Kenteken check S-667-PS

APK geldig tot jul 2027 - 6+ eigenaars - 84.561 km (peildatum apr 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-213497
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Registratie
S-667-PS
Merk
Renault
Renault logo
Modeltype
Captur ENERGY TCe 90
Km-stand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken S-667-PS: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Grijs
Brandstof
Benzine
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019

Betrouwbaarheid Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken S-667-PS

Betrouwbaarheidsscore
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
100

Waardebehoud Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken S-667-PS

Waardebehoud
Verhouding km-stand en marktprijs
65

Onderhoud Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken S-667-PS

Onderhoudsscore
Indicatie van onderhoudslast
67

Veiligheid Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken S-667-PS

Veiligheidsscore
APK status en terugroepacties
100

Prestaties Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken S-667-PS

Prestatiescore
Vermogen, koppel en acceleratie
64

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 14.000 - € 18.000
Catalogusprijs
€ 22.565
Importstatus
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
440 dagen
Aantal op naam
6+ eigenaars
APK-vervaldatum
Taxi-historie
Nee
Motor code
H4B B4
Aantal in Nederland
2374 voertuigen
Aantal keren bekeken
373 keer

Expert Analyse & Conclusies

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur ENERGY TCe 90 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 6 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1248 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voor- en nadelen

Pluspunten

  • Lage brandstofkosten
  • Compact formaat
  • Goede manoeuvreerbaarheid
  • Betaalbaar
  • Voldoende ruimte voor bagage

Aandachtspunten

  • Beperkte ruimte achterin
  • Mogelijke problemen met timing chain en turbo
  • Olieverbruik
  • Beperkte opties voor hogere uitvoeringen

Gedetailleerde analyse

Kenteken S-667-PS is een grijze Renault Captur uit 2019 met een 898cc motor. Deze mini-SUV is populair vanwege zijn compacte formaat en efficiënte benzineverbruik. De Renault Captur 0.9 TCe Intens is uitgerust met een handmatige transmissie en voorwielaandrijving.

De motor van de Renault Captur 0.9 TCe Intens is een 3-cilinder turbobenzinemotor met een capaciteit van 898 cc, die 66 kW (90 pk) levert bij 5.000 rpm. De motorcode voor deze motor is de H4Bt. Bekende problemen met deze motor zijn vooral gerelateerd aan de timing chain, turbo en injectoren. Het olieverbruik kan ook een punt van zorg zijn, maar dit is niet uniek voor deze motor.

De handmatige transmissie van de Renault Captur is over het algemeen betrouwbaar, maar kan soms last hebben van slijtage aan de koppeling en versnellingsbak. Onderhoudskosten zijn gemiddeld, maar regelmatige service is essentieel om problemen te voorkomen.

Het brandstofverbruik van de Renault Captur 0.9 TCe Intens is volgens de WLTP-normen 6.0 l/100 km in de stad, 4.5 l/100 km buiten de stad en 5.1 l/100 km gemiddeld. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €10.000 tot €15.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. De jaarlijkse onderhoudskosten, inclusief APK en service, liggen rond de €500 tot €800.

De Renault Captur 0.9 TCe Intens biedt een goede balans tussen prijs en prestaties. Voordelen zijn het lage brandstofverbruik, compacte formaat en de mogelijkheid om in smalle straten te manoeuvreren. Nadelen zijn de beperkte ruimte achterin en de mogelijke problemen met de timing chain en turbo.

Deze grijze Renault Captur met kenteken S-667-PS uit 2019 is een goede keuze voor wie een efficiënte en compacte SUV zoekt. Echter, potentiële kopers moeten zich bewust zijn van de mogelijke technische problemen en regelmatig onderhoud plannen.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Mistlampen €200
Airconditioning Pakket
Radio Pakket
Lichtmetalen velgen €500
Metallic lak €590

Historisch overzicht

Sleutelmomenten

JUL 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
30 juli 2025
MEI 2023

Kilometerstand

XXX,322 km geregistreerd

XXX,322 km
INFO
4 mei 2023
APR 2023

Kilometerstand

XXX,320 km geregistreerd

XXX,320 km
INFO
1 april 2023
MRT 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
7 maart 2019
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

31 juli 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 31

11 juli 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 43

Beeldmateriaal

Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 1
april 2023
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 2
april 2023
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 3
april 2023
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 4
april 2023
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 5
april 2023
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 6
april 2025
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 7
april 2025
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 8
april 2025

+2

Voertuigstatus

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Voertuigstatus: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Huidige dekking: Verzekering actief
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Technische keuring

Technische voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 31-07-2026

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Voertuigherkomst: Import uit buitenland (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Technische gegevens

Krachtbron & Aandrijving

Motor code H4B B4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 898 cm3
Aantal potten 3 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Krachtbron 90 pk (66 kW)
Draaimoment 140 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Versnellingsbak Handgeschakeld
Emissieklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Koetswerk Niet beschikbaar
Interieurtype hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Buitenkleur Grijs
Versie Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Afmetingen & Massa

Voertuiglengte 4,12 m
Voertuigbreedte 1,78 m
Hoogte incl. dakrails 1,57 m
Asafstand 2,61 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Maximale massa Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Snelheid & Brandstof

Sprint 0-100 13,1 s
Topsnelheid 171 km/u
Brandstofverbruik mix 5,4 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
CO₂-emissie 139 g/km
Energiebron Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Renault Captur ENERGY TCe 90 (S-667-PS)

Wat is de APK status van S-667-PS?

De APK van S-667-PS is geldig tot juli 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is S-667-PS een import auto?

Ja, S-667-PS is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft S-667-PS gehad?

S-667-PS heeft 6+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de Renault Captur 0.9 TCe?

De motorcode is H4Bt.

Wat is het brandstofverbruik van de Renault Captur 0.9 TCe Intens?

Het verbruik is 6.0 l/100 km in de stad, 4.5 l/100 km buiten de stad en 5.1 l/100 km gemiddeld.

Wat is de huidige marktwaarde van de Renault Captur 0.9 TCe Intens uit 2017?

Rond de €10.000 tot €15.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Hoeveel kost de wegenbelasting voor een 66 pk auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met een vermogen van 66 pk in Nederland is afhankelijk van de provincie en het type voertuig, maar voor benzineauto's ligt deze meestal rond de €200 tot €300 per jaar.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar voor de Renault Captur?

Rond de €500 tot €800 per jaar, inclusief APK en service.

Wat zijn de bekende problemen met de handmatige transmissie van de Renault Captur?

Slijtage aan de koppeling en versnellingsbak kunnen voorkomen, maar dit is niet uniek voor deze auto.

Mogelijke gebreken

Urgent
Motor

Timing Chain Problemen

Slijtage aan de timing chain kan leiden tot ernstige motorproblemen.

Kenmerken:

Geluiden bij het starten, verlies van vermogen

Belangrijk
Motor

Turbo Problemen

Turbo falen kan leiden tot verlies van vermogen en brandstofefficiëntie.

Kenmerken:

Verlies van vermogen, slecht brandstofverbruik

Minimaal
Motor

Olieverbruik

Onnodig olieverbruik kan leiden tot hogere onderhoudskosten.

Kenmerken:

Lage olieniveau, rook uit de uitlaat

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1248 kg. Dat is 4% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde