Kenteken check RL-440-T

APK geldig tot okt 2026 - 4 eigenaars - 131.792 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-588642
Gegenereerd op 15 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
RL-440-T
Merk voertuig
VW
VW logo
Uitvoering
Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken RL-440-T: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Grijs
Brandstoftype
Benzine
VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT 2018

Betrouwbaarheid VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT (2018) – Kenteken RL-440-T

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
31

Waardebehoud VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT (2018) – Kenteken RL-440-T

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT (2018) – Kenteken RL-440-T

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
67

Veiligheid VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT (2018) – Kenteken RL-440-T

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT (2018) – Kenteken RL-440-T

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
79

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 17.000 - € 20.000
Nieuwprijs
€ 42.805
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
211 dagen
Eigenaarhistorie
4+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
CZE
Vergelijkbare voertuigen in NL
3 voertuigen
Bekeken
398 keer

Deskundige beoordeling

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT komen een aantal specifieke details naar voren. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1426 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Praktische ruimte met een grote kofferbak
  • Efficiënte brandstofverbruik
  • Betrouwbare handmatige transmissie
  • Goed waardebehoud
  • Comfortabele rijervaring

Waar je op moet letten

  • Mogelijke problemen met timing chain en turbo
  • Onderhoudskosten kunnen oplopen
  • Beperkte opties voor aanpassingen
  • Geen uitgebreide elektronische functies

Volledige analyse

Kenteken RL-440-T is een grijze Volkswagen Passat Variant uit 2018 met een 1395cc motor. Deze auto is een populaire keuze in de Nederlandse markt vanwege zijn praktische eigenschappen en efficiënte motor.

De Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI ACT Comfortline heeft een motorcode die over het algemeen als betrouwbaar wordt beschouwd. Echter, er zijn enkele bekende problemen met de timing chain, turbo en injectoren. Het olieverbruik kan ook een punt van aandacht zijn, hoewel dit niet vaak voorkomt.

De handmatige transmissie van deze auto is over het algemeen betrouwbaar, maar kan soms last hebben van slijtage aan de koppeling en versnellingsbak. Onderhoudskosten zijn gemiddeld, maar regelmatige service is essentieel.

Het brandstofverbruik van de Passat Variant 1.4 TSI ACT Comfortline is volgens WLTP-normen efficiënt, maar in de praktijk kan het verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl. De huidige marktwaarde van deze auto is redelijk stabiel, met een waardebehoud dat boven het gemiddelde ligt voor zijn leeftijd.

Deze auto is een goede keuze voor wie een praktische en zuinige combi zoekt. Echter, potentiële kopers moeten rekening houden met mogelijke problemen en regelmatig onderhoud.

Deze grijze Volkswagen Passat Variant met kenteken RL-440-T uit 2018 is een solide optie voor wie een betrouwbare en efficiënte auto zoekt. Het is belangrijk om de auto grondig te inspecteren en regelmatig te onderhouden.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Lichtsensor
Regensensor
Vermoeidheidsherkenning
Collision Warning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Head-up-Display €560
Speed-Limiter Pakket
High-beam Assistant €155
Zij-airbags achter Pakket
DAB-Radio Pakket
Precrash-systeem €155
Variabele lichtverdeling Pakket
Led verlichting €1090
Adaptive Cruise Control €450
Lane Departure Warning Pakket
Lane Change Assistant €580
Verkeersbordenherkenning €320
Android Auto / Apple CarPlay Pakket
Persoonlijke hotspot Pakket
Parkeerassistent €325
Navigatie €880
Leer €2415
Metallic lak €610
Trailer Assist €635

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

MRT 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
4 maart 2026
JAN 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
6 januari 2018
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

9 oktober 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 44

APK keuring details: De bandenspanning is niet correct

3 december 2021
Goedgekeurd

APK keuring details: 51

Afbeeldingen

VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT 2018 – Afbeelding 1
februari 2026
VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT 2018 – Afbeelding 2
februari 2026
VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT 2018 – Afbeelding 3
februari 2026
VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT 2018 – Afbeelding 4
februari 2026
VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT 2018 – Afbeelding 5
februari 2026

Juridische status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 15-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 09-10-2025

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Van Nederlandse bodem
Geregistreerd in: Nederland
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode CZE
Brandstoftype Benzine
Slagvolume 1395 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 150 pk (110 kW)
Trekkracht 250 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Opzet stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Grijs
Trim N.v.t.
Type N.v.t.
Afkomst Nederland

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,77 m
Totale breedte 1,83 m
Voertuighoogte 1,52 m
Afstand tussen assen 2,79 m
Gewicht van de auto N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Nuttige lading N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 8,6 s
Topsnelheid begrensd 218 km/u
Verbruik gecombineerd 5,1 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 119 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT (RL-440-T)

Wat is de APK status van RL-440-T?

De APK van RL-440-T is geldig tot oktober 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is RL-440-T een import auto?

Nee, RL-440-T is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft RL-440-T gehad?

RL-440-T heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.4 TSI ACT motor?

De exacte motorcode is niet gespecificeerd in de beschikbare informatie, maar het is een 1.4-liter TSI motor.

Hoeveel kost de wegenbelasting voor een 110pk auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met 110pk in Nederland hangt af van de MRB (motorrijtuigenbelasting) en kan variëren afhankelijk van de provincie en het type brandstof.

Wat is de gemiddelde jaarlijkse onderhoudskost voor deze auto?

De gemiddelde jaarlijkse onderhoudskosten voor een Volkswagen Passat Variant liggen rond de €500-€700, afhankelijk van de APK en servicebeurten.

Hoeveel verbruikt de Passat Variant 1.4 TSI ACT Comfortline in de praktijk?

In de praktijk kan het brandstofverbruik variëren, maar gemiddeld ligt het rond de 6-8 liter per 100 km, afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

De marktwaarde van de Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI ACT Comfortline uit 2014 kan variëren, maar ligt gemiddeld rond de €15.000-€20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Wat is de maximale treklast van deze auto?

De maximale treklast van de Volkswagen Passat Variant is niet gespecificeerd voor deze specifieke motor, maar voor vergelijkbare modellen ligt deze rond de 1.200 kg.

Bekende aandachtspunten

Ernstig
Motor

Timing Chain Problemen

Soms kan de timing chain slijten, wat leidt tot kostbare reparaties.

Signalen:

Geluiden bij het starten, verminderde prestaties

Matig risico
Motor

Turbo Problemen

Turbo's kunnen falen, wat de motorprestaties beïnvloedt.

Signalen:

Verminderde acceleratie, rook uit de uitlaat

Gering risico
Motor

Injectoren Problemen

Vuil of verstopte injectoren kunnen het brandstofverbruik verhogen.

Signalen:

Verhoogd brandstofverbruik, slechte motorprestaties

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1426 kg. Dat is 19% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke VW Passat Variant 1.4 TSI BMT ACT modellen

Auto Nummerplaat