Kenteken check SR-391-N

APK geldig tot feb 2027 - 5+ eigenaars - 85.916 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-443326
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
SR-391-N
Automerk
Renault
Renault logo
Uitvoering
Mégane Grandtour ENERGY TCe 130
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken SR-391-N: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Wit
Type brandstof
Benzine
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2017

Betrouwbaarheid Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2017) – Kenteken SR-391-N

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
96

Waardebehoud Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2017) – Kenteken SR-391-N

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
95

Onderhoud Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2017) – Kenteken SR-391-N

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
63

Veiligheid Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2017) – Kenteken SR-391-N

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (2017) – Kenteken SR-391-N

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
62

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 13.000 - € 16.000
Adviesprijs nieuw
€ 26.390
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
344 dagen
Eigenaarhistorie
5+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
H5F F4
Vergelijkbare voertuigen in NL
690 voertuigen
Bekeken
484 keer

Expertrapport

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1414 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Sportieve en responsieve 1.2 TCe turbomotor met 96 pk en 205 Nm koppel.
  • Zuinig brandstofverbruik, praktijk rond 1 op 14-15 km/l.
  • Handgeschakelde 6-bak biedt sportief rijgevoel en goede controle.
  • Ruime en praktische Estate uitvoering met voldoende laadruimte.
  • GT-Line uitvoering met sportieve styling en extra comfort.
  • Relatief lage wegenbelasting en redelijke onderhoudskosten.

Minpunten

  • Mogelijk olieverbruik bij hogere kilometerstanden.
  • Distributieketting kan bij sommige exemplaren problemen geven.
  • Koppeling slijtage kan optreden rond 150.000 km.
  • Turbo en injectoren zelden, maar mogelijk kwetsbaar bij slecht onderhoud.
  • Beperkte motorvermogen voor zwaardere belading of heuvelachtig terrein.
  • Marktwaarde daalt sneller dan sommige concurrenten door segmentdruk.

Volledige analyse

Kenteken SR-391-N is een witte Renault Mégane Estate 1.2 TCe GT-Line uit 2017 met een 1198cc 4-cilinder benzinemotor die 96 pk levert. Deze handgeschakelde combi valt in het klein-midden segment en heeft een nieuwprijs van circa €27.940. De auto is voorzien van voorwielaandrijving en combineert sportieve rijeigenschappen met praktische ruimte.

De 1198cc motor in deze Mégane Estate is de Renault H5Ft motorcode, een 1.2-liter viercilinder turbomotor met ongeveer 96-100 pk en 205 Nm koppel. Deze motor staat bekend om zijn relatief goede prestaties en zuinigheid, met een praktijkverbruik rond 1 op 14-15 (6,7-7,1 l/100 km) bij normaal gebruik, wat redelijk overeenkomt met de WLTP-cijfers. De motor heeft weinig turbo-lag en levert voldoende trekkracht voor vlot inhalen. Bekende motorproblemen zijn matig: er zijn meldingen van olieverbruik en soms problemen met de kettingspanner van de distributieketting, maar deze komen minder vaak voor dan bij oudere Renault-motoren. Turbo defecten en injectorproblemen zijn zeldzaam maar niet uitgesloten, vooral bij slecht onderhoud.

De handgeschakelde 6-versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar en soepel in gebruik. Er zijn weinig meldingen van ernstige transmissieproblemen bij deze variant. Wel is het belangrijk om de koppeling tijdig te vervangen bij slijtage, wat gemiddeld na 150.000 km kan voorkomen. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot regulier onderhoud en koppelingservice. De handbak draagt bij aan een sportieve rijervaring die goed past bij de GT-Line uitvoering.

De wegenbelasting voor deze 96 pk benzineauto ligt in Nederland rond de €120-€140 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, olie, filters en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €500 en €800. Grotere onderhoudsbeurten en slijtageonderdelen kunnen de kosten verhogen. De auto heeft een goede balans tussen prestaties en gebruikskosten, mede dankzij de zuinige motor en betrouwbare techniek.

Bij aankoop van een Renault Mégane Estate 1.2 TCe GT-Line uit 2016 met kenteken SR-391-N is het raadzaam om het onderhoudsboekje te controleren op regelmatige servicebeurten. Let op eventuele tekenen van olieverbruik of distributiekettinggeluiden. Controleer de koppeling en versnellingsbak op soepelheid. De marktwaarde ligt momenteel rond €10.000 tot €13.000 afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze auto is geschikt voor kopers die een sportieve, praktische en relatief zuinige combi zoeken met een goede uitrusting.

Deze witte Renault Mégane Estate met kenteken SR-391-N uit 2017 is een aantrekkelijke keuze in het segment van compacte stationwagens. Met zijn 1.2 TCe motor en handgeschakelde transmissie biedt hij een goede mix van rijplezier, zuinigheid en praktische bruikbaarheid. Hoewel er enkele aandachtspunten zijn zoals olieverbruik en distributieketting, zijn deze bij goed onderhoud beperkt. De GT-Line uitvoering voegt een sportief tintje toe aan deze betrouwbare en comfortabele auto.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Head-up-Display €390
Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Noodremassistentie Pakket
Collision Warning Pakket
Parkeerassistent Pakket
Navigatie Pakket
Metallic lak €650

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
27 februari 2026
JUL 2020

Kilometerstand

XXX,303 km geregistreerd

XXX,303 km
INFO
18 juli 2020
MRT 2017

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
13 maart 2017
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

20 februari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 53

4 februari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 37

15 mei 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 44

15 mei 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 27

24 mei 2022
Goedgekeurd

APK keuring details: 17

28 juli 2020
Goedgekeurd

APK keuring details: 19

Afbeeldingen

Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2017 – Afbeelding 1
februari 2026
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2017 – Afbeelding 2
februari 2026
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2017 – Afbeelding 3
februari 2026
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2017 – Afbeelding 4
februari 2026
Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 2017 – Afbeelding 5
februari 2026

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 20-02-2026

Herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H5F F4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1197 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 132 pk (97 kW)
Trekkracht 205 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Wit
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Afkomst Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,63 m
Breedte excl. spiegels 1,81 m
Voertuighoogte 1,45 m
Wielafstand 2,71 m
Voertuiggewicht Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Nuttige lading 495 kg
Trekgewicht geremd Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 11,0 s
Max. snelheid 198 km/u
Verbruik gecombineerd 5,4 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 120 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Renault Mégane Grandtour ENERGY TCe 130 (SR-391-N)

Wat is de APK status van SR-391-N?

De APK van SR-391-N is geldig tot februari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is SR-391-N een import auto?

Ja, SR-391-N is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft SR-391-N gehad?

SR-391-N heeft 5+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 1.2 TCe motor in deze Mégane Estate?

De motorcode is H5Ft, een 1.2-liter viercilinder turbomotor met ongeveer 96-100 pk.

Hoe betrouwbaar is de distributieketting van deze motor?

De distributieketting is over het algemeen betrouwbaar, maar bij sommige exemplaren kan de kettingspanner slijten, wat tijdig onderhoud vereist.

Wat is het praktijkverbruik van deze auto?

Het praktijkverbruik ligt rond 6,7 tot 7,1 liter per 100 km, wat overeenkomt met ongeveer 1 op 14-15 km.

Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde transmissie?

De handbak is betrouwbaar, met weinig bekende defecten. Wel kan de koppeling slijten na circa 150.000 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld tussen €500 en €800 per jaar, inclusief APK, olie, filters en kleine reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 96 pk benzineauto?

De wegenbelasting ligt in Nederland rond €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht.

Bekende aandachtspunten

Matig risico
Motor

Olieverbruik motor

Sommige 1.2 TCe motoren vertonen verhoogd olieverbruik bij hogere kilometerstanden.

Signalen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Hoog risico
Motor

Distributieketting spanner

Versleten of defecte kettingspanner kan leiden tot kettinglawaai en motorproblemen.

Signalen:

Tikkend geluid bij koude start, motorstoringen.

Matig risico
Transmissie

Koppeling slijtage

Bij intensief gebruik kan de koppeling sneller slijten en slippen.

Signalen:

Moeilijk schakelen, slippen bij optrekken.

Hoog risico
Motor

Turbo defecten

Zeldzame gevallen van turbo falen door olieproblemen of slijtage.

Signalen:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, piepende geluiden.

Matig risico
Motor

Injector problemen

Soms verstopping of defecte brandstofinjectoren bij onvoldoende onderhoud.

Signalen:

Onregelmatig lopen motor, verhoogd verbruik.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2017) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1414 kg. Dat is 18% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde