
Waarschuwingslampjes, storingen in display
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Mercedes-Benz
Voor dit specifieke model en bouwjaar (mercedes-benz uit 2017) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Financieel & Praktisch
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1470 kg. Dat is 23% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
Mercedes-Benz C 160 T-model in Nederland
| Auto | Nummerplaat |
|---|---|