Kenteken check S-957-SL
APK geldig tot mrt 2027 - 5 eigenaars
11 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken S957SL
Voertuiggegevens
Betrouwbaarheid Opel Corsa 1.2 DI Turbo (2023) – Kenteken S-957-SL
Waardebehoud Opel Corsa 1.2 DI Turbo (2023) – Kenteken S-957-SL
Onderhoud Opel Corsa 1.2 DI Turbo (2023) – Kenteken S-957-SL
Veiligheid Opel Corsa 1.2 DI Turbo (2023) – Kenteken S-957-SL
Prestaties Opel Corsa 1.2 DI Turbo (2023) – Kenteken S-957-SL
Voertuigoverzicht
Analyse & Inzichten
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Opel Corsa 1.2 DI Turbo komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Opel op basis van 1165 kg en benzine.
Sterke en zwakke punten
Pluspunten
- Compact en wendbaar – ideaal voor de stad
- Zuivere en zuinige 3-cilinder benzinemotor
- Comfortabele 6-traps automaat
- Euro 6d-emissienorm, toekomstbestendig
- Goede basisuitrusting (cruise control, airco, touchscreen)
- Betrouwbaar, weinig grote motorproblemen
Nadelen
- Automaat verbruikt meer dan handgeschakelde versie
- Matig waardebehoud door hoge nieuwprijs
- Beperkte trekkracht (75pk)
- Kleine kofferbak
- Onderhoud automaat duurder
- Incidentele elektronische storingen (infotainment, start/stop)
Diepgaande beoordeling
Kenteken S-957-SL is een zwarte Opel Corsa uit 2023 met een 1199cc 3-cilinder benzinemotor, 75pk en een automaat. Deze hatchback is een compacte, zuinige keuze voor de Nederlandse markt, met een nieuwprijs van €27.550. In dit rapport vind je alle technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelgestelde vragen.
## Motor & Technische Specificaties De Opel Corsa 1.2 Level 3 uit 2019 beschikt over een 1199cc 3-cilinder benzinemotor met een vermogen van 75pk (55kW) bij 5750 toeren en een koppel van 118Nm bij 2750 toeren[2][3]. De motorcode voor deze 3-cilinder is **HM05**[6]. De motor is voorzien van variabele kleptiming (VVT), multipoint injectie en voldoet aan de Euro 6d-emissienorm[2]. De automaat is een conventionele 6-traps automaat (geen DSG of CVT), wat zorgt voor soepele schakelingen maar een iets hoger verbruik dan de handgeschakelde versie. ## Bekende Problemen **Motor:** - **Timing chain (distributieketting):** Geen grote problemen bekend bij deze generatie, maar regelmatige controle en tijdige vervanging (ca. 150.000 km) wordt aanbevolen. Ernst: **yellow** (licht) - **Turbo:** Deze 75pk-versie heeft géén turbo, dus turbo-gerelateerde problemen zijn niet van toepassing[2][3]. - **Injectoren:** Incidenteel meldingen van vervuiling of storingen, vooral bij korte ritten en lage kwaliteit brandstof. Ernst: **orange** (matig) - **Olieverbruik:** Geen structurele problemen gemeld, maar controleer het oliepeil regelmatig bij hoge kilometerstanden. Ernst: **yellow** (licht) **Transmissie:** - **Automaat:** De conventionele 6-traps automaat is betrouwbaar, maar kan na 100.000+ km slijtage vertonen (schokken, vertraagd schakelen). Onderhoudskosten zijn hoger dan bij een handgeschakelde versie. Ernst: **orange** (matig) **Elektronica:** - **Start/Stop-systeem:** Incidenteel storingen, vooral bij oudere accu’s. Ernst: **yellow** (licht) - **Infotainment:** Soms bevriezing of trage werking van het touchscreen. Ernst: **yellow** (licht) **Chassis:** - **Ophanging:** Geen grote problemen, maar controleer de vering en lagers bij hoge kilometerstanden. Ernst: **yellow** (licht)
## Transmissie & Rijgedrag De 6-traps automaat zorgt voor comfortabel rijden in de stad en op de snelweg, maar het verbruik ligt iets hoger dan bij de handgeschakelde versie. Schakelingen zijn soepel, maar niet zo snel als bij een moderne DSG of CVT. Onderhoud aan de automaat (olie verversen, filters) wordt aangeraden om de levensduur te verlengen. Reparatiekosten kunnen oplopen bij defecten aan de versnellingsbak.
## Verbruik, Belasting & Onderhoud **Verbruik (WLTP vs praktijk):** - **WLTP:** ca. 5,5 l/100km (1 op 18,2) - **Praktijk:** ca. 6,5–7,0 l/100km (1 op 15,4–14,3), afhankelijk van rijstijl en gebruik automaat **Wegenbelasting (75pk in Nederland):** - **2025:** ca. €44 per maand (€528 per jaar) voor benzine, gewichtsklasse tot 850kg **Onderhoudskosten per jaar:** - **APK:** ca. €35–€50 - **Onderhoudsbeurt (jaarlijks of 25.000km):** €200–€350 bij dealer, €150–€250 bij onafhankelijke garage - **Reparaties:** Incidenteel, afhankelijk van gebruik en onderhoudshistorie - **Bandenslijtage:** Voorwielaandrijving en automaat zorgen voor snellere slijtage voorbanden **Marktwaarde & Waardebehoud:** - **Huidige marktwaarde (2025):** ca. €12.000–€14.000 voor een exemplaar met gemiddeld gebruik en onderhoud - **Waardebehoud:** Matig tot redelijk, vergelijkbaar met andere compacte hatchbacks. De automaat en relatief hoge nieuwprijs drukken het restwaarde-percentage.
