Kenteken check RR-786-H

APK geldig tot mrt 2027 - 5 eigenaars - 67.240 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-954125
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Registratie
RR-786-H
Merk
VW
VW logo
Modeltype
Polo 1.0 TSI
Km-stand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken RR-786-H: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Zwart
Brandstof
Benzine
VW Polo 1.0 TSI 2018

Betrouwbaarheid VW Polo 1.0 TSI (2018) – Kenteken RR-786-H

Betrouwbaarheidsscore
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
100

Waardebehoud VW Polo 1.0 TSI (2018) – Kenteken RR-786-H

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud VW Polo 1.0 TSI (2018) – Kenteken RR-786-H

Servicebehoefte
Indicatie van onderhoudslast
87

Veiligheid VW Polo 1.0 TSI (2018) – Kenteken RR-786-H

Passieve veiligheid
APK status en terugroepacties
100

Prestaties VW Polo 1.0 TSI (2018) – Kenteken RR-786-H

Vermogensindex
Vermogen, koppel en acceleratie
64

Kerngegevens

Marktwaarde
€ 12.000 - € 15.000
Catalogusprijs
€ 20.202
Importstatus
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
359 dagen
Aantal op naam
5+ eigenaars
APK-vervaldatum
Taxi-historie
Nee
Motor code
CHZ
Soortgelijke auto's in NL
3 voertuigen
Aantal keren bekeken
727 keer

Expert Analyse & Conclusies

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW Polo 1.0 TSI komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1145 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 157 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 173 / kwartaal
Zeeland ca. € 168 / kwartaal
Utrecht ca. € 165 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 162 / kwartaal
Gelderland ca. € 170 / kwartaal
Limburg ca. € 167 / kwartaal
Overijssel ca. € 172 / kwartaal
Flevoland ca. € 168 / kwartaal
Drenthe ca. € 173 / kwartaal
Friesland ca. € 175 / kwartaal
Groningen ca. € 177 / kwartaal

Voor- en nadelen

Wat goed is

  • Zuinig en relatief krachtig 999cc 3-cilinder TSI-motor met 70 pk en 175 Nm koppel
  • Degelijke en betrouwbare 5-versnellings handgeschakelde transmissie
  • Comfortline-uitvoering met goede uitrusting en comfort
  • Lage wegenbelasting en gunstige onderhoudskosten in Nederland
  • Compact formaat ideaal voor stadsverkeer en parkeren
  • Goede marktwaarde en waardebehoud voor zijn klasse

Aandachtspunten

  • Koolstofafzetting op inlaatkleppen door directe injectie kan op termijn problemen geven
  • Mogelijk verhoogd olieverbruik bij slecht onderhoud
  • Koppeling en synchronisatieringen kunnen slijten bij intensief gebruik
  • Beperkte motorcapaciteit voor snelweg- of bergachtig terrein
  • Relatief eenvoudige 5-versnellingsbak zonder moderne DSG-opties
  • Sommige gebruikers ervaren lichte geluidsisolatie en comfortbeperkingen

Gedetailleerde analyse

Kenteken RR-786-H is een zwarte Volkswagen Polo uit 2018 met een 999cc 3-cilinder TSI benzinemotor, handgeschakelde 5-versnellingsbak en Comfortline-uitvoering. Deze compacte hatchback is populair in Nederland vanwege zijn zuinigheid en degelijke bouwkwaliteit.

De 999cc 3-cilinder TSI-motor (motorcode vaak CZEA of CJZ, afhankelijk van uitvoering) levert ongeveer 70 pk (70 kW) en 175 Nm koppel. Deze motor is turbocharged en voldoet aan Euro 6 emissienormen. De motor staat bekend om zijn relatief lage verbruik (WLTP gecombineerd circa 5,3-5,4 l/100 km) en goede prestaties voor een stadsauto. Wel is er bij direct ingespoten motoren zoals deze een verhoogde kans op koolstofafzetting op inlaatkleppen, wat op termijn kan leiden tot vermogensverlies en stationairproblemen. Olieverbruik is bij deze motor doorgaans beperkt, mits goed onderhoud wordt uitgevoerd.

De handgeschakelde 5-versnellingsbak is robuust en betrouwbaar, met weinig bekende structurele problemen. Wel kunnen bij intensief gebruik slijtage aan de koppeling en synchronisatieringen optreden, wat reparatiekosten met zich meebrengt. Onderhoud is relatief goedkoop, maar tijdig vervangen van transmissievloeistof en koppeling verlengt de levensduur.

De wegenbelasting voor deze 70 pk Polo ligt in Nederland rond de €30-€40 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten (inclusief APK, olie, filters en kleine reparaties) liggen gemiddeld tussen €400 en €600. Grotere reparaties of slijtage aan koppeling kunnen extra kosten veroorzaken. Brandstofkosten zijn laag dankzij het zuinige verbruik. De marktwaarde van een 2017 Comfortline 1.0 TSI ligt momenteel tussen €10.000 en €13.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.

Controleer bij aankoop van kenteken RR-786-H op regelmatige onderhoudshistorie, vooral olie- en distributiekettingstatus. Let op tekenen van koolstofafzetting zoals schommelend stationair toerental of vermogensverlies. Test de koppeling en versnellingsbak op soepel schakelen. Controleer ook op roest en algemene carrosseriestaat. Deze Polo is een goede keuze voor wie zoekt naar een betrouwbare, zuinige stadsauto met degelijke rijeigenschappen.

Deze zwarte Volkswagen Polo met kenteken RR-786-H uit 2018 is een compacte, zuinige en praktische hatchback met een betrouwbare 999cc TSI-motor en handgeschakelde transmissie. Met goed onderhoud biedt deze Comfortline uitvoering een uitstekende balans tussen rijplezier, kosten en functionaliteit voor Nederlandse autokopers.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Bochtverlichting
Lichtsensor
Vermoeidheidsherkenning
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

DAB-Radio Pakket
Precrash-systeem Pakket
Led verlichting €985
Regensensor Pakket
Adaptive Cruise Control €255
Lane Change Assistant €310
Verkeersbordenherkenning Pakket
Android Auto / Apple CarPlay €225
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerassistent €150
Navigatie €1005
Metallic lak €495

Voertuiggeschiedenis

Sleutelmomenten

MRT 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
7 maart 2026
JAN 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
26 januari 2018
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

6 maart 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 47

APK keuring details: Band met laag profiel

8 december 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 56

17 januari 2022
Goedgekeurd

APK keuring details: 42

Beeldmateriaal

VW Polo 1.0 TSI 2018 – Afbeelding 1
februari 2026

Voertuigstatus

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Voertuigstatus: Actief in kentekenregister
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verplichte WA-dekking

Niet verzekerd
Huidige dekking: Niet verzekerd
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Keuringsstatus

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 06-03-2026

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Voertuigherkomst: Oorspronkelijk NL
Oorsprong: Nederland
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motor code CHZ
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 999 cm3
Aantal potten 3 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 95 pk (70 kW)
Draaimoment 175 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Versnellingsbak Handgeschakeld
Emissieklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Type voertuig Personenauto
Koetswerk Niet beschikbaar
Interieurtype hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Buitenkleur Zwart
Uitvoeringsniveau Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Nederland

Afmetingen & Massa

Voertuiglengte 4,17 m
Voertuigbreedte 1,75 m
Hoogte incl. dakrails 1,46 m
Asafstand 2,55 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading 495 kg
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Snelheid & Brandstof

Sprint 0-100 10,8 s
Topsnelheid 187 km/u
Brandstofverbruik mix 4,4 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 101 g/km
Energiebron Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over VW Polo 1.0 TSI (RR-786-H)

Wat is de APK status van RR-786-H?

De APK van RR-786-H is geldig tot maart 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is RR-786-H een import auto?

Nee, RR-786-H is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft RR-786-H gehad?

RR-786-H heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 999cc 1.0 TSI in deze Polo?

De motorcode is meestal CZEA of CJZ, beide 3-cilinder turbo benzinemotoren met 70 pk.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 70 pk Polo in Nederland?

De wegenbelasting ligt ongeveer tussen €30 en €40 per kwartaal, afhankelijk van de provincie en het gewicht.

Wat is het gemiddeld brandstofverbruik in de praktijk?

Het praktijkverbruik ligt rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-waarde van circa 5,3 l/100 km.

Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde transmissie?

De 5-versnellingsbak is betrouwbaar, maar koppeling en synchronisatieringen kunnen slijten bij intensief gebruik.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld tussen €400 en €600 inclusief APK, olie, filters en kleine reparaties.

Hoe is het waardebehoud van deze Polo?

De marktwaarde ligt tussen €10.000 en €13.000 voor een 2017 model, wat redelijk goed is voor deze klasse.

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor

Koolstofafzetting op inlaatkleppen

Door directe benzine-injectie bouwt zich koolstofafzetting op de inlaatkleppen op, wat leidt tot vermogensverlies en stationairproblemen.

Herkenningspunten:

Schommelend stationair toerental, verminderde acceleratie, motorstoringslampje.

Belangrijk
Transmissie

Versnelingsbak en koppeling slijtage

Bij intensief gebruik slijten koppeling en synchronisatieringen, wat schakelen bemoeilijkt en reparatie vereist.

Herkenningspunten:

Moeilijk schakelen, slippen van koppeling, vreemde geluiden bij schakelen.

Minimaal
Motor

Olieverbruik

Sommige motoren vertonen verhoogd olieverbruik bij onvoldoende onderhoud of lange intervallen tussen olieverversingen.

Herkenningspunten:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Belangrijk
Motor

Turbo storingen (zelden)

Sporadische problemen met turbo door olieverontreiniging of slijtage kunnen optreden, vooral bij hoge kilometerstanden.

Herkenningspunten:

Vermogensverlies, fluitend geluid, rookontwikkeling.

Minimaal
Elektronica

Elektronische storingen (licht)

Af en toe storingen in sensoren of start-stop systeem kunnen voorkomen, meestal eenvoudig te resetten.

Herkenningspunten:

Motorstoringslampje, start-stop werkt niet consistent.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1145 kg. Dat is 5% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde