Kenteken check S-470-SF

APK geldig tot mei 2027 - 4 eigenaars - 36.610 km (peildatum okt 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-037395
Gegenereerd op 17 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
S-470-SF
Fabrikant
Renault
Renault logo
Model
Captur mild hybrid 140
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken S-470-SF: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Blauw
Energiebron
Elektriciteit
Renault Captur mild hybrid 140 2023

Betrouwbaarheid Renault Captur mild hybrid 140 (2023) – Kenteken S-470-SF

Duurzaamheid
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
55

Waardebehoud Renault Captur mild hybrid 140 (2023) – Kenteken S-470-SF

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Renault Captur mild hybrid 140 (2023) – Kenteken S-470-SF

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
70

Veiligheid Renault Captur mild hybrid 140 (2023) – Kenteken S-470-SF

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
100

Prestaties Renault Captur mild hybrid 140 (2023) – Kenteken S-470-SF

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
77

Kerngegevens

Dagwaarde
€ 26.000 - € 32.000
Oorspronkelijke prijs
€ 32.950
Herkomst voertuig
Nee
Op naam sinds
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
417 dagen
Aantal eigenaren
4+ eigenaars
APK geldig tot
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
H5H E4
Aantal in Nederland
106 voertuigen
Populariteit
135 keer

Analyse & Inzichten

Wanneer we de data van deze Renault Captur mild hybrid 140 bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1320 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • Lage brandstofkosten
  • Ruime interieurruimte
  • Aantrekkelijke prijs
  • Goede maneuverabiliteit in stedelijke gebieden
  • Mild-hybrid technologie voor verbeterde efficiëntie

Nadelen

  • Beperkte headroom achterin
  • Stugge vering
  • Geen uitgebreide opties voor het interieur
  • Windgeruis rond de spiegels

Diepgaande beoordeling

Kenteken S-470-SF is een blauwe Renault Captur uit 2023 met een 1330cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een mild-hybrid benzinemotor en is voorwielaangedreven. De nieuwprijs van deze variant was €32.004. In dit rapport vindt u informatie over de motorcode, bekende problemen, transmissie, verbruik, marktwaarde, onderhoudskosten en wegenbelasting.

De Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno heeft een 1.3-liter turbocharged motor met een vermogen van 103 kW (140 pk) en een koppel van 260 Nm. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het is een variant van de TCe-motoren van Renault.

De transmissie is handmatig en er zijn geen specifieke bekende defecten gemeld voor deze versie. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn over het algemeen laag, maar regelmatige oliecontroles en bandenspanning zijn essentieel voor een soepele werking.

Het gemiddelde brandstofverbruik volgens de fabrikant is 5,8 l/100 km, maar in de praktijk kan dit variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van de Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno uit 2023 ligt rond de €20.000 tot €25.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld €500 tot €800 voor APK en service.

De Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno biedt een goede balans tussen stijl, efficiency en praktische ruimte. Voordelen zijn de lage brandstofkosten, ruime interieurruimte en een aantrekkelijke prijs. Nadelen zijn de beperkte headroom achterin en een wat stugge vering.

Deze blauwe Renault Captur met kenteken S-470-SF uit 2023 is een aantrekkelijke optie voor wie een compacte SUV zoekt met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Echter, potentiële kopers moeten rekening houden met de beperkte achterruimte en het verbruik in de praktijk.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Smartphone Draadloos opladen €150
Metallic lak €600

Historisch overzicht

Belangrijke gebeurtenissen

NOV 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
6 november 2024
MEI 2023

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
4 mei 2023
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

Beeldmateriaal

Renault Captur mild hybrid 140 2023 – Afbeelding 1
oktober 2024
Renault Captur mild hybrid 140 2023 – Afbeelding 2
oktober 2024
Renault Captur mild hybrid 140 2023 – Afbeelding 3
oktober 2024
Renault Captur mild hybrid 140 2023 – Afbeelding 4
oktober 2024
Renault Captur mild hybrid 140 2023 – Afbeelding 5
oktober 2024

Eigenaar en status

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Voertuigstatus: Actief in kentekenregister
Datum eerste registratie:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Huidige dekking: Verzekering actief
Laatst gecontroleerd: 17-5-2026

Keuringsstatus

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 04-05-2026

Import Status

Importgegevens voertuig

Nederlandse Markt
Voertuigherkomst: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motor code H5H E4
Type motor Elektriciteit
Motorinhoud 1333 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Krachtbron 140 pk (103 kW)
Max. koppel 260 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Type transmissie Handgeschakeld
Emissieklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Soort voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Kleur Blauw
Uitvoeringsniveau Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Maten & Massa

Lengte 4,23 m
Breedte 1,8 m
Hoogte incl. dakrails 1,58 m
Wielbasis 2,64 m
Rijklaar gewicht Geen data
Max. beladen gewicht Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Snelheid & Brandstof

Acceleratietijd 10,3 s
Maximumsnelheid 196 km/u
Brandstofverbruik mix 5,8 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot Niet beschikbaar
Energiebron Elektriciteit
Brandstoftank Geen data

Vragen over Renault Captur mild hybrid 140 (S-470-SF)

Wat is de APK status van S-470-SF?

De APK van S-470-SF is geldig tot mei 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is S-470-SF een import auto?

Nee, S-470-SF is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft S-470-SF gehad?

S-470-SF heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de topsnelheid van de Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno?

De topsnelheid is 122 mph (196 km/h).

Wat is het gemiddelde brandstofverbruik?

Volgens de fabrikant is het gemiddelde verbruik 5,8 l/100 km.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

Rond de €20.000 tot €25.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld €500 tot €800 voor APK en service.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met 103 pk in Nederland is afhankelijk van de provincie en het type belasting (bijv. BPM, MRB). Voor een benzineauto met een CO2-uitstoot van ongeveer 120 g/km (WLTP) kan de MRB ongeveer €200 tot €300 per jaar bedragen.

Wat is de capaciteit van de brandstoftank?

De brandstoftank heeft een capaciteit van ongeveer 45 liter.

Veelvoorkomende problemen

Laag
Motor

Timing Chain

Er zijn geen specifieke problemen met de timing chain gemeld voor deze motor.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen

Laag
Motor

Turbo

Geen specifieke problemen met de turbo gemeld.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen

Laag
Motor

Injectoren

Geen specifieke problemen met de injectoren gemeld.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen

Laag
Motor

Olieverbruik

Er zijn geen specifieke problemen met olieverbruik gemeld voor deze motor.

Herkenningspunten:

Geen specifieke symptomen

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2023) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1320 kg. Dat is 10% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke Renault Captur mild hybrid 140 modellen

Model Kenteken