## Voordelen & Nadelen **Voordelen:** - **Compact en wendbaar:** Ideaal voor de stad en smalle Nederlandse wegen - **Zuinig in verbruik:** Lagere brandstofkosten dan grotere modellen - **Comfortabele automaat:** Makkelijk rijden, vooral in files - **Euro 6d-norm:** Toekomstbestendig in milieuzones - **Goede basisuitrusting:** Cruise control, airco, infotainment met touchscreen[4] - **Betrouwbare motor:** Geen grote problemen bekend bij deze 3-cilinder **Nadelen:** - **Automaat verbruikt meer:** Hoger praktijkverbruik dan handgeschakelde versie - **Matig waardebehoud:** Hoge nieuwprijs, lage restwaarde - **Beperkte trekkracht:** 75pk is voldoende voor de stad, maar minder geschikt voor snelweg of volle belading - **Kleine kofferbak:** Minder ruimte dan concurrerende modellen - **Onderhoud automaat duurder:** Hogere service- en reparatiekosten - **Incidentele elektronische storingen:** Infotainment, start/stop-systeem
Deze zwarte Opel Corsa met kenteken S-957-SL uit 2023 is een zuinige, compacte hatchback met een comfortabele automaat, geschikt voor stadsverkeer en korte ritten. De 1199cc 3-cilinder motor is betrouwbaar, maar let op het hogere praktijkverbruik van de automaat en de matige restwaarde. Onderhoud is betaalbaar, maar de automaat vergt extra aandacht. Voor wie eenvoudig en comfortabel wil rijden in de stad, is dit een prima keuze. Voor langere ritten of hogere eisen aan trekkracht en ruimte zijn alternatieven te overwegen.
Uitrusting
Standaarduitrusting
Bijbestelde opties
Voertuiggeschiedenis
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
Beeldmateriaal
Eigenaar en status
Kentekenregistratie
Registratie bij de RDW
WA-Dekking
Verplichte WA-dekking
Keuringsstatus
Wettelijke voertuigkeuring
Import Status
Oorsprong van het voertuig
Techniek & Specificaties
Krachtbron & Aandrijving
Carrosserie & Inrichting
Afmetingen & Massa
Snelheid & Brandstof
Vragen over Opel Corsa 1.2 DI Turbo (S-957-SL)
Wat is de APK status van S-957-SL?
De APK van S-957-SL is geldig tot maart 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is S-957-SL een import auto?
Nee, S-957-SL is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft S-957-SL gehad?
S-957-SL heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is het praktijkverbruik van de Opel Corsa 1.2 75pk automaat?
Het praktijkverbruik ligt tussen de 6,5 en 7,0 liter per 100 km (1 op 15,4–14,3), afhankelijk van rijstijl en gebruik[2]. Het WLTP-verbruik is circa 5,5 l/100km (1 op 18,2).
Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?
Voor een benzineauto met 75pk en gewicht tot 850kg betaal je in 2025 ongeveer €44 per maand (€528 per jaar).
Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?
Reken op €200–€350 per jaar bij de dealer, €150–€250 bij een onafhankelijke garage. APK kost €35–€50. Reparaties zijn incidenteel.
Hoe betrouwbaar is de automaat?
De 6-traps automaat is over het algemeen betrouwbaar, maar kan na 100.000+ km slijtage vertonen. Onderhoud is essentieel voor een lange levensduur.
Wat is de huidige marktwaarde van deze Corsa?
In 2025 ligt de marktwaarde tussen €12.000 en €14.000 voor een gemiddeld exemplaar.
Zijn er bekende motorproblemen?
Geen grote problemen, maar let op vervuilde injectoren bij korte ritten en controleer het oliepeil regelmatig. De timing chain is geen bekend probleem bij deze motor.
Veelvoorkomende problemen
Vervuilde injectoren
Vervuiling door korte ritten en slechte brandstofkwaliteit
Herkenningspunten:
Onregelmatig stationair toerental, vermogensverlies
Slijtage automaat
Schokken, vertraagd schakelen na hoge kilometerstand
Herkenningspunten:
Onregelmatig schakelgedrag, soms storingmelding
Start/Stop-storing
Systeem werkt niet (meer) naar behoren
Herkenningspunten:
Accuproblemen, storingmelding
Infotainment bevriezing
Touchscreen reageert traag of bevriest
Herkenningspunten:
Herstart nodig, soms software-update
Vering/lagers slijtage
Geluid uit ophanging bij hoge kilometerstand
Herkenningspunten:
Rammelend geluid, minder comfort
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Opel
Deze auto is waarschijnlijk voorzien van de 1.2 PureTech motor. Bij deze motoren draait de distributieriem in de olie ("wet belt"). Deze riem kan afbrokkelen en de oliepomp verstoppen. Controleer of de riem tijdig is vervangen en of de juiste olie is gebruikt.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1165 kg. Dit is exact het gemiddelde voor de klasse 'Hatchbacks'. Je betaalt dus een hele normale wegenbelasting voor dit type auto.