Kenteken check SP-860-K

APK geldig tot jan 2027 - 6 eigenaars - 187.411 km (peildatum sep 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-144330
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
SP-860-K
Automerk
Renault
Renault logo
Type
Mégane Grandtour ENERGY TCe 130
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken SP-860-K: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Zwart
Brandstoftype
Benzine
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2019

Betrouwbaarheid Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2019) – Kenteken SP-860-K

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
100

Waardebehoud Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2019) – Kenteken SP-860-K

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
65

Onderhoud Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2019) – Kenteken SP-860-K

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
63

Veiligheid Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2019) – Kenteken SP-860-K

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2019) – Kenteken SP-860-K

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
62

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 15.000 - € 18.000
Nieuwprijs
€ 30.515
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
324 dagen
Eigenaarhistorie
6+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
H5F F4
Vergelijkbare voertuigen in NL
406 voertuigen
Keren opgezocht
578 keer

Expertrapport

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 6 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1368 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Sportieve en responsieve 1.2 TCe turbomotor met 96 pk en 205 Nm koppel.
  • Zuinig brandstofverbruik, praktijk rond 1 op 14-15 km/l.
  • Handgeschakelde 6-bak biedt sportief rijgevoel en goede controle.
  • Ruime en praktische Estate uitvoering met voldoende laadruimte.
  • GT-Line uitvoering met sportieve styling en extra comfort.
  • Relatief lage wegenbelasting en redelijke onderhoudskosten.

Minpunten

  • Mogelijk olieverbruik bij hogere kilometerstanden.
  • Distributieketting kan bij sommige exemplaren problemen geven.
  • Koppeling slijtage kan optreden rond 150.000 km.
  • Turbo en injectoren zelden, maar mogelijk kwetsbaar bij slecht onderhoud.
  • Beperkte motorvermogen voor zwaardere belading of heuvelachtig terrein.
  • Marktwaarde daalt sneller dan sommige concurrenten door segmentdruk.

Uitgebreide analyse

Kenteken SP-860-K is een zwarte Renault Mégane Estate 1.2 TCe GT-Line uit 2019 met een 1198cc 4-cilinder benzinemotor die 96 pk levert. Deze handgeschakelde combi valt in het klein-midden segment en heeft een nieuwprijs van circa €27.940. De auto is voorzien van voorwielaandrijving en combineert sportieve rijeigenschappen met praktische ruimte.

De 1198cc motor in deze Mégane Estate is de Renault H5Ft motorcode, een 1.2-liter viercilinder turbomotor met ongeveer 96-100 pk en 205 Nm koppel. Deze motor staat bekend om zijn relatief goede prestaties en zuinigheid, met een praktijkverbruik rond 1 op 14-15 (6,7-7,1 l/100 km) bij normaal gebruik, wat redelijk overeenkomt met de WLTP-cijfers. De motor heeft weinig turbo-lag en levert voldoende trekkracht voor vlot inhalen. Bekende motorproblemen zijn matig: er zijn meldingen van olieverbruik en soms problemen met de kettingspanner van de distributieketting, maar deze komen minder vaak voor dan bij oudere Renault-motoren. Turbo defecten en injectorproblemen zijn zeldzaam maar niet uitgesloten, vooral bij slecht onderhoud.

De handgeschakelde 6-versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar en soepel in gebruik. Er zijn weinig meldingen van ernstige transmissieproblemen bij deze variant. Wel is het belangrijk om de koppeling tijdig te vervangen bij slijtage, wat gemiddeld na 150.000 km kan voorkomen. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot regulier onderhoud en koppelingservice. De handbak draagt bij aan een sportieve rijervaring die goed past bij de GT-Line uitvoering.

De wegenbelasting voor deze 96 pk benzineauto ligt in Nederland rond de €120-€140 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, olie, filters en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €500 en €800. Grotere onderhoudsbeurten en slijtageonderdelen kunnen de kosten verhogen. De auto heeft een goede balans tussen prestaties en gebruikskosten, mede dankzij de zuinige motor en betrouwbare techniek.

Bij aankoop van een Renault Mégane Estate 1.2 TCe GT-Line uit 2016 met kenteken SP-860-K is het raadzaam om het onderhoudsboekje te controleren op regelmatige servicebeurten. Let op eventuele tekenen van olieverbruik of distributiekettinggeluiden. Controleer de koppeling en versnellingsbak op soepelheid. De marktwaarde ligt momenteel rond €10.000 tot €13.000 afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze auto is geschikt voor kopers die een sportieve, praktische en relatief zuinige combi zoeken met een goede uitrusting.

Deze zwarte Renault Mégane Estate met kenteken SP-860-K uit 2019 is een aantrekkelijke keuze in het segment van compacte stationwagens. Met zijn 1.2 TCe motor en handgeschakelde transmissie biedt hij een goede mix van rijplezier, zuinigheid en praktische bruikbaarheid. Hoewel er enkele aandachtspunten zijn zoals olieverbruik en distributieketting, zijn deze bij goed onderhoud beperkt. De GT-Line uitvoering voegt een sportief tintje toe aan deze betrouwbare en comfortabele auto.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Lichtsensor
Regensensor
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Mistlampen €200
Lane Departure Warning Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Parkeerhulp €390
Navigatie Pakket
Metallic lak €650

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

NOV 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
8 november 2025
APR 2023

Kilometerstand

XXX,721 km geregistreerd

XXX,721 km
INFO
26 april 2023
APR 2023

Kilometerstand

XXX,623 km geregistreerd

XXX,623 km
INFO
15 april 2023
JAN 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
31 januari 2019
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

3 januari 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 18

5 december 2022
Goedgekeurd

APK keuring details: 02

Afbeeldingen

Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2019 – Afbeelding 1
mei 2023
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2019 – Afbeelding 2
mei 2023
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2019 – Afbeelding 3
mei 2023
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2019 – Afbeelding 4
mei 2023
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2019 – Afbeelding 5
mei 2023

Juridische status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 17-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 31-01-2026

Herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Nederlandse auto
Geregistreerd in: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H5F F4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1197 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 132 pk (97 kW)
Maximaal koppel 205 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Indeling stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lakkleur Zwart
Trim N.v.t.
Type N.v.t.
Oorsprong Nederland

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,63 m
Breedte excl. spiegels 1,81 m
Voertuighoogte 1,45 m
Afstand tussen assen 2,71 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Nuttige lading N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 11,0 s
Topsnelheid begrensd 198 km/u
Verbruik gecombineerd 5,4 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 120 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume N.v.t.

Vragen over Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (SP-860-K)

Wat is de APK status van SP-860-K?

De APK van SP-860-K is geldig tot januari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is SP-860-K een import auto?

Nee, SP-860-K is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft SP-860-K gehad?

SP-860-K heeft 6 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.2 TCe motor in deze Mégane Estate?

De motorcode is H5Ft, een 1.2-liter viercilinder turbomotor met ongeveer 96-100 pk.

Hoe betrouwbaar is de distributieketting van deze motor?

De distributieketting is over het algemeen betrouwbaar, maar bij sommige exemplaren kan de kettingspanner slijten, wat tijdig onderhoud vereist.

Wat is het praktijkverbruik van deze auto?

Het praktijkverbruik ligt rond 6,7 tot 7,1 liter per 100 km, wat overeenkomt met ongeveer 1 op 14-15 km.

Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde transmissie?

De handbak is betrouwbaar, met weinig bekende defecten. Wel kan de koppeling slijten na circa 150.000 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld tussen €500 en €800 per jaar, inclusief APK, olie, filters en kleine reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 96 pk benzineauto?

De wegenbelasting ligt in Nederland rond €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht.

Veel voorkomende klachten

Let op
Motor

Olieverbruik motor

Sommige 1.2 TCe motoren vertonen verhoogd olieverbruik bij hogere kilometerstanden.

Signalen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Hoog risico
Motor

Distributieketting spanner

Versleten of defecte kettingspanner kan leiden tot kettinglawaai en motorproblemen.

Signalen:

Tikkend geluid bij koude start, motorstoringen.

Let op
Transmissie

Koppeling slijtage

Bij intensief gebruik kan de koppeling sneller slijten en slippen.

Signalen:

Moeilijk schakelen, slippen bij optrekken.

Hoog risico
Motor

Turbo defecten

Zeldzame gevallen van turbo falen door olieproblemen of slijtage.

Signalen:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, piepende geluiden.

Let op
Motor

Injector problemen

Soms verstopping of defecte brandstofinjectoren bij onvoldoende onderhoud.

Signalen:

Onregelmatig lopen motor, verhoogd verbruik.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1368 kg. Dat is 14% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde