Kenteken check S-833-HF

APK geldig tot feb 2028 - 4+ eigenaars - 42.555 km (peildatum dec 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-459933
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Registratie
S-833-HF
Merk
Renault
Renault logo
Modeltype
Captur E-Tech Hybrid 145
Tellerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken S-833-HF: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Grijs
Brandstof
Benzine
Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022

Betrouwbaarheid Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken S-833-HF

Duurzaamheid
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
50

Waardebehoud Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken S-833-HF

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken S-833-HF

Onderhoudsscore
Indicatie van onderhoudslast
66

Veiligheid Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken S-833-HF

Passieve veiligheid
APK status en terugroepacties
100

Prestaties Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken S-833-HF

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
68

Kerngegevens

Marktwaarde
€ 24.000 - € 29.000
Catalogusprijs
€ 32.190
Herkomst voertuig
Nee
Op naam sinds
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
692 dagen
Aantal op naam
4+ eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Motor code
H4M C6
Soortgelijke auto's in NL
406 voertuigen
Aantal keren bekeken
687 keer

Expert Analyse & Conclusies

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur E-Tech Hybrid 145 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1438 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voor- en nadelen

Wat goed is

  • Efficiënte en moderne 1.6 E-Tech Hybrid aandrijflijn met 145 pk gecombineerd vermogen
  • Automatische e-CVT transmissie zorgt voor soepele en comfortabele rijervaring
  • Relatief laag brandstofverbruik in praktijk (circa 5,5-6,0 l/100 km)
  • Gunstige wegenbelasting door hybride technologie
  • Comfortabele en stille cabine met moderne infotainment en veiligheidsvoorzieningen
  • Goede balans tussen prestaties en zuinigheid voor stads- en snelwegritten

Aandachtspunten

  • Hybride systeemcomplexiteit kan leiden tot hogere reparatiekosten bij defecten
  • Mogelijke lichte vertraging in acceleratie door hybride systeembeheer
  • Batterijcapaciteit beperkt, waardoor elektrische actieradius kort is
  • Onderhoud en software-updates zijn cruciaal en kunnen kostbaar zijn
  • Praktijkverbruik ligt vaak hoger dan officiële WLTP-cijfers
  • Waardevermindering kan hoger zijn dan bij conventionele benzineauto's

Gedetailleerde analyse

Kenteken S-833-HF is een grijze Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 Rive Gauche uit 2022 met een 1598cc 4-cilinder hybride benzinemotor en automatische transmissie. Deze mini-SUV combineert zuinigheid met een comfortabele rijervaring en heeft een nieuwprijs van €32.424.

De motor in deze Renault Captur is de 1.6 liter E-Tech Hybrid, een 1598cc viercilinder hybride benzinemotor met een gecombineerde systeemvermogen van circa 145 pk. De motorcode wordt vaak aangeduid als de Nissan H4M, een geavanceerde hybride aandrijflijn ontwikkeld in samenwerking met Nissan. Deze motor maakt gebruik van een complex hybride systeem met twee elektromotoren en een lithium-ion batterij van ongeveer 1.4 kWh capaciteit. De motor levert een goede balans tussen prestaties en brandstofefficiëntie, met een officiële WLTP-verbruikscijfer rond de 4,5-5,0 l/100 km, hoewel praktijkverbruik vaak iets hoger ligt, rond 5,5-6,0 l/100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden.

De automatische transmissie in deze Captur is een e-CVT (elektronische continu variabele transmissie) die specifiek is afgestemd op het hybride systeem. Deze transmissie staat bekend om zijn soepele schakelgedrag en efficiëntie. Bekende defecten zijn relatief zeldzaam, maar bij hogere kilometerstanden kunnen problemen met de koppeling of elektronica optreden, wat reparaties kostbaar kan maken. Regelmatig onderhoud en software-updates zijn belangrijk om storingen te voorkomen. De transmissie draagt bij aan een comfortabele rijervaring, hoewel het soms een lichte vertraging in acceleratie kan geven door het hybride systeem dat de motorbelasting regelt.

De jaarlijkse onderhoudskosten voor deze Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid liggen gemiddeld tussen de €500 en €800, inclusief reguliere servicebeurten, APK-keuring en kleine reparaties. Grotere onderhoudsbeurten of onverwachte reparaties kunnen de kosten verhogen. Wegenbelasting voor een 105 pk hybride benzineauto in Nederland bedraagt circa €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van de provincie. De hybride techniek zorgt voor een gunstig verbruik en lagere CO2-uitstoot, wat fiscaal voordeel kan opleveren.

Bij aankoop van een Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 uit 2019 met kenteken S-833-HF is het belangrijk om te letten op de onderhoudshistorie, vooral of de software van het hybride systeem up-to-date is. Controleer ook de staat van de batterij en de werking van de automatische transmissie. Deze auto is geschikt voor wie een zuinige, comfortabele en moderne mini-SUV zoekt met hybride technologie. Let op dat het praktijkverbruik iets hoger kan zijn dan de WLTP-cijfers en dat reparaties aan hybride componenten relatief duur kunnen zijn.

Deze grijze Renault Captur met kenteken S-833-HF uit 2022 is een moderne en zuinige mini-SUV met een geavanceerde 1.6 E-Tech Hybrid aandrijflijn en automatische transmissie. Het model biedt een goede balans tussen prestaties, comfort en brandstofbesparing, met een relatief gunstig onderhoudsprofiel. Potentiële kopers dienen aandacht te besteden aan de onderhoudshistorie en de staat van hybride componenten om langdurig plezier te garanderen.

Uitrusting

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Traffic Jam Assistant Pakket
Smartphone Draadloos opladen €150
Metallic lak €600

Historisch overzicht

Sleutelmomenten

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
19 februari 2026
JUN 2022

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
28 juni 2022
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

2 februari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 49

Foto's

Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022 – Afbeelding 1
december 2025

Voertuigstatus

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Keuringsstatus

Technische voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 02-02-2027

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Importstatus: Geïmporteerde auto (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Aandrijflijn

Motor code H4M C6
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 1598 cm3
Aantal potten 4 cilinders
Turbo/Compressor Nee
Krachtbron 94 pk (69 kW)
Draaimoment 148 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Type transmissie Automaat
Emissieklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Carrosserietype Niet beschikbaar
Interieurtype hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Buitenkleur Grijs
Uitvoeringsniveau Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Maten & Massa

Voertuiglengte 4,23 m
Voertuigbreedte 1,8 m
Hoogte incl. dakrails 1,58 m
Asafstand 2,64 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 9,9 s
Topsnelheid 170 km/u
Gemiddeld verbruik 4,7 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
CO₂-emissie Niet beschikbaar
Type brandstof Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (S-833-HF)

Wat is de APK status van S-833-HF?

De APK van S-833-HF is geldig tot februari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is S-833-HF een import auto?

Ja, S-833-HF is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft S-833-HF gehad?

S-833-HF heeft 4+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 1.6 E-Tech Hybrid motor?

De motorcode van de 1598cc 1.6 E-Tech Hybrid motor is doorgaans Nissan H4M, een viercilinder hybride motor ontwikkeld in samenwerking met Nissan.

Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie?

De e-CVT automatische transmissie is over het algemeen betrouwbaar, mits regelmatig onderhouden en software-updates uitgevoerd. Problemen kunnen optreden bij hoge kilometerstanden.

Wat is het praktijkverbruik van deze Renault Captur?

Het praktijkverbruik ligt meestal tussen 5,5 en 6,0 liter per 100 km, iets hoger dan de officiële WLTP-cijfers van circa 4,5-5,0 l/100 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten tussen €500 en €800, inclusief APK, service en kleine reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto?

Voor een hybride Renault Captur met 105 pk bedraagt de wegenbelasting in Nederland ongeveer €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van de regio.

Zijn er bekende problemen met de hybride batterij?

Na 8-10 jaar kan de batterijcapaciteit afnemen, wat leidt tot verminderde elektrische ondersteuning en hogere brandstofkosten.

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor/Hybride systeem

Problemen met hybride batterijcapaciteit

Na circa 8-10 jaar kan de lithium-ion batterij capaciteit afnemen, wat leidt tot verminderde elektrische ondersteuning en hogere brandstofconsumptie.

Herkenningspunten:

Kortere elektrische rijafstanden, waarschuwingslampje hybride systeem, verminderde prestaties.

Urgent
Transmissie

Elektronische transmissie storingen

De e-CVT transmissie kan elektronisch falen vertonen, vooral bij hoge kilometerstanden of onvoldoende onderhoud.

Herkenningspunten:

Schokkerig schakelen, waarschuwingslampjes, verminderde acceleratie.

Minimaal
Elektronica

Softwareproblemen hybride besturing

Verouderde software kan leiden tot inefficiënte werking van het hybride systeem en verminderde prestaties.

Herkenningspunten:

Onregelmatige acceleratie, verhoogd brandstofverbruik, storingsmeldingen.

Minimaal
Motor

Olieverbruik en lekkages

Sommige eigenaren melden licht verhoogd olieverbruik en kleine lekkages rond de motor.

Herkenningspunten:

Lage oliepeil waarschuwingen, olievlekken onder de auto.

Belangrijk
Chassis/Remmen

Remsysteem slijtage door regeneratief remmen

Regeneratief remmen kan leiden tot onregelmatige slijtage van remblokken en schijven.

Herkenningspunten:

Piepen bij remmen, verminderde remwerking.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2022) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1438 kg. Dat is 20% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Andere Renault Captur E-Tech Hybrid 145 exemplaren

Voertuig Registratie