Kenteken check RR-579-P
APK verlopen - 5 eigenaars - 194.000 km (peildatum aug 2025)
15 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken RR579P
Voertuiggegevens
Betrouwbaarheid Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel (2018) – Kenteken RR-579-P
Waardebehoud Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel (2018) – Kenteken RR-579-P
Onderhoud Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel (2018) – Kenteken RR-579-P
Veiligheid Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel (2018) – Kenteken RR-579-P
Prestaties Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel (2018) – Kenteken RR-579-P
Voertuigoverzicht
Analyse & Inzichten
Een blik op de RDW-registratie van deze Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Alfa Romeo op basis van 1449 kg en diesel.
Sterke en zwakke punten
Wat goed is
- Zeer zuinig (praktijk 5,0–5,5 l/100 km)
- Lage CO2-uitstoot (109 g/km), fiscaal voordelig
- Sportief en comfortabel rijgedrag
- Betrouwbare handgeschakelde 6-bak
- Ruime kofferbak (480 liter)
- Goed uitgeruste Business-uitvoering
Nadelen
- Interieurkwaliteit blijft achter bij Duitse concurrenten
- Beperkt vermogen (100 pk), trage acceleratie
- Hogere wegenbelasting dan benzine
- Beperkt aanbod en duurdere onderdelen
- Geen vierwielaandrijving
- Elektronica gevoelig voor storingen
Diepgaande beoordeling
Kenteken RR-579-P is een witte Alfa Romeo Giulia uit 2018 met een 2143cc 4-cilinder turbodiesel (100pk), handgeschakeld, en behoort tot de Eco Business-uitvoering. Deze middenklasse sedan werd nieuw aangeboden voor €39.950 en is vooral interessant voor zakelijke rijders vanwege het lage verbruik en de aantrekkelijke fiscale positie. In dit rapport vind je alle technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelgestelde vragen over deze specifieke variant.
## Motor & Techniek **Motorcode & Identificatie** De Alfa Romeo Giulia 2.2 Eco Business (2016) is uitgerust met de 2.2 JTDm Multijet II motor, motorcode 2143A900. Dit is een 2143cc (2,1 liter) 4-cilinder turbodiesel met common-rail injectie, 16 kleppen en een vermogen van 100 kW (136 pk) bij 4.250 tpm[2][6]. Het koppel bedraagt 380 Nm bij 1.500 tpm[6]. Deze motor is ontwikkeld voor lage emissies en zuinig rijden, met name geschikt voor de zakelijke markt. **Bekende Problemen** - **Timing chain**: Geen wijdverbreide meldingen van slijtage of breuk, maar regelmatig onderhoud is aanbevolen (categorie: motor, ernst: yellow). - **Turbo**: Incidentele meldingen van turbo-problemen bij hoge kilometerstanden, vooral bij intensief gebruik (categorie: motor, ernst: orange). - **Injectoren**: Geen structurele problemen bekend, maar zoals bij alle common-rail diesels kunnen vervuiling of lekkages voorkomen (categorie: motor, ernst: yellow). - **Olieverbruik**: Geen algemeen bekend probleem bij deze motor, maar controleer het oliepeil regelmatig (categorie: motor, ernst: yellow). **Transmissie** De handgeschakelde 6-bak (Getrag G217) is betrouwbaar en kent weinig bekende defecten[2]. Onderhoudskosten zijn laag, mits tijdig vervanging van koppelingset en transmissieolie. Geen structurele problemen gemeld (categorie: transmissie, ernst: green).
## Transmissie & Rijgedrag De Giulia 2.2 Eco Business met kenteken RR-579-P is voorwielaangedreven en beschikt over een sportieve, directe besturing. De handgeschakelde versnellingsbak biedt een prettige schakelervaring en past goed bij het karakter van de auto. Het chassis is afgestemd op comfort en sportiviteit, met een goede wegligging en voldoende demping voor Nederlandse wegen.
## Praktische Kosten **Verbruik** - **WLTP**: Onbekend voor deze exacte uitvoering, maar vergelijkbare 2.2 JTDm-modellen halen officieel 4,2 l/100 km (67 mpg)[2]. - **Praktijk**: Reken op 5,0–5,5 l/100 km (19–21 km/l) bij normaal gebruik, afhankelijk van rijstijl en onderhoud[2]. **Wegenbelasting** Voor een dieselpersonenauto van 100 pk (74 kW) betaal je in Nederland in 2025 circa €88 per maand (€1.056 per jaar). Dit is gebaseerd op het gewicht (ca. 1.500 kg) en de CO2-uitstoot (109 g/km)[2]. **Onderhoudskosten** - **APK**: €35–€50 per jaar. - **Onderhoudsbeurt**: €200–€400 per jaar, afhankelijk van kilometerstand en werkplaats. - **Reparaties**: Geen structurele dure problemen bekend. Incidentele reparaties (remmen, ophanging, elektronica) kunnen oplopen tot €500–€1.000 per keer. - **Bandenslijtage**: Voorwielaangedreven modellen slijten voorbanden sneller; budget €150–€250 per band per 2–3 jaar. **Marktwaarde & Waardebehoud** De huidige marktwaarde van een witte Alfa Romeo Giulia 2.2 Eco Business (2018) met gemiddelde kilometerstand (100.000–150.000 km) ligt tussen €12.000 en €16.000, afhankelijk van staat en onderhoudshistorie. Het waardebehoud is matig tot redelijk voor een Italiaanse middenklasser; reken op 40–50% restwaarde na 8–9 jaar.
## Voor- en Nadelen **Voordelen** - Zeer zuinige dieselmotor, ideaal voor lange ritten en zakelijk gebruik[1][2]. - Lage CO2-uitstoot (109 g/km) en daardoor fiscaal aantrekkelijk voor zakelijke rijders[2][7]. - Sportief en comfortabel rijgedrag, met een stijlvol interieur[3]. - Betrouwbare handgeschakelde versnellingsbak met lage onderhoudskosten[2]. - Ruime kofferbak (480 liter) en praktische sedanuitvoering. - Goed uitgeruste Business-uitvoering met klimaatregeling, cruise control en infotainment[7]. **Nadelen** - Interieurkwaliteit blijft achter bij Duitse concurrenten (Audi A4, Mercedes C-Klasse)[3]. - Beperkt vermogen (100 pk) voor een auto van deze klasse; acceleratie is rustig (0–100 km/u in ca. 9,0 seconden)[6]. - Hogere wegenbelasting dan vergelijkbare benzine-modellen. - Beperkt aanbod op de occasionmarkt; onderdelen kunnen duurder zijn dan bij Duitse merken. - Geen vierwielaandrijving beschikbaar in deze uitvoering. - Elektronica (o.a. infotainment) kan gevoelig zijn voor storingen (categorie: elektronica, ernst: orange).
Deze witte Alfa Romeo Giulia met kenteken RR-579-P uit 2018 is een zuinige en fiscaal aantrekkelijke zakelijke sedan, met een betrouwbare dieselmotor en handgeschakelde versnellingsbak. Het rijplezier en design zijn pluspunten, maar het interieur en het beperkte vermogen zijn minpunten ten opzichte van Duitse concurrenten. Onderhoudskosten zijn redelijk, maar het waardebehoud is matig. Voor de zakelijke rijder die zuinigheid en stijl combineert, blijft de Giulia 2.2 Eco Business een interessante keuze.
Optiepakket
Standaarduitrusting
Optionele uitrusting
Voertuiggeschiedenis
Belangrijke gebeurtenissen
Kilometerstand
XXX,137 km geregistreerd
Kilometerstand
XXX,136 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
APK keuring details: 20
APK keuring details: 22
APK keuring details: 55
APK keuring details: 04
De band heeft onvoldoende profiel, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht
APK keuring details: De band heeft onvoldoende profiel, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht
APK keuring details: 48
Foto's
+2
Eigenaar en status
Kentekenregistratie
Voertuigstatus volgens RDW
WA-Dekking
Verplichte WA-dekking
Technische keuring
Technische voertuigkeuring
Import Status
Oorsprong van het voertuig
Technische gegevens
Aandrijflijn
Carrosserie & Inrichting
Afmetingen & Massa
Rijprestaties & Verbruik
Vragen over Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel (RR-579-P)
Wat is de APK status van RR-579-P?
De APK van RR-579-P is verlopen op 21-02-2026. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.
Is RR-579-P een import auto?
Nee, RR-579-P is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft RR-579-P gehad?
RR-579-P heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Hoe zuinig is de Alfa Romeo Giulia 2.2 Eco Business in de praktijk?
In de praktijk verbruikt deze Giulia circa 5,0–5,5 liter diesel per 100 km (19–21 km/l), afhankelijk van rijstijl en onderhoud. Officieel (WLTP) is het verbruik 4,2 l/100 km (67 mpg)[2].
Wat is de actuele marktwaarde van een 2018 Giulia 2.2 Eco Business?
De marktwaarde ligt in 2025 tussen €12.000 en €16.000 bij een gemiddelde kilometerstand (100.000–150.000 km), afhankelijk van staat en onderhoudshistorie.
Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze auto in Nederland?
Voor een dieselpersonenauto van 100 pk (74 kW) betaal je circa €88 per maand (€1.056 per jaar) in 2025.
Zijn er bekende motorproblemen bij deze Giulia?
Geen structurele problemen, maar incidenteel turbo-slijtage bij hoge kilometerstanden en mogelijk elektronica-storingen. Olieverbruik en injectorproblemen zijn zeldzaam[2][6].
Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde versnellingsbak?
De handgeschakelde 6-bak (Getrag G217) is betrouwbaar en kent weinig bekende defecten. Onderhoudskosten zijn laag, mits tijdige vervanging van koppelingset en transmissieolie[2].
Hoe scoort de Giulia op comfort en ruimte ten opzichte van Duitse concurrenten?
De Giulia biedt sportief rijgedrag en een stijlvol interieur, maar de afwerking en materialen zijn minder luxe dan bij Audi A4 of Mercedes C-Klasse. De kofferbak is ruim (480 liter) en het comfort is goed voor Nederlandse wegen[3